جنگل ابر شاهرود قطعه ای از بهشت موعود / رویای راه رفتن بر روی ابرها

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماکه دامغان هستیم تا شاهرود نیم ساعت راه هس. یک بار بیشتر نرفتیم که همش مه بود

aryaei

عضو جدید
مرسي واقعا زيبا بود من كه اين مسيرو چند بار رفتم از سمت شيرين اباد ولي دست شما و عكاس واقعا درد نكنه زيبايشو كامل نشون دادين و شايد بدون اغراق همانطور كه از عكس ها معلومه ميشه گفت يكي از زيبا ترين نقاط ايران و بكر ترين طبيعت هاي جنگلي رو در اين نقطه داريم همه از لحاظ منظره و هم از لحاظ حيات وحش البته در حال حاضر .......... ..........چون يه جاده اي در حال احداثه كه اگر كارشناسي هاي بيشتري صورت نگيره به اين طبيت بكر ضربه مي زنه . در اين منطقه يه روستاي داريم كه مشرف به جنگل ابره و بدون شك زيباترين نقطه ويلايي شمال كشوره به اسم روستاي افراتخته كه با اين تصوير غير حرفه اي تا حدودي مشخصه سعي مي كنم عكس هاي بيشتري بزارممشاهده پیوست 128499

REYMOND00

کاربر بیش فعال
وااااااااااااای جنگل ابر عالیه...عالیییییییییییییییی...من یه خاطره خیلی خیلی زیبا با استرس و هیجان فراوان از اونجا دارم...یه خاطره بسیار یونیک ...و یه خاطره خانوادگی:smile:اون خاطره یونیکه مال زمانی بود که تولدش رفتیم اونجا...و اولش هیچی نبود ولی بعد مه آروم آروم اومد و ما رو در بر گرفت...حس می کنی رو زمین نیستی دیگه...یه متر اونورتر دیده نمی شد و یه حس خیلی خاصی داشت بودن تو اون فضا(به خصوص واسه منی که اصلا از این چیزا تجربه نکرده بودم...)عالیییییییی...یعنی اگه بهشت راهم بیفته دوس دارم اون شکلی باشه...البته بهارش اینطوره...به خصوص اردیبهشت...وما هم فروردین رفتیم هم اردیبهشت و هم خرداد...یادش بخیر چقدر زود گذشت...:cry:
راستی یه جایی هم داره که دقیقا مرز جنگل با سمت بدون سبزه می شه!!(توصیف دیگه ای به ذهنم نمی رسه)وقتی جاده رو ادامه بدید و برید بالا به یه جایی می رسین که دست چپش(به سمت گلستان)ارتفاع دیواره کناریش کمتره و اگه کنار اونجا وایستید دست راستتون بیابون و چپ هم جنگله...درختای اونجا هم یه نوع خاصی هستن که اسمشون اورسه و فک کنم ارسی رو از اون درست می کردن ...و قطع کردنشم مجازات اعدام داره

آخرین ویرایش:

yakuza

عضو جدید
خیلی قشنگه . از دیدنی های داخل شهر شاهرود هم بی زحمت اگه چیزی داری بذار
ممنون