جمله ای از شهدا...

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
حجاب شما از خون ما که در جبهه ها می ریزد برای دشمن کوبنده تر است. شهید محمد محمودی

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهيد غلامعلي پيچك در بخشي از وصيتنامه خود نوشته است:

"جنازه مرا بر روی مین ها بیندازید، تا منافقین فکر نکنند، ما در راه خدا از جنازه‌مان دریغ داریم، به دامادی دو ماهه من ننگرید، دامادی بزرگی در پیش داریم."

.
.
.

لطفا از این پست تشکر نکنید.....

آخرین ویرایش:

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز

[h=2]جمله ای زیبا از شهید آویینی[/h]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]شهادت در رکاب امام خمینی زیباست اما دفاع از ولی فقیه حاضر از آن زیباتر است. خون دادن برای امام خمینی زیباست اما خون دل خوردن برای امام خامنه ای از آن هم زیباتر است.[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]
[/FONT]​

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
کربلا مطلق زمین است و عاشورا مطلق زمان و راه های آسمان از اینجا آغاز می شود...
این سرالاسرار خلقت است و گویی تقدیر اینچنین رفته است که اسرار، اگرچه به بهای سرباختن حسین علیه السلام فاش شود...
ای جوانمرد،
بگو که از کدامین قبیله ای!

اینجا قافله ی نور راه کربلا می پوید و آن سوی تر،
دجله و فرات است که هنوز آبشخور گرگان گرسنه ای است که
آب را بر کربلائیان بسته اند و در افق دور ،
قدس است در اسارت شیطان و تو
ای جوانمرد بگو که از کدامین قبیله ای!

.
.
.

آخرین ویرایش:

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا اگر مرگ من، خدمت به اسلام است مرا بمیران
و اگر حیاتم به نفع اسلام است مرا زنده نگه دار.
شهید عباس خدمتگزار بافکری

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]سربازان امام زمان(عج) از هیچ چیز جز گناهانِ خویش نمی هراسند.[/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]شهید آوینی[/FONT]

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز

خدایا!!به هر که دل بستم دلم را شکستی ، دلم را گسستیو به من فهماندی که جز تو عاشق کس نباشم و راه کس نپویم.(شهید چمران)

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر ذره ای از خاک وطنم به پوتین سرباز دشمن چسبیده باشد،آن را با خونم در خاک وطن می شویم ومرگ در این راه راافتخار می دانم واگر ارزشمند تراز جانم هدیه ای داشتم ، حتما به این مردم خوب تقدیم می کردم.
(شهید حسین خلعتبری مکرم)

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
تمامی ظلم و ستم هایی که در جهان بر مسلمانان به خصوص شیعیان وارد می شود،
بر اثر فراموش کردن دستورات اسلام است.
شهید احمد رضا مظلومی[SIZE=+0] [/SIZE]

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهيد كسي نيست كه در خون بغلتد... شهيد در اين دنيا قبل از اينكه به خون بتپد شهيد است.
شهید سعيد قرباني نژاد

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی اگر از مجرای قرآن و ولایت فقیه بگذرد، زیبا و با هدف و دوست داشتنی است و مرگ، در این حالت دوست داشتنی تر! این حقیقت زندگی است که فقط قلیلی آگاه هستند بر آن!
شهید عباس قنبری[SIZE=+0] [/SIZE]

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی اگر از مجرای قرآن و ولایت فقیه نگذرد، پوچ و بیهوده است و اگر از این دو مجرا بگذرد، زیبا و با هدف و دوست داشتنی است و مرگ، در این حالت دوست داشتنی تر! این حقیقت زندگی است که همۀ انسانها از آن آگاه نمی شوند و فقط قلیلی آگاه هستند بر آن!
شهید عباس قنبری از رشت

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارزش دنیا فقط به این است که مزرعه آخرت است.
شهید فرهاد زرجو

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]دریغا که یک جان بیشتر ندارم و آن را بی ادعا در این راه تقدیم اسلام و امام و مردم می کنم، زیرا برای رضا خداوند و یاری دادن اسلام و قرآن به جبهه آمده ام و هدفی جز الله ندارم.[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]دانشجوی شهید، وحید رضا احتشامی[/FONT]

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
گل وجود آدمی خاک فقر است که با اشک آمیخته اند و در کوره ی رنج پخته اند. زینب کبری علیها السلام گنجینه دار عالم رنج است... او وارث بیت الاحزان فاطمه علیها السلام است و بیت الاحزان قبله ی رنجآدمی است.

شهید آوینی

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای نماز که می ایستاد ، شانه هایش را باز می کرد و سینه اش را می داد جلو . یک بار بهش گفتم (( چرا سر نماز این طور می کنی؟)) گفت(( وقتی نماز می خوانی مقابل ارشد ترین ذات ایستاده ای . پس باید خبردار بایستی و سینه ت صاف باشد.)) با خودم می خندیدم که دکتر فکر میکند خدا هم تیمسار است.

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
رگ هایش پاره پاره شده بود و خونریزی شدیدی داشت.
وقتی دکتر این مجروح را دید به من گفت بیاورمش داخل اتاق عمل. من آن زمان چادر به سر داشتم.
دکتر اشاره کرد که چادرم را در بیاورم تا راحت تر بتوانم مجروح را جابه جا کنم.
مجروح که چند دقیقه ای بود به هوش آمده بود به سختی گوشه چادرم را گرفت و بریده بریده و سخت گفت: من دارم می روم تا تو چادرت را در نیاوری.ما برای این چادر داریم می رویم.
چادرم در مشتش بود که شهید شد.
از آن به بعد در بدترین و سخت ترین شرایط هم چادرم را کنار نگذاشتم .
نمایش کمتر

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
طلبه بود. عاشق امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف تو هر سنگری می رفت ، جیب هایش پر بود از تسبیح . به هر رزمنده ای یکی می داد و می گفت: ((بچه ها هر چقدر که امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را دوست دارید صلوات بفرستید.)) با این کار ، همه سنگر ها رنگ و بوی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را پیدا کرده بود.

امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف: هر يك از شما شيعيان بايد به چيزي عمل كند كه به سبب آن عمل به محبت ما نزديك شود.

منبع: کتاب بچه های محله تو و من. گردآوری و بازنویسی: مهدی مطلبی

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله
وصیت کرده بود در مراسم تشییع جنازه اش، تا گلزار شهدا، دستش را از تابوت بیرون بیاورند تا همه بدانند آدمی در کوچ از دنیا، با دست خالی می رود.
شهید سید عبدالظریف تقوی سوق
#شهدا

نمایش کمتر

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهید خرازی: عاقلانه فکر کنید و عاشقانه بجنگید و زندگی کنید.

شهیدان،درجوار رحمت حق، شاهدان محفل انسند. چرا باید برای آنها دلتنگ باشیم؟
برای خود دلتنگ باشیم که اموات قبرستان عادات و تعلقاتیم.
.
.
.

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهید آوینی : کارتان را برای خدا نکنید،برای خدا کار کنید.تفاوت اینکه کسی کارش را برای خدا بکند یا اینکه برای خدا کار کند فقط همین است که ممکن است امام حسین(ع) در صحرای کربلا باشد تو در حال کسب علم برای رضای خدا.
.
.
.