تیکه پرانی استاد به دختران دانشجو

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه استاد بود هر سری میومد سر کلاس به دخترا تیکه مینداخت . یه بار دخترا تصمیم گرفتن با اولین تیکه ای که استاد انداخت، از کلاس برن بیرون . قضیه به گوش استاد میرسه جلسه بعد یکم دیر میاد سر کلاس میگه :
از انقلاب داشتم میومدم دیدم یه صف طولانی از دخترا تشکیل شده. رفتم جلو پرسیدم: گفتن با کارت دانشجویی شوهر میدن!
دخترا پا میشن برن بیرون ، استاده میگه کجا میرید وقتش تموم شد تا ساعت 10 بود.

آخرین ویرایش:

Diamond.B

عضو جدید
یه استاد داشتیم هر سری میومد سر کلاس به دخترا تیکه مینداخت . یه بار دخترا تصمیم گرفتن با اولین تیکه ای که استاد انداخت، از کلاس برن بیرون . قضیه به گوش استاد میرسه جلسه بعد یکم دیر میاد سر کلاس میگه :
از انقلاب داشتم میومدم دیدم یه صف طولانی از دخترا تشکیل شده. رفتم جلو پرسیدم: گفتن با کارت دانشجویی شوهر میدن!
-----------------------------------------
استاد بامزه ای داشتید-درسته کارش اشتباه بوده ولی خب باید زد بی خیالی و بخندید

jentle man

عضو جدید
یه استاد داشتیم هر سری میومد سر کلاس به دخترا تیکه مینداخت . یه بار دخترا تصمیم گرفتن با اولین تیکه ای که استاد انداخت، از کلاس برن بیرون . قضیه به گوش استاد میرسه جلسه بعد یکم دیر میاد سر کلاس میگه :

ghadimi bud ama kare khobi karde heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
جالب بود استاد اعصاب خورد کنه بامزه ای داشتید ...

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه استاد بود هر سری میومد سر کلاس به دخترا تیکه مینداخت . یه بار دخترا تصمیم گرفتن با اولین تیکه ای که استاد انداخت، از کلاس برن بیرون . قضیه به گوش استاد میرسه جلسه بعد یکم دیر میاد سر کلاس میگه :

به نظرمن که برای یه استاد خیلی این رفتار زشت و ناپسندهست ولی باید دخترها همه تیکه های استادو جمع کنند بعد توی امتحان ترم همگی به جای جواب سئوال تیکه های استادو مینوشتن هرچنداگه همه بیفتن
بیچاره زن استاده اینجوری ادما مشکل دارن چه زن چه مرد بیخودی بخوان لج دربیارن