تو بدبینی یا طرف مورد اعتماد نیست؟

کیوان.م

عضو جدید
سلام بچه ها
شاید اعتماد داشتن به طرف مقابل(دوست یا نامزد یا همسر) یکی از مهم ترین عوامل دخیل در موندن یا نموندن با اون باشه ;)

واقعا خبری هست یا نه ؟
...
پشت خط میری جواب نمیده...(میگه گوشیم خرابه گاهی بوق نمی زنه گاهی میزنه:whistle:)
موبایلش گاهی silent
گاهی از دست رس خارج مشه(بیشتر وقتایی که دلخوری هایی وجود داره)و...
میگی چرا می گه تو بدبینی:wallbash::evil:

ولی بگه خیلی دوست دارم واسه آدمم یه سری کارا بکنه:w40:
.
.
طرف یه چیزیش میشه یا این فرد بدبینه؟:w05:

کیوان.م

عضو جدید
به نظر من شما خیلی زیاد ازش خبر میگیری . خب هر کسی دوست داره بعضی وقتا تنها باشه . بعضی وقتا حوصله نداره ... یه جمله معروفی هست که میگه : کنار هم باشید اما نه چسبیده به هم ...
نه این فرد قبول کرده که اون خودش تماس بگیره هر وقت کار نداشت چون اون شاغله
این زیاد زنگ نمیزنه
در مورد من نیست

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چهارتا سیم کارت دارم ( دوتا همراه اول و دوتا هم ایرانسل ) همشون رو خاموش کردم از بیخ........هرکس هم برا من بزنگه ........به خونه می زنگه ........البته بازم من نیستم :D

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید طرف خوب باشه ولی دیدن و شنیدن تجربیات دیگران و دیدن جامعه خراب تا حدودی باعث میشه آدم به همه بدبین بشه
من خودم تو این دو سه ساله اونقد رفتارها و حرفای عجیب و غریب دیدم و شنیدم که دیگه به هیچ کس اعتماد نمی کنم البته قبلا هم یه جورایی احتیاط می کردم اما ....... آدما عوض شدن....... به حرفا شون اعتبار نیس........امروز یه حرفی می زنن فردا کلا اون رو عوض می کنن.......نمی دونم تقصیر نونی هستش که بدس میارن و می خورن یا.........

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم تو این دو سه ساله اونقد رفتارها و حرفای عجیب و غریب دیدم و شنیدم که دیگه به هیچ کس اعتماد نمی کنم البته قبلا هم یه جورایی احتیاط می کردم اما ....... آدما عوض شدن....... به حرفا شون اعتبار نیس........امروز یه حرفی می زنن فردا کلا اون رو عوض می کنن.......نمی دونم تقصیر نونی هستش که بدس میارن و می خورن یا.........
فکر میکنم دقیقا موضوع همون نونه در کار باشه و تربیت پدر ومادر
با

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر میکنم دقیقا موضوع همون نونه در کار باشه و تربیت پدر ومادر
با
آره قدیما ملت اینقد راحت پول دار و مایه دار نمی شدن..یارو تا دیروز نون شبشو به زور بدست می آورد....اما حالا تو بهترین نقطه شهر خونه آنچنانی داره و حتی اسمش رو هم عوض کرده....
ونوس جون این حرف شما حرف مامان منم هست اون همیشه میگه نونی که می خوری با محیطی که توش تربیت میشی خیلی تاثیر تو افکار رفتار و........ آدما داره ..........

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره قدیما ملت اینقد راحت پول دار و مایه دار نمی شدن..یارو تا دیروز نون شبشو به زور بدست می آورد....اما حالا تو بهترین نقطه شهر خونه آنچنانی داره و حتی اسمش رو هم عوض کرده....
ونوس جون این حرف شما حرف مامان منم هست اون همیشه میگه نونی که می خوری با محیطی که توش تربیت میشی خیلی تاثیر تو افکار رفتار و........ آدما داره ..........
کتاب هم نمبخونه

Danyal.KH

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آدم بیشتره این روزاحوصله ی خودشم نداره یه نمونش من از هر100تلفن فقط1جواب می دم حالا چه دوست چه آشناچه فامیل

من چهارتا سیم کارت دارم ( دوتا همراه اول و دوتا هم ایرانسل ) همشون رو خاموش کردم از بیخ........هرکس هم برا من بزنگه ........به خونه می زنگه ........البته بازم من نیستم :D

بابا بی‌خیال ، چه قدر زنگ خور دارید شماها . . . . :surprised::surprised::surprised:

Danyal.KH

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تو اینجور مواقع اولش فکر میکنی‌ خودت بدبین شدی ،‌هی با خودت سر و کله میزنی‌ که چرا اینجوری شدی و خودت رو سرزنش میکنی‌ ، بعدش سعی‌ میکنی‌ که رفتارت رو کنترل کنی‌ و دیگه بدبین نباشی‌ ، ولی‌ هر چی‌ سعی‌ میکنی‌ میبینی‌ نمیشه ، تنها دلیلش هم اینه که شما بدبین نیستی‌ ، طرف مورد اعتماد نیست ، البته این قضیه هم همیشه درست نیست ، ولی‌ اکثرا همینطوره ، گاهی آدم اشتباه میکنه ، ولی‌ تکرار این اتفاقات ثابت میکنه که شما درست فکر میکردید . حالا زیاد هم سخت نگیر . . . ;)

کیوان.م

عضو جدید
مرسی از نظرات جالب و مفیدتون

کلا کسی که راحت دروغ بگه ،چه بخواد با این کارا اذیت کنه یا واقعا چیزی باشه فرقی نمی کنه

وقتشه ورق بخوره

نون کتاب تعلیم و تربیت یه طرف دوستای نااهلم یه طرف

پرنیان1990

عضو جدید
بی خیال رفیق !!!!!! هر کاری کرد همون کار رو بکن تا آدم شه؟!؟!؟! دقیقا ساعتی که خواست تماس بگیر پشت خط بذارش !!!!!!اگه آدم نشد بدوووووووووووووووووووون سخت سرکارییییییییییییییییییییییییییییییی

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتماد كردن كار سختيه ولي اگه بدوني چه وقت و به چه كسي بايد اعتماد كني حتما تو زندگي آدم موفقي ميشي. منم دارم تمرين ميكنم:w35:

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه ذره بدبین هستم
از یه جریانی به اینور هم بیشتر شده
قبلا هم خیلی زود اعتماد میکردم که نتیجش هم دیدم
ولی کلا بعضی از ادما دروغ زیاد میگن

آرتميس.artmiss

عضو جدید
این جامعه رو کیا می سازن:surprised:
تورو خدا از اين حرفا نزنيد!
ما كه پيامبر نيستيم بخوايم جامعه رو درست كنيم! والا من يكي رهبر وروشنفكر وآخوند و كلا كار هدايتي برعهده ندارم!
خيلي هنر كنيم گليم خودمونو از آب بكشيم بيرون!
مگه من چند ساله وارد جامعه شدم.چشامو باز كردم ديدم دنياي اطرافم پراز بديه.
مجبور شدم دنبال راه حل مقابله با اين بديا بگردم.
درواقع به نظر من اون ليدراي اصلي يه كشور هستند كه رفتار مردم جامعه رو مي سازن.
وقتي كشوري به تك تك مردمش ظلم مي كنه.ملت بدبخت كه زورش به دولت نرسه به زير دستش ظلم مي كنه. همين جور مياد پايين !

کیوان.م

عضو جدید
ای دوست نه آبی نه سپیدیم هنوز
در شهر امید ناامیدیم هنوز
دیدی که چه کرد دست شب با من تو
در باز و به دنبال کلیدیم هنوز

مرسی از همه

mohammad m

عضو جدید
چرا شما اینقدر نسبت به مردم بدبین هستین؟
یه سوال دیگه
حالا یکی بهتون بد کرد مثلا یه پسر باید از هرچی پسر بدتون بیاد یا اینجوری بگم به نظر شما همه ی پسرا بد هستن ؟
من که به همه خوشبین هستم اگه 99 نفر از 100 نفر به من بدی کنن بازهم به اون یه نفر باقی مونده با دید مثبت نگاه میکنم.

آرتميس.artmiss

عضو جدید
چرا شما اینقدر نسبت به مردم بدبین هستین؟
یه سوال دیگه
حالا یکی بهتون بد کرد مثلا یه پسر باید از هرچی پسر بدتون بیاد یا اینجوری بگم به نظر شما همه ی پسرا بد هستن ؟
من که به همه خوشبین هستم اگه 99 نفر از 100 نفر به من بدی کنن بازهم به اون یه نفر باقی مونده با دید مثبت نگاه میکنم.
منم بدبين نيستم، ولي اول اعتماد نمي كنم، آخر اعتماد مي كنم!
بعداز تجربه هاي گوناگون به اين نتيجه رسيدم!