جوراب استاد

khatriya

عضو جدید
نزدیک ولنتاین و.. اینجا بحث داغ بودکه چرا همیشه خانوما طلا و چیزای گرون کادو میگیرن .. اقایون جوراب!
والا این عکس که میبینید یک عدد جناب استاد هستند که در ساعت ناهار در ماشین خود خوابند! اما نکته جالب تو اون کادر قرمز رنگه .. این نشون میده که همون جوراب بهترین کادو واسه اقایونه
حالا اون یکی نماش جالبتر بود .. ولی ترسیدم استاد محترمه بیدار شده و پوست منو جوراب کنه .. واسه همین به همین نما بسنده نمودیم!:D

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خیلی جالب بود :biggrin:
حالا این شکار لحظه های خودته شیطون:surprised:

haydiii

عضو جدید
خیلی جالب بود عزیزم
حالا این استاد محترم استاد کدوم درسته؟

khatriya

عضو جدید
خیلی جالب بود عزیزم
حالا این استاد محترم استاد کدوم درسته؟

نمیدونم ... اصلا شما این پارو ببنید اگه من نمیگفتم دانشگاه ... منوجه میشدید؟ :eek:دانشگاه ما استاد زیاد داره این عکس رو من دمه دانشکده فنی گرفتم زمانی که میخواستم برم سلف .. دانشکده ما خیلی دورتر از اینجاست .. احتمالا استاد بچه های کامپیوتر و برق و ... :surprised:

yahell

عضو جدید
نمیدونم ... اصلا شما این پارو ببنید اگه من نمیگفتم دانشگاه ... منوجه میشدید؟ :eek:دانشگاه ما استاد زیاد داره این عکس رو من دمه دانشکده فنی گرفتم زمانی که میخواستم برم سلف .. دانشکده ما خیلی دورتر از اینجاست .. احتمالا استاد بچه های کامپیوتر و برق و ... :surprised:
نه احتمالا استاد برو بچ معماری هستش..........:biggrin::biggrin:

khatriya

عضو جدید
نیست اخه پارکینگ معماریا 1کیلومتر با اینجا فاصله داره! حالا شما به دل نگیر به حاج خانومش میگم بخره براش ....