تو رو خدا یکی بگه چیکار کنم

daneshjoo_1361

عضو جدید
سلام فردا امتحان استاتیک دارم راستشو بخوایید هیچی بلد نیستم بطور خیلی شدیدیم مریض شدم با gf امم تموم کردم خلاصه اوضاعم بد درام نمیدونم باید چی کار کنم جزوه رو که میخونم میفهمم ولی میدونم از رو جزوه نمیده اصلام تمرکز ندارم شما بگید چی کار کنم

maryam-d

عضو جدید
کاربر ممتاز
بيخيال امتحان شو.اگه تو وضعيت تو بودم اين كارو ميكردم.

hosseinb

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر مجبوری بری سر جلسه اون مباحثی رو که میتونی جمعشون کنی رو بخون دور بقیه یه خط قرمز بکش
اگرم واقعا امکانشو نداری(به دلیل مریضی و ....)نرو(تصمیم نهایی با خودته)
من تا حالا نشده نرم سر جلسه
تو هر وضعیتی امتحانودادم
بعدشم تو اینجا چیکار میکنی؟
برو به درس و مشقت برس:mad:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام فردا امتحان استاتیک دارم راستشو بخوایید هیچی بلد نیستم بطور خیلی شدیدیم مریض شدم با gf امم تموم کردم خلاصه اوضاعم بد درام نمیدونم باید چی کار کنم جزوه رو که میخونم میفهمم ولی میدونم از رو جزوه نمیده اصلام تمرکز ندارم شما بگید چی کار کنم
برو حذفش کن ....اونایی که میخونن به زور قبول میشن .....

YuMi

اخراجی موقت
:surprised:
چیه حالا؟
3 واحد میوفتی
ترم بعد پاس میکنی
ناراحتی نداره که 3 واحد

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز منم میدونم ولی اگه یه سری به تالارایه علمی بزنی مبینی هیچ مطلب درستو درمون پیدا نمی کنی حرف سیاسیم که میگن نزن پس چیکار کنیم

پر بيراهم نميگيا! :smile: به نظرم بد نيست يه تاپيك با همين عنوان بزنيم :)

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز

يه كلمه سه حرفي هست كه ميگه : " ح.ذ.ف "...
حذف كنيد...به نظر من حذف كردن بهتر از اينه كه بريد سر امتحان و پاس نكنين
بازم با خودتونه
;)

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
حذف کن.... البته من نمی دونم... فک کنم فقط با حذفه پزشکی میشه این کارو کرد....

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو الان بهتره باشگاه رو ول كني و بري بشني استاتيك تمرين كني..وبه خدا توكل كن نترس...;)من هم برات آرزوي موفقيت دارم..

ozra.m

عضو جدید
دوسته عزيز تا اونجايي كه خونديو يه دور مرور كن بقيشم بي خيال شو
با استادم هماهنگ كن شايد...خدا بزرگه اما اگه نتونستي جمعش كني حذف كني بهتره
برو درستو بخون تو باشگاه علاف نشو

reyhoon

عضو جدید
كارت تمومه!
برو با افتخار امتحان بده و باسر بلندي بيفت!:d
الكي غصه نخور!

بالا