تو عشق پسرا بیشتر خیانت میکنن یا دخترا؟

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب سوال که واضحه!!!:)
اول نظر خودمو میگم.....به نظر من دخترو پسر نداره به میزان علاقه طرفین و البته مرامو معرفت بستگی داره!!!!!!:redface:

خواهشن بدون جبهه گیری آرا خود را منظور فرمایید!!!:redface:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به آدم کیف می کنه از این همه ازدحام پست تو این تاپیک!!!!!!!:)
یعنی واقعا کسی نظری نداره؟؟؟؟:surprised:
چه هم باشگاهی های بی بخاری دارم من!!!!!!!!:razz:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
در جامع الچرندیات مهرشاد جلد سوم صفحه 254 آمده که زن ها موجوداتی خبیث الخلقه هستند ....

MOON.LIGHT

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به آدم کیف می کنه از این همه ازدحام پست تو این تاپیک!!!!!!!:)
یعنی واقعا کسی نظری نداره؟؟؟؟:surprised:
چه هم باشگاهی های بی بخاری دارم من!!!!!!!!:razz:
سلام سیندی جان من تاپیک شما رو همون اول خوندم چون با نظر شما موافق بودم دیگه پستی ندادم:cry:

نازی دلبر

عضو جدید
دخترا اگه پسر پولدار تر از دوست پسرشون پیدا کنن خیانت میکنن ولی....
پسرا دلیلی برای خیانت کردن ندارن.هر وقت عشقشون کشید میرن سراغ دختر دیگه ای و به علت مدریت بالاشون همزمان باچند دختر حال می کنن

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سیندی جان من تاپیک شما رو همون اول خوندم چون با نظر شما موافق بودم دیگه پستی ندادم:cry:

خب حالا از تو قبول کردم!!!!
ولی بقیه رو دار میزنم!!!!:mad:

پسرا دلیلی برای خیانت کردن ندارن.هر وقت عشقشون کشید میرن سراغ دختر دیگه ای و به علت مدریت بالاشون همزمان باچند دختر حال می کنن

چی بگوم والا!!!!!!!!!!!
ولی پسر اگه عاشق بشه محاله خیانت کنه .....اینو حاضرم سر هرچی بگی شرط ببندم!!!:redface:

sogandstorm

عضو جدید
be nazaram pesara kheyli bishtar khiyanat mikonan ama 2khtara az ehsaseshon maye mizaran agaram khianati konan ba sangdeli nis:cry:;)

نازی دلبر

عضو جدید

چی بگوم والا!!!!!!!!!!!
ولی پسر اگه عاشق بشه محاله خیانت کنه .....اینو حاضرم سر هرچی بگی شرط ببندم!!!:redface:
یعنی اگه دختری واقعا عاشق بشه خیانت می کنه؟!!! خوب البته تو این دوره زمونه عاشق کیلو چند؟محال از 1000000 یه عاشق مثل مجنون یا فرهاد پیدا کنی.پسرای امروزی از دختری که بیشتر رنگ و لعاب داشته باشن خوشش می یاد.واالله

royan aria

عضو جدید
منم با نازی موافقم
این پسرا رو انگار خدا برای خیانت خلق کرده:mad:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
be nazaram pesara kheyli bishtar khiyanat mikonan ama 2khtara az ehsaseshon maye mizaran agaram khianati konan ba sangdeli nis:cry:;)

آره درسته!!!
طفلی دخترا خیلی روحیات حساسی دارن!!!!!!!!!!:D

یعنی اگه دختری واقعا عاشق بشه خیانت می کنه؟!!! خوب البته تو این دوره زمونه عاشق کیلو چند؟محال از 1000000 یه عاشق مثل مجنون یا فرهاد پیدا کنی.پسرای امروزی از دختری که بیشتر رنگ و لعاب داشته باشن خوشش می یاد.واالله

واقعیتی بس اسف بار!!!!!!!!!!!:cry:

piton

عضو جدید
به نظر من دخترا تا خیانت نکن پسرا هم نمیکنند

هر کاری کنی خدا به سرت میاره اینو باور کنید توی دانشگاه توی نماز خونش با یه پرده دخترا با پسرا جدا میشن یه روز من نزدیکه پرده دراز کشیده بودم چند تا دختر اونور داشتند از یه ماجرایی می گفتند گوش انداختم دیدم بله برای یکیشون که دوست پسر داره و تریپ ازدواجی خواستگار اومده و یارو جواب + داده اون یکی میگفت این خیانته که این یکی گفت نه ببین من اگه بگه میگم خواستگارم منو از تو بیشتر دوست داشته که اومده خواستگاری اما تو نیومدی .منم از این ور پرده گفتم خدا خیرت بده دل یارو رو شکستی خدا دلتو بشکنه
دخترا اصلا قابل اعتماد نیستند من خودم تجربه کردم (طرفم قسم میخورد اما داشت خیانت میکرد)

سپهر2

عضو جدید
سلام به نظر من دلیل اینکه این تاپیک زیاد مشتری نداره اینه که یه مقدار تکراری شده .:w19:
من فکر میکنم هر دو طرف به یک اندازه خیانت میکنند نمشه گفت کدوم جنس خیانتکار تره.
دلیلش هم بیشتر حس تنوع طلبی آدماست :question:

*TRISTAN*

عضو جدید
قبل از اينكه حرفم رو بزنم بايد يگم كه شايد نظر من بعضيا رو ناراحت كنه و معذرت مي خوام اما چيزي هست كه بهش مطمئنم . به نظر من دخترا بيشتر خيانت مي كنن . چندين موردش رو ديدم و بايد بگم پسرا اگه بخوان واسه كسي تو عشق بمونن تا آخرش هستن و پايبندن اما دخترا درسته كه خيلي احساساتي هستن اما به همون اندازه هم راحت ميگذرن و پايبند بودني تو مرامشون نيست .... :gol::gol:

Agha Nima

عضو جدید
این که شما میگی (بی هیچ دلیلی)یعنی :
1.پسرا هوس بازن
یا
2.بی منطق هستند
1.هوس بازی به جنسیت ربطی نداره،به شخصیت طرف بستگی داره.
2.بی منطقی هم از خصوصیات اخلاقی افراد به حساب میاد و در هر فرد متفاوت است.
3.تازه ،این حرکت پسرا نشون می ده که مثل دخترا نیستن و مادیات براشون هیچ ارزشی نداره
.
.
.
این چیزا به فرد بستگی داره نه به جنسیت.اگه طرف بخواد کثافت کاری کنه،به تیغه،یا هر چیزه دیگه ای چه دختر جه پسر کار خودشون رو میکنن.:D

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من دخترا تا خیانت نکن پسرا هم نمیکنند

هر کاری کنی خدا به سرت میاره اینو باور کنید توی دانشگاه توی نماز خونش با یه پرده دخترا با پسرا جدا میشن یه روز من نزدیکه پرده دراز کشیده بودم چند تا دختر اونور داشتند از یه ماجرایی می گفتند گوش انداختم دیدم بله برای یکیشون که دوست پسر داره و تریپ ازدواجی خواستگار اومده و یارو جواب + داده اون یکی میگفت این خیانته که این یکی گفت نه ببین من اگه بگه میگم خواستگارم منو از تو بیشتر دوست داشته که اومده خواستگاری اما تو نیومدی .منم از این ور پرده گفتم خدا خیرت بده دل یارو رو شکستی خدا دلتو بشکنه
دخترا اصلا قابل اعتماد نیستند من خودم تجربه کردم (طرفم قسم میخورد اما داشت خیانت میکرد)

خب مگه کار بدی کردی خواسته ازدواج کنه!؟؟؟؟:surprised:
به پسرا که تا حرف خواستگارو میزنی فکر می کنن به زور بهشون میگی بیا منو بگیر!!!!:cool:

سلام به نظر من دلیل اینکه این تاپیک زیاد مشتری نداره اینه که یه مقدار تکراری شده .:w19:
من فکر میکنم هر دو طرف به یک اندازه خیانت میکنند نمشه گفت کدوم جنس خیانتکار تره.
دلیلش هم بیشتر حس تنوع طلبی آدماست :question:
موافقم باهات سوژش یه مقداری لوس شده!!!!:(

قبل از اينكه حرفم رو بزنم بايد يگم كه شايد نظر من بعضيا رو ناراحت كنه و معذرت مي خوام اما چيزي هست كه بهش مطمئنم . به نظر من دخترا بيشتر خيانت مي كنن . چندين موردش رو ديدم و بايد بگم پسرا اگه بخوان واسه كسي تو عشق بمونن تا آخرش هستن و پايبندن اما دخترا درسته كه خيلي احساساتي هستن اما به همون اندازه هم راحت ميگذرن و پايبند بودني تو مرامشون نيست .... :gol::gol:

دخترام اگه یکیرو دوست داشته باشن خیانت نمی کنن!!!!:D
اینووووووو مطمئن باش به عنوان یه دختر از اجتماع بانوان دارم میگم!!!!!:heart::gol:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب تاپیک مزخرفیه.....ستاد کور کردن چشم دختران تاپیک زن

Agha Nima

عضو جدید

چی بگوم والا!!!!!!!!!!!
1.میشه از ما هم قبول کنی؟
2.سیندی به خاطره این حرفی که در باره پسرا زدی،ازت تشکر میکنم ،خیلی با حالی ،یه دونه ای ،در دونه ای، ای آسه دل،ای ده لو خوشگله ،ای با مرام و می گویمسایه عالی مستدام:D

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که شما میگی (بی هیچ دلیلی)یعنی :
1.پسرا هوس بازن
یا
2.بی منطق هستند
1.هوس بازی به جنسیت ربطی نداره،به شخصیت طرف بستگی داره.
2.بی منطقی هم از خصوصیات اخلاقی افراد به حساب میاد و در هر فرد متفاوت است.
3.تازه ،این حرکت پسرا نشون می ده که مثل دخترا نیستن و مادیات براشون هیچ ارزشی نداره
.
.
.
این چیزا به فرد بستگی داره نه به جنسیت.اگه طرف بخواد کثافت کاری کنه،به تیغه،یا هر چیزه دیگه ای چه دختر جه پسر کار خودشون رو میکنن.:D

وووووووواقعا چیزی که مهمه ذات آدماست باقی چیزها جزئیاتن!!!:D

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.میشه از ما هم قبول کنی؟
2.سیندی به خاطره این حرفی که در باره پسرا زدی،ازت تشکر میکنم ،خیلی با حالی ،یه دونه ای ،در دونه ای، ای آسه دل،ای ده لو خوشگله ،ای با مرام و می گویمسایه عالی مستدام:D

قربانت ....باشه از توام قبول!!!:D
خواهش می کنم من اون حرفو نزدم که جلب توجه کنم واقعیتو از نظر خودم گفتم!!!!(چون لمسش کرده بودم!!):redface:

adrineh

عضو جدید
اگه واقعا عاشق باشن کار کثیف خیانت رو هیچوقت انجام نمیدن
چه پسر چه دختر

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اوهوم ! :دی ... ینی اره همون .... میگم که ... تو که خودت گفتی دیگه ...
حداقل از اول یه چیز چرند مینداختی وسط یکم تحریک شیم بحث کنیم .. مثلا میگفتی حالم از هر چی پسره خیانت کاره بهم میخوره و ین پسرا همشون سروته یه کرباسن واینا ... :دی

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه واقعا عاشق باشن کار کثیف خیانت رو هیچوقت انجام نمیدن
چه پسر چه دختر

:cool:

اوهوم ! :دی ... ینی اره همون .... میگم که ... تو که خودت گفتی دیگه ...
حداقل از اول یه چیز چرند مینداختی وسط یکم تحریک شیم بحث کنیم .. مثلا میگفتی حالم از هر چی پسره خیانت کاره بهم میخوره و ین پسرا همشون سروته یه کرباسن واینا ... :دی

آره راس میگی حمییییییید.....اتفاقا میخواستم اینکارو بکنم ولی گفتم بزار برای یک بارم که شده تو باشگاه مثه یه دختره سر براه و مظلوم رفتار کنم.....ظاهرا ثمری نداشت!!!:razz:

*TRISTAN*

عضو جدید
دخترام اگه یکیرو دوست داشته باشن خیانت نمی کنن!!!!:D
اینووووووو مطمئن باش به عنوان یه دختر از اجتماع بانوان دارم میگم!!!!!:heart::gol:
[/QUOTE]
ميدونيد چطوره ؟ شايد حرف شما درست باشه كه البته ببخشيد اما به نظر من غلط اما بايد بگم دخترا خيلي كم طاقت هستن و تا يه كيس مناسب مياد خواستگاريشون انگار كه نه انگار دوست پسري داشتن . قول و قراري داشتن وهر چيز ديگه ...:(

Agha Nima

عضو جدید
این جور پسرا عشقی هستن عاشق نیستن.:cool:
عزیزم یا آدم عاشق هست ،یا نیست.
دیگه عشقی و عاشق و این چیزا رو نداره که ،همش یه چیزه،برداشت مختلف نکن.
تازه خیلی هم از جانب دخترا مطمین نباش،همیشه دوستات اومدن گفتن فلان پسر به من خیانت کرد،رفت با اون یکی،دلیلش رو که نمی گن،شما هم الآن داری بر اساس حرف اونا قضاوت میکنی.همیشه پسر دختر تو این روابط 50=50 بودن.
تازه چرا یه دختر وقتی می دونه (یا بعداً می فهمه)یه پسر دوست دختر داره،با این حال میاد و به دختر اولیه خیانت میکنه و با این پسره دوست میشه؟:mad: