حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
منم تبريك ميگم عيدو.

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا اصلا عید که معلوم نیس کی باشه!!!:cry:

من که دیگه دارم از حال میرم ..

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
یه سلاااااااااااااااااااااام بلند بالا بعد از یه هفته
من این هفته (دو روزشو) برای یه ذوب اساسی رفتم اصفهان واقعاً جاتون خالی بود منظورم سر ذوبه .این یه پروژه سنگینه می خواستم از همگیتون خواهش کنم که برام دعا کنین و بعد من هم مثل دوستان دیگه عید رو هم تبریک میگم.

اميدوارم در تمام مراحل زندگي بالاخص پروژه مذكور موفق باشيد! ( خيلي ادبي شد . نه؟؟؟)

90% فرداست ديگه! حالا خودتونو نگه داريد، غششششش نكنيدا!
حميده خانم شما نبايد بخوابيد! نه، نبياد بخوابيد وگرنه....:whistle: ( ببخشيد ياد فيلمها افتادم، اينجا بهتره بخوابيد;))

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
90% فرداست ديگه! حالا خودتونو نگه داريد، غششششش نكنيدا!
حميده خانم شما نبايد بخوابيد! نه، نبياد بخوابيد وگرنه....:whistle: ( ببخشيد ياد فيلمها افتادم، اينجا بهتره بخوابيد;))

دعای امروزم که اللهم غشنی بود..
کاش فردا باشه

فرهنگ

مدیر بازنشسته
اقايون و خانوماي در اينده بي كار ،لطفا جمع كنيد اين مسخره بازيا رو چي فكر كردين،فكر كردين مهندسين ،اخرش كه چي ؟اگه خيلي زرنگ باشين مي شين استاد بوفالمو ديگه (ريخته گر جومونگ)من سال دوم اين رشته ي مضخرف(متالور‍‍ي )ام...ميخوام خود كشي كنم كه چرا به ايندم اين جوري گند زدم ....خلاصه اين كه اي جماعت بد بخت خدانگهدار ..اميدوارم آهناي ذوب شده بريزه رو سره كسايي كه اين رشته رو به قول خودشون(مادر يا پدر رشته هاي مهندسي)رو ايجاد كردن.... :confused::confused::redface::biggrin::mad::mad::mad::mad::mad:..............

ای ای
نیومده داری کارای بد میکنیا....
اگه از انتخابت پشیمونی عوضش کن دیگه این چه وضعه فکر کردنه؟؟:mad:

فرهنگ

مدیر بازنشسته

حمیده جونم جای من بودی چه میگردی؟؟!!1
ولی بچه ها نمیدونم به کی بد کرده بودم که اینجوری خدا گذاشت تو کاسه ام.:redface:(امتحان دادن تو ماه رمضون)
من حتبی 2 تا امتحان هم تو یه روز دادم.
روزای اخر میگفتم فقط تموم شه مهم نبود چه شکلی:biggrin:
قیافم شبیه نرم تنان شده:biggrin:(حسابی کم کردم این مدت)

فرهنگ

مدیر بازنشسته
تا اونجا که من یادم میاد همیشه تو تشخیص اول ماه و اخر ماه مشکل داشتیم.....
هنوز نمیدونیم عید کیه؟؟!!
کلا باحالیم
ولی عیدتون پیش پیش مبارک

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اونجا که من یادم میاد همیشه تو تشخیص اول ماه و اخر ماه مشکل داشتیم.....
هنوز نمیدونیم عید کیه؟؟!!
کلا باحالیم
ولی عیدتون پیش پیش مبارک

هنوز كه ماه شوال ديده نشده .

احتمال اينكه دوشنبه اول شوال باشه زياده .

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
حمیده جونم جای من بودی چه میگردی؟؟!!1
ولی بچه ها نمیدونم به کی بد کرده بودم که اینجوری خدا گذاشت تو کاسه ام.:redface:(امتحان دادن تو ماه رمضون)
من حتبی 2 تا امتحان هم تو یه روز دادم.
روزای اخر میگفتم فقط تموم شه مهم نبود چه شکلی:biggrin:
قیافم شبیه نرم تنان شده:biggrin:(حسابی کم کردم این مدت)

وای خیلی سخته! حتی از اینکه تو ناصر خسرو باشی!:(

دیگه تموم شده .

عیدت هم مبارک دوستم:)

NAV!D

عضو جدید
خوب یعنی اگر مثلا الان با مهندسی(کارشناسی) بریم حقوقمون چقدر میشه؟
ارشد داشته باشی و فقط ماهی 1 میلیون؟ شاید 15 روز به 15 وز هست.؟یعنی 15 روز کار و 15 روز استراحت؟
من الان کسی رو میشناسم که با دیپلم داره برجی 1.200.000 در میاره. تو شرکت نفت.
اونوقت ما با ارشد واقعا نهایتش یک میلیون؟
راستی من میخواستم واسه کارشناسی نا پیوسته تغیییر بدم به برق کنترل یا قدرت.
ولی مثل اینکه میگن فقط توی سراسری میشه و آزاد نمیشه اینجوری که کارمون زاره:((
حالا نمیدونم چه کار کنم؟

nano.gemini

عضو جدید
اولین سؤال!

اولین سؤال!

سلام. من تازه توی این سایت و این تالار عضو شدم. امیدوارم که بتونیم واسه ی هم مفید واقع بشیم و اساسی از امکانات این سایت استفاده کنیم.
من تازه شدم دانشجوی مهندسی مواد-سرامیک و این که این رشته رو انتخاب کردم فقط به خاطر علاقم به مبحث نانوتکنولوژی (نانومواد) بوده. حالا سؤالم از دوستان و عزیزانی که اینجا هستن اینه:
به نظرتون من به عنوان یه دانشجوی نونهال واسه ی این که بتونم تو مبحث نانوتکنولوژی ادامه تحصیل بدم و موفق بشم از همین اول کاری چی کار باید بکنم و چه مسیری رو برم؟ و این که اصلاً این رشته تو ایران هست یا نه؟؟؟
پیشاپیش ممنون از همه به خاطر راهنمایی های خوشگلتون.:gol:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
سلام. من تازه توی این سایت و این تالار عضو شدم. امیدوارم که بتونیم واسه ی هم مفید واقع بشیم و اساسی از امکانات این سایت استفاده کنیم.
من تازه شدم دانشجوی مهندسی مواد-سرامیک و این که این رشته رو انتخاب کردم فقط به خاطر علاقم به مبحث نانوتکنولوژی (نانومواد) بوده. حالا سؤالم از دوستان و عزیزانی که اینجا هستن اینه:
به نظرتون من به عنوان یه دانشجوی نونهال واسه ی این که بتونم تو مبحث نانوتکنولوژی ادامه تحصیل بدم و موفق بشم از همین اول کاری چی کار باید بکنم و چه مسیری رو برم؟ و این که اصلاً این رشته تو ایران هست یا نه؟؟؟
پیشاپیش ممنون از همه به خاطر راهنمایی های خوشگلتون.:gol:

توی دوران لیسانس هر کاری که در این زمینه انجام میدی کاملا خودجوشه و اختیاری .
مگر پروژه لیسانستو با استادایی برداری که تو زمینه نانو کار میکنن(دانشگاه ما که تو لیسانس هیچ استادی کار نمیکنه).
توی فوق میتونی این رشته رو انتخاب کنی.نیازی نیست کار شاقی الان انجام بدی...
یه کنکور دوار دردشه که باید درس خون باشی

فرهنگ

مدیر بازنشسته
به نظرم باید برای تغییر حال و هوای تالار برای بچه های ارشدمون(به به.چه مزه ای میده یکی دیگه بخونه تو پزش رو بدی) مثل کلاس اولیه جشن شکوفه ها بگیریم.
یادمه قدیما گل میدادن به بچه ها.ولی امسال به بچه های (2قلو هستن)خواهر من گفتن بادکنک.
من اینجا هم بادکنک به ارشدیا میدم هم گل.
بازم تبریک میگم به همه اونایی که امسال دانشجوی ارشد شدن. به thix. REZAB.MASOUD65.AYSUDA. و...........

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم باید برای تغییر حال و هوای تالار برای بچه های ارشدمون(به به.چه مزه ای میده یکی دیگه بخونه تو پزش رو بدی) مثل کلاس اولیه جشن شکوفه ها بگیریم.
یادمه قدیما گل میدادن به بچه ها.ولی امسال به بچه های (2قلو هستن)خواهر من گفتن بادکنک.
من اینجا هم بادکنک به ارشدیا میدم هم گل.
بازم تبریک میگم به همه اونایی که امسال دانشجوی ارشد شدن. به thix. REZAB.MASOUD65.AYSUDA. و...........

مرسی.... حسابی سورپرایزم کردی....:gol:
ایشالا سال دیگه برا شما هم جشن بگیریم...:)

بالا