جک

lady_sh

عضو جدید
بچه گم ميشه ميره پيش پليس ميگه ببخشيد شما يه خانمي رو نديديد كه من پيشش نباشم !!

• Like
واکنش ها: NYC

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک فارسه میره خواهرشو تو دبی بفروشه! قیمت که میکنه! مامانش زنگ میزنه! میگه مامان تو رو خدا پاشو بیا خیلی بالاتر از تهران میخرن!
درسته عربن کمی سختره ولی می ارزه!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

دوست من شما که خود زنی کردی!
واقعا کیفیت اون جک ها در این سطح بود که شما اینجوری جواب میدی؟
من خودم پدرم ترکه اونم از نوع قزوینیش مادرم هم اهل اصفهانه، دقیقا دو تا شهری که بیشترین تعداد جوک را در موردشون می سازن هیچ وقت هم بهشون بر نمی خوره و اینطوری جواب نمیدن. واقعا اگر میدونستم همچین برداشتی میشه و جنبه بچه ها در این سطحه ، ...

behnam_elec

کاربر بیش فعال
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]آن روز خيلی بهم برخورده بود که به افضل خنديده بودند. منتهی بيشتر از همه از دست خود افضل عصبانی بودم. گفتم، افضل ببين، همه شماها يک اصل و نسبی لااقل داريد. مثلاً تبريز، سنندج، رشت، همدان، زاهدان و شيراز، دويست سال پيش هم برای خودش جايی بوده. فرهنگ و تمدنی داشته، ولی ميشه به من بگی تهران دويست سال پيش کجا بوده، چی چی بوده؟ من بهت مي گم تهران چی بود؛ يک ده کور بوده که تا قبل از اينکه آقامحمدخان آن را پايتخت کند، نه در هيچ نقشه ای بوده و نه هيچ نامی از آن نزد مورخی، تذکره نويسی و يا در سفرنامه ای بوده. يک تبريزی و يک سنندجی و شيرازی می تواند بگويد من کی هستم، تاريخم چيست، از کجا آمده ام و کی بوده ام. اما تهرانی ها چه؟ اين را يک نفر که پدر و مادرش از جايی به تهران مهاجرت کرده اند و خودش در تهران متولد شده به تو نمی گويد. اينها را کسی به تو می گويد که مادرش مال بازارچه نايب السلطنه، پدرش مال محله «خانی آباد» و خودش وسط «بازارچه آب» متولد شده. يعنی قديمی ترين محلات تهران. ولی واقعيت آن است که ما نه ستارخان داشتيم نه باقرخان، نه حيدرخان عمواوغلی، نه شيخ محمد خيابانی، نه ثقة الاسلام و نه شهريار. شماها صد سال پيش يونجه خورديد اما مقاومت کرديد و تسليم استبداد و محمد علی شاه نشده و مشروطه را مجدداً به همه ايران بازگردانيديد .[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]و باز شماها در بهمن 56 زمانی که آدمها توی دلشان هم هراس داشتند که از گل بالاتر به رژيم شاه بگويند قيام کرديد و تبريز را عملاً چند ساعتی گرفتيد. کی به کی بايد بخندد؟ شماها که باز تهران يعنی مرکز ثقل اقتصاد کشور را قبضه کرده ايد. هر بازاری که سرش به تنش می ارزد ترک است، صاحبان منازل و مغازه های دو نبش، سوپرمارکت ها، خواربار فروشی ها، در هيچ کجای تهران پيدا نمی شوند که مال ترک ها نباشند. رستورانها، کافه ها، پيتزاپزي ها، چلوکبابی ها، ساندويچی ها و ... همه ترک هستند. مصالح فروشی ها، لوازم يدکی فروشی ها، پيچ و مهره فروشی ها يکی پس از ديگری ترک هستند. آذریها بدون شليک يک گلوله تهران را نه تنها گرفتند بلکه خوردند. نوش جانتان! چون عرضه داريد و پشتکار. اما ما تهرانی ها چی؟ هيچ چی؟ برو دم ميدان انقلاب ببين همه مسافر کشی ها، کوپن فروشی ها و آسمان جل ها همه بچه های تهرانند. برو راه آهن ببين مسافرکش ها، برای شوش، بهشت زهرا، پل سيمان، ميدان خراسان و انقلاب داد می زنند همه لهجه های دِبش تهرونی دارند! نه يک کرمانی، نه يک اصفهانی، نه يک ترک و کرد و نه يک رشتی ميانشان نمی بينی! شما ترک ها بازار اقتصاد تهران را قبضه کرده ايد، بچه های تهران هم خطوط مسافرکشی های تهران را قبضه کرده اند. بلند پروازترين بچه های تهران سر از گاوداری و خوک دونی در ژاپن درآورده اند و آنجا عمله شده اند که تازه مدتی است آنجا هم ديگر راهمان نمی دهند. [/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]درخلال حرفهايم چند تا ديگر از دانشجويان هم آمده بودند و با من کار داشتند، همانجا ايستاده بودند و آنها هم گوش می کردند؛ اتفاقاً يکی دو تا از آنها دختر بودند و بچه تهران؛ از آن تيپ هايی که آدم فکر می کند مال ناف واشنگتن، پاريس يا لندن هستند! ديگر يادم نمی آيد چه گفتم، فقط می دانم ساکت که شدم هيچ کدامشان نماندند و بدون آنکه حرفی بزنند رفتند. [/FONT]

[/FONT]
نه دوست عزیز شما رو حرف خودتون ایستادیدو بس
اولا که به قول خودتون همین دویست سیصد سال اخیر شما ها روی کار اومدیدو یه کارای کردین
و ن بیش
کارای رو که اون اشخاص انجام ددن جز وظیفه چیزی نبوده و بس
اگه الان کسی به این اب و خاک چپ نگا کنه من اولین نفری خواهم بود تفنگ بدست میرم جبهه
دوست عزیز الان 26میلیون ترک داریم
شهر تهران سرشاره از تر که تماه شهر رو گرفتند با جمعیتی در حدود 8میلیون
بس اکثر کارهای رو که گفتی اکثرا دست ترکاس همه جوره از نون خشکی بگیر تا نونوای و ........
و دکترو مهندس
بس خواهشا صحبت از فن و عمل رو به میان نیار
اگه حرف از استعداد باشه کردها خیلی مستعد تر از ترکها هستن اما به دلیل بی اهمیتی دولت
محاصره اقتصادی
و اهل سنت بودن
مورد تبعیض بیش از اندازه قرار گرفتن و محروم
شما یه نگاه به ورودی های دانشگاههای مادر بندازیذ به عوان مثال همون دانشگاه تبریز بیش از قوم ترک نه منحصرا تبریزی کرد هستن
نمیخواستم بگم اما واجبشد که بگم
من تبریزو به دلیل اولا خون گرم بودن غیرتمند بودن و مذهبی بودنش انتخاب کردم برا تحصیل
اما متاسفانه با اینکه من کل ایران رو گشتم تنها جای که من غربت و بهمانند سفرخارج تجربه کردم تبریز بود
اونجا به جرات مرکز فساد غرب کشوره
90%تبریزی نیستن
اما الباقی افرادی با فرهنگ و شخصیت که جالبه خودشونو ترک نمیدونن
عزیزم اگه شما با تمدنی در حدو.د 300سال هستی من از پدری کرد و مادرهمدانی که مظهر و نماینده نژاد ماد و ارییای هستن به وجود اومدم و تمدنی در حدود 9000سال دارم

خواهشا بیایید بحث رو تموم کنید چون جزئ نتیجه دلخواه برای دشمنان چیزه دیگهای رو در بر نداره

حماس بزرگ

عضو جدید
برای کسی که این لطیفه ها را نقل کرده است متاسفم که به این راحتی به نژادهای مختلف توهین می کند

behnam_elec

کاربر بیش فعال
برای کسی که این لطیفه ها را نقل کرده است متاسفم که به این راحتی به نژادهای مختلف توهین می کند

وست عزیزم حالا که بحث از تاسف خوردن شد
بزار من برای تو تاسف بخورم که تاریخ چند هزار ساله خودتو رها کردیو رفتی حرف از یه عرب به میان اوردیو به عنوان امضا خودت قرار دادی
با کم تامل در عمل خودت متوجه میشی که کاریو که خودت کردی به مراتب بدتر از لطیفه های که من گذاشتم
از طرفی خودت عالی مقامت هم از لفظ لطیفه استفاده کردی
واقعا موندم چی میشه به شماها گفت به راستی
یکی مثل اقای ماهی صفت میاد همه قومیت ها رو زیر سوال میبره همه به اون میخندن و سی دی های ایشون رو بین م پخش میکنند یکی هم امثال شماها که خودتونو مدیون قوم عرب(به استثنای هموطنان عزیز عرب کشورمون)میدونی که دشمن خونی ما هستن
یه نگاه به مردم تمدن قدمت و فرهنگ ملتت بنداز بدا برو خودتو برا عربا فدا کنو پیش مرگ کن
برو ببین کوروش و داریوش و دیگر بزرگان ماد پارت پارس و در یک کلام ارییای چی بودن و چی گفتند و حالا چی میگن
لطفا شما حرف از قومیت و ایران نزن که خودت دشمن درجه یک این مردمی

yapoo

عضو جدید
نه دوست عزیز شما رو حرف خودتون ایستادیدو بس
اولا که به قول خودتون همین دویست سیصد سال اخیر شما ها روی کار اومدیدو یه کارای کردین
و ن بیش
کارای رو که اون اشخاص انجام ددن جز وظیفه چیزی نبوده و بس
اگه الان کسی به این اب و خاک چپ نگا کنه من اولین نفری خواهم بود تفنگ بدست میرم جبهه
دوست عزیز الان 26میلیون ترک داریم
شهر تهران سرشاره از تر که تماه شهر رو گرفتند با جمعیتی در حدود 8میلیون
بس اکثر کارهای رو که گفتی اکثرا دست ترکاس همه جوره از نون خشکی بگیر تا نونوای و ........
و دکترو مهندس
بس خواهشا صحبت از فن و عمل رو به میان نیار
اگه حرف از استعداد باشه کردها خیلی مستعد تر از ترکها هستن اما به دلیل بی اهمیتی دولت
محاصره اقتصادی
و اهل سنت بودن
مورد تبعیض بیش از اندازه قرار گرفتن و محروم
شما یه نگاه به ورودی های دانشگاههای مادر بندازیذ به عوان مثال همون دانشگاه تبریز بیش از قوم ترک نه منحصرا تبریزی کرد هستن
نمیخواستم بگم اما واجبشد که بگم
من تبریزو به دلیل اولا خون گرم بودن غیرتمند بودن و مذهبی بودنش انتخاب کردم برا تحصیل
اما متاسفانه با اینکه من کل ایران رو گشتم تنها جای که من غربت و بهمانند سفرخارج تجربه کردم تبریز بود
اونجا به جرات مرکز فساد غرب کشوره
90%تبریزی نیستن
اما الباقی افرادی با فرهنگ و شخصیت که جالبه خودشونو ترک نمیدونن
عزیزم اگه شما با تمدنی در حدو.د 300سال هستی من از پدری کرد و مادرهمدانی که مظهر و نماینده نژاد ماد و ارییای هستن به وجود اومدم و تمدنی در حدود 9000سال دارم

خواهشا بیایید بحث رو تموم کنید چون جزئ نتیجه دلخواه برای دشمنان چیزه دیگهای رو در بر نداره

دوست عزیز خودتو زیاد ناراحت نکن . همیشه بحثهای انحرافی پیش میاد. کسایی که از ایشون ناراحتید برید اول تاپیکو بخونید که ایشون عذر خواهی کردن

در ضمن عزیز دل چرا رو نکردی یه طرف کردی؟من کردم و همدا درس میخونم

بهرحال بیخیال فدای سرت

behnam_elec

کاربر بیش فعال
دوست عزیز خودتو زیاد ناراحت نکن . همیشه بحثهای انحرافی پیش میاد. کسایی که از ایشون ناراحتید برید اول تاپیکو بخونید که ایشون عذر خواهی کردن

در ضمن عزیز دل چرا رو نکردی یه طرف کردی؟من کردم و همدا درس میخونم

بهرحال بیخیال فدای سرت
سلام عزیزم خوبی
منم خیلی خوشحال شدم که یه هم شهری پیدا کردم اینجا
واقعا موندم باید چی کار کنم
خو عزیز بگو ببینم چی میخونی کدوم دانشگاه هستی؟کجا میشینی؟
من که بهنام هستم اصالتن میشم کرد سلیمانی اما پدر و عمع کوچیکم سقز به دنیا اومدن
مادرمم هم همدانیه
منم بچه تهرانو کرجم مخصوصا کرج
اما خوب همه مکنو کرد میشناسنو بس
من مهندسی الکترونیک میخونم تهران
خیلی خیلی هم از اشناییت خوشحال شدم
موفق و پیروز باشی