.*-.*-.*-.*تولد مصوممم(massom11111)بیا تووووووو*-.*-.*-.*

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
QUOTE=گلابتون;4037951]به به تولده دخترك ناز منه...اي قربونش برم الهههههههي........مرسي اونيكي معصومه جون كه خبرم كردي عزيزم...
ممنونم خانومي.ايشالا هميشه به شادي.

معصومه جون از صميم قلبم و با يه دنيا عشق خالصانه و مادرانه تولدت رو تبريك ميگم و دنيا دنيا سعادت و نيكبختي برات آرزو ميكنم
از خدا ميخوام كه هميشه مراقب دل مهربونت باشه تا گزندي از ناخوشي و نامرادي بهش نرسه و هميشه لبت خندون و دلت شاد باشه.
آرزو ميكنم كه در هر قدمي كه برميداري عشق و پاكي و موفقيت در كمينت باشه و دنيا هميشه روي خوشش رو نشونت بده.
اميدوارم كه در كنار خانواده مهربونت كه گلي همچون تورو پرورش داده سالم و سلامت زندگي كني و ساليان سال در خوشي و بهكمامي غوطه بخوري عسلم.
دوستت دارم مهربون ترين و با وفا ترين دختر دنيا

اينم كادوي ماماني ...ناقابله عزيزدلم..
[/QUOTE]

به به ببین کی اینجااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااس.
.
.
عزیزه دله مصووووووووووووووووم.
ا
.
:w42:

.واااااااااااااااااااااااااااااااااای چقدر قشنگ و توپ دعا کردی برام مامان جونیم ....خیلی بهم چسبید ...همیشه حرفات گرم و شرینو پر احساسه که من خیلی دوسشون دارم ...چیزی نمیتونم بگم که احساسمو کامل بتونه بیان کنه ..فقط اینکه خیلی خوشالم و خیلی ممنونم ....منم برات ارامش و زیبائیهارو خاهانم عزیزترین ...
بفرما دهنتو شرین کن .

.

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آخ جون تفلده:w40::w32::w33::w33::w32::w40:
تفلللللد
تفلددددددددددددددددددد
تفلللللللللدتتتتتتت مپاااااااااللللککککککککککککککک
:gol::gol::gol::w14::w14::w14::w14::w14:
الهی صد ساله شی عسیسم و به همه آلزوهای خوگشلت بلسی:w27:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
تولدت مبارک خانوم گل:gol:
انشالا که سالیان سال سلامت و موفق و خوش باشی:heart:

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
...معصوووووووووووم مراقب هستی میخای بخلم کنی نندازیم ....

ملو که عخشه خودمه ..
.با این تفولده تاریخی که برا خودش گرفته حسابی معروف میشه فکر کنم :biggrin: ...:gol::heart:

از من میشنوی بخل بی بخل مصوم....من تجربه دارم..این توصیه رو ازم قبول کن(به دلیل زیغ(ضیغ..ذیق.....)وقت از توضیح کدوم مصوم معذور می باشم:دی)

من نگرفتم خو.....:w05:
ملوووووووووووووووووووووووووو...دیگه همه که بهت دارن یکساله تبریک میگن بزار منم دوباره تبریک بگم ...:D
.تفلدت که هنو نیومده مبااااااااااااااااااااااااااارک اینم کادوی من ...

مرسی مرسی...ملو تو فکر میکنی اون کیک که الان یکساله نگه داشتیمش...دوست جونای طفلی هی به امید خوردنش میان تبریک میگنو کادو میدن ..فاسدی چیزی نشده ...من شک دارماااا .اما میگی بیارش میارمش ..بفرما ..:confused:
یه بار زودتر از موعد بهم تبریک گفتنا...ببین حالا.....
مرسی عزیزم:gol::D

نه دیگه..اگه تاریخچه کیکه رو نگفته بودی میشد یه کاریش کرد ولی الان نمیشه متاسفانه!!...اصلا داری از کدوم کیک حرف می زنی؟
...من در جریان نیستم:whistle:
ستایش عززززززیزم ..... .اری اری به گوشم رسیده ...:D
..دمت گرم داشتم عقده ای میشدم همه 6 ماه جلوتر به ملو تبریک گفتن ...:cry:
.ملو ملو ستایش جونم یکماه پیش بهم تبریک گفته بود دلت نسوزه ..:w14: مرسی عزیزم ..خوشالم کردی ....
حالا همه جا بگو....آبرو نذار واسه ما
:Dخب خیلی بهم علاقه دارن:whistle:(قبلنا حسود نبودی..بودی؟.....:دیییی)

:gol::heart::gol::heart: