جیگ و فیکسچر ...

123m

عضو جدید
سلام به همه دوستان در زمینه طراحی و ساخت جیگ و فیکسچر چند سوال دارم:
- اینجا کسی هست که در زمینه طراحی و ساخت جیگ و فیکسچر تجربه عملی داشته باشه؟یا کسی رو میشناسین که کارش این باشه؟
- آیا دوره ی آموزشی یا کارگاه یا کلاس یا امثال این برای این موضوع برگزار میشه؟
- در مشهد چه کس یا شرکتی تو این زمینه حرف اول رو میزنه؟
- رفرنس های تاپ تو این زمینه چیه؟

جواب سوالات بالا در زمینه طراحی و ساخت ابزارهای کنترلی (مانند گیج های مختلف، فیکسچر بازرسی و ... ) رو هم اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه.

ebrahim kabiri

عضو جدید
دوست عزیز سلام اول اینکه جیگ نه گیج ! گیجها و فیکسچر ها هر یک به نوع و فرم قطعه ی آن وابسته است . ونمیتوان به صورت انبوه ارایه کرد شما جهت سهولت در ساخت قطعه تان باید با ارایه نمونه از فعالان صنعتی در خواست ساخت فیکسچر نمایید . فکر نکنم کلاسهایی در این مورد پیدا بشه چون کاملا تجربیه

13Amir

عضو جدید
دوست عزیز سلام اول اینکه جیگ نه گیج ! گیجها و فیکسچر ها هر یک به نوع و فرم قطعه ی آن وابسته است . ونمیتوان به صورت انبوه ارایه کرد شما جهت سهولت در ساخت قطعه تان باید با ارایه نمونه از فعالان صنعتی در خواست ساخت فیکسچر نمایید . فکر نکنم کلاسهایی در این مورد پیدا بشه چون کاملا تجربیه
منم جیگ شنیدما
گیج تاحالا جایی نشنیدم

در تازه بیشتر اشخاصی که قطعات سری و انبوه تولید میکنن برای سرعت در انجام کار رو راحتی خودشون اون هارو میسازن

afn741

عضو جدید
دوست عزيز سلام
در رابطه با طراحي و ساخت جيگ و فيكسچرهاي ماشينكاري و همچنين گيج هاي كنترلي كه در صنعت خودرو پنل گيج ناميده ميشود . اطلاعات و استانداردهاي مربوطه را قرار دادهام ميتواني ان را به عنوان يك مرجع استفاده كني و اگر باز هم نياز به كمك داشتي در خدمت شما و تمامي دوستان هستم .
تخصص من در زمينه طراحي و ساخت قالبهاي پروگرسيو و كامپاند و فاين و پلاستيك و جيگ و فكسچرهاي ماشينكاري و پنل گيج ميباشد و در پروژه هاي 405و سمند و L90 و 206و پيكان داراي تجربيات خوبي ميباشم كه دوست دارم اين تجربه ها را در اختيار دوستان قرار بدهم تا زحمات چندين ساله ام راه گشاي ساير دوستان باشد .

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...تفاده-از-چكينگ-فيكسچر-هاي-كنترلي-به-همراه-عكس

آخرین ویرایش: