جاهای باحال شیراز

mahsajoonevar

اخراجی موقت
من یک مسافرت شیراز در پیش دارم ازتون می خوام راجع به رستوران های خوب جاهای باحال(زیاد اهل اماکن تاریخی نیستم)و مغازه های خوب منو راهنمایی کنید

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یک مسافرت شیراز در پیش دارم ازتون می خوام راجع به رستوران های خوب جاهای باحال(زیاد اهل اماکن تاریخی نیستم)و مغازه های خوب منو راهنمایی کنید

پولاتو جمع كردي حالا مي خواي بري شيراز:biggrin:

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کی میایی؟؟؟؟
پنج شنبه داریم میریم کوه.
جمعه هم میریم پاسارگاد و پرسپولیس.
با بر و بچ با همیم.خوش میگذره.

برنامتو بگو...:):):):):)

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی میایی؟؟؟؟
پنج شنبه داریم میریم کوه.
جمعه هم میریم پاسارگاد و پرسپولیس.
با بر و بچ با همیم.خوش میگذره.

برنامتو بگو...:):):):):)

آرمين ايشون خيلي پولداره از فرصت استفاده كن:biggrin:

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا یکی هم به ما کنه بریم از شهر باکلاسها!!! :cry:

به منم پیغام خصوصی بدید تا شماره حساب بدم بهتون :surprised:

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیراز یه رستوران هست کنار هتل اطلس که با دروازه قرآن هم زیاد فاصله نداره غذاهای خیلی خوبی داره البته باید غذا رو بگیری ببری اونجا نمیشه خورد البته اسم رستوران رو یادم رفته.

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز

عالیه قدمتون روی چشم

رستوران زیاد داریم ، توی هر خیابان تقریبا یکی دوتا داریم ( رستوران و فست فود ) ، می دونید که شیراز از نظر رستوران توی ایران اول هست ( از نظر تعداد )

لیست برات می کنم

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالیه قدمتون روی چشم

رستوران زیاد داریم ، توی هر خیابان تقریبا یکی دوتا داریم ( رستوران و فست فود ) ، می دونید که شیراز از نظر رستوران توی ایران اول هست ( از نظر تعداد )

لیست برات می کنم
اگه اونایی که کارت سفر هم قبول میکنن رو مشخص کنید منم استفاده کنم خیلی خوب میشه.
مرسی

mahsajoonevar

اخراجی موقت
عالیه قدمتون روی چشم

لیست برات می کنم
یه چند تا رستوران خوب نزدیکای خیابون کریمخان لطف میکنی ؟ در ضمن اجناس خارجی اونجا ارزونتر از تهرانه؟؟

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چند تا رستوران خوب نزدیکای خیابون کریمخان لطف میکنی ؟ در ضمن اجناس خارجی اونجا ارزونتر از تهرانه؟؟

راستش رستوران های باکلاس و مامانی بیشتر توی چمران و عفیف آباد هست

اجناس خارجی که این روزها چندان تفاوتی نمی کنه کجای ایران باشی از نظر قیمتی تفاوت زیادی ندارن

حالا جنس ارزون می خواهی یا جنس های گرون
پاساژ های درجه یک داریم و یا خیابان هایی که اجناس رو خود مردم شیراز می رن خرید ؟؟

mahsajoonevar

اخراجی موقت
راستش رستوران های باکلاس و مامانی بیشتر توی چمران و عفیف آباد هست

اجناس خارجی که این روزها چندان تفاوتی نمی کنه کجای ایران باشی از نظر قیمتی تفاوت زیادی ندارن

حالا جنس ارزون می خواهی یا جنس های گرون
پاساژ های درجه یک داریم و یا خیابان هایی که اجناس رو خود مردم شیراز می رن خرید ؟؟
میشه راجع به سوغاتی های شیراز و بهترین محل خرید انها و فالوده بنویسید(شراب هم فراموش نشود)

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب سوغاتی زیاد داریم

از شیرینی و خوردنی :
کلوچه مسقطی - یوخه - گتک و ....
انواع عرقیات - آبلیمو شیرازی ( معروفه )
فالوده شیراز که جای خودش را داره ( بهترین جا برای خرید فالوده اصل سعدی هست ) نزدیک مقبره سعدی یا همان آرامگاه سعدی
از صنایع دستی :
خاتم کاری مهمترینش هست
بهترین جا برای صنایع دستی سرای مشیر هست
گل و طبیعت :
نرگس شیراز ( همون گل نرگس هست ) - سرو ( سرو ناز شیراز معروفه ) - شهر بهار نارنج هم هستیم ( درخت نارنج قدمت زیادی در شیراز داره ) هم توی خونه های قدیمی و هم باغات قدیمی شیراز

شراب شیراز هم که معروفه ولی اینجا نمی شه گفت :cool:

mahsajoonevar

اخراجی موقت
خب سوغاتی زیاد داریم

از شیرینی و خوردنی :
کلوچه مسقطی - یوخه - گتک و ....
انواع عرقیات - آبلیمو شیرازی ( معروفه )
فالوده شیراز که جای خودش را داره ( بهترین جا برای خرید فالوده اصل سعدی هست ) نزدیک مقبره سعدی یا همان آرامگاه سعدی
از صنایع دستی :
خاتم کاری مهمترینش هست
بهترین جا برای صنایع دستی سرای مشیر هست
گل و طبیعت :
نرگس شیراز ( همون گل نرگس هست ) - سرو ( سرو ناز شیراز معروفه ) - شهر بهار نارنج هم هستیم ( درخت نارنج قدمت زیادی در شیراز داره ) هم توی خونه های قدیمی و هم باغات قدیمی شیراز

شراب شیراز هم که معروفه ولی اینجا نمی شه گفت :cool:
میشه تو پیام خصوصی بم بگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dalin

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی گفتین کی می یایی شیراز ؟؟؟؟

اقامت کجا دارین ؟ آشنا دارین ؟ هتل و یا اهل اقامت در طبیعت هستین ؟

با خانواده می یایین ؟