جزوات، راهنمایی، و منابع کنکور ارشد 89 ،صنایع-صنایع

m83karimi

عضو جدید
به نام او

به نام او

سلام دوست عزیز خوبی نماز روزه هات قبول
میشه خواهش کنم جزوه هاتو واسم بفرستی
خفن میخوامشون حتما حتما هرچی داری واسم بفرست منتظرتم هر چه زودتر بهتر عزیزم
:)
mirarab_h@yahoo.com

خدمت شما دوست عزیز سلام
قرار بر این که جزوه ها رو توی سایت بذارم نه اینکه به کسی میل کنم،
شما لطف کنید به صفحه اول تاپیک یه سری بزنید.

m83karimi

عضو جدید
جواب

جواب

در مورد جزوات میخواستم این توضیح رو بدم که این جزوات به صورت دستنویس و برگرفته ازجزوات منابع ارشد مثه ایوزیان در درس آمار یا تو درس تحقیق :زاهدی سرشت و بازارا و......که به صورت بخش بخش هستش.
بخش های اون هم بر طبق آزمون های پارسه.
من برنامم اینه برای شروع فصل اولشو در اختیار دوستان قرار بدم و مابقی رو بعد از آزمون هر فصل به طوری که بتونید برای آزمون بعدش آماده بشید.
تنها 1 نکته میمونه و اونم اینه که من خطم خوب نیست .که اونم با همفکری شما میشه بر طرف کرد.
برای شروع من mail رو مینویسم دوستایی که خواستن من در خدمتشونم.راستی یادتون باشه که ذکر کنید بار چندم کنکور میدید چون برنامه سال اولی ها یکم فشرده تر.
email:m83karimi@yahoo.com
یا حق.
با توجه به اینکه برداشت متفاوتی از پیام بالا شده لازم میدونم این مطلب رو عنوان کنم که جزوات دستنویس برگرفته از چند منبع مختلف میباشند که مثلا در درس آمار عمدش از کتاب مهندس ایوزیان ، در مورد تحقیق هم وضعیت به همین منواله.این به معنای این نیست که جزوه ها همون جزوه هایی هستن که داخل کلاس های کنکوری که مهندس ایوزیان و مهندس زاهدی سرشت درموسساتی مثل پاسارگاد برگذار میکنن، باشه.یا اینکه من بخوام جزوه های کنکوری اون دو بزرگوار رو تو سایت به اشتراک بگذارم، چون من دسترسی به جزوات موسسه پاسارگاد ندارم.
بازم تشکر از دوستانی که تذکر دادن
پیروز باشید.

rk1001

عضو جدید

فاطمه کریمی

عضو جدید
درخواست جزوه

درخواست جزوه

:smile:
در مورد جزوات میخواستم این توضیح رو بدم که این جزوات به صورت دستنویس و برگرفته ازجزوات منابع ارشد مثه ایوزیان در درس آمار یا تو درس تحقیق :زاهدی سرشت و بازارا و......که به صورت بخش بخش هستش.
بخش های اون هم بر طبق آزمون های پارسه.
من برنامم اینه برای شروع فصل اولشو در اختیار دوستان قرار بدم و مابقی رو بعد از آزمون هر فصل به طوری که بتونید برای آزمون بعدش آماده بشید.
تنها 1 نکته میمونه و اونم اینه که من خطم خوب نیست .که اونم با همفکری شما میشه بر طرف کرد.
برای شروع من mail رو مینویسم دوستایی که خواستن من در خدمتشونم.راستی یادتون باشه که ذکر کنید بار چندم کنکور میدید چون برنامه سال اولی ها یکم فشرده تر.
email:m83karimi@yahoo.com
یا حق.

kashef1

عضو جدید
متاسفانه بازم نتونستم جزوات موجودی و تحقیق دانلود کنم چون رپید پیغام خطا میده .

sahand1361

عضو جدید
سلام مهندس کریمی
اگر ممکنه جزواتتون رو برای من هم ارسال کنید. ممنون می شم. من هم می خوام امسال صنایع شرکت کنم.
s_ch_2003@yahoo.com

sahand1361

عضو جدید
سلام مهندس کریمی
اگر ممکنه جزواتتون رو برای من هم ارسال کنید. ممنون می شم. من هم می خوام امسال صنایع شرکت کنم.
s_ch_2003@yahoo.com

fs1382

عضو جدید
سلام.من جزوات ریاضی 2, معادلات و ریاضی مهندسی پارسه دارم.هرکی می خواد پیام خصوصی بده
با سلام
من جزوات پارسه رو میخام.اگه لطف کنین.ضمناَ میخواستم نظرتون رو هم در مورد موسسه پارسه(ام از جزوات و آزمونهاش )بدونم؟

masraz

عضو جدید
ابن تاپیک پیرامون تاپیک " آموزش دروس كنكور كارشناسی ارشد صنايع " ایجا شده و هدف دسترسی سریع تر شما دوستان می باشد.
سلام من تازه این قسمت رو خوندم از اینکه بدون چشمداشت این منابع و دروس رو در اختیار ما میگذارید واقعاً متشکرم . حتما خیلی به درد همه مون میخوره . بازم ممنون

m83karimi

عضو جدید
به نام رب شهر رمضان

به نام رب شهر رمضان

با سلام
دوستان لطف کنن ایمیلشون رو تو تاپیک ذکر نکنن و یا پیام خصوصی بذارند یا اینکه به من ایمیل بزنن، چون ارسال مکرر اون باعث میشه تاپیک بی جهت پر بشه و از مضمون و هدف اصلیش دور بشه.
با تشکر

m83karimi

عضو جدید
به نام الله

به نام الله

با توجه به درخواست مکرر دوستان مبنی بر ارائه مجدد جزوه ها لازم دونستم یه بار دیگه اون هارو آپ لود کنم. در ضمن دوستان هر چه سریع تر دریافت کنند چون با توجه به وقتی که برای اون تعیین شده و ... امکان آپ مجدد اون وجود نداره.
http://rapidshare.com/files/270642192/25__aval_amar.rar.html
http://rapidshare.com/files/269223633/25__avale_tahghigh.rar.html
http://rapidshare.com/files/272949767/25_avale_mojodi.rar.html
موفق باشید.

fatima_7b

عضو جدید
دوست من از راهنمایی شما ممنونم.
میشه به کمک های بعدی تون امیدوار باشیم

مهسیما

عضو جدید
کاربر ممتاز
با توجه به درخواست مکرر دوستان مبنی بر ارائه مجدد جزوه ها لازم دونستم یه بار دیگه اون هارو آپ لود کنم. در ضمن دوستان هر چه سریع تر دریافت کنند چون با توجه به وقتی که برای اون تعیین شده و ... امکان آپ مجدد اون وجود نداره.
http://rapidshare.com/files/270642192/25__aval_amar.rar.html
http://rapidshare.com/files/269223633/25__avale_tahghigh.rar.html
http://rapidshare.com/files/272949767/25_avale_mojodi.rar.html
موفق باشید.
Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
This limit is reached.
To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.پیغام وقتی خواستم دانلود کنم

lpln101

عضو جدید
راهنمایی در مورد برنامه نویسی

راهنمایی در مورد برنامه نویسی

سلام.میخواستم بپرسم که جزوه واسه برنامه نویسی فرترن چیزی دارید یا نه.مهندسی سیستم های اقتصادی و اجتماعی
خیلی ممنون:)

lpln101

عضو جدید
در خواست راهنمایی

در خواست راهنمایی

سلام . من سال دوم که شرکت می کنم .
میشه راهنمایی کنید که زبان رو چی کار کنم؟
ریاضی 67.5 آمار 54 تحقیق 51 برنامه نویسی 49 زبان سفید
رتبه 306 اقتصادی
612 بهره وری
در ضمن جزوه هارو هم میخواستم. ممنون از کمکتون:gol:

m83karimi

عضو جدید
به نام الله

به نام الله

با سلام
با توجه به فرصتی که برای جزوات 25 ذرصد اول تعیین کرده بودیم دوستان لطف کنن در خواست جدیدی مبنی بر ارائه جزوه نکنن .
با تشکر

sooosan

عضو جدید
سلام من براتون میل زدم ولی جوابی نگرفتم من تا حالا دو بار شرکت کرده ام ولی در رشته مدیریت . حالا تصمیم به شرکت در رشته تخصصی خودم یعنی صنایع دارم ولی هنوز شروع نکردم اگه میشه کمکم کنید

مسعود فرزاد

عضو جدید
ضمن عرض سلام و تشکر فراوان خدمت جناب مهندس کریمی. من به شدت با کتاب بازارا مشکل دارم. :wallbash: ممکنه جزوه زاهدی سرشت رو برام بفرستید؟ من نمیدونم کجا باید دنبالش بگردم. اگه این لطفو در حقم بکنید واقعا ممنونتون میشم.:cry::cry: