جن

capslock

عضو جدید
تابحال کسی جن روح یا صدا و اتفاق عجیبی دیده یا باسش افتاده که قابل توضیح نباشه چطور باید مقابله کرد من یه مدته خیلی نگران شدم چون اعتقاد نداشتم و حالا موقع تنهایی یا فکر کردن به تنهایی یه مقدار مشکل باسم ایجاد میشه:cry::cry:

Hadi-Hashemi

عضو جدید
خیالت نباشه - یه قرآن کوچیک همیشه همرات بذار و هر وقت ترسیدی بگو بسم الله الرحمن الرحیم. من زیاد میبینم یعنی تو خونه ی ما هست تا بسم الله میگم زود جیم میشن ;)

neegahin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تابحال کسی جن روح یا صدا و اتفاق عجیبی دیده یا باسش افتاده که قابل توضیح نباشه چطور باید مقابله کرد من یه مدته خیلی نگران شدم چون اعتقاد نداشتم و حالا موقع تنهایی یا فکر کردن به تنهایی یه مقدار مشکل باسم ایجاد میشه:cry::cry:
اصلا بهش فکر نکن

doai

عضو جدید
بهش فكر نكنيد.هميشه يه قرآن داشته باشيد باهاتون كاري ندارن.بي آزارن.

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

منم از این صداها شنیدم ...یه اتاق داریم من بهش میگم اتاق ته ای ...اونجا هر وقت کسی خونه نیست هی هی صدای زدن به دیوار میاد ...مطمئنم که یه خبرایی هست ..اخه مگه این خونه پشتی چند سال بنایی دارن که هی صدا میاد ...ولی منم زدم به بخیالی الان دیگه صدا میاد ولی من که زدم به بخیالی خودش کم میاره ....از رو میره ..تمومش میکنه ....
تو هم بزن به خیالی ...

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
واسش و واسم. براش و برام.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا من خودم جن و شیطون رو درس میدم اونا از من میترسن...!!!
من 4 ساله تنهای تنهام تو خونه دانشجویی....
بعضی وقتا فکرش که سراغم میاد سعی میکنم حواس خودمو پرت کنم...
پسر به این مسائل نباید فکر کنه....

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آره وجود داره
یه ماجرایی واسه مستاجرمون افتاد نمیدونم تعریف کنم یانه؟
بنده خدا آخرشبی صدای جیغوداداش ازتو حیاط میومد هرچی شوهرش میگفت بیا بریم توخونه داد میزد میگفت ولم کنین بعد یه مدت مادروپدرخانومه اومدن باهم 3تایی به زور بردنش تو خونه...ماهم تعجب کردیم چون زنو شوهرباهم مشکلی نداشتن...
فرداش اومد کل ماجرارو تعریف کرد اینکه وقتی تو سرویس بهداشتی خونه بوده دونفرازپشت پریدن روش و محکم گرفته بودنش اینم فرار کرده اومده تو حیاط ولی بازم دنبالش بودن هرچی داد میزده میگفته ولم کنین شوهرش فک میکرده با اونه!بعد که مادروپدرش اومدن یه قران گذاشتن کنارشو اون جنها هم رفتن کنار یه گوشه اتاق نشستن(وایییییییی الان که دارم اینارو تایپ میکنم خودم تواتاق تناهم میترسمممم)
بعدش همینطور داشتن نگاش میکردن نمیرفتن تا صب...صب که شوهرش خواسته بره سرکار قرانو بهش گفته از خودت دور نکنی
اونم همینکارو کرده جنها تا یه مدت دیگم بودن بعد یه شیشه خون گذاشتن کنارسفره صبحونه و رفتن:cry:

___________________________________________________________________________________

من خودم تاحالا ندیدم ولی صداهایی شنیدم مخصوصا شبا البته یه بارم خواب بودم حس کردم یه کسی افتاد روم جیــــــــــغ زدمو بیدار شدم:cry:

نمیدونم یه قران بذار تو اتاقت و البته سعی کن بهش فکر نکنی منم همینکارو میکنم...

shotgun

عضو جدید
حالا جن رو نمیدونم.
ولی وقتی کوچیک بودم تو یه خونه ی قدیمی زندگی میکردیم.یه خونه ی دوطبقه بود
یه پارکینگ دربوداغون داشت. یه پنجره هم بود چوبی که به طرف همون پارکینگ باز میشده.
چون از وقتی من یادم میاد اون پنجره قفل شده بود و هیچ مدله هم نمیشد بازش کرد.
یه روز پدرم با یه پیکان صفر کیلومتر اومد خونه و گذاشتش تو همون پارکینگ عتیقه.
فرداش که رفتیم باهاش دور بزنیم دیدم اون پنجره که قفل شده بود باز شده و یه تکیه گاه شده بود تا سقف پارکینگ نریزه پایین.

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دمتون گرم.....
تاپیک رو کردین تعریف کردن قصه های ترسناک....
بنده خدا یه تاپیک زده از این حال و هوا در بیاد....جن زده اش کردین که....:D
.
.
ولی خوب داره پیش میره....کسی دیگه هم اگه داستان ترسناک داره بیاد بگه....:cool:

Farez 132

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جن هست .
البته دو نوع جن داریم خوب و بد.
جن خوب به ثروت میرسونتت و جن بد با بسم الله میپره میره.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا جن رو نمیدونم.
ولی وقتی کوچیک بودم تو یه خونه ی قدیمی زندگی میکردیم.یه خونه ی دوطبقه بود
یه پارکینگ دربوداغون داشت. یه پنجره هم بود چوبی که به طرف همون پارکینگ باز میشده.
چون از وقتی من یادم میاد اون پنجره قفل شده بود و هیچ مدله هم نمیشد بازش کرد.
یه روز پدرم با یه پیکان صفر کیلومتر اومد خونه و گذاشتش تو همون پارکینگ عتیقه.
فرداش که رفتیم باهاش دور بزنیم دیدم اون پنجره که قفل شده بود باز شده و یه تکیه گاه شده بود تا سقف پارکینگ نریزه پایین.
چه جالب به کارگردان فیلم کلید اسرار خبر دادین؟؟؟؟سریع این کارو بکنین....:دی...

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بابا دمتون گرم.....
تاپیک رو کردین تعریف کردن قصه های ترسناک....
بنده خدا یه تاپیک زده از این حال و هوا در بیاد....جن زده اش کردین که....:D
.
.
ولی خوب داره پیش میره....کسی دیگه هم اگه داستان ترسناک داره بیاد بگه....:cool:

تازه یه دونه دیگه هم دارم:w05:

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این بازتاب ذهنه که توهمات و ایجاد میکنه برای هر چیزی دلیلی وجود داره
چند مدت پیش داشتم یه مقاله میخوندم در مورد تصورات ذهنی اون چیزی که مشخصه همیشه بازتاب نور بر پرده انتهایی چشم باعث تصور از یک جسم میشه بعضی وقتها اینقدر تخیل قدرت پیدا میکنه که دقیقا جهت برعکس میشه و تخیل باعث ایجاد تصاویر میشه معمولا داروهای مخدر یا روانگردانها یا بعضی از خوراکیها تخیل و قدرت میدن

Farez 132

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چند مدت پیش داشتم یه مقاله میخوندم در مورد تصورات ذهنی اون چیزی که مشخصه همیشه بازتاب نور بر پرده انتهایی چشم باعث تصور از یک جسم میشه بعضی وقتها اینقدر تخیل قدرت پیدا میکنه که دقیقا جهت برعکس میشه و تخیل باعث ایجاد تصاویر میشه معمولا داروهای مخدر یا روانگردانها یا بعضی از خوراکیها تخیل و قدرت میدن
وقتی یه شخصی با پاهای سم دار و پشمالو جلوت ظاهر میشه بازتابه نور هست؟؟؟؟؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایول مدیر خودمون...
به ماهم سر بزن حامد جون....تالار گفتمان...