تکمیل ظرفیت ارشد سراسری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریز بود می رفتم ، درضمن انتخاب رشته می تونه 100 تا باشه. کاش قبل از انتخاب رشته درس بیشتری می خوندید تا تو انتخاب رشته بچه بازی در نمی آوردید.
به امید اینکه اول رتبه تون خوب باشه بعد انتظار داشته باشید.
100 تا حق دارید دلیل نمیشه 100 تا رو بزنید
وقتی می دونید اگه قبول بشید نمی رید.....چون می تونید این جایگاه رو به کسی بدید که قصد رفتن داره و می تونه که یه سال از عمرش رو هدر نده
در ضمن سیستم سنجش ما به میزان درس خوندن زیاد نیست......حتی به رتبه تئوری هم نیست.......و سر اسکیس سلیقه خیلی حرف رو میزنه
پس بهتره جای دوستاتون قضاوت نکنید...

shokoo.m

کاربر بیش فعال
میگم اگه کسی تکمیل یکی از سراسری هارو قبول بشه و نخاد بره میتونه همون دانشگاه قبلیش که قبول شده ادامه بده آیا؟
بچه ها مدارک ثبت نام به نظرتون خود دانشگاه قبلی میفرسته یا باید بریم بگیریم؟اخه سنجش زده هفته اینده ثبت نامه .پس تکلیف ترم قبلی ویا شروع کلاسا چی میشه
مشاهده پیوست 2.jpg

برای من کد رشته قبولی دانشگاه شاهرود زده
بعد زیرش نوشته اولویت انتخابی معماری داخلی و معماری اسلامی سوره
این یعنی چی ؟
میشه یکی توضیح بده :(

yani alan man soore ghabol shodam ya na?
age ghabol shodam pas chera ghabolimo zade shahrood???
1.jpg

*چند خط بالا و چند خط پایین این رو بخونید

shokoo.m

کاربر بیش فعال
دوستان خواهشا بیخیال این بحثا بشین:w13:
خودمون هم میدونیم که اینا فایده نداره و به هر حال سیستم اموزش و ما که باهاش در گیریم ،مشکل اصلیه نه ماها
پس به هم گیر ندیم، چون همه حق داریم و بینهایت مشکل و بدبختی و ... :(
این یکی دو نفر هم نمیزدن، گره ای از مشکلات ما باز نمیشد:w39:

معمارباشی

عضو جدید
دوستان خواهشا بیخیال این بحثا بشین:w13:
خودمون هم میدونیم که اینا فایده نداره و به هر حال سیستم اموزش و ما که باهاش در گیریم ،مشکل اصلیه نه ماها
پس به هم گیر ندیم، چون همه حق داریم و بینهایت مشکل و بدبختی و ... :(
این یکی دو نفر هم نمیزدن، گره ای از مشکلات ما باز نمیشد:w39:

شاید گره از مشکلات ما باز نمی شد ولی شاید گره از مشکلات یکی دو نفر بعد از قبولی ها باز می شد !
اشکال نداره !
ایشالله بتونند خوب بین دوستان و فامیل پز بدن که اره من هم سوره قبول شدیم نرفتیم !!!!

آخرین ویرایش:

اعظم01

عضو جدید
تبریز بود می رفتم ، درضمن انتخاب رشته می تونه 100 تا باشه. کاش قبل از انتخاب رشته درس بیشتری می خوندید تا تو انتخاب رشته بچه بازی در نمی آوردید.

بله 100 تا جای انتخاب داریم ولی من به شخصه فقط 16 تا انتخاب داشتم که مطمئن بودم می رم. کما اینکه توی مرحله تکمیل ظرفیت با علم به اینکه قصد رفتن ندارید انتخاب کردن یک دانشگاه واقعا جزء عجایبه . یادم می آد دوستی شبانه دانشگاه علم و صنعت قبول شده بودند ولی نرسیدند پایان نامه شون رو تموم کنند و توی همین باشگاه از "یک نفری" که به این واسطه جاشون گرفته شده عذر خواهی کردن با وجود اینکه تقصیر ایشون نبود. کاش شما اونقدری که توی این باشگاه وقت می ذارید حداقل یه کم آداب صحبت کردن رو از دیگران یاد بگیرید. مزید اطلاع شما من رتبه ام 1113 بود ؛و توی رتبه های مشابه من تا حالا قبولی توی سوره زیاد داشتیم.

در هر حال امیدوارم (توی سوره قبول شدم ولی خودم نمی خوام برم ) به قدر کافی از نظر روحی ارضاتون کنه

Serare

عضو جدید
من یزد قبول شدم
رفتن یزد یعنی افتادن از کار و زندگی
نمیدونم باید خوشحال باشم یا نه

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز بحث بچه بازی نیست، شما به این فکر کن که رتبه های کمتر از شما همه تبریز رو زدن و از قبولی شما جلوگیری کردن و الان میان میگن ما نمیخایم بریم تبریز.
خب حق شما تو این موضوع خورده شده،
یادش بخیر تو انتخاب اولیه چقدر التماس کردم که بچه ها مثلاً یکی که تو یزده همه آرزوش قبولی اونجاست تروخدا اگه نمیخواید برید انتخاب نکنید....
""که قبول شدم و نفرتم"" شاید برای اطرافیانتون خوشایند باشه که شما سطح علمیتون بالاتر از سوره است اما برای من یکی کار خودخاهانه ایه که ضعف شما رو نشون میده.
برای 1000 بار اینم بگم که کنکور ارشد 2تا لاتاریه، اول شما 50 تا کتاب رو میخونید و سر جلسه بیش از 7-8تا سوال هست که نهایتاً جوابش اشتباهه و راحت 7-8 درصد میانگینو بالا پایین میکنه و بعد از اون اسکیسه که... با لطف شما دوستان یه قمار دیگه هم به این کنکور داره اظافه میشه

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
100 تا حق دارید دلیل نمیشه 100 تا رو بزنید
وقتی می دونید اگه قبول بشید نمی رید.....چون می تونید این جایگاه رو به کسی بدید که قصد رفتن داره و می تونه که یه سال از عمرش رو هدر نده
در ضمن سیستم سنجش ما به میزان درس خوندن زیاد نیست......حتی به رتبه تئوری هم نیست.......و سر اسکیس سلیقه خیلی حرف رو میزنه
پس بهتره جای دوستاتون قضاوت نکنید...

چرا دلیل نمی شه 100 تا بزنیم؟درضمن کل ایران نمیان این سایت که بگیم هر کی ففقط یدونه بزنه، وقتی همه با استدلال این که هر کی هر چی می خواد باید تکمیل ظرفیت بزنه ، میاد و انتخاب رشته می کنه ،شما انتخاب رشته کردن من رو زیاد می بینید؟لطفا معقولانه سخن بزنید ، نه اینکه دنبال حمله کردن باشید.

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اگه بخایم مقایسه کنیم دانشگاه سوره بهتره یا آزاد تهران مرکز؟؟؟

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا دلیل نمی شه 100 تا بزنیم؟درضمن کل ایران نمیان این سایت که بگیم هر کی ففقط یدونه بزنه، وقتی همه با استدلال این که هر کی هر چی می خواد باید تکمیل ظرفیت بزنه ، میاد و انتخاب رشته می کنه ،شما انتخاب رشته کردن من رو زیاد می بینید؟لطفا معقولانه سخن بزنید ، نه اینکه دنبال حمله کردن باشید.
اینکه شما 100 انتخاب دارید رو می تونید 100 تا انتخاب کنید صحیح
و قبول
ولی فکر میکنم شرط منطقه که اونی رو بزنی که قصد رفتن دارید.....چون خیلی ها هستن در ارزوهای دانشگاه قبولی شما هستن....همین دانشگاهی که شما قصد رفتنشو ندارید
خیلی چیزا را منطق و حق قانونی به شما اجازه میده
و قانونا شما اجازه اینکار رو داشتید
و نه منو نه
هیچ کس دیگه نمی تونه این حق رو از شما بگیره
و من میگم.....خوب کمی خود خواه نباشیم.......و به همدیگه فکر کنیم.....و اینکه اجازه رفتن به دانشگاهی که من قصد رفتنشو ندارم رو به دوستانم بدم......اشکال نداره من از حق مسلم ام می گذرم
ولی خدا هم این گذشت شما رو نادیده نمی گیره
....
من نه قصد توهین به شخصی دارم و نه حمله
داریم موضوعی رو به نقد می کشیم......ممکنه من اشتباه فکر کنم....اونوقت شمای نوعی بیا منو از اشتباه در بیار.....ما همه با دوستیم....و من خوشحال میشم دوستانم من رو از اشتباه در بیارن
اگه باعث ناراحتی تون شدم عذر میخوام....

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز

کسی به کسی حمله نکرده دوست عزیزم!!!مگه جنگه؟:D
دوستان میگن کسایی که از اول قصد ندارن برن اون دانشگاهی که انتخاب کردن
پس چرا تو انتخابشون میزنن و فرصت رو از بقیه که نمیخوان 1 سال دیگه از عمرشون رو پشت کنکور تلف کنن میگیرن
مثلا تو همین تاپیک چند نفر هستن که آرزوشون بوده برن سوره
اما شمایی که قبول شدی نمی خوای بری

دوستان لطفا انتقاد پذیر باشین
سریع جبهه نگیرین!!!!
مرسی

sallarmelli

عضو جدید
اینکه شما 100 انتخاب دارید رو می تونید 100 تا انتخاب کنید صحیح
و قبول
ولی فکر میکنم شرط منطقه که اونی رو بزنی که قصد رفتن دارید.....چون خیلی ها هستن در ارزوهای دانشگاه قبولی شما هستن....همین دانشگاهی که شما قصد رفتنشو ندارید
خیلی چیزا را منطق و حق قانونی به شما اجازه میده
و قانونا شما اجازه اینکار رو داشتید
و نه منو نه
هیچ کس دیگه نمی تونه این حق رو از شما بگیره
و من میگم.....خوب کمی خود خواه نباشیم.......و به همدیگه فکر کنیم.....و اینکه اجازه رفتن به دانشگاهی که من قصد رفتنشو ندارم رو به دوستانم بدم......اشکال نداره من از حق مسلم ام می گذرم
ولی خدا هم این گذشت شما رو نادیده نمی گیره
....
من نه قصد توهین به شخصی دارم و نه حمله
داریم موضوعی رو به نقد می کشیم......ممکنه من اشتباه فکر کنم....اونوقت شمای نوعی بیا منو از اشتباه در بیار.....ما همه با دوستیم....و من خوشحال میشم دوستانم من رو از اشتباه در بیارن
اگه باعث ناراحتی تون شدم عذر میخوام....

من بسیار موافقم

mbarsen

عضو جدید
طبق جدول نتایج 92 :

16معمارباشی52638.3812.430.26مردود3223
17mbarsen151528.572627.77دانشگاه آبا آبیک
جالبه که من غیر انتفاعی سوره رو نیاوردم ولی شما اوردین ! بهر حال امیدوارم مبارکتون باشه !

اول اینکه من سوره معماری اسلامی قبول شدم شاید شما منظورو فک کردید معماری معماریه
دوم اینکه من از سال های قبل هم یادمه که اسکیس برا خودش جدا از ضریب 5 یه شرایطه خاصی داشت که تاثیرش بیشتر ازینی که هست میشد .. یا مثلا اختلاف نداشتن شدید درصدا نسبت بهم و ازین قبیل موردا چیزایی بوده که تاثیر داشته .. البته من خودمم زیاد سر در نمیارم و لی به نظره من امسال فک کنم اومدن یکم ظرفیت های دختر پسر رو تفکیک کردن که البته این میتونه خیلی منطقی باشه مخصوصا تو رشته ما که شرایطه فبولیش واقعا افتضاحه

mehraz87

عضو جدید
دوستان یگ بار دیگه می پرسم کسی در مورد مصاحبه سوره چیزی می دونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smile::)

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان یگ بار دیگه می پرسم کسی در مورد مصاحبه سوره چیزی می دونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smile::)

اینطور که اینجا گفتند مصاحبه سوال عقیدتی میپرسن

تاپیک: مصاحبهء سوره؟

یک شنبه رفتی مصاحبه بیا بگو چی پرسیدن

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
بگذار من از مصاحبه سوره ام بگم
من دوره کاردانی به کارشناسی سوره مرحله اول قبول شدم و رفتم
حدودا شش تا سوال احکام ازم پرسیدند
کمی هم از جبهه های سیاسی ام و وقایع روز ایران
بعدش کلی در مورد حجابم پرسیدند....و حتی به عکس روی شناسنامه ام گیر دادند...
کمی از دین و اصول دین ازم پرسیدند
کمی هم از خودم و گذشته ام پرسیدند
حدود نیم ساعت فقط مصاحبه من طول کشید
ولی چون الویت اولم شهر خودم بود اصلا جواب سوره برام نیومد که بدونم قبول شدم یا نشدم
البته برا بعضی ها رو شنیدم که درمورد کتاب هایی که می خونن و چه کتابی دوست دارند بخونند سوال شده بود
و به اینکه اونجا کی گیرت می افته ازت سوال بپرسه خیلی ربط داره
برا بعضی ها اصلا پنج دقیقه طول کشید
یه فرمی هم بهت می دند که تمام زندگی تو باید براشون بنویسی یه جورایی
:)

آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه دعوایی شده اینجااا همگی بیاند نوازشتون کنم آروم بگیریند در بغل داداش:biggrin:
اسم ارشد اومد وای خدایا خیلی وقت گیره بچه ها واقعا داغون کننده است اما خب خیلی هم کیف میده
باید سر کلاس بحث کنی حرف بزنی قبل کلاس باید دنبال منبع بری سر کلاس پر باشی از معلومات اون جلسه تو طول هفته همش درگیره کتاب ومقاله وکتاب خونه شدیم مثلا 4 تا مقاله تا آخر بهمن باید بنویسیم وکلی چیزهای دیگه. به قول معمار باشی کسی که دنبال تحقیقه بیاد ارشد وگرنه برای شغل ومدرک وقتش رو هدر نده
در مورد ضایع شدن حق هم فقط یه چیزی میگم که دوست عزیزم hott گفت جایی که نمیخوای بزنی رو نرو منم فقط رجایی تهران رو زدم که قبول نشدم اونم ولی اگر میشدم میرفتم ولی خب نشد که بشه وهمین رشت رو میریم

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای من کد رشته قبولی دانشگاه شاهرود زده
بعد زیرش نوشته اولویت انتخابی معماری داخلی و معماری اسلامی سوره
این یعنی چی ؟
میشه یکی توضیح بده :(
شما تو انتخاب رشته اول سوره زده بودی یا شاهرود؟

archi.esmzde

عضو جدید
چون احتمال داره سوره تو مصاحبه رد شی برایت شاهرود هم انتخاب کردن. البته فکر کنما چون خیلی موضوعه عجیبیه

منم اول شک داشتم اما این جمله تو اطلاعیه ی سایت سنجش مطمئنم کرد

- آن دسته از داوطلباني كه هم در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي و هم چنين در رديف معرفي شدگان چند برابر ظرفيت براي شركت در مراحل مصاحبه و ساير موارد مورد لزوم قرار گرفته‌اند « بندهاي الف و ب فوق» لازم است مطابق مفاد هر دو بند در موعد مقرر اقدام نمايند

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اطلاعيه تكميل ظرفيت ارشد 1392 قابل توجه داوطلبان چند برابر ظرفيت مرحله تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد سال 1392.........برا سوره
.
.
.
اطلاعيه تكميل ظرفيت ارشد 1392 قابل توجه داوطلبان چند برابر ظرفيت مرحله تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد سال 1392 باطلاع داوطلبان محترم مي رساند كه زمان و مكان مصاحبه دانشگاه سوره به شرح زير اعلام مي گردد : تاريخ مراجعه نوع جنسيت ساعت مراجعه 26/8/92 آقايان 8 صبح لغايت 15 بعدازظهر 27/8/92 خانمها 8 صبح لغايت 15 بعدازظهر مكان مصاحبه : تهران خيابان آزادي بين آذربايجان و خوش ، نبش كوچه كامياران ، پلاك 398 دانشگاه سوره مدارك لازم جهت مصاحبه : • اصل و كپي از تمام صفحات شناسنامه • اصل و كپي كارت ملي • پرينت پذيرش مرحله تكميل ظرفيت سازمان سنجش • دانلود فرم گزينش در يك برگه A4 ( پشت و رو) • يك قطعه عكس
.
.
.
:question:یه سوال ام برام پیش اومد؟؟؟؟

چرا اینقدر ما رو اذیت می کنن:w02:.........بعدش یه مدرک فکستنی میدن که ...:evil:..من دیگه واقعا از این وضع خسته شدم....:w06:.....بیشتر از یک سال داره میشه:crying:میخوام دیگه برم دنبال کار خیاطی و اشپزی و ........فکر کنم عاقلانه تره:w11:

آخرین ویرایش:

TUliP

عضو جدید
اطلاعيه تكميل ظرفيت ارشد 1392 قابل توجه داوطلبان چند برابر ظرفيت مرحله تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد سال 1392.........برا سوره
.
.
.
اطلاعيه تكميل ظرفيت ارشد 1392 قابل توجه داوطلبان چند برابر ظرفيت مرحله تكميل ظرفيت كارشناسي ارشد سال 1392 باطلاع داوطلبان محترم مي رساند كه زمان و مكان مصاحبه دانشگاه سوره به شرح زير اعلام مي گردد : تاريخ مراجعه نوع جنسيت ساعت مراجعه 26/8/92 آقايان 8 صبح لغايت 15 بعدازظهر 27/8/92 خانمها 8 صبح لغايت 15 بعدازظهر مكان مصاحبه : تهران خيابان آزادي بين آذربايجان و خوش ، نبش كوچه كامياران ، پلاك 398 دانشگاه سوره مدارك لازم جهت مصاحبه : • اصل و كپي از تمام صفحات شناسنامه • اصل و كپي كارت ملي • پرينت پذيرش مرحله تكميل ظرفيت سازمان سنجش • دانلود فرم گزينش در يك برگه A4 ( پشت و رو) • يك قطعه عكس
.
.
.
:question:یه سوال ام برام پیش اومد؟؟؟؟

چرا اینقدر ما رو اذیت می کنن:w02:.........بعدش یه مدرک فکستنی میدن که ...:evil:..من دیگه واقعا از این وضع خسته شدم....:w06:.....بیشتر از یک سال داره میشه:crying:میخوام دیگه برم دنبال کار خیاطی و اشپزی و ........فکر کنم عاقلانه تره:w11:

فرم گزینشو از کجا بگیریم ؟؟

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز

ma.dbqn

عضو جدید
ان شاالله تمام کسایی که مصاحبه دارن موفق باشند
من یزد قبول شدم
منم تجربمو از مصاحبه سوره بگم شاید بد دردتون بخوره
من واسه مهمان شدن کارشناسی مصاحبه داده بودم
بر خلاف همه خانم ها که چادر سرشون کرده بودن من فقط مقنعمو جلو کشیدمو و اون موقع چتریهام اینقد کتاه بود همش میومد بیرون:confused: راستیتش زیاد واسم مهم نبود قبولیم چون خیلی حرصم گرفته بود از این مسخره بازیاشون
اون خانمی که اونجا بود فقز یه نگا بم کرد در حد 2 ثانیه گفت بفرمایید و من رفتم
فک میکردم رد شدم
برعکس دوستم که تا آخرین لحطه رساله دستش بود کلی سوالای شورای نگهبان و نماز جمعه پرسیدن و جواب داده بود ردش کردن که بگدریم با پارتی بازیه باباش اومد سوره
آهان یکی از بچه ها هم وقتی ازش پرسیده بودن نمازاتو اول وقت می خونی جواب داده بود من با خدا قهرم:biggrin: و این خانم هم قبول شده بود
این کارارو شما ها نکنیـــــــــــــــدااا

sallarmelli

عضو جدید
ان شاالله تمام کسایی که مصاحبه دارن موفق باشند
من یزد قبول شدم
منم تجربمو از مصاحبه سوره بگم شاید بد دردتون بخوره
من واسه مهمان شدن کارشناسی مصاحبه داده بودم
بر خلاف همه خانم ها که چادر سرشون کرده بودن من فقط مقنعمو جلو کشیدمو و اون موقع چتریهام اینقد کتاه بود همش میومد بیرون:confused: راستیتش زیاد واسم مهم نبود قبولیم چون خیلی حرصم گرفته بود از این مسخره بازیاشون
اون خانمی که اونجا بود فقز یه نگا بم کرد در حد 2 ثانیه گفت بفرمایید و من رفتم
فک میکردم رد شدم
برعکس دوستم که تا آخرین لحطه رساله دستش بود کلی سوالای شورای نگهبان و نماز جمعه پرسیدن و جواب داده بود ردش کردن که بگدریم با پارتی بازیه باباش اومد سوره
آهان یکی از بچه ها هم وقتی ازش پرسیده بودن نمازاتو اول وقت می خونی جواب داده بود من با خدا قهرم:biggrin: و این خانم هم قبول شده بود
این کارارو شما ها نکنیـــــــــــــــدااا

یعنی این جوری می خوان نیرو برای انقلاب تربیت کنن ، خاک بر سرشون اونا تبر برداشتن دارن ریشه های انقلاب رو می زنن همه ی این ها به نظرم مخالف های نظام هستن که چنین کاری رو می کنند

ولی خوب آدم مث اون خانم باشی که بگه من با خدا قهرم
اتفاقا این خانم می تونه نیروی کارامدی باشه برای انقلاب تا اون ریا کارانی که ور می دارن هزارتا جزوه و کتاب و رساله و تاریخ های تقویم رو حفظ می کنند

اما خوبه که آدم بدونه در بین تمام پیامبران و ائمه تنها برای یک انسان در روز 21 یا 20 صفر اربعین می گیرند

abstr

عضو جدید
بچه هایی که امروز مصاحبه سوره شرکت کردید چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه سوالایی پرسیدن؟:redface:

mbarsen

عضو جدید
بچه هایی که امروز مصاحبه سوره شرکت کردید چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه سوالایی پرسیدن؟:redface:

سخت نیس احکام میپرسنو یکم سیاسی در حد اطلاعات عمومی
البته بسگی داره در چه حد اطلاعات عمومی حساب کنی :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.