جمع آوری E-bookهای فارسی و انگلیسی مورد نیاز دانشجویان

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
Science Magazine April 2007
PDF | English | 34 MB

A science magazine is a periodical publication with news, opinions and reports about science for a non-expert audience. A periodical publication for scientific experts is called a "scientific journal".
Science magazines are read by non-scientists and scientists who want accessible information on fields outside their specialization.
They are an important means of communication between the scientific community and the wider community.​

http://download.bgroom.com/download?aname=softt14
http://rapidshare.com/files/24822026/science__april_2007.rar

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
Advanced Mathematics for Engineering and Science by C. F. Chan Man Fong

اين كتاب براي همه مهندسان و دانشجويان علمي ميباشد كه سال سه هستند و يا هنوز سال سه نشده اند. اين كتاب در مورد رياضيات كاربردي ميباشد. اين كتاب مثال ها را با تكنيك هايي به كار ميبرد ولي چرا اين تكنيك ها كار ميكنند را توضيح نميدهد. اين كتاب فقط براي اين است كه دانشجويان رياضي و نحوه كاربرد آن را درك بكنند. تمام مثال هاي اين كتاب توسط نويسنده كاملا و مرحله به مرحله حل شده و توضيح داده شده اند. اين كتاب از ده سرفصل تشكيل شده است كه هر فصل داراي مثال هاي حل شده خود ميباشد كه مسائل را به راحتي آشكار ميكنند و در پايان هر فصل مسئله هايي موجود ميباشد كه داراي دو سطح سختي ميباشند. مثال ها براي بسياري از زمينه هاي مهندسي و علمي كاربرد دارند و منابعي نيز در آخر كتاب براي شما معرفي شده اند

حجم : 25 مگابایت

دانلود : از سایت های مختلف آپلود

http://depositfiles.com/files/637986
mirror
http://rapidshare.com/files/17387685/981925.rar.html
mirror
http://depositfiles.com/files/637986
mirror
http://rapidshare.com/files/17387685/981925.rar.html

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
Microsoft Project 2007 Bible

By Elaine J. Marmel
* Publisher: Wiley
* Number Of Pages: 960
* Publication Date: 2007-01-23
* Sales Rank: 13380
* ISBN / ASIN: 0470009926
* EAN: 9780470009925
* Binding: Paperback
* Manufacturer: Wiley
* Studio: Wiley

Take control of your projects with this in-depth guide

Whether you're managing a project for a small team or supervising a corporate assignment involving hundreds, the power of Microsoft Project 2007 and the detailed information in this comprehensive guide can keep you on track. From setting budgets to allocating resources to tracking results, each of the book's seven parts thoroughly focuses on key elements in a logical sequence so you can find what you need.

* Identify your goals and the scope of your projects
* Manage projects across organizations and multiple locations
* Get the most out of Gantt charts and views
* Assign tasks, check progress, and make adjustments
* Issue interim reports and look at the Big Picture
* Create a custom HTML page with VBA and VBScript
* Import and export Project information

What's on the CD-ROM?

You'll find a wealth of trial versions, demo software, sample projects, and bonus appendixes on the CD-ROM, including

* Milestones Professional(r) - Advanced formatting, calculation, Web publishing, and reporting features
* PERT Chart Expert - Create eye-opening PERT chart project plans
* PlanView(r) Project Portfolio Management - A comprehensive decision-making platform for enterprises
* WBS Chart Pro - Plan your projects with these graphing tools

System Requirements: See the CD-ROM Appendix for details and complete system requirements.

Note: CD-ROM/DVD and other supplementary materials are not included as part of eBook file.

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دوست عزيز دانلود كن. در ضمن ديگه من در تاپيك مربوط كه ايجاد شده كتابها را قرار ميدهم

h.alizadeh

عضو جدید
سلام

من e-bookآموزشasp.netمي خوام با زبون vb.net

پروژه ام رو مي خوام با اين زبونا بنويسم و هييچي هم بلد نيستم.

ممنون

rezajavidi

عضو جدید
عذرخواهی

عذرخواهی

سلام دوستان

من به دلایلی مدتی نمی تونستم توی سایت بیام و به خاطر قولی که به چندتا از دوستان داده بودم و دیر شد عذر خواهی می کنم. همین الا دارم می گردم چند تا e-book که به درد همه بخوره پیدا می کنم و براتون آپلود می کنم و لینکشو میگذارم.

اینطور که معلومه توی این مدت pomidiعزیز بیکار نبوده و e-book های خوبی گذاشته که من خسته نباشید میگم.

قسمت کتابخانه الکترونیک هم در بخش عمومی فعال شده که اگه میتونید به اونجا هم سر بزنید.البته به نظر من اگه یه کپی از پست های مخصوص به کامپیوترش رو توی همین تاپیک داشته باشیم بهتره.

منتظر باشید تا بفرستم

helical

عضو جدید
سلام دوستان عزیز .
من کل این تاپیک رو نخوندم و نمی دونم کسی از عزیزان این سایت رو معرفی کرده یا نه !
این سایت همه جور ای-بوک ( کتاب الکترونیکی ) توش به صورت رایگان پیدا میشه !
من خودم به شخصه حدود 500 مگابایت ازش دانلود کرد . خوداییش باهاله ! آخه کتاباش تو سایتهای دیگه پولیه ! و روش حسابی پول میگیرن !
www.Flazx.Com

:heart: I LOVE MY LOVE :heart:

rezajavidi

عضو جدید
چند E-book

چند E-book

سلام به دوستای خوبم

چند تا E-book نسبتا خوب آپلود کردم به نظرم اگه دانلد کنید ضرر نمی کنید:

-------------------------------------------------------
1180: ظرف عسل Honey pot

توضیح و بررسی کاربرد ظرف عسل در شبکه

لینک دانلد

1262: جاوا اسکریپت JAVA Script

لینک دانلد

1296: مجموعه مقالات

مجوعه مقالاتی راجع به :

Flash mx Dream weaver Cold Fusion Dot Net HTML Java Script web Design Access database SQL server Mobile Microsoft macromedia Google

لینک دانلد

jalili_hasan

عضو جدید
dear reza javadi
hello
I need an E-book about c# methods
only one or two books are enough
thanks
have a good time

یوسف

عضو جدید
salam bacheha
man taze ozv shodam
mekham madareke microsoft ro begeram
mekham komakam konin
nmedonam che bayad bekhonam
mr30
:)

hosein.kamali.vb

عضو جدید
من هم مي خوام

من هم مي خوام

اگه شما يزد مي اييد من اين e-book رو ميخوام لطفآ محل كار يا سكونت خود را بگيد تا مزاحمتون بشم:gol:

masoodnokandeh

عضو جدید
با سلام دوست عزيز.
من مسعود جعفري نوكنده- معلم كامپيوتر هستم. و نياز به ebook هاي آموزشي و فني مختلف دارم. لطفا با من تماس بگيريد. چگونه مي توانم آنها را تهيه كنم.
با تشكر
info@shinysun.ir

بيتا

عضو جدید
در جواب دوستی که خواسته بودن e-book هارو میل کنم باید بگم از اونجا که حجم e-book ها چیزی حدود 11 گیگ هست میل کردنش یه مقداری غیر ممکن به نظر میاد.

کتاب سیستم عامل هم دارم اما زحمت ترجمش رو خودتون باید بکشید.

فکر می کنم بهترین کاری که فعلا میشه انجام داد پیشنهاد پرشیای عزیزه، یعنی بشینم فهرست کنم که احتمالا یک ماهی وقت بگیره.

در مورد software project management مطلبي دارين؟

dr.com

عضو جدید
توی اینترنت E-book های رایگان به وفور یافت میشه،اما همیشه پیدا کردن E-book مناسب برای تحقیق کار ساده ای نیست، اگه بشه این E-book ها رو یه جوری جمع آوری و فهرست بندی کرد یه چیزی مثل کتابخانه کامپوتر مجازی رایگان محشر میشه، من خودم حدود 10 گیگ E-book انگلیسی و 80،70 تا فارسی دارم که در موردش فعلا هیچ ایده ای ندارم.
اگه کسی E-book لازم داشت یه سری بزنه!

با سلام به سایت زیر با نام "طرح ملی بزرگترین کتابخانه ی الکترونیک جهان به زبان فارسی" یه سری بزنید یه کاری شبیه ایده ی شما انجام دادن.
www.iraneli.com
بدرود

:gol:زندگی معنی زیبای شقایق شدن است:gol:
;)اگه خوب بود امتیاز یادتون نره;)

آخرین ویرایش:

mihs

عضو جدید
سلام
یه مقاله یا یه منبع فارسی در مورد

data base management system

یا

SQL server 2000/2004

یا

rational data base

لازم دارم
اگر کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم
چند روز هم بیشتر وقت ندارم :cry:
لطف می کنید
با تشکر

rezajavidi

عضو جدید
سلام دوستان!

من اولا عذر خواهی می کنم از دوستانی که از من پرسیدند کتابی توی آرشیو من هست یا خیر. میدونید در آرشیو من بالای 5000 کتاب هست و زیاد هم مرتب نیست ،و پیدا کردن چیری توش خیلی مشکله
برای همین موضوع احتمالا با همکاری ادمین عزیز بعد از امتحانات تابستون دانشگاه یه فراخوان می زنیم تا با چند تا از بچه های سایت این آرشیو رو یه سر و سامونی بدیم تا به راحتی بشه در اختیار دیگران قرار داد. اگه الانم کسی می تونه همکاری کنه برام پیام بذاره تا تقسیم کار بشه و کوچکترین چیزی که داره کل آرشیو رو به دوستانی که کمک می کنند هدیه می کنیم.

بازم از جواب ندادنم عذر می خوام.
منتظر دست هایتان برای همکاری هستم.

خوش باشید.

safapoor

عضو جدید
سلام reza javadi عزيز

سلام reza javadi عزيز

من براي پروژه درس زبان تخصصي يه مقاله 10 صحفه اي در ارتباط با كامپيوتر مي خواستم
اگه اگه با ترجمه هم باشه بهتره .خدا وكيلي وقت ترجمه ندارم

.;););)

masoodnokandeh

عضو جدید
جواب نداره

جواب نداره

با سلام دوست عزيز يكبار قبلا درخواست كردم ولي جواب ندادي
ebook كامپيوتري نياز دارم. چه طوري اونارو دريافت كنم؟
info@shinysun.ir

mehrebaran

عضو جدید
سلام
من نیاز به آموزش نرم افزار swish max (اگر 2005 باشه بهتره) دارم اگر در Ebook هاتون دارید لطف کنید به من بدید اگر ندارید لطفاً سایت فارسی که بتونم نیازم برطرف کنم بهم معرفی کنید .
با سپساس فراوان.
mehr_e_baran_2000@yahoo.com

mehrebaran

عضو جدید
سلام
من نیاز به آموزش نرم افزار swish max (اگر 2005 باشه بهتره) دارم اگر در Ebook هاتون دارید لطف کنید به من بدید اگر ندارید لطفاً سایت فارسی که بتونم نیازم برطرف کنم بهم معرفی کنید .
با سپساس فراوان.

آقای جوادی کجائید شما ؟ چرا جواب نمی دید؟ خدای نکرده مشکلی پیش اومده ؟

nashakiba

عضو جدید
سلام
من نیاز به یه مقاله در مورد ماتریس اسپارس دارم.
البته برنامه های این ماتریس را دارم در مورد خود این ماتریس اطلاعات کامل میخوام
ممنون میشم اگه کمک کنید
nashakiba_1986@yahoo.com

Babak_king

عضو جدید
سلام
با سپساس فراوان.

میتونید از این کتاب استفاده کنید
منبع فارسی گیر نمیارید

SwishMax unleashed is the most complex and complete book written about SwishMax. It is good for beginners and for advanced users too. The Author of this book has already written a number of tutorials, which are very useful and easy to understand. It is very well written and every thing is in organised manner.

SwishScript is explicitly explained, with more than 100 examples. Also you can find all the info you ever wanted to create a games or a complete websites. You will get 3 free templates along with the book which are being sold on www.swish-shop.com for 30$ each, so thats a big benefit of purchasing this book. This is a a reasonable price for more than 82 A4 format pages or 164 A5 pages. To back up the book there are also more than 125 images. SWiSHScipt section also contains details on how to integrate SWiSH with PHP. How to make Mail forms, guest books, they are all explained very well. But that is not all, there is an introduction to how to create games in SwishMax. Click hooters, complex shooters, car rally games and others. A tips and tricks section is also there with great tips on creating a great site, game or presentation. No more headaches, no more searching! It's all here. SwishMax unleashed by Boka Eduard, Idea Designs director.

In the book you will find:

SwishMax presentations..
Using effects in SwishMax..
Introduction to Swish Script..
Integrating SwishMax with PHP..
Creating web pages in SwishMax..
Creating games in SwishMax..
Tips and Tricks..
Three free templates with explanation..
100+ examples for a quicker learning.
کد:
http://rapidshare.com/files/35989051/SMU..rar

yasin_d

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه

جالبه

سلام
من این پست را تازه دیدم!! البته نه تازه تازه ولی تا حالا توش نیومدم
من حدود 15 گیگابایت e-book انگلیسی دارم که تا حدودی مرتب شده و دسته بندی شده هست.
و همچنین 5 گیگ فایل های مولتی مدیا انگلیسی در مورد نرم افزارهای خاص دارم که مرتب شده نیست.
اگه کمکی از دستم بر میاد خوشحال میشم.

بالا