تهران مرکزی بهتره یا علوم تحقیقات؟؟؟

xphoenix

عضو جدید
من پارسال برق تهران مرکزی قبول شدم...اما میگن علم تحقیقات بهتره!اره؟؟؟؟اینطوریه؟؟؟؟اگه اینطوریه بگین امسال علوم تحقیقات بزنم....:w05:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به شما

یادمه توی مراسم توجیهی که برامون گذاشته بودن دکتر اسدی رئیس دانشگامون گفتن که تنها دانشگاهی که وزارت علوم مدرکش رو قبول داره علوم تحقیقات هست (البته من علوم تحقیقات فارس هستم) ولی خوب حتما علوم تحقیقات تهران رو هم شامل می شه چون 6 ماه دانشگا ه ما زیر نظر علوم تحقیقات تهران بود و بعد مستقل شد

موفق باشید

water_engineer

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط مدرک علوم تحقیقات تهران اعتبار جهانی داره چون اکثر استاد هاش بازنشسته یا استاد بهترین دانشگاه های ملی هستند و در تمام دنیا میشناسنشون اما واحد های دیگه استاد هاش دانشجو های سابق یا بورسیه علوم تحقیقات تهران هستند.
یک سوال کوچک
شما استادی که دارای رتبه استاد تمام و بازنشسته دانشگاه تهران، شریف، امیرکبیر و ...... هست و الان دانشگاه علوم تحقیقات تهران تدریس میکنه میتونید با کسی که استادیار یا مربی هست و از علوم تحقیقات تهران مدرکش رو گرفته و در واحد های دیگر دانشگاه آزاد تدریس میکنه مقایسه کنید؟

این فقط نظر شخصی هست

Schneider

مدیر بازنشسته
چرا اینقد نا امیدانه نگاه میکنید!
یعنی شما فقط بفکر دانشگاه آزادید؟!

hitech

عضو جدید
فقط مرکز!!!

فقط مرکز!!!

من از هر کی پرسیدم و هر جا که تحقیق کردم گفتن برای رشته های مهندسی بهترین جا تهران مرکزه.
یعنی اول تهران مرکز
دوم تهران جنوب
سوم علوم تحقیقات

Mehrdad_416

عضو جدید
به همتون سلام میکنم من مکانیک مرکز خوندم چند تا نکته را یاد آوری کنم.
اول از همه فقط به فکر سراسری باشید
دوم اینکه علوم تفریحات:D به نظر من بهتر از مرکز
یه تاریخچه از مرکز بگم که اونایی که قدیمین میدونن
سال 82 ما که وارد شدیم دانشکده عمران ومکانیک حافظ بود که عین یک دبیرستان بود و بهش میگفتن نرکده چون اصلا دختر نداشت
بعد3سال بچه های امام حسین(برق و کامپیوتر) رو بردن دانشکده جدید تو شهرک بعد ما هم اعتصاب کردیم که ما هم باید بریم هیچی وسط ترم 10 روز دانشگاه تعطیل شد بعد رفتیم شهرک اونجا هم کوچیک بود همه تو هم میلولیدن
سال بعد گفتن برین دانشکده فنی چون شهرک دانشکده زبان و علوم پایه بود بنابراین برای سومین بار تغییر مکان دادیم رفتیم پونک
اونجا که رسیدیم زمستونش از سرما یخ زدیم تابستونش از گرما مردیم تازه تمام آزمایشگاها 2 ماه طول کشید تا وسایلشون را بیارن تازه وسایل اومد گفتن برق کشی نداره خلاصه هر کسی اون ترم آز یا کارگاه داشت پیچونده شد
تازه از انتخاب واحد براتون نگم که سر و دست بود که زیر جمعیت پشت گروه میشکست تازه سالی که ما میومدیم بیرون ثبت نام اینترنتی شد
از لحاظ استاد هم همه جور استاد داره بستگی به خودتون داره بخوایین درس رو یاد بگرین یا دودره کنید و فقط پاز کنید سال 82 من با تراز 7029 رتبم 21 شد البته من پاره وقت بودم ولی الان فکر کنم پایین تر باشه اول سراسری بعد آزاد اینو یادتون باشه

water_engineer

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از هر کی پرسیدم و هر جا که تحقیق کردم گفتن برای رشته های مهندسی بهترین جا تهران مرکزه.
یعنی اول تهران مرکز
دوم تهران جنوب
سوم علوم تحقیقات

اخه اینم شد رتبه بندی.مثل این میمونه اول دانشگاه شریف دوم تهران جنوب سوم علوم تحقیقات چهارم هاوارد پنجم اکسفورد.
در ضمن دانشگاه ها رنکین جهانی دارند که بر اساس تعداد مقالات ISI اون دانشگاه و خیلی چیزای دیگه هست که علوم تحقیقات تهران بین تمام آزاد ها اوله.در ضمن رئیس واحد علوم تحقیقات تهران جاس بی بی پدر هست مال شما کیه؟:biggrin:

mina_srk

کاربر فعال
من که میگم علوم تحقیقات بهتره!
استاداش که عالین
اکثرن هم شریف و تهران درس میدن هم علوم تحقیقات
والله هر کی هم گفته علوم تفریحات اشتباه فکر کرده!
همه اونجا واسه درس اومدن!

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
علوم تحقیقات خیلی بهتره

hitech

عضو جدید
اخه اینم شد رتبه بندی.مثل این میمونه اول دانشگاه شریف دوم تهران جنوب سوم علوم تحقیقات چهارم هاوارد پنجم اکسفورد.
در ضمن دانشگاه ها رنکین جهانی دارند که بر اساس تعداد مقالات ISI اون دانشگاه و خیلی چیزای دیگه هست که علوم تحقیقات تهران بین تمام آزاد ها اوله.در ضمن رئیس واحد علوم تحقیقات تهران جاس بی بی پدر هست مال شما کیه؟:biggrin:
بابا دمت گرم! تو مث که جدی جدی باورت شده علوم تفریحات در سطح هارواد و آکسفورده!!!:biggrin:
البته اگه همون جاسبی بی پدر که میگی بدون تو انقدر حامیشی مطمئن باش استخدامت میکنه!

mina_srk

کاربر فعال
بابا دمت گرم! تو مث که جدی جدی باورت شده علوم تفریحات در سطح هارواد و آکسفورده!!!:biggrin:
البته اگه همون جاسبی بی پدر که میگی بدون تو انقدر حامیشی مطمئن باش استخدامت میکنه!
ااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟زشته به عزیزم حرف بد نزنید!بی پدر چیه؟

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر شخصی دوستان محترم، ولی
اینجا رو داشته باش:
دکتر جاسبی خودش شبکه 5 تهران رتبه بندی دانشگاههای آزاد رو اعلام کرد:
1-دانشگاه علوم تحقیقات
2-دانشکده فنی مهندسی واحد تهران جنوب
3-برق و کامپیوتر واحد قزوین
4-چندتا از رشته های انسانی واحد تهران مرکز

همین .

mina_srk

کاربر فعال
نظر شخصی دوستان محترم، ولی
اینجا رو داشته باش:
دکتر جاسبی خودش شبکه 5 تهران رتبه بندی دانشگاههای آزاد رو اعلام کرد:
1-دانشگاه علوم تحقیقات
2-دانشکده فنی مهندسی واحد تهران جنوب
3-برق و کامپیوتر واحد قزوین
4-چندتا از رشته های انسانی واحد تهران مرکز

همین .
آی قربونش برم که انقدر ماهه این جاسبی!

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یه سوال دارم
تراز رشته ی علوم آزمایشگاهی دانشگاه تهران مرکزی برای انتخاب دوم چنده:w20::w05:

Pro shuttle

عضو جدید
به همتون سلام میکنم من مکانیک مرکز خوندم چند تا نکته را یاد آوری کنم.
اول از همه فقط به فکر سراسری باشید
دوم اینکه علوم تفریحات:D به نظر من بهتر از مرکز
یه تاریخچه از مرکز بگم که اونایی که قدیمین میدونن
سال 82 ما که وارد شدیم دانشکده عمران ومکانیک حافظ بود که عین یک دبیرستان بود و بهش میگفتن نرکده چون اصلا دختر نداشت
بعد3سال بچه های امام حسین(برق و کامپیوتر) رو بردن دانشکده جدید تو شهرک بعد ما هم اعتصاب کردیم که ما هم باید بریم هیچی وسط ترم 10 روز دانشگاه تعطیل شد بعد رفتیم شهرک اونجا هم کوچیک بود همه تو هم میلولیدن
سال بعد گفتن برین دانشکده فنی چون شهرک دانشکده زبان و علوم پایه بود بنابراین برای سومین بار تغییر مکان دادیم رفتیم پونک
اونجا که رسیدیم زمستونش از سرما یخ زدیم تابستونش از گرما مردیم تازه تمام آزمایشگاها 2 ماه طول کشید تا وسایلشون را بیارن تازه وسایل اومد گفتن برق کشی نداره خلاصه هر کسی اون ترم آز یا کارگاه داشت پیچونده شد
تازه از انتخاب واحد براتون نگم که سر و دست بود که زیر جمعیت پشت گروه میشکست تازه سالی که ما میومدیم بیرون ثبت نام اینترنتی شد
از لحاظ استاد هم همه جور استاد داره بستگی به خودتون داره بخوایین درس رو یاد بگرین یا دودره کنید و فقط پاز کنید سال 82 من با تراز 7029 رتبم 21 شد البته من پاره وقت بودم ولی الان فکر کنم پایین تر باشه اول سراسری بعد آزاد اینو یادتون باشه
chera enghad harfe alaki mizanid.beyne azad ba sarasari be jorat migam hich farghi az lahaze amoozesh vojood nadare.man lisansamo az markaz gereftam too arshad rotbam shod 17.alan sharifam.faghat khode adam mohemeee.JUST>

miss engineer

عضو جدید
دقیقا همینطوره..استادای علوم تحقیقات 60 درصدشون ماله دانشگاهای سراسرین..
اکثرشونم میگن ما از ازدا فقط اینجا تدریس میکنیم

miss engineer

عضو جدید

خیلی رتبه بندیه مسخره ای ببود.همه میدونند عهلوم تحقیقات از همه ی ازاد شاخ تره

hamedx69

عضو جدید
kheyli bahalid.man khodam tehran markazam.chandta az refighamam oloom tafrihatan.fizik 1 una faghat 4fasle ke hamasham tu dabirestan khundim.fizik 1 ma 14 fasle.una darsashuno ba 18-19 pass mikonan ma khodemuno bokoshim ba 12-13.dar soorati ke bazi az una kamelan tatilan.

hassan javi

عضو جدید
salam/100darsade ba hamdx69 movafeghame man 1sale oloome taheghighate boadam bade anteghalie graftam tehranjonobe bine azade ha fanie tehran jonobe alie chone hamie ostadie danshgahie topande .