تهران امروز!

marya_com

عضو جدید
شفاف: نشریه پرتو سخن در شماره جدید خود روزنامه تهران امروز را متهم به رقص لوگو کرد!

لوگوی پرتو سخن

این نشریه در مطلبی با عنوان « روزنامه تهران امروز هر روز می رقصد » نوشته است:

حروف كلمه امروز در لوگوي روزنامه «تهران امروز» همراه با تغييرات معنادار به‌گونه‌اي روي هم سوار شده‌اند كه شكل زني را در حال رقص به خود گرفته است.

لوگوی تهران امروز

از جمله تغييرات ايجادشده مي‌شود به موارد زير اشاره كرد:

1- انتهاي حروف «ر» در اين كلمه به‌گونه‌اي تغيير كرده است كه شكل پاي زن در حال رقص به خود گرفته است.

2- انتهاي حرف «و» و «ز» هم دستكاري شده تا بيش‌تر شكل دست به خود بگيرد.

3- نزديك‌شدن نقطه حرف «ز» به خود حرف هم شكل سر را تداعي مي‌كند در حالي كه به‌صورت طبيعي جاي نقطه آن‌جا نيست و موارد ديگر كه انتشار آن صحيح نيست.

این نشریه در پایان از مدیران ارشاد خواسته است با تذکر به روزنامه تهران امروز مدیران این روزنامه را به تغییر لوگو ملزم کنند .

حال این پرسش مطرح است که واقعاً چگونه می توان از لوگوی روزنامه تهران امروز این برداشت را کرد که زنی در حال رقص است و یک نفر چقدر باید بیکار باشد و بنشیند به این لوگو فکر کند و فکرش به هیچ چیز جز رقص یک زن نرسد ؟!

اين هم يك تفسير :( به نظر مي رسدبيشتر شبيه يك زن است كه سوار دوچرخه كورسي است و توقف كرده است بنحوي كه يك پاي وي روي زمين است .تهران نيز ته ران(زين )ايشان مي باشد.) تفسير شما لطفا؟

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
تمام دنیا در راه رسیدن به کهکشانهای دیگه هستند و ما هنوز درگیر این مسائل .........!

zahra97

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضمنا اگه قرار بود اون شخص بیکار بشینه و فکر کنه ...به نظر من باید میگفت یه خانم نشسته و در حال تایپ .چون به این حالت بیشتر شبیهه تا رقص
ضمن اینکه اصلا واقعا این چیز مهمی هم نبوده...مثلا فکر کرده اتم شکافته؟!!!!!!!

maziyar_darabi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیدا روم به دیوار :redface: ولی بیشتر شبیه یه خانومی
هستش که داره زور میزنه که باد شیکمش رو رها کنه...:D
اینا هم همه مشکلاشون حل شده که به این گیر دادن !!!

فاطمه تنها

کاربر بیش فعال
حال این پرسش مطرح است که واقعاً چگونه می توان از لوگوی روزنامه تهران امروز این برداشت را کرد که زنی در حال رقص است و یک نفر چقدر باید بیکار باشد و بنشیند به این لوگو فکر کند و فکرش به هیچ چیز جز رقص یک زن نرسد ؟!

چقدر بیکارند که راجع به این مسایل الکی بحث راه می اندازند...واقعا متاسفم که دارم با این جماعت فسیل می شم:crying::crying::crying:

فاطمه تنها

کاربر بیش فعال
تمام دنیا در راه رسیدن به کهکشانهای دیگه هستند و ما هنوز درگیر این مسائل .........!
من باhrpموافقم.آسانسور فضایی داره ساخته می شه ما به چیزای الکی به هم گیر میدیم.فکر اکثر ما ایرانی ها رو همین مسایل داره دور می زنه.دنیا رو صفر و یک برداشته ما رو....:w04:

#nobody#

عضو جدید
کاربر ممتاز
من باhrpموافقم.آسانسور فضایی داره ساخته می شه ما به چیزای الکی به هم گیر میدیم.فکر اکثر ما ایرانی ها رو همین مسایل داره دور می زنه.دنیا رو صفر و یک برداشته ما رو....:w04:

شما چرا آبجی
شما که داری مثل دولت خدم...:warn: اقلیت رو اکثریت نشون میدی !