جملات مشهور در مورد آقایون

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عرض کردیم .......... با مردها مشکلی دارید؟
چقدر شما آقايون بهتون برميخوره اينارو كه من نگفتم .... تاپيكي كه درمورد بي شوهري بود را خوندي ديدي كه دخترها چقدر با جنبه اند .... اينها طنزند ........جدي نگير داداش گلم :redface:

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر شما آقايون بهتون برميخوره اينارو كه من نگفتم .... تاپيكي كه درمورد بي شوهري بود را خوندي ديدي كه دخترها چقدر با جنبه اند .... اينها طنزند ........جدي نگير داداش گلم :redface:

برو ببین اون طرف چه خبره.......اینجا گفتگو ازاد هست ......... گفتگو طنز نیست .......... جاش هم تالاز زنگ تفریح هست......

honey2009

کاربر بیش فعال
بگو که شوخی بود! آخه بنده خداها گناه دارن......این چه کاریه؟!!!!!!!!!در ضمن اکثر جملاتت معلوم نیست از طرف کیه پس نمیشه بهشون اعتماد کرد...........

honey2009

کاربر بیش فعال
آره فکر کنم!معلومه حسابی دلش از دست آقایون پره!
من با آقایون زیاد سر و کار داشتم؛سر کار و کلاس و دانشگاه و....اما بدی ازشون ندیدم...... البته اونها هم مثل دخترها خوب و بد دارن...........

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با آقایون زیاد سر و کار داشتم؛سر کار و کلاس و دانشگاه و....اما بدی ازشون ندیدم...... البته اونها هم مثل دخترها خوب و بد دارن...........
البته مینا خانوم که شوخی میکردن!!!
ولی در کل خوب و بد تو همه جور جنس و قشری هست

hamid_eli

کاربر بیش فعال
درخت ، در تهاجم پاییز هرچه را که از دست بدهد ، روح زندگی را برای خودش نگه می دارد ...
درخت بکارید و با دیدنش در هر پاییز و بهار ، مانند درخت بودن را تمرین کنید ...

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا الهه جون شما هم كه حرف آقا مسعود را مي زنيد، نه با آقايون مشكل دارم ،نه دلم از دستشون پره.... اتفاقا من تو جمع آقايون راحت ترم تا خانم ها ....چون همبازي هاي من از بچگي تا همين چند سال پيش آقايون بودن....

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا الهه جون شما هم كه حرف آقا مسعود را مي زنيد، نه با آقايون مشكل دارم ،نه دلم از دستشون پره.... اتفاقا من تو جمع آقايون راحت ترم تا خانم ها ....چون همبازي هاي من از بچگي تا همين چند سال پيش آقايون بودن....
پس چرا با جملات سعی در تحقیر کردنشون داری؟