حالا بگین ما مردا بدیم...

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش اون دو نفر قبلی هم شلیک کرده بودن می دیدیم گلوله ی اونام مشقی بوده یا نه؟؟؟؟:lol::w05: :w12:
ولی فکر نمی کنم....:w15::w15::w15:

April_girl

عضو جدید
نه ديگه اين نشون ميده كه اون آقايون بس كه خانوماشون خوب بوده دلشون نيومده ...بالا خره مردا هم يه كم انصاف و قدر شناسي دارند.... اما بپرسيد از دل اون زن بدبخت الهي بميرم چي كشيده كه اينجوري شده ................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

narges_delangiz

عضو جدید
من که هیچ وقت نگفتم مردا بدن چون خدا رو شکر هنوز به بدهاش برخورد نکردم
این موضوعیم که گفتی اولا که تو ایران نیس
تعهد ها - احساسات و...... خیلی متفاوت هست
بعدشم آدمهای بد و خوب هر دو وجود دارن چه زن چه مرد و اینها هر کدوم بر حسب اتفاقاتی که براشون پیش میاد یا کلا روحیه های مختلفی پیدا می کنن بعضی ها مشکل روحی دارن بعضی هام از لحاظ احساسات به حد صفر می رسن به دلایل مختلف
امکانش کم نبود که جای همین زن یکی از همون 2مرد هم انتخاب میشد...........!!!

narges_delangiz

عضو جدید
نه ديگه اين نشون ميده كه اون آقايون بس كه خانوماشون خوب بوده دلشون نيومده ...بالا خره مردا هم يه كم انصاف و قدر شناسي دارند.... اما بپرسيد از دل اون زن بدبخت الهي بميرم چي كشيده كه اينجوري شده ................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

منظور من همین حرف april_girl هست
شاید یکی از دلایلش همین حرف باشه ببین اون زن چقدر بدی دیده از شوهرش که تمام تلاشش این بوده که حتما باید شوهرش کشته باشه واسه همین باعث شده به جون صندلی بیفته;)
بخدا هستن مردایی که انقدر زجر میدن زنشون رو که زن آزادی و آرامشش رو تو مرگ شوهرش جستجو میکنه زندگی های خودمون رو نگاه نکنیم هستن واقعیت هایی که باورش سخته:eek:
بعدشم وفاداری مردا از خوبی و وفای زن به وجود میاد:redface:

ad_t

عضو جدید
بازم خوبه بهش نگفتن تمام مردان را با ضربه زدن صندلی بکشه
وگرنه حیونی خیلی خسته میشد

pishoo

عضو جدید
حدود چند ماه قبل CIA شروع به گزينش فرد مناسبي براي انجام كارهاي تروريستي كرد. اين كار بسيار محرمانه و در عين حال مشكل بود؛ به طوريكه تستهاي بيشماري از افراد گرفته شد و سوابق تمامافراد حتي قبل از آنكه تصميم به شركت كردن در دوره ها بگيرند، چك شد.
پس از برسي موقعيت خانوادگي وآموزش ها و تستهاي لازم، دو مرد و

يك زن ازميان تمام شركت كنندگان مناسب اين كار تشخيص داده شدند. در روز تست نهايي تنها يك نفر از ميان آنها براي اين پست انتخاب مي گرديد. در روز مقرر، مامور CIA يكي از شركت كنندگان را به دري بزرگ نزديك كرد و در حاليكه اسلحه اي را
به او مي داد گفت : "- ما بايد بدانيم كه تو همهدستورات ما را تحت هرگونه شرايطي اطاعت مي كني، وارد اين اتاق شو و همسرت را كه بر روي صندلي نشسته است بكش!"مرد نگاهي وحشت زده به او كرد و گفت : " – حتما شوخي مي كنيد، من هرگز نمي توانم به همسرم شليك كنم."مامور CIA نگاهي كرد و گفت : " مسلما شما فرد مناسبي براي اين كار نيستيد."بنا براين آنها مرد دوم را مقابل همان در بردند و در حاليكه اسحه اي را به او مي دادند گفتند: "- ما بايد بدانيم كه تو همه دستورات ما را تحت هر شرايطي اطاعت مي كني. همسرت درون اتاق نشسته است اين اسلحه را
بگير و او بكش " مرد دوم كمي بهت زده به آنها نگاه كرد اما اسلحه را گرفت و داخل اتاق شد. براي مدتي همه جا سكوت برقرار شد و پس از 5 دقيقه او با چشماني اشك آلود از اتاق خارج شد و گفت: " – من سعي كردم به او شليك كنم، اما نتوانستم ماشه را بكشم و به همسرم شليك كنم. حدس مي زنم كه من فرد مناسبي
براي اين كار نباشم،"كارمند CIA پاسخ داد: "- نه! همسرت را بردار و به خانه برو."
حالا خانم شركت كننده باقي مانده بود. آنها او را به سمت همان در و همان اتاق بردند و همان اسلحه را به او دادند: " – ما بايد مطمئن باشيم كه تو تمام دستورات ما را تحت هر شرايطي اطاعت مي كني.اين تست نهايي است. داخل اتاق همسرت بر روي صندلي نشسته است . اين اسلحه را بگير و او را بكش."
او اسلحه را گرفت و وارد اتاق شد.حتي قبل از آنگه در اتاق بسته شود آنها صداي شليك 12 گلوله را يكي پس از ديگريشنيدند. بعد از آن سر و صداي وحشتناكي در اتاق راه افتاد، آنها صداي جيغ، كوبيده شدن به در و ديوار و ... را شنيدند. اين سرو صداها براي چند دقيقه اي ادامه داشت. سپس همه جا ساكت شد و در اتاق خيلي آهسته باز شد و خانم مورد نظر را كه كنار در ايستاده بود ديدند. او در حاليكه عرق را از پشاني اش پاك مي كرد گفت: "- شما بايد مي گفتيد كه گلوله ها مشقی است است. من مجبور شدم مرتيكه را آنقدر با صندلي بزنم تا بميرد
حداقل به خانوما کاری و که محول میکنن به نحوه احسنت انجام میدن:biggrin::D:biggrin:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من بدم؟؟؟ نه بابا. شوخی میکنی؟؟؟ بابا ما ارادت داریم به این ذکور عزیز...
شوخیه جانم جدی نگیر...:lol:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ای بابا مگه من چی گفتم... هر کی یه توقعی از ادم داره. خب شب عیده نمیشه که دلشونو بشکنم... نه خیر هیچ مرد خوبی نیست...خوبه؟؟

سمیه نوروزی

عضو جدید
این نشون میده خانوما در هر شرایطی به وظایفی که دارن عمل میکنن.
مسئولیت پذیرن. میشه روشون حساب کرد.:lol::smoke:

:biggrin::biggrin:خيلي به موقع اومدي زرناز جونم.بهترين نتيجه گيريه ممکنه!!!!!!!!! اين نشون دهنده ي اينه که خانوما تو هيچ مدافعه اي کم نميارن.:biggrin::biggrin:
آفرين.

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها من واقعا به دوستایی مثه شما افتخار میکنم.
مرسی که مثل کوه پشتم ایستادین و بهم دلداری میدن توی این مبارزه....:lol:

pishoo

عضو جدید
بچه ها من واقعا به دوستایی مثه شما افتخار میکنم.
مرسی که مثل کوه پشتم ایستادین و بهم دلداری میدن توی این مبارزه....:lol:
آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است;)
خانومها همیشه برنده بودن و هستن و خواهند بود:biggrin::D;)
تبریک میگم به دخترهای گل:D:D;);)

بالا