حداقل هزینه ای که یه داماد باید واسه عروسی خرج بکنه

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز

3D.MAX

عضو جدید
کاش دخترا و پسرا با هم قرار بزارن و یه مراسم ساده بگیرن..
همینجوریه که سن ازدواج همینجور میره بالا و کسی زیره بازه ازدواج نمیره....

aaj6551

عضو جدید
از من به همه نصیحت .مردایی که تا حالا زن نگرفتند،قصد زن گرفت دارند،دارن میرند خواستگاری تا زن مورد علاقه را پیدا کنند و از این دری وریا،همین الان به همه هشدار میدم که تمامی پروژه های در رابطه با این اقدام را متوقف کنید و خود را در سرازیری نیستی و نابودی نیاندازید.با این شرایط جامعه ایرانی این کار اصلا درست نیست.
نیاز و احتیاج و عشق این حرف ها همش مفته .یه وقت خام این حرف ها نشید.اگه خیلی احتیاج دارید سرتون را محکم بکوبین به دیوار .به کلی همه چیز یادتون میره.کله ات بشکنه خیلی بهتر از اینه که کمرت بشکنه.چون کله خوب می شه و لی کمرت اگر شکست دیگه خوب شدنی نیست.
تمام حرف هایی که استارتر زده درسته.
فقط کافی یه عید بیاد و طلا نخری،روزگارت سیاهه.
انگار شوهر کردند که تجارت کنند نه زندگی.
هر چند می دونم گفته هام بی فایده است و همه وقتی تجربه کردین به حرف های من می رسین.ولی حکم وظیفه بود.

samira.it

عضو جدید
در عجبم از زن كه از خدا به آن بزرگي فقط يك شوهر مي خواهد و از شوهر به آن كوچكي دنيا را....

من اصلا سخت نميگرم مگر اينكه............

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از من به همه نصیحت .مردایی که تا حالا زن نگرفتند،قصد زن گرفت دارند،دارن میرند خواستگاری تا زن مورد علاقه را پیدا کنند و از این دری وریا،همین الان به همه هشدار میدم که تمامی پروژه های در رابطه با این اقدام را متوقف کنید و خود را در سرازیری نیستی و نابودی نیاندازید.با این شرایط جامعه ایرانی این کار اصلا درست نیست.
نیاز و احتیاج و عشق این حرف ها همش مفته .یه وقت خام این حرف ها نشید.اگه خیلی احتیاج دارید سرتون را محکم بکوبین به دیوار .به کلی همه چیز یادتون میره.کله ات بشکنه خیلی بهتر از اینه که کمرت بشکنه.چون کله خوب می شه و لی کمرت اگر شکست دیگه خوب شدنی نیست.
تمام حرف هایی که استارتر زده درسته.
فقط کافی یه عید بیاد و طلا نخری،روزگارت سیاهه.
انگار شوهر کردند که تجارت کنند نه زندگی.
هر چند می دونم گفته هام بی فایده است و همه وقتی تجربه کردین به حرف های من می رسین.ولی حکم وظیفه بود.
:biggrin::biggrin:
اینم از اعترافات یه کمر شکسته

oham

عضو جدید
دوستانی که خدا زدشون و داماد شدن که هیچ خدا رحمتشون کنه....ولی دوستانی که قصد داماد شدن دارن بدانید و اگاه باشید (چرا عاقل کند کاری که بازآرد پشیمانی...!) از ما گفتن بود...خود دانید..

bahareh85

عضو جدید
تو تهران آره عروسی ها و مراسم ها خیلی چشم و هم چشمی شده
مثلا داماد خودش ماشین داره (مثلا پژو) ولی زشته جلو مردم اون ماشین عروس باشه باید ماشین حداقل آزارا باشه و ...یا مثلا عروسی پونکه ولی آریشگاه باید ظفر باشه و....غذا باید 5-6 نوع حداقل باشه ...
ولی تو شهرستانها هنوز اوضاع اونقدرم بد نشده من خیلی هارو دیدم با 10-15 تومن زن گرفتن خوبم مراسم رو اجرا کردن

F.H

عضو جدید
ولی حالا در مجموع خوب درومده ها, فک میکردم بیشتر ازینا باشه:D
بعدشم چرا عقد و عروسی جدا؟با هم بگیرین که کمتر هم میییییشه