جشن بندگی...عیدتون مبارک.... بیان دعا کنیم و تبریک بگیم

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت

صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت

اسئلک بحق هذا اليوم الذى جعلته للمسلمين عيدا و لمحمد صلى الله عليه و آله ذخرا و شرفا و کرامة و مزيدا، ان تصلى على محمد و آل محمد و ان تدخلنى فى کل خير ادخلت فيه محمدا و آل محمد و ان تخرجنى من کل سوء اخرجت منه محمدا و آل محمد، صلواتک عليه و عليهم. اللهم انى اسئلک خير ما سئلک عبادک الصالحون و اعوذ بک مما استعاذ منه عبادک المخلصون‏.

بارالها، به حق اين روزى که آن را براى مسلمانان عيد و براى محمد(ص) ذخيره و شرافت و کرامت و فضيلت قرار دادى از تو مى‏خواهم که بر محمد و آل محمد درود بفرستى و مرا در هر خيرى وارد کنى که محمد و آل محمد را در آن وارد کردى و از هر سوء و بدى خارج سازى که محمد و آل محمد را خارج ساختى، درود و صلوات تو بر او و آنها، خداوندا، از تو مي طلبم آنچه بندگان شايسته ‏ات از تو خواستند و به تو پناه مي برم از آنچه بندگان خالصت‏ به تو پناه بردند.

مهربان پروردگارا ! به پاسداشت مهرورزي تو، روزه گرفتيم و اكنون به نماز فطرت، پاك مي رويم و در آبي رحمتت روح و جان مي شوييم و تن پوش آمرزش بر تن مي نمائيم. در اين لحظه هاي سبز استجابت، شاخه هاي نخل آرزو را در دست مي گيريم و ظهور موعود آخرين را از تو مي خواهيم.

عيد فطر روزي است كه خداوند آنرا از ميان ديگر روزها برگزيده است و ويژه هديه بخشيدن و جايزه دادن به بندگان خويش ساخته و آنان را اجازه داده است تا در اين روز نزد حضرت او گرد آيند و بر خوان كرم او بنشينند و ادب بندگي به جاي آرند، چشم اميد به درگاه او دوزند و از خطاهاي خويش پوزش خواهند، نيازهاي خويش به نزد او آرند و آرزوهاي خويش را از او خواهند و نيز آنان را وعده و مژده داده است كه هر نيازي به او آرند، برآورده و بيش از آنچه چشم دارند، به آنان ببخشد و از مهرباني و بنده نوازي، بخشايش و كارسازي در حق آنان روا دارد كه گمان نيز نمي برند.

حضرت اميرالمؤمنين (عليه السلام) در بكي از اعياد فطر خطبه اي خوانده اند و در آن مؤمنان را بشارت و مبطلان را بيم داده اند كه :

اي مردم ! اين روز شما روزي است كه نيكوكاران در آن پاداش مي گيرند و زيانكاران و تبهكاران در آن مايوس و نااميد مي گردند و اين شباهتي زياد به روز قيامتتان دارد، پس با خارج شدن از منازل و رهسپار جايگاه نماز عيد فطر شدن، به ياد آوريد خروجتان از قبرها و رفتنتان را به سوي پروردگار، و با ايستادن در جايگاه نماز به ياد آوريد ايستادن در برابر پروردگارتان را و با بازگشت به سوي منازل خود، متذكر شويد بازگشتتان را به سوي منازلتان در بهشت برين.

اي بندگان خدا ! كمترين چيزي كه به زنان و مردان روزه دار داده مي شود، اين است كه فرشته اي در آخرين روز ماه رمضان به آنان ندا مي دهد و مي گويد :

هان ! بشارتتان باد، اي بندگان خدا كه گناهان گذشته تان آمرزيده شد، پس به فكر آينده خويش باشيد كه چگونه بقيه ايام را بگذرانيد.

عيد سعيد فطر آغاز يک دوره جديد از زندگي ماست، فرصتي است دوباره، براي جبران کاستي هاي گذشته و ارتقا بخشيدن به حيات انساني خودمون در جهت سعادت و بهروزي.

در اين روزهاي خوب و ارزشمند از همه شما عزيزان التماس دعا دارم و اميدوارم اين ايام سرآغازي براي سعادت، خوشبختي و شادكامي هاي شما عزيزان باشد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان گلم
عید فطرتان مبارک من را هم از دعای خیرتان بی نصیب نکنید
با آرزوی موفقیت برای تک تکتان :gol:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عید .....

عید .....

و این ماه، ماهی که گفته‌هایش و ناگفته‌هایش بسیار است، ماهی که وقتش تمام شد، و ساعتی دیگر به دروازه‌ی دیگری خواهیم رسید، و راهی دیگر، ماهی سرشار از لذت‌ها و دوست داشتن‌ها، سرشار از بدی‌ها و دشمنی‌ها، دوستی‌ها، عشق‌ها و ..، همان اتفاقات روزمره‌ی زندگی، و شب‌های قدرش، و شهادت، و سپس راز‌ و نیازهایت، شاید به فراموشی بسپاری تا سالی و قدم نهادن در راهی تکراری، آرزو میکنم دل‌هایتان همیشه سفید و سرشار از زیبایی رویا‌هایی دوست‌داشتنی

چه بخواهم چه نخواهم، نامش را عید گذاشتند، ولی روزهایی که مهم گماشتند، و من روزهایت را یکسان دیدم، و آرزو می‌کنم روزی فرا رسد که از جهل و گمراهی دست شویم

بگذرم، مجالی نیست، ساعتی بیش نمانده

عیدتان مبارک

:gol:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:gol:قلبی پاک، آرام و دوست داشتنی :gol::gol:
:gol:سفید، با رویاهایی سفید :gol::gol:
:gol:قلبی سفید همراه با رویاهای دوست داشتنی :gol::gol:
:gol:با شادی‌های لبخندی همیشگی :gol::gol:
:gol:لبخندای کودکانه :gol::gol:

:gol::heart:عیدت مبارک :heart::gol:

رنگ خدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
و عید پاداش کسانی ست که قلبهاو روح شان را پاک ساختن.
عید فطر عید عاشقان خدا مبارک.

آخرین ویرایش:

رنگ خدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شقایق ها عاشق تر از همیشه امدند تا بر دستان میهمانان خدا بوسه بزنند.
گلهای نرگس عطر شان را نثار وجود پاک میهمانان خدا کردند
ویاس های وحشی فرش راه میهمانان خدا شدند
وارکیده با احترام جلوی میهمانان خدا سر فرود اورد
واسمان خروش کرد عید تان مبارک

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیزم
:w32::w32:http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif عید همه مبارکhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif:gol::w32::w32:

Robinson crusoe

عضو جدید
منم این عید عزیز و پر برکت رو به همگی شما دوستان تبریک می گم و از همگی شما التماس دعا دارم.

:w32::w33:

:biggrin: عید فطر مبارک :biggrin:
:w32::w33::w14::w14:
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
جشن بندگی...عیدتون میارک.... بیان دعا کنیم و تبریک بگیم

جشن بندگی...عیدتون میارک.... بیان دعا کنیم و تبریک بگیم

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا اباصالح المهدی عج

سلام عرض می کنم به همه دوستان خوب و مهربون:gol:

فرارسیدن عید فطر رو به همه تبریک می گم و آرزو میکنم طاعات و عبادات همه مورد قبول واقع بشه.
دوستان بیایم تو این لحظات آخر دعا کنیم و فرارسیدن عید بندگی رو به همه تبریک بگیم.

التماس دعا

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعا

دعا

خداوندا!
در این لحظات آخر ماه رمضان دل من و دوستانم را چنان در جویبار زلال رحمتت شستشو بده که ....

هر جا تردیدی هست ایمان،
هر جا زخمی هست مرحم،
هر جا ناامیدی هست امید،
و هر جا نفرتی هست عشق به خدا جای آن را فرا گیرد.

آمین یا رب العالمین

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

عید است و دلم خانه ویرانه ، بیا
این خانه تکاندیم ز بیگانه ، بیا

یک ماه تمام میهمانت بودیم
یک روزه به مهمانی این خانه بیا . . .
عید فطر و جشن طاعت بر ره یافتگان ضیافت الهی مبارک.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

dokhtar 68

عضو جدید
بچه ها عید همگی مبارک باشه. ایشالا دعا کنیم سال دیکه هم باشیمو بتونیم یه ماه دیکه این حس قشنگ لحظات سحر و افطار رو تجربه کنیم. امروز خیلی دلم گرفت از تموم شدنش. انگار یه چیزی رو گم کردم و خیلی حیف شده که رود تموم شد و اونطور که باید ازش استفاده نکردم. خداجون ...

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده هم به نوبه خودم به همه مهندسان عزیز و دوستان محترم این عید بزرگ رو تبریک میگم

neyo

عضو جدید
خدایا به ما توفیق ده تا از کسانی باشیم که حاصل دسترنج یکماه ی خود را در رمضان، از این به بعد هم حفظ کنیم.(آمین)

عید شما مبارک

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
مبارک باشهههههههههه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا