جـوکـستــــان

ehsanstr

عضو جدید
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند
طلب عشق زهر بی سروپایی نکنیم:heart::w47:

bist 20

عضو جدید
حیف نون می ره کتابخونه، داد می زنه یه ساندویچ بدین با سس اضافه.
آقاهه بهش می گه: آقا! اینجا کتابخونه هست.
حیف نون می گه: ببخشید… بعد یواش در گوش آقاهه می گه: یه ساندویچ بدین با سس اضافه!

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا قشنگ نبودن...:(

چراخوب بود..........

bist 20

عضو جدید
خروسه بالای دیوار بوده، یه دفعه از توی خیابون یه ماشین حمل مرغ زنده
رد میشه، خروسه داد میزنه: بچه‌ها بیایین، سرویس دخترا اومد

bist 20

عضو جدید
مرد: وقتی دعوامون میشه چرا عصبانی نمی شی؟ زن : خودمو کنترل می
کنم . مرد: چه جوری ؟ زن : کاسه توالت رو می شورم . مرد : چه ربطی با
دعوای من و تو داره ؟ زن :آخه با مسواک تو می شورمش

bist 20

عضو جدید
دختره به دوست پسرش میگه ببین تو از چی من خوشت میاد ؟ از هیکل قشنگم یا از قیافه زیبام!!!!!!!!!!!!!!!!
پسره یه مکثی می کنه و میگه از اعتماد به نفس بالات

immigrant

عضو جدید
پیوندتان مبارک
.
.
.
.
ستاد روحیه دهی به افراد مجرد
:biggrin:نتایج تازه ترین تحقیقات حاکی از این است که مهم ترین دلیل طلاق ازدواج است.
گل آقا تلویزیونش روشن نمی شده میزنه کانال دو هل میده.
گل اقا هی به موبایلش نیگا می کرد و می خندید .بهش می گن چیه اس ام اس اومده ؟میگه نمی دونم کیه هی اس ام اس میزنه :
LOW BATTERY
عکس همسرتون رو همیشه به همراه داشته باشید و موقع مشکلات بهش نگاه کنید تا به یاد بیارید که مشکل برزگتری هم دارید.
به جاسم میگن با اره برقی 100 تا درخت رو قطع کن ,96 تارو قطع میکنه خسته می شه .بهش می گن پاشو روشنش کن 4تا دیگه مونده .میگه مگه روشنم می شه؟؟؟؟؟؟؟:D

kosar_zahra

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیروی انتظامی میریزه تو خونه یه یارو.یارو دست دوست دخترش و میگیره میپره تو استخر.میگه از اینجا به بعد به شما ربطی نداره.مربوط به نیروی دریایی !!:biggrin:

kosar_zahra

عضو جدید
کاربر ممتاز
به لره میگن طولانی ترین شب سال چه شبیه؟ میگه شبی که با زنت قهری و اون دامن کوتاه پوشیده!

kosar_zahra

عضو جدید
کاربر ممتاز
از ترکه تو خارج اسمشو میپرسن میگه: SUN OF GOD OF BETWEEN IN THE TWO WATER OF ORIGINAL.
میگن یعنی چی؟میگه شمس اله میاندوابی اصل!:biggrin:

kosar_zahra

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن روستایی مرغشو شغال میبره.نمیتونه پس بگیره میگه بخور به نیت مادرشوهرم........

kosar_zahra

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعای یک کودک: خدایا برای زنان فقیری که عکسشون تو گوشی بابامه لباس بفرست....:biggrin:

kosar_zahra

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی چرا قبل از اینکه لهاف و تشک رو بدوزن با چوب میزننشون؟ واسه اینکه بعدش هرچی دید صداش در نیاد......

bist 20

عضو جدید
به غضنفر میگن عجب مملکت خر تو خری داریم میگه آره بابا من 3 بار رفتم سربازی هیچکی نفهمید!

bist 20

عضو جدید
غضنفر آهنگ خالی گوش می کرده میزنه زیر گریه میگن چرا گریه می کنی؟ با بغض میگه آخه خوانندش لاله!
:biggrin::biggrin::biggrin:
خودم هم دوباره خندم گرفت.....

bist 20

عضو جدید
از تفریحات روزانم اینه که:
تو اتوبوس یا مترو یهو از جام بلند میشم
ملت که هجوم میارن به سمت صندلی خالی‌
از جیبم موبایلم رو در میارم
دوباره میشینم:smile:

kosar_zahra

عضو جدید
کاربر ممتاز
به یکی میگن دوست داریتو تاکسی کی کنارت بشینه. میگه یه دختر خوشگل با نامزدش. میگن چرا؟ میگه آخه به هم میچسبن جای من بیشتر میشه....

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
به یکی میگن دوست داریتو تاکسی کی کنارت بشینه. میگه یه دختر خوشگل با نامزدش. میگن چرا؟ میگه آخه به هم میچسبن جای من بیشتر میشه....
مردم دنيا زمان رو 3 حالت می بينن، اما ما ايرانيا 4 حالت..؛ زمان گذشته ، زمان حال ، زمان آينده ، زمـــان شـــاہ.....!!!!

mohandes_reza_71

عضو جدید
من دوست ندارم بگم یه آبادانی یا ترک یا ... چون همشون مثل خودم هستن و برادر و خواهری رو دوست ندارم با این موضوع بهم بزنم برای همین میگم :
اوایلی بود که عقد کرده بودم . یه روز با خانمم بیرون بودم . خیلی خوش . طبع شعرم گل کرد و براش سرودم :
ای رنگ لبت قرمز / در قلب منی هرگز:eek:

بالا