جزوه جامع آموزشی هیدرولیک تعمیراتی

BaBak.Turk

اخراجی موقت
با سلام
این جزوه جامع که حدود 310 صفحه هست همه به فارسی همراه با شکلهای متنوع و کاربردی هست که خودم از منابعی جمع آوری کرده و در آخر جزوه هم نوشتم از چه منابعی استفاده کردم.
بحث های این جزوه بیشتر کاربردی هست ولی محاسبات هم در درون آنها استفاده شده است.
در این جزوه در مورد اندازه گیری سیالات و تعمیرات و رفع عیب سیستم های هیدرولیکی سنسور ها و ابزار دقیق و نقشه خوانی مدارها اشاره کامل شده . امیدوارم مورده استفاده دوستان و مشتاقان قرار بگیرد.

hameds

عضو جدید
باسلام
من که هنوز جزوتون و نخوندم که کیفیت کار رو ببینم اما مبحث جالب و پر کاربردیه. فکر میکنم خیلی مفید باشه
دستتون دردنکنه
با سلام
این جزوه جامع که حدود 310 صفحه هست همه به فارسی همراه با شکلهای متنوع و کاربردی هست که خودم از منابعی جمع آوری کرده و در آخر جزوه هم نوشتم از چه منابعی استفاده کردم.
در این جزوه در مورد اندازه گیری سیالات و تعمیرات و رفع عیب سیستم های هیدرولیکی سنسور ها و ابزار دقیق و نقشه خوانی مدارها اشاره کامل شده . امیدوارم مورده استفاده دوستان و مشتاقان قرار بگیرد.

Amber

عضو جدید
با سلام
بنده به مشکلی بر خوردم. لطفا راهنمایی کنید. یک پمپ هیدرولیک و یک شیر برقی و یک جک در یک سیستم دارم. مشکل : جک با اعمال نیروی کم باز و بسته می شود. جک رو تست کردم و مشکلی نداشت. چه کنم؟ آیا مشکل از شیر هست؟ اگر بله: چه مشکلی در شیر بوجود اومده؟ و چطور میشه حلش کرد؟
در یک سیستم مشابه دیگه جک دیر بسته (جمع) میشه. چرا؟

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

سلام
عالی بود
ممنون:)

a-khani

عضو جدید
سلام، چگونه باید فایل نقشه خوانی هیدرولیک را دانلود کنم

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ،من که نتوانستم فایل شما را دانلود کنم

سلام، چگونه باید فایل نقشه خوانی هیدرولیک را دانلود کنم

سلام، لطفاً بگید چگونه می توانم فایل را دانلود کنم

باسلام
مثل اینکه لینکش مشکل داره .لطفا"اگه میشه برایم ایمل کنید ممنون می شم. Ansari_sd@saipadiesel.com
هی یادش بخیر چقدر برای تایپ کردنش زحمت کشیدم.....

این لینک دانلود هست مشکلی هم نداره.....

http://s1.picofile.com/file/7196941177/hydrlic_maintan.pdf.html