تهیه جزوات معتبر و معروف برای کنکور کارشناسی ارشد صنایع غذایی

ehsan989

عضو جدید
سلام
بالاخره بعد از کلی جست و جو جزوات برتر صنایع غذایی برای کنکور ارشد رو پیدا کردم!
لیست جزوات:
اصول مهندسی: دکتر شاهدی (صنعتی اصفهان)
شیمی مواد: دکتر حامدی (تهران)
قند: مهندس بهزاد (مشهد)
لبنیات: دکتر خسرو شاهی (ارومیه)
روغن: دکتر فرهوش (مشهد)
غلات: دکتر کدیور (صنعتی اصفهان)
میکروب: دکتر فخری شهیدی (مشهد)
هر کی جزوه ها رو می خواد بگه، فقط باید هزینه کپی کردن جزوه ها و هزینه ارسال رو برام بفرستین تا منم 2 تا 3 روزه جزوات رو براتون بفرستم.
خودم خیلی واسه پیدا کردن این جزوه ها وقت گذاشتم ولی می خوام کمکی به بچه های باشگاه کرده باشم.
به امید قبولی همه ی بچه های خوب باشگاه

food engineer

عضو جدید
سلام خدمت همه ئ مهندسین عزیز من لیست جزواتی که نفر اول صنایع غذایی88 استفاده کرده پیدا کردم میذارم انشاا... به دردتون بخوره:
1ریاضی :فرهمند
2.شیمی مواد غذایی:جزوه دکتر حامدی-دانشگاه تهران
3.میکروب:دکتر خداییان
4.قند:مصباح
5.لبنیات:دکتر خسروشاهی
6.نگهداری:کتاب پارسه-جزوه دکتر کبیری(دانشگاه اصفهان)
7.کنسرو:پارسه
8.روغن:پارسه
9.غلات:پارسه
10.طراحی کارخانجات:جزوه شاهدی-اصفهان

momo_lavish

عضو جدید
سلام
بالاخره بعد از کلی جست و جو جزوات برتر صنایع غذایی برای کنکور ارشد رو پیدا کردم!
لیست جزوات:
هر کی جزوه ها رو می خواد بگه، فقط باید هزینه کپی کردن جزوه ها و هزینه ارسال رو برام بفرستین تا منم 2 تا 3 روزه جزوات رو براتون بفرستم.
خودم خیلی واسه پیدا کردن این جزوه ها وقت گذاشتم ولی می خوام کمکی به بچه های باشگاه کرده باشم.

دوست عزيز اين ها قبلا در تاپيك جداگانه كه در امضاي منه وجود داشت و نياز به اين تاپيك نيست و اينجا هم جاي فروش و تبليغ نيست

ضمنا اين ها همشون هم جزوات برتر نيستند مثللا ديگه كسي براي غلات جزوه دكتر كديور را نميخونه يا براي قند اين جزوه به تنهايي كافي نيست روغنم تا دكتر خداپرست هست كسي اينو نميگيره

ehsan989

عضو جدید
دوست عزيز اين ها قبلا در تاپيك جداگانه كه در امضاي منه وجود داشت و نياز به اين تاپيك نيست و اينجا هم جاي فروش و تبليغ نيست

ضمنا اين ها همشون هم جزوات برتر نيستند مثللا ديگه كسي براي غلات جزوه دكتر كديور را نميخونه يا براي قند اين جزوه به تنهايي كافي نيست روغنم تا دكتر خداپرست هست كسي اينو نميگيره
اخوی ما هم تبلیغ نکردیم، خدارو شکر کارمونم گیر این پول خردا نیست
گفتم بچه ها جای پول دادن به بعضیا که قصد تجارت با این جزوه هارو دارن بیان اینجا و فقط هزینه ی کپی جزوه هارو پرداخت کنن
قصد ما که خیر بود حالا اگه شما مشکل داری که بحثش جدا.

hamjan

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوست عزیز (ehsan989)

متشکر از لطفی که می کنی

مهندس جان چه جوری میتونم این جزوات رو سفارش بدم و چه جوری هزینه اونها رو براتون ارسال کنم

فقط من خیلی عجله دارم چون چند ماهی تا ارشد نمونده

ممنون از لطفت

pamchalman

عضو جدید
با سلام و تشكر از سايت خوبتون.
من جزوه اصول طراحي و مهندسي دكتر شاهدي را مي خواستم.
لطفا براي نحوه تهيه جزوه مرا راهنمايي بفرماييد.
pamchalman@yahoo.com

ZARZARi

عضو جدید
سلام وای نمی دونی چقد سورپریز شدم سه ماهه دربه در دنبال این جزوه هام من همش رو میخوام فقط بهم بگو چیکار کنم؟

ZARZARi

عضو جدید
من خیلی عجله دارم لطفا زود بهم بگو چقدر و به چه شماره حسابی بریزم به خدا تا اخر عمر دعات میکنم اینم ادرس ایمیلم
z69_amooa@yahoo.com

آخرین ویرایش:

sjalal68108

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام دوست عزیز ممنون از لطفت اگه بشه این جزوه ها رو واسم بفرستین خیلی ممنون میشم
فقط 1. شیمی حامدی
2. قند بهزاد
3. روغن فرهوش
رو میخوام
مرسی
sjalal68108@gmail.com

arshad.jozveh

عضو جدید
خرید لبنیات دکتر خسروشاهی

خرید لبنیات دکتر خسروشاهی

mehrabifard

عضو جدید
بیبینم هزینه جزوات

بیبینم هزینه جزوات

سلام می خواستم بیبینم هزینه جزوات چقدره و من که شهرستانم چکار باید بکنم ممنون میشم جواب بدین من همه جزواتو می خوام sina.mehrabifard@gmail.com

p.p metal

عضو جدید
کنمور ارشد صنایع غذایی

کنمور ارشد صنایع غذایی

سلام
این جزوه ها آپدیت شده هستن؟
مال چه سالیه؟
هزینش چقدر میشه؟
اینم ایمیلمه : p.pshirazuni@yahoo.com

shirinasal

عضو جدید
سلام
لیست جزوات:

سلام من بعضی از این جزوات رو میخوام هزینشو چطوری بفرستم و چقدر میشه؟این ایمیلم هست shirinasal6970@yahoo.com

peyki

عضو جدید
خرید

خرید

سلام.خوبین؟ببخشید لیست جزوه ها تون دیدم همشو میخوام...اگه ممکنه نحوه خرید و هزینه شون رو بگید.ممنونم.peyki07@yahoo.com

ntr

عضو جدید
اگه امکان داره لطف کنید برای من شیمی دکتر حامدی،روغن دکتر فرهوش و غلات دکتر کدیور رو بفرستید. ادرس ایمیلم s.nayer28@yahoo.com

سلطانیا

عضو جدید
سلام دوست عزیزمن جزوه لبنیات دکتر خسروشاهی جزوه شیمی دکتر حامدی جزوه اصول مهندسی و اصول طراحی دکتر شاهدی و جزوه روغن دکتر فرهوش رو لازم دارم اگه ممکنه نحوه خرید و هزینه شون رو بگید.ممنونمwereasaedpanah@yahoo.com

farzane227

عضو جدید
سلام.از کارتون اول تشکر میکنم.ببخشید چند روز به دستمون میرسه؟چقد هزینش میشه؟farzaneghaderi227@yahoo.com

farzane227

عضو جدید
سلام .
آقای دکتر شاهدی جزوشو چطور تهیه کردید؟چون میگن من جزوه ایی ندارم. جزوهای که دانشجوهاشونم مینویسن خودشون میفرماین ناقص هست./

tarane26

عضو جدید
سلام خسته نباشید.میشه راهنماییم کنید قیمته جزوات وشماره حسابتونوبهم بدینsoltani.taraneh@yahoo.com

ho3ein0111

عضو جدید
سلام جناب،
من حسین نادری دانشجوی ترم آخرم
الان که این متنو مینویسم تقریبا 6ماه تا کنکور 93 مونده
وقت کمی دارم جزوه های درست و حسابی هم ندارم

همش (دکتر شاهدی،دکتر حامدی،دکتر خسرو شاهی،دکتر فرهوش، دکتر کدیور، دکتر فخری شهیدی، و مهندس بهزاد)
چقدر در میاد
اگه لازمه تا دانشگاتون بیام
اینم آدرس سایتو ایمیلم
ho3ein0098.blogfa.com
ho3ein890@yahoo.com

منتظر خبرتون هستم
ممنون

بالا