تمرین گروهی اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ماژیک

عضو جدید

ترنج

عضو جدید
بچه ها نت من یکم کنده ببخشید اگر سریع جواب نمی دوم
اول اقای مازیار لطفا الان کارتون رو بذارید من نتم قوی نیست از این صفحه برم برگشتنم سخته پس اینجا بگذارید

نمونه کار بذار لطفا ترنج
راستش من فعلا جدی شروع نکردم فقط چن صفحه خط کشیدم.اگه لازمه که عکس بگیرم بذارمش!

ماژیک

عضو جدید

omid0000

عضو جدید
اره بذار برام مهمه قدرت خطتو ببینم[/ QUOTE

ممنون که راهنماییمون میکنی...
منم هنوز فقط تمرین خط کردم،بگو چی کار کنم بهتر شه... اگه میشه کلیت برنامه ای که تو چند ماه به اسکیس هم داشتی از نظر زمانی بگو... که مثلا هر بازه زمانی کدوم کار اصلی رو انجام دادی و هر کدوم چقدر زمان گذاشتی؟

پیوست ها

• Image006.jpg
    Image006.jpg
    47.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Image007.jpg
    Image007.jpg
    32.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ماژیک

عضو جدید

ماژیک

عضو جدید
اره بذار برام مهمه قدرت خطتو ببینم[/ QUOTE

ممنون که راهنماییمون میکنی...
منم هنوز فقط تمرین خط کردم،بگو چی کار کنم بهتر شه... اگه میشه کلیت برنامه ای که تو چند ماه به اسکیس هم داشتی از نظر زمانی بگو... که مثلا هر بازه زمانی کدوم کار اصلی رو انجام دادی و هر کدوم چقدر زمان گذاشتی؟

استاد شما کی؟
چرا خط لرزون کار می کنی؟

ماژیک

عضو جدید
معیار که چه عرض کنم از تمرینای صال های پیش دوستان و شقاقی که اینجا گذاشتن و کتابای طایفه
باشه پس من پیشنهاد می کنم
دو تا نقطه روی کاغذ بکش و یه خط بکش
از نقطه اول به خط دوم با سرعت و قدرت و یه صفحه پر کن از این تمرین سعی کن بدنتو همرا با خط حرکت بدی
و از حرکت پرگاری دستت پرهیز کن ای ن تمرین و سریع انحام تا هر چه سریعتر به یه حد قابل قبوا از قدرت خط برسی و به تمرینهای دیگه برسی

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها تو باشگاه تاپیکی هس که ریز فضاهای موضوعات مختلف و داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

omid0000

عضو جدید
استاد شما کی؟
چرا خط لرزون کار می کنی؟
من کلاس نمی رم.... از رو تمرینای کلاس شقاقی و آقای حسینی که اینجاست و کتاب طایفه کار کردم....
حس میکنم لرزون کنترل بهتری دارم.... و بیشتر به قابلیت خودنویس که من الان دارم باهاش کار می کنم تناسب داره..... ولی واقعیت اگه قرار باشه داورا فک کنن من از خط کسی مثلاً صدیق تقلید کردم و یه نمره پایین بدن، ترجیح میدم لرزون نکشم....

نظر شما چیه؟

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه امید جان ...تا جایی ک میتونی تقلید نکن ...خط هر کسی فرق داره
سعی کن خودت خط بکشی
با همه ی روان نویسا امتحان کن ...هر کدوم ک خط هات بهتره تا اسکیس با همون کار کن

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها تو باشگاه تاپیکی هس که ریز فضاهای موضوعات مختلف و داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلاام
ی تاپیک دیدم چندروز پیش واسه پایان نامه ها بود فک کنم،موضوعاتو یکی یکی با ریزفضاهاش داده بود
اگه پیداش کنم لینکشو میذارم واستون

omid0000

عضو جدید
نه امید جان ...تا جایی ک میتونی تقلید نکن ...خط هر کسی فرق داره
سعی کن خودت خط بکشی
با همه ی روان نویسا امتحان کن ...هر کدوم ک خط هات بهتره تا اسکیس با همون کار کن

خب من راسش سعی نکردم از کسی تقلید کنم... ولی الان با کامنت دوستمون ماژیک یه خورده نگران شدم که شاید داورا همچن فکری بکنن!
شایدم تقلید کردم به صورت ناآگاهانه و خودم متوجه نبودم!!! نمی دونم.....شاید باید به قول تو با روان نویسای مختلف امتحان کنم چون خودنویس برا سر جلسه سرعتش پایینه... و خط کشیدن حور دیگه مثلا صاف با یونی پین هم امتحان کنم!

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاام
ی تاپیک دیدم چندروز پیش واسه پایان نامه ها بود فک کنم،موضوعاتو یکی یکی با ریزفضاهاش داده بود
اگه پیداش کنم لینکشو میذارم واستون
پیدا کردم برا ریز فضاها و استانداردها به نظرم که خیلی خوبه اینم لینکش
http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/410-طراحی-معماری(آموزش-،-تحلیل-،-کرکسیون،-)

MaRaL.arch

کاربر ممتاز

مهندس تالار پیدا کردی یا تاپیک خخخخخ
مرسی اما اون ک من دیدم تاپیک بود ولی خب خلاصه بود
این بهترو جامعتره
سپاس

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب من راسش سعی نکردم از کسی تقلید کنم... ولی الان با کامنت دوستمون ماژیک یه خورده نگران شدم که شاید داورا همچن فکری بکنن!
شایدم تقلید کردم به صورت ناآگاهانه و خودم متوجه نبودم!!! نمی دونم.....شاید باید به قول تو با روان نویسای مختلف امتحان کنم چون خودنویس برا سر جلسه سرعتش پایینه... و خط کشیدن حور دیگه مثلا صاف با یونی پین هم امتحان کنم!
خودنویس کمی ریسکه واسه ی کنکور
چون من تجربشو دارم ...سر بزنگاه اذیت میکنه بعضی وقتا
با روان نویسا تمرین کن ... اونایی ک سرعتتو بالاتر میبره
مثه من میشه خطهات خخخخخخخخخ

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
خودنویس کمی ریسکه واسه ی کنکور
چون من تجربشو دارم ...سر بزنگاه اذیت میکنه بعضی وقتا
با روان نویسا تمرین کن ... اونایی ک سرعتتو بالاتر میبره
مثه من میشه خطهات خخخخخخخخخ

منم با یونی.بال تمرین میکنم از الان