حقیقتی درباره نام خودرو مزدا برگرفته از نام اهورا مزدا

nila_joon

عضو جدید
دیروز متنی گذاشتم که دوباره تهدید شدم ، اما هیچوقت تسلیم این فاشیست هایی که فقط میگویند آنچه ما می گوییم درست هست و آنچه که ما می گوییم را بنویسید و فکر کردن را به ما بسپارید ، نمی شوم

مطالب فقط جهت آگاهی و دانستن هست

سايت رسمي شركت مزدا
نام شركت از اهورا مزدا، پروردگار زرتشتي گرفته شده است

بنام خدا

The name Mazda stems from Ahura Mazda, the highest Zoroastrian God of reason who granted wisdom and united man, nature and the other gods.
It also closely resembles the sound of the company founder's name, Mr Jujiro Matsuda. He started the company in 1920 as Toyo Cork Kogyo Co., Ltd. In 2006 we celebrate 75 years of automobile production

ترجمه مطلب این است:

نام مزدا، برگرفته ازنام "اهورا مزدا"، بلندمرتبه ترین خدای زرتشت است که عقل را به انسان هدیه کرد و انسان و طبیعت و خدایان را با هم متحد کرد

در زیر مطلب هم عکسی بود از سایت رسمی مزدا، که شما میتوانید آنرا در اینجا ببینید

برام واقعا جالب بود، وقتی برگشتم به منزل، یکراست رفتم سراغ سایت شرکت مزدا و صفحه اصلی اش را پیدا کردم، در زیر، یک اسکرین شات از صفحه مربوطه را که خودم گرفتم میبینید

برای دیدن عکسها در سایز اصلی میتوانید روی آنها کلیک کنید

برای دیدن صفحه اصلیه سایت شرکت مزدا

:gol::gol::gol::gol:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی :gol::heart::gol:
عزیزم هیچوقت تسلیم نشو شاید بتونن تو ظاهر تورو وادار به سکوت کنن اما هرگز نمی تونن جلوی پویایی فکرتو بگیرن;)

nila_joon

عضو جدید
مرسی. من نگرفته ام. اما امیدوارم در سال جدید یه دستگاه شما بگیرید و یا بهترش برای شما باشد
مانا باشی

Hakhamansh

عضو جدید
هر روز که میگذره چیزای بیشتری پیدا میشه که باعث افتخار هر ایرانیه اصیله. اینم یکی از اوناست.