**جزوه های آزمون ارشد معماری**

happy_girl

کاربر فعال
مدیرعزیز کاش یه سری از فایلها که دیگه نیستن ( وقتی میخوایم دانلود کنیم میگه این فایل موجود نیست )یا قدیمی هستن را حذف کنین ..ممنون اگه ویرایش بفرمایین

honeybee1370

کاربر بیش فعال
دوستان، اگه کسی جزوه ی جدیدتری از معماری اسلامی آقای متدین داره میشه بذاره؟ من مال سال 88 رو دارم. میگن باید جدیداشو بخونیم.
مچکرم پیشاپیش:gol:

ali-t44

عضو جدید
معماری معاصر دکتر کیانی
من نظرم اینه که خوبه من واسه تاریخ معاصر کتاب بانی مسعود - کتاب عصر کنکاش - جزوه علی عسگری - جزوه لادن اعتضادی - جزوه مانا قابوسی خوندم وقتی این جزوه رو دیدم نکته های خوبی داشت

خیلی ممنون، ببخشید جزوه ای هم برای استاتیک دارید؟

masmas021

عضو جدید
جزوه فناوری نوین اقای کزازی رو نمیتونم پیدا کنم . قبلا دیده بودم الان نیست . کمکم کنید لطفا
:cry:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
جزوه پرشده و تروتمیز از مهندس طباطبایی دارید؟؟:redface:

elnaz.beh

عضو جدید
فناوری های نوین ساختمانی طباطبایی

http://www.4shared.com/rar/IkGTS_r9/____.html?

معماری دیجیتال - طباطبایی

http://www.4shared.com/rar/awcgXiOo/__-_.html?

من واقعا نمیدونم چطوری باید کتاب فناوری های نوین ساختمانی رو بخونم..
کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟ ممنونم
جزوه بالا هم نتونسم دانلود کنم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واقعا نمیدونم چطوری باید کتاب فناوری های نوین ساختمانی رو بخونم..
کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟ ممنونم
جزوه بالا هم نتونسم دانلود کنم
سلام گلم. من ترم 2 که بودم، این کتاب منبع امتحانمون بود، استادم که مدیر گروه و سخت گیر، اما خوندمش، خیلی شیرینه......اول یه دور کتاب رو روزنامه وار بخون، مهم نیس چیزی یادت نمونه، کلا این مرحله ذهنت رو آماده میکنه برا مرحله بعد. برا بار دوم که خواستی بخونیش خیلی خیلی با دقت بخونش. نه مثل اینکه می خوای امتحان بدی، مثل اینکه شما طراح سوال کنکوری و باید سوال طرح کنی! تو این مرحله میتونی با شکل های کتاب یه بازی ساده انجام بدی، یکی از شکل های (به فرض) فصل اول رو انتخاب کن و هرچی که از متن کتاب تو شکل معلومه با مداد کنارش بنویس. هرچی که متوجه شدی بنویس.....حالا میرسیم به مرحله سوم. مثلا شما مرحله دوم رو برای فصل 8 اجرا کردی، یه کاغذ برمیداری (میتونی دفتر خلاصه نویسی هم بهش بگی) به فرض تو سطر اولش مینویسی.....سازه های پوسته ای پیش ساخته، بعد یه فلش جلوش بکش و بنویس عدم امکان اجرا در طبقات متعدد.......خیلی از دوستان هستن که مرحله سوم رو تو بخش های سفید کتاب انجام میدن اما کلا ببین شما با کدومش راحتی.....گلم اینارو مرحله به مرحله گفتم تا راحت متوجه موضوع بشی وگرنه خیلیم سخت نیس. حالا این سبک منه شما ببین خودت وقتی می خوای یه کتابی رو خیلی خوب یاد بگیری چه روش هایی رو امتحان میکنی.....در ضمن کتابه به تکرار نیاز داره تا بخوای یاد بگیریش پس نا امید نشو......موفق باشی گلم:gol:

ali13681395

عضو جدید
سلام دوستان
من دارم دنبال چنتا جزوه میگردم تا حالا پیدا نکردم میشه راهنماییم کنید؟
جزوه معماری معاصر مهندس بخشی
جزوه خلاصه بتن و سیمان دکتر سعیدی پور
جزوه معماری جهان مهندس دهقانپور
جزوه ی تاسیسات الکتریکی و مکانیکی ساختمان مهندس ابراهیمی
خلاصه کتاب نانوتکنولوژی
:smile:

PERSIA2500

عضو جدید
سلام بچه ها ... بچه یه خواهشی داشتم اگه واسه عناصر جزئیات و ایستایی تستی سوالی دارید بزارید ... مرسی

behnaz qasemi

عضو جدید
سلام دوستان،میشه لطفا منو راهنمایی کنین که چطور میتونم از فلش کارتهای تاریخ استفاده کنم...ممنون

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.:gol: از کجا میتونم سوالای کنکور سالهای قبل رو دانلود کنم؟به صورت کامل و همراه با پاسخنامه

pzeinali

عضو جدید
سلام دوستان.:gol: از کجا میتونم سوالای کنکور سالهای قبل رو دانلود کنم؟به صورت کامل و همراه با پاسخنامه

سلام . ببین من جای خاصی رو پیدا نکردم که همه ی سوال های کنکورها رو با پاسخنامه داشته باشه . باید از جاهای مختلفی پیدا کنی . مثلا آکادمی تخصصی تعدادی از کنکورها رو گذاشته . عضو بشی تو سایتش می تونی دانلود کنی . مرکز معماری هم داشت

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . ببین من جای خاصی رو پیدا نکردم که همه ی سوال های کنکورها رو با پاسخنامه داشته باشه . باید از جاهای مختلفی پیدا کنی . مثلا آکادمی تخصصی تعدادی از کنکورها رو گذاشته . عضو بشی تو سایتش می تونی دانلود کنی . مرکز معماری هم داشت
ازتون بسیار ممنونم:gol:.برا کنکور ارشد معماری میگن سوالای زبان کنکور سالای قبل رو بخونین، به نظرتون تا چه سالی لازمه خودنده بشه مثلا از 94 تا 85 خوبه؟

pzeinali

عضو جدید
ازتون بسیار ممنونم:gol:.برا کنکور ارشد معماری میگن سوالای زبان کنکور سالای قبل رو بخونین، به نظرتون تا چه سالی لازمه خودنده بشه مثلا از 94 تا 85 خوبه؟

خواهش می کنم . من خودم تو درس زبان صاحب نظر نیستم . کاش مشاورها یا بچه هایی که پارسال نتیجه گرفتن جواب این سوال مهمو بدن . من تا جایی که می دونم باید تاکیدتو بیشتر به سالهای 88 به بعد معطوف کنی . چون روند سوالات چند سال یکبار تغییر می کنه

dreaamlaand

عضو جدید
برای تکمیل ظرفیت چیکار باید کرد و اینکه من در غیرانتفاعی انتخاب واحد کردم ایا میشه تکمیل ظرفیت هم شرکت کنم اگه قبول شدم از دانشگاهی که الان هستم انصراف بدم برم اونجای ک قبول شدم؟

nasrin_arch

عضو جدید

سلاااااام به ارزویای عزیزم
امضای صورتیتو دوست می دارم
به نظر من برای زبان عمومی ( لغات و کلوز تست ) همشو باید بخونیم
برای زبان تخصصی هم که از سال 85 تا 94 سبک سوالاتش با ریتم یکنواخت و مشابهی بوده

faeze1366

عضو جدید
سلام دوستان ممنون میشم به چندتا سوال من جواب بدین این نمونه سوال هایی که توی کنکور ارشد میاد مثلا یه ساختمون رو نشون داده گفته سازش چیه و عکس العملش چه جوریه توی چه کتابی میتونم آمادگی واسه این سوال ها رو پیدا کنم ؟؟؟؟؟
جزوه تنظیم شرایط محیطی دکتر قیابکلو آیا جدیدش و با کیفیتش موجوده من فقظ یه جزوه دارم واسه سال ۸۲ تو همین تاپیک پیدا کرد
مرسی

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان ممنون میشم به چندتا سوال من جواب بدین این نمونه سوال هایی که توی کنکور ارشد میاد مثلا یه ساختمون رو نشون داده گفته سازش چیه و عکس العملش چه جوریه توی چه کتابی میتونم آمادگی واسه این سوال ها رو پیدا کنم ؟؟؟؟؟
جزوه تنظیم شرایط محیطی دکتر قیابکلو آیا جدیدش و با کیفیتش موجوده من فقظ یه جزوه دارم واسه سال ۸۲ تو همین تاپیک پیدا کرد
مرسی
در مورد سوال اولت، اونا نمونه های موردی هستن، یا باید کتابای استاد گلابچی رو بخونید و حفظ کنید، یا اینکه جزوه های مربوط به جمع بندی این کتابا (مث جزوه ی استاد خرسند که الان بچه ها دارن زحمت شو میکشن) بخونید ... حالت دوم توصیه می شه

در مورد سوال دوم نظری ندارم، احتمالا از انتشارات دانشگاه تهران بتونی بگیری، چون فرصت زیاده هنوز، بهتره کتاب بخونین و خیلی دنبال جزوه نباشین برای این بحث فعلا...

بالا