تمرین گروهی اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که کلاس سپیده رو میرید شماره ای از اتلیش دارید؟و اینکه آیا ورکشاپ داره؟

shematik

عضو جدید
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.c...cf5bf09edead3b
این عکس ها نمونه های اسکیس بسیار می باشد برید حال کنید لذت ببرید امااا اصراف نکنید
:biggrin:
هم پلان داره هم پرسپکتیو داره هم مقطع هم کانسپت.بازم کار میزارم براتون
تو این تایپیک هم میزارم اونایی که زمان بندی نمیاند اینجا میاند فقط بتونند استفاده کنند

وقتی این فایلو اکسترکت میکنم باز نمیشه چرا؟!!!!

mh.memar

عضو جدید
این عکس ها نمونه های اسکیس بسیار می باشد برید حال کنید لذت ببرید امااا اصراف نکنید
تو این تایپیک هم میزارم اونایی که زمان بندی نمیاند اینجا میاند فقط بتونند استفاده کنند

خیلی خوب بودن ممنون آقا کوروش.بازم از این اسکیس ها اگه بذارید ممنون میشم.:gol::gol:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

نمیدونم والا خودم که دانلود کردم همچنین دوستان مشکلی نبوده

پس چرا منم دانلود تموم میشه اما باز نمیشه....؟؟؟!!!:cry:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه منم دانلود شد
ممنونم مهندس کوروش:gol:
بازم هست یعنی این نمونه کارهایی که پاراسل کلاس سپیده و عسگری پور گرفتم رو همه رو عکس گرفتم بزارم چون خیلی ها دسترسی ندارند به کلاس

saghi23

عضو جدید

برای منم همین جوره پنج بار دانلود کردم ولی باز نمیشد ..
روی فایل زیپ که در ورد هست کلیک راست کرده open with
-win rar archive بزنید فایل رو در win rar باز میکنه همه عکسا رو انتخاب و extract to the specified folder و ..

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
بازم هست یعنی این نمونه کارهایی که پاراسل کلاس سپیده و عسگری پور گرفتم رو همه رو عکس گرفتم بزارم چون خیلی ها دسترسی ندارند به کلاس

چوون شیتها کامله و موضوعیه عاااااااالیه!!خیلی مفیدن!! من هرچی عکس دارم فقط پرسپکتیوه و مناسب واسه پرسپکتیو و راندو
ممنونم ازین نگاه و کار زیباتون:gol:..
لطفا بازم ازینجور کارا بذارید واسمون!!

mehmari

عضو جدید
سلاااااام مهندس
شما نبودید از مهندس پویان پیگیر حالتون و مسئله ای ک واستون پیش اومده بودیم
چی شد؟؟پیگیری هاتون نتیجه ای داد؟؟؟
ممنونم. لطف دارید. راستش هنوز معوقه و سنجش میگه در حال بررسی مجدد. هرجا تونستم دست بردم. اما سپردمش به خدا. دارم پایان ناممو کار می کنم و شروع کردم به خوندن دوباره. ایشالا همگی آزمون اسکیس خوبی داشته باشید.

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
ممنونم. لطف دارید. راستش هنوز معوقه و سنجش میگه در حال بررسی مجدد. هرجا تونستم دست بردم. اما سپردمش به خدا. دارم پایان ناممو کار می کنم و شروع کردم به خوندن دوباره. ایشالا همگی آزمون اسکیس خوبی داشته باشید.
انشا... ک حل میشه
روحیتونو تحسین میکنم!!اما تا زمان اعلام نتیجه خودتونو واسه اسکیس آماده کنید.

tara_baran

عضو جدید
کار مسخره ای نیست؟؟؟ آخه آدم رو تک صندلی میتونه راحت طراحی کنه؟؟/ یه سوال شیت اسکیسشون جنسش کاغذه یا مقوا؟؟ چون من معمولا با آبرنگ راندو میکنم مشکل واسم درست میشه اگه کاغذ باشه
واقعا مسخرست موافقم ...شما فهمیدین چی شد بالاخره کاغذه یا مقوا؟

Mahsa_re

عضو جدید
سلام بچه ها امسال اسکیس همراه با ازمون تستی هست درسته ؟ بعد من دانشگاه تهران مرکز خیابان امام حسین هست شماها کجایی؟

Mahsa_re

عضو جدید
من هیچی اسکیس بلد نیستم صفررر همیشه هم با کامپیوتر کار کردم سفید بدم چی می شه ؟ اصلا کسی که بلد نباشه اسکیس قبول می شه ؟

mahmoudz

کاربر فعال
من هیچی اسکیس بلد نیستم صفررر همیشه هم با کامپیوتر کار کردم سفید بدم چی می شه ؟ اصلا کسی که بلد نباشه اسکیس قبول می شه ؟

سلام.
یه معمار حتما باید اسکیس بلد باشه...
البته به هر کسی معمار نمی گن....معمار شخصی می باشد که هر طرحی که طراحی می کنه باید در مخاطبش تاثیر خوبی ایجاد کنه و مخاطب از دیدن ساختمان لذت ببره...
به قوله رنزو پیانو که از استادش شنیده بود که بهش گفته بود رنزو به ساختمانی که طراحی می کنی نگاه نکن، به چهره ی افرادی نگاه کن که وارد ساختمان می شن.
سعی کنید حتما دسته خودتون رو تقویت کنید...و کارهای زیادی رو ببینید...
موفق باشید.

memary.iran

عضو جدید
منم تایید میکنم
مخصوصا کپی کردن با پوستی از روی طرح ها

سلام.
یه معمار حتما باید اسکیس بلد باشه...
البته به هر کسی معمار نمی گن....معمار شخصی می باشد که هر طرحی که طراحی می کنه باید در مخاطبش تاثیر خوبی ایجاد کنه و مخاطب از دیدن ساختمان لذت ببره...
به قوله رنزو پیانو که از استادش شنیده بود که بهش گفته بود رنزو به ساختمانی که طراحی می کنی نگاه نکن، به چهره ی افرادی نگاه کن که وارد ساختمان می شن.
سعی کنید حتما دسته خودتون رو تقویت کنید...و کارهای زیادی رو ببینید...
موفق باشید.

nahamya

کاربر فعال
سلام
دوستان من تا الان هیچی تمرین نکردم و کلاس هم نرفتم ..!!
ولی تصمیمم جدیه که از این چند روز باقیمونده استفاده کنم
یکی از بچه ها گفت از روی کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیم جلد 2 و 3 تمرین کنم.
نظر شما چیه؟

*.N

عضو جدید

مرسی آقا کوروش از لطفی که کردید.عالی بود ممنون

مهديه مقدم

عضو جدید
آزاد مثله اینکه دیگه در یه روز نیست....
البته خیلی هم فرقی نمی کنه...
یکی از دوستان کنکور آزاد رو داد و اسکیسشون یه هفته بعد از آزمون تئوریه....
نه امسال شنبه صبح هفته ی آینده هر دوتاشون با همه ینی هم اسکیس هم تستی

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عیدتون مبارک ... تصمیم گرفتم از الان واسه اسکیس سال بعد تمرین کنم میخوام اسکیس موضوعی کار کنم نمیدونم کلاس کدوم استاد خوبه ؟ لطفا راهنماییم کنین

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عیدتون مبارک ... تصمیم گرفتم از الان واسه اسکیس سال بعد تمرین کنم میخوام اسکیس موضوعی کار کنم نمیدونم کلاس کدوم استاد خوبه ؟ لطفا راهنماییم کنین
استاد سپیده علی محمد زاده عالی ... :)
جلسه اول بیان معماری
جلسه دوم گرافیک پلان
جلسه سوم و چهارم پرسپکتیو
جلسه پنجم راندو
جلسه ششم طراحی پلان
جلسه هفتم طراحی فرم ( حجم و نما و مقطع )
جلسه هشتم اسکیس موضوعی المان یادمان ارامگاه
جلسه نهم اسکیس موضوعی موزه خانه صنفی اموزشی
ورکشاپ 1 : 2 تا موضوع داد ... اما بچه ها یک موضوع کار کردند ... کار همه بدون استثنا کرکسیون کرد
ورکشاپ 2 : 3 تا موضوع داد ... " ... سایه اسکیس موضوعی نمایشگاه موقت درمانی پایانه شهری گلخانه
ورکشاپ 3 : 3 تا موضوع داد ... من چون خسته بودم ... زود خونه رفتم اما قرار بود کار همه بچه ها کرکسیون بکند
استاد خوبی ... اگر تمرینات انجام بدهی پیشرفت می کنی ...
خیلی دلسوز ... ما 4 ساعت کلاس داشتیم ... 5 ساعت بدون انتراک درس میداد ...
به قول یکی از بچه ها استادای خوب از ادم کار میکشند ... :D

presentness

عضو جدید
سلام دوستان عزیز...ی سوال من تو قسمتای مختلف واس اسکیس خوب کار کردم اما واس روند طراحی ؛کانسپت ، مفهوم و ... مشکل دارم.
میخواستم بدونم کتابی ک بتونه اینا رو آموزش بده سراغ ندارین؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنین!راستی من کلاس شقاقیو رفتم و ورکشاپشم میخام برم اگ کسی سوال داشت در خدمتم ولی یادتون نره کتاب بم معرفی کنیناااا!!!!:D

hastiii

عضو جدید
کار رو مقوا میکسبم ولی گرمش خیلی پایینه و اشتنباخ هستش نه فابریانو که بشه روش با اب رنگ کار کنی
یه نظر من اول یه کوچولو گوشه مقوا امتحان کن اگه دیدی پوست پوست نشد کارت رو با ابرنگ شروع کن
و یک چیز دیگه من تا اونجا که یادم برای معماری کار با آبرنگ و گواش ممنوع یود .

hastiii

عضو جدید
واقعا مسخرست موافقم ...شما فهمیدین چی شد بالاخره کاغذه یا مقوا؟

کار رو مقوا میکسبم ولی گرمش خیلی پایینه و اشتنباخ هستش نه فابریانو که بشه روش با اب رنگ کار کنی
یه نظر من اول یه کوچولو گوشه مقوا امتحان کن اگه دیدی پوست پوست نشد کارت رو با ابرنگ شروع کن
و یک چیز دیگه من تا اونجا که یادم برای معماری کار با آبرنگ و گواش ممنوع یود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا