توجه!!!!وانت پراید!!!!توجه

neda.5522

عضو جدید
سایپا کاشان-نماد افتخار ملی
:w40:

سلام دوستای خوب من رشته پلیمر هستم اما این خبر ناب و دست اول رو دلم نیومد به شما دوستای خوب مکانیکی ندم.....:love:
چند وقت پیش بود که اخبار 20:30 چند مدل ماشین از جاهای مختلف دنیارو به عنوان خطرناکترین ماشین های دنیا معرفی کرد(یادم نیست خبر از کدوم سازمان خارجی بود)
که از اتفاق پراید هم بینشون بود.........:surprised:
اما حالا مهندسای عزیز کشورمون که هیچ وقت دست از تلاش بر نمیدارن:surprised: تو کارخونۀ سایپا کاشان،همون پرایدهای با کیفیت رو به وانت پراید تبدیل کردن:w20:
اشتباه نمیکنید،درسته
:w42:وانت پراید!!!!!!:w42:
اگه باورتون نمیشه میتونید کلیپش رو ببینید....

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوستای خوب من رشته پلیمر هستم اما این خبر ناب و دست اول رو دلم نیومد به شما دوستای خوب مکانیکی ندم.....:love:
چند وقت پیش بود که اخبار 20:30 چند مدل ماشین از جاهای مختلف دنیارو به عنوان خطرناکترین ماشین های دنیا معرفی کرد(یادم نیست خبر از کدوم سازمان خارجی بود)
اما حالا مهندسای عزیز کشورمون که هیچ وقت دست از تلاش بر نمیدارن:surprised: تو کارخونۀ سایپا کاشان،همون پرایدهای با کیفیت رو به وانت پراید تبدیل کردن:w20:
اشتباه نمیکنید،درسته

من نمیدونم این رشته مکانیک چه هیزم تری به همه رشته ها داده که همش پیکان و پرایدو تو سر ما خراب میکنن!!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قصد بدی نداشتم فقط خاستم با پیشرفتهایی که تو رشته شما شده آشناتون کنم

این تعریفا مثل یه تیریه که توقلب مهندس مکانیک میره!!!
شما در مورد رشته خودتون بهترین ها رو میزارین .در مورد رشته ماهم این کارو بکنید.

متاسفانه همه رشته ها با ما چپ افتادن ولی خب اشکال نداره !!!

neda.5522

عضو جدید
این تعریفا مثل یه تیریه که توقلب مهندس مکانیک میره!!!
شما در مورد رشته خودتون بهترین ها رو میزارین .در مورد رشته ماهم این کارو بکنید.

متاسفانه همه رشته ها با ما چپ افتادن ولی خب اشکال نداره !!!
خدا وکیلی BMW رو دیدی؟
کفت برید؟
غصه نخور به هر حال تو ساخت اونم مهندسای مکانیک خیلی نقش داشتن فقط بدنه خارق العادش پلیمر بود

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا همش حرفه و من سالهاست پراید وانت و سمند وانت و اردی وانت و ... رو تو اینترنت میبینم حتی با عکساش ولی هنوز که هنوزه هیچکدوم عملیاتی نشده

neda.5522

عضو جدید
اینا همش حرفه و من سالهاست پراید وانت و سمند وانت و اردی وانت و ... رو تو اینترنت میبینم حتی با عکساش ولی هنوز که هنوزه هیچکدوم عملیاتی نشده
ای بابا
کلیپ رو دانلود کن فیلمشه بابا،عکس نیست که ساختگی باشه
تو همین سایپا کاشان خودمون ساختن،پس فردا اومد تو بازار حالتو میگیرما.......

neema

عضو جدید
همچین میگی بی ام و رو حال کردی انگار خودت ساختیش!ماشین های خوبی مثل بنز و بی ام و که می بینی در درجه اول تبلور علم مکانیکه و بعد علوم دیگه مثل الکترونیک و پلیمر!
بحث سر امکانات و سرمایه گزاری هستش
شما به همین جوونای خودمون این دو تارو به اضافه انگیزه بده واست آپولو هوا می کنن!

Albaloo-123

عضو جدید
همه ی پلیمری ها اینقدر بی جنبه اند ... تالار خودتون ته کوچه است برو اونجا به مکانیک گیر دادی چرا ؟ ... برید مشغول پولیور دوزی تون بشید کسی بهتون کاری نداره ... :mad:

neda.5522

عضو جدید
همه ی پلیمری ها اینقدر بی جنبه اند ... تالار خودتون ته کوچه است برو اونجا به مکانیک گیر دادی چرا ؟ ... برید مشغول پولیور دوزی تون بشید کسی بهتون کاری نداره ... :mad:
بی تربیت بیکلاس
بی فرهنگ
بد دهن
بدبخت
واست متاسفم
روانی من فقط یه چیزی معرفی کردم
وانت پراید که سهله شما باید سوار الاغ بشی..........

neda.5522

عضو جدید
همچین میگی بی ام و رو حال کردی انگار خودت ساختیش!ماشین های خوبی مثل بنز و بی ام و که می بینی در درجه اول تبلور علم مکانیکه و بعد علوم دیگه مثل الکترونیک و پلیمر!
بحث سر امکانات و سرمایه گزاری هستش
شما به همین جوونای خودمون این دو تارو به اضافه انگیزه بده واست آپولو هوا می کنن!
ببخشید اینا رو من نساختم
فقط خاستم اطلاع رسانی کنم
نمیدونستم بچه های مکانیک عصبی و پرخاشگرن
خداشفاتون بده به حق این شبهای عزیز
بگو آمین........

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید اینا رو من نساختم
فقط خاستم اطلاع رسانی کنم
نمیدونستم بچه های مکانیک عصبی و پرخاشگرن
خداشفاتون بده به حق این شبهای عزیز
بگو آمین........

متاسفانه خدمت شما عرض کنم که قبول کنی اوردن این تاپیکت تو این قسمت اصلا خوب نبود.شما میخواستی با این کارت مکانیک رو زیر سوال ببری!!!اگه اینطور نیست پس بگو برای چی این تاپیک رو اینجا گذاشتی.

شما در مورد آخرین علم پلیمر که تو بی ام و استفاده شده و تو یه کشور پیشرفته انجام شده مطلب اوردی و ارزش رشته خودتو بالا اوردی.
ولی در مورد مکانیک که معمولا هفته از چند بار اگه اخبار رو نگاه کنی ه خبر از موفقیت مهندسای مکانیک میبینی!!!
شما اگه دوست دارید در مورد فناوری های علم مکانیک چیزی ببینید بهتره به جای شرکت سایپا کاشان بری یه سر به کشورای پیشرفته بزنی ببینی که علم مکانیک کجای کاره!!!!

سعی نکنیم برای اینکه به رشته خودمون ارزش بدیم بقیه رشته هارو ناقص جلوه کنیم!!!اونم چه رشته ای.مکانیک!!!!
اینم بگم که در حال حاضر تو کشور ما که امکانات زیر صفر هستش این رشته مکانیک هستش که جور خیلی از رشته هارو میکشه!!!

Albaloo-123

عضو جدید
من بی تربیتم ... من بی فرهنگ و...ام ... حالا خوبه انقلاب صنعتی رو مکانیک ها شکل دادند ... حالا باز خوبه که تو همون خارخانه های مربوط به رشته اتون پر از دستگاه های مکانیکیه که بدون اون ها پلیمری ها باید تو خونه منتظر بمونن تا یه مهندسی از عالم مکانیک دلش به حالشون بسوزه چهار تا وسیله و کارخونه براشون طراحی کنه ، بذاردشون سر کار ... اصلا می دونی چیه من می رم سوار همون الاغی که گفتی می شم ! راستی ... جنسش از چیه ؟ از پلیمر ؟ W11

behnam_mech1987

عضو جدید
واقعا حیف!!

واقعا حیف!!

واقعا حیف که اول هر خُزعولی!!! کلمه مقدس مهندسی رو اضافه کنن و بعد کلاس رشته مکانیک رو تا این حد بیارن پایین که پلیمر ها در موردش نظر هم بدن.اصلا حالا که این طوریه وانت الاغ هم میسازیم، حرفی داری؟!!

neda.5522

عضو جدید
بچه ها چرا شما اینجوری میکنید؟
من اونو گذاشتم بخندیم
کدوم کار کشور ما درسته که این یکیش باشه؟شماها از کی وطن پرست شدید؟
من منظورم با مکانیکیا نبود،منظورم با کشور بود که یکی از خطرناکترین ماشینارو داره به وانتم تبدیل میکنه
من مکانیک رو دوست دارم،واسه همین اومدم تو تالار شما،میخاستم باهاتون دوست بشم
اصلا خودم میخاستم مکانیک بخونم
من قصد توهین و دعوا نداشتم
وحید تو دیگه چرا؟
خوبه گریه کنم؟راحت میشید؟
بداخلاقا،دیگه دوستتون ندارم

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چرا شما اینجوری میکنید؟
من اونو گذاشتم بخندیم
کدوم کار کشور ما درسته که این یکیش باشه؟شماها از کی وطن پرست شدید؟
من منظورم با مکانیکیا نبود،منظورم با کشور بود که یکی از خطرناکترین ماشینارو داره به وانتم تبدیل میکنه
من مکانیک رو دوست دارم،واسه همین اومدم تو تالار شما،میخاستم باهاتون دوست بشم
اصلا خودم میخاستم مکانیک بخونم
من قصد توهین و دعوا نداشتم
وحید تو دیگه چرا؟
خوبه گریه کنم؟راحت میشید؟
بداخلاقا،دیگه دوستتون ندارم

ببین عزیزم قبول دارم که خیلیا بیش از اندازه واکنش نشون دادن و بد و بیراه گفتن ولی تو هم قبول کن که بهتر بود تاپیک رو نمیزدی ویا اینکه حداقل تو تالار مکانیک نمیزدی و میبردیش تو تالارگفتگوی آزاد.
ولی در کل اگه ناراحتت کردم معذرت میخوام.آشتی آشتی!!:w27:

neda.5522

عضو جدید
واقعا حیف که اول هر خُزعولی!!! کلمه مقدس مهندسی رو اضافه کنن و بعد کلاس رشته مکانیک رو تا این حد بیارن پایین که پلیمر ها در موردش نظر هم بدن.اصلا حالا که این طوریه وانت الاغ هم میسازیم، حرفی داری؟!!
آقای محترم لطفا باادب باشید
شخصیتی که فکرنمیکنم داشته باشید رو حفظ کنید

danijan

عضو جدید
نه عزیزم
تا پلیمر نباشه اصلا چیزی وجود نداره که مکانیکها بخان باهاش کار کنن،حتی خودشون
آخه 80% بدنمون پلیمره...........

نکنه میخوای بگی شما پلیمریها آدم رو هم خلق کردین؟
دلم میخواد ببینم این بدنه رو بدون وسایل مکانیکی چطور ساختن،نکنه با دست کار میکنید؟
اگه ماشینش نبود که اون بدنه به چه درد میخورد؟؟؟؟؟؟؟؟

danijan

عضو جدید
ای بابا
کلیپ رو دانلود کن فیلمشه بابا،عکس نیست که ساختگی باشه
تو همین سایپا کاشان خودمون ساختن،پس فردا اومد تو بازار حالتو میگیرما.......

آخه پراید وانتم حال گرفتن داره همین طوریش وقتی سوار پراید میشی حالت گرفته میشه اگه دو نفر بشینن توش دیگه راه نمیره وای به حال اینکه بارم داشته باشه
احتمالا برا نون خشکه ای ها ساختن که با ماشین اونا جایگزین کنن که نیازی به راه رفتن هم نداشته باشن و بعضیاشون که هنوز با گاری دستی میان از حالا پراید وانت رو هل بدن

danijan

عضو جدید
بی تربیت بیکلاس
بی فرهنگ
بد دهن
بدبخت
واست متاسفم
روانی من فقط یه چیزی معرفی کردم
وانت پراید که سهله شما باید سوار الاغ بشی..........
عزیزم تو که بی ادب تر نشون دادی خودت رو تا اون بنده خدا که این همه حرف بارش کردی

neda.5522

عضو جدید
نکنه میخوای بگی شما پلیمریها آدم رو هم خلق کردین؟
دلم میخواد ببینم این بدنه رو بدون وسایل مکانیکی چطور ساختن،نکنه با دست کار میکنید؟
اگه ماشینش نبود که اون بدنه به چه درد میخورد؟؟؟؟؟؟؟؟
بابایی؟
از تو انتظار نداشتم
قهر

mashti

عضو جدید
دوستا ن همه سرکارید این وانتی که ریخت پرایده وانت نیسانه که شبیه پراید دراوردنش
وانت نیسان الان تو سه تیپ ساخته میشه
1- همون وانت نیسان قدیم
2- یه مدله که مثل خاور ، اتاقو اوردن روی موتور ، در نتیجه طول بارگیرش یه نیم متری بیشتر شده
3- "وانت شوکا" که درواقع وانت نیسان با ریخت و قیافه پرایده (دقیقا عین پرایده) - کولر و فرمون هیدرولیک و چیزای دیگه م داره
ولی کافیه که اینا رو کنار هم و مخصوصا ازیر ببینید دقیقا عین همدیگه اند
فرقشون فقط تو اتاقشونه

neda.5522

عضو جدید
یهنی تو نمیخای منو به خاطر این تاپیک دهوا کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

P aYa M

عضو جدید
اي بابا اين بنده خدا اومده يه خبر داده .
ديگه انقد شلوغ كردن نداره.
يه كاري ميكنيد بچه اگه يه چيز دبگه پيدا كرد ديگه هيجا مطرح نكنه.
من نميدونم وانت پرايد چه ربطي به دعوا سر پليمر و مكانيك داره؟؟؟
همه رشته ها به هم نياز دارن. تنها خداس كه به هيچ كسي با چيزي نياز نداره.
پاينده باشيد....

neda.5522

عضو جدید
اي بابا اين بنده خدا اومده يه خبر داده .
ديگه انقد شلوغ كردن نداره.
يه كاري ميكنيد بچه اگه يه چيز دبگه پيدا كرد ديگه هيجا مطرح نكنه.
من نميدونم وانت پرايد چه ربطي به دعوا سر پليمر و مكانيك داره؟؟؟
همه رشته ها به هم نياز دارن. تنها خداس كه به هيچ كسي با چيزي نياز نداره.
پاينده باشيد....
والا به خدا
دیگه داشتم از بچه های مکانیک نا امید میشدم،اما انگار همه جا خوب و بد داره
ممنونم که شما درک کردی
ایشالا خدا یه زن خوب قسمتت کنه(خنده)

alinazarian

عضو جدید

اشتباه نمیکنید،درسته

خیلی تعجب نکن. مشکل خود مامردم هستیم که هنوز این ماشینارو خرید میکنیم. ولی شما نخرید چوی در تصادفات شدید مرحله پلاستیک کامل در قطعات بدنه پراید اتفاق میافتد.

mashti

عضو جدید
دوستا ن همه سرکارید این وانتی که ریخت پرایده وانت نیسانه که شبیه پراید دراوردنش
وانت نیسان الان تو سه تیپ ساخته میشه
1- همون وانت نیسان قدیم
2- یه مدله که مثل خاور ، اتاقو اوردن روی موتور ، در نتیجه طول بارگیرش یه نیم متری بیشتر شده
3- "وانت شوکا" که درواقع وانت نیسان با ریخت و قیافه پرایده (دقیقا عین پرایده) - کولر و فرمون هیدرولیک و چیزای دیگه م داره
ولی کافیه که اینا رو کنار هم و مخصوصا ازیر ببینید دقیقا عین همدیگه اند
فرقشون فقط تو اتاقشونه

نوع چهارمشو یادم رفت: نیسان دیزلی

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام بر دوستان
با تشكر از ندا خانم
حرف زياده ولي خلاصه كنم
مشكل ما اينه كه كار و بار هاي خودرو سازي داخلي دست ما خودرويي ها نيست (البته محدود) انشاالله زماني كه دست ما بيوفته درستش ميكنيم
از دست اين پرايد و سايپاي بي پا . . .
ما در اين تالار داستان ها در باره ي پرايد داشتيم و داريم و تا زماني كه از دور خارج نكنيم بيكار نمي نشينيم