تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

joyaye nam

کاربر فعال
من فقط اومدم بگم من اوضام خیلی آشفته است حتی یه خط راست هم نمیتونم بکشم چه برسه پرسپکتیو...به نظر شما با خطکش پرسپکتیو کشیدن اشکال داره؟؟ هیشکی هیچ تمرین، فرمول قرص یا آمپولی نمیشناسه که خط کش بشم باهاش...
دوست عزیزم تمرین کنی راه میوفتی این مشکلا که قابل حل با تمرین
ولی خب گفتی فرمول دیدم قبل از شما هم افرادی بودن ک به این موضوع فکر کردن و ایده دادن ولی خب شما تمرین کن ایشاللا راه میوفتی اولش سخته
http://www.inewidea.com/2010/08/14/32961.html

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز
چرا هست
برو كلاس مهندس عسگري پور ميگن با خط كش ياد ميده

عجب!! با خط کش که دست قوی نمیشه... ما اگر دست به خط کش می بردیم، پشت دستمون رو اساتید با سیگار میسوزوندن!!!!

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
عجب!! با خط کش که دست قوی نمیشه... ما اگر دست به خط کش می بردیم، پشت دستمون رو اساتید با سیگار میسوزوندن!!!!
من خودم ايشونو ملاقات نكردم اما دوستاني كه از كلاساشون استفاده كردن راضي هستن و لابد يه متد خاصي داره كه اسم در كرده
لابد سالاي قبل قبولي شاگرداش بالا بوده
حالا درسته ب ما گفتن خط كش جيزه ولي تا نباشد چيزكي مردم نگويند چيز ها
پيگيري كن بعدم خودتون ميخاستين كه غير از دست با ابزار طراحي كنين من از دوستان اسم ايشونو شنيدم مطرح كردم حالا پيگيري كن شايد جواب بده

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام يه سوال:صاحب اين تمرينا کجا مي رفتن براي کلاس ؟
دوست عزيزم صاحبان اين تمرينا بيشتر از اساتيد به خودشون و هدفشون فك كردن و با كمك اين اساتيد برترين ها شدن
شما بايد خودت بخاي
استاد راه رو نشونت ميده اما بايد كفشتو خودت پيدا كني و اين راهو جلو بري

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خلوتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه اینجا!!!!پس چرا هیشکی نیستو تمریناشو نمیزاره؟کجاییــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن بچه ها؟؟؟:(

arcdoc

اخراجی موقت
راهه تو که بستـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه نیســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت......!!!

کفشامون رو عوض کنیم!!؟
2 ماهی نبودیم............به اندازه 26 سال زندگی اتفاق برامون افتاد...

آخرین ویرایش:

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی چرا تاپیک انقد آشفته و بی هدف شده؟

پس کو کاراتون؟

ای بابا دست بخنبونید رسیدیم به روزای سخت اسکیس و هنوز کارا نرسیده تا روز یکشنبه تمام کسانی که میخوان جدی این تاپیکو دنبال کنن کاراشونو بزارن تا براشوت آموزش ها ارسال بشه چون تا زور نباشه کاراتونو نمیزارید تا الان همش خط خطی کردن بود دیگه رسیدیم به طراحی

مرسی از همه ی دوستایی که برام پیام تبریک گذاشتن:gol:

منتظر کارها هستم

حتی الامکان از گذاشتن مطالب و سخنان بی ربط به موضوع تاپیک خودداری کنید

با تشکر لنای خشن و جدی

mahboooobeh

عضو جدید

پس کو کاراتون؟

ای بابا دست بخنبونید رسیدیم به روزای سخت اسکیس و هنوز کارا نرسیده تا روز یکشنبه تمام کسانی که میخوان جدی این تاپیکو دنبال کنن کاراشونو بزارن تا براشوت آموزش ها ارسال بشه چون تا زور نباشه کاراتونو نمیزارید تا الان همش خط خطی کردن بود دیگه رسیدیم به طراحی

منتظر کارها هستم

با تشکر لنای خشن و جدی

خدا خیرت بده بالاخره اومدی!!!!!!!!!!!!;)
اقاااااااااااااااااااا من تنبل شدم!!!!نمیدونم چرا هرچی میرم کارکنم نمیشه!نمیدونم از هواس؟؟؟؟ بهاره و تنبلیش:biggrin:
ولی تا هرجاکه بتونم تا یکشنبه کارمیکنم....تو عید که اصلا کارنکردم!!!وضعیت شما هم مثل منه، آیااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا خیرت بده بالاخره اومدی!!!!!!!!!!!!;)
اقاااااااااااااااااااا من تنبل شدم!!!!نمیدونم چرا هرچی میرم کارکنم نمیشه!نمیدونم از هواس؟؟؟؟ بهاره و تنبلیش:biggrin:
ولی تا هرجاکه بتونم تا یکشنبه کارمیکنم....تو عید که اصلا کارنکردم!!!وضعیت شما هم مثل منه، آیااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟

سلام منم همینجورم ولی انقد دیروز سرکلاس ترسوندنمون که کار کنید و انقد تمرین دادن که مجبورم کار کنم شمام زودتر کاراتونو بزارید تا آموزش ارسال بشه

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
تمرینات جدیدو نمیزارین؟

پس کو کاراتون؟

منتظر کارها هستم

با تشکر لنای خشن و جدی

مهلتش تموم شد

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس کو کاراتون؟

منتظر کارها هستم

با تشکر لنای خشن و جدی

من یه سری تو عید کار کردم الان تهرانم کارام همراهم نیست این دو تا کارو اینجا کشیدم تمرین ها رو به من هم ارسال کنید ممنون قول میدم که بازم کارامو بذارم

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نکته هم بگم اینکه من زیاد شنیدم اینور و اونور که کارای معمارای بزرگ مثل آندو کان پل رودولف ... رو روکشی کنید برای تمرین نمونه های خوبی هستن اگه کتابشونو دارید که چه بهتر از رو خود کتاب پوستی بذارید بکشید اون کارای بالا من هم روکشی پلانای لویی کان هست اگرم ندارید این مجله های EL Croquis رو که همراهی عزیز لطف کردن گذاشتن رو دانلود کنید و از تصاویر اونا استفاده کنید از روکشی بهتر هم هستم با اینکه وقتگیر تره ولی قدرت ترسیمتون بیشتر میشه وقتی از رو عکس نگاه کنید بعد بکشید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/440599-دانلود-مجلـــــه-معمــــاری-EL-Croquis

soh-rab

عضو جدید
دوستان من خودم پیشنهاد دادم که تمرین ها برای دوستانی که کاراشون رو گذاشتن ارسال کنید حالا می شه برای من هم ارسال کنید چون تا قبل از این من تمریناتم رو گذاشتم

kh_memar67

کاربر فعال
سلام واسه منم تمریناتو بفرستید لطفا منم تمریناتمو گذاشتمبا تشکر فراوان

mahboooobeh

عضو جدید
وووووووووووووووو....لنای عصبانی!!!!!!!
من این 2روز چندصفحه کشیدم ولی دوربین نبود عکس بگیرم،گوشیم هم خراب شده:thumbsdown:ولی بالاخره عکس گرفتم با گوشی،اگه کیفیتش بده معذرت میخوام از دوستان
عکس۰۰۰۶.jpg
عکس۰۰۱۰.jpg

mahboooobeh

عضو جدید
اینم اخریش...
عکس۰۰۱۴.jpg
الان هم دارم اون کارای ماژیکی رو میکشم....;)

من یه سری تو عید کار کردم الان تهرانم کارام همراهم نیست این دو تا کارو اینجا کشیدم تمرین ها رو به من هم ارسال کنید ممنون قول میدم که بازم کارامو بذارم

نیما این کارا رو پرینت گرفتی از روشون کشیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟روی کتاب که خیلی سخته پوستی بذاری!!!

آخرین ویرایش:

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم اخریش...
مشاهده پیوست 145332
الان هم دارم اون کارای ماژیکی رو میکشم....;)

نیما این کارا رو پرینت گرفتی از روشون کشیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟روی کتاب که خیلی سخته پوستی بذاری!!!
نه بابا این روزا کتابو بخری ارزونتر درمیاد تا صفحه هاشو پرینت بگیری ! از کتابخونه دانشکده امانت گرفتم کتابا رو پوستی رو صفحه ها گذاشتم از رو کشیدم اونقدام سخت نیست اگه زیر کتاب یه شاسی یا میز باشه با چسب کاغذی هم ثابت میکنی زیاد لازم نیست به جزییات ریز بپردازی اینکه کلیت پلان و فضا ها و ارتباط اونا رو بفهمی خیلی کمکت میکنه مخصوصا پلان های لویی کان و حجم های پل رودولف هم عالین
راستی این کاراتو خودت کشیدی یا از رو کتاب خاصیه چند تا حجماش آشناس برام

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من اینجا که میام اصلا نمی فهمم چه خبره ؟! فقط تمرین 1و 2 دیدم تمرینای عید شقاقی چی بود ؟ تمرینای بعدیش چی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!! همین جوری کار میکنین ؟؟؟؟
یه چیزی هم من سر کلاس بهم گفتم روکشی که میکنید منظور این نیست که کاغذتون بزارید روی کار یا کاربن یا پونسیو یا پوستی بکشید :warn:. به ما گفتن فایده نداره . کاری که می خواید بکشید بزارید جلوتون نگاش کنید بکشید قبلشم برای راحتی کار صفحه کاغذ شطرنجی کنید .

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
دوستان من خودم پیشنهاد دادم که تمرین ها برای دوستانی که کاراشون رو گذاشتن ارسال کنید حالا می شه برای من هم ارسال کنید چون تا قبل از این من تمریناتم رو گذاشتم
ارسال كنين؟
خوب چرا همين جا نزاريم؟
هر كي بخاد تمرين كنه ميكنه
ديگه اجباري كه نيست، هست؟

mahboooobeh

عضو جدید
راستی این کاراتو خودت کشیدی یا از رو کتاب خاصیه چند تا حجماش آشناس برام

یه بار گفتم از رو کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیم بعضیاش با تغییر ، قرار بود عکساشو بذارم....که بالاخره عکس گرفتم
اینم کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیم قسمت تکنیک فرم;)

دوستان من اینجا که میام اصلا نمی فهمم چه خبره ؟! فقط تمرین 1و 2 دیدم تمرینای عید شقاقی چی بود ؟ تمرینای بعدیش چی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!! همین جوری کار میکنین ؟؟؟؟

طبق همون تمرینایی که بچه ها گذاشتنhttp://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/438035-تمرین-گروهی-اسکیس-92-آرشیو-تمرینات
دیگه از اون به بعد هیچی نذاشتن تا اینارو انجام بدیم:cry:

پیوست ها

• تکنیک فرم.rar
    2.5 مگایابت · بازدیدها: 0
وضعیت
موضوع بسته شده است.