تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahboooobeh

عضو جدید
هفته دوم میشه این تمرینا برای جلسه اول راندو و آنالیز و ... هستش و به اون تمرینایی که lena میذاره مرتبط نیست.
هنوز تمرینات جلسه دوم آقای شقاقی رو نذاشتیم.
بازم ممنون;)
فقط لطفا هر تمرینی که میذارین چه شما و چه لنا باهم هماهنگ کنین....طبق برنامه پیش بریم...شما 2تا بشین assistهای شقاقی برای این تایپیک:w31:
تا اینجا که باید تمرینای لنا رو تا شنبه انجام بدیم:twisted: برنامه جدید باشه وا3 شنبه
بازم میگم دست گل هر2تون درد نکنه

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها واقعا ممنون،تاپيک خيلي خوب و انگيزه بخشه،منم سعي مي کنم کارامو آپلود کنم
اولتيماتوم دادن و ترسوندن از اينکه اگر کارارو نرسيم ممکنه از کلاس عقب بيفتيم خيلي خوبه
:D

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
این 3 تا هم کارای امروز من ببخشید دیگه اول راهیم کار زیاد داریم
http://upload.tehran98.com/img1/odkc6fm1bf35uzhl0jj0.jpg
مشاهده پیوست 139890مشاهده پیوست 139891

سلام به همگی صبح بخیر

آقای نیما خیلی خوبه فقط ابعاد کاغذتون چنده؟
و اینکه طبق توصیه خود شقاقی با ماژیک تمرین خط کنید خیلی بهتره
مرسی تمریناتتونو گذاشتین لطفا حروفم بزارید
بازم ممنون;)
فقط لطفا هر تمرینی که میذارین چه شما و چه لنا باهم هماهنگ کنین....طبق برنامه پیش بریم...شما 2تا بشین assistهای شقاقی برای این تایپیک:w31:
تا اینجا که باید تمرینای لنا رو تا شنبه انجام بدیم:twisted: برنامه جدید باشه وا3 شنبه
بازم میگم دست گل هر2تون درد نکنه

محبوبه خانم کلاس دو بخشه استاد شقاقی:اسکیس
خانم محمودی نژاد :دیاگرام
که sweetbrier1989 دارن زحمت قسمت خانم محمودی نژاد رو میکشن که البته این دو کلاس به موارات هم حرکت میکنه بخاطر همین تمریناتش نمیشه عقب بیافته

بچه ها واقعا ممنون،تاپيک خيلي خوب و انگيزه بخشه،منم سعي مي کنم کارامو آپلود کنم
اولتيماتوم دادن و ترسوندن از اينکه اگر کارارو نرسيم ممکنه از کلاس عقب بيفتيم خيلي خوبه
:d
بیشتر التیماتوم بخاطر اینکه همینجوریشم از کلاس یه جلسه عقبیم البته انگار این هفته برگذار نشد که به نفع ما شد:D

اینم ادامه تمرینایی که امروز انجام دادم......امروز رکورد زدم....ههههههههه:w09:
مشاهده پیوست 139894مشاهده پیوست 139895
خیلی عالیه مرسی فقط تمرین خط با ماژیک و خیلی سریع
و خطوط پرسپکتیوو فعلا پاک نکنید

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی صبح بخیر

آقای نیما خیلی خوبه فقط ابعاد کاغذتون چنده؟
و اینکه طبق توصیه خود شقاقی با ماژیک تمرین خط کنید خیلی بهتره
مرسی تمریناتتونو گذاشتین لطفا حروفم بزارید

ابعاد کاغذام A3 هست من ماژیک نداشتم با یونی پین 0.5 تمرین کردم با چه ماژیکی باید تمرین کنیم؟
تمرین حروفم که گذاشتم دیگه اون لینک رو باز کنید اون تمرین حروفمه

آخرین ویرایش:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
lena
یه تاپیک زده که داره وقت میزاره و تمرینات مرتبی رو قرار میده اینجا یکم بی برنامه شده و از مسیر دور شده بنظر من کسایی که دوست دارند منظم تر پیش برند از این تاپیک استفاده کنند و بهتر اینکه برای اسکیس 1تاپیک باشه.البته نکته مهم اینکه امسال سال شقاقیه و مسیر اکثریت رقبا اینه. مراقب باشید از این مساله صدمه نبینید.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/437296-قدم-به-قدم-باهم-تا-اسکیس-92

sweetbrier1989

عضو جدید
ابعاد کاغذام A3 هست من ماژیک نداشتم با یونی پین 0.5 تمرین کردم با چه ماژیکی باید تمرین کنیم؟
تمرین حروفم که گذاشتم دیگه اون لینک رو باز کنید اون تمرین حروفمه

1. ابعاد کاغذ A2 یا 50*70 باید باشه.
2. ماژیک معمولی سر پهن ترچیحا مشکی

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشالا قیمت کاغذ و لوازمی مثل روان نویس و ماژیک نسبت به 3-4 سال پیش که این درسای بیان ودرک رو داشتیم به طرز فجیعی افزایش پیدا کرده من چون خود کنکورهم ابعاد A3 هست ترجیح میدم از حالا تا خود کنکور با همین ابعاد کار کنم ماژیک هم برای تمرین های دیاگرامی میگید دیگه؟ یا تمرین هایی مثل مکعب و فونت 3بعدی رو هم با ماژیک سر پهن باید کار کرد؟

sweetbrier1989

عضو جدید
ماشالا قیمت کاغذ و لوازمی مثل روان نویس و ماژیک نسبت به 3-4 سال پیش که این درسای بیان ودرک رو داشتیم به طرز فجیعی افزایش پیدا کرده من چون خود کنکورهم ابعاد A3 هست ترجیح میدم از حالا تا خود کنکور با همین ابعاد کار کنم ماژیک هم برای تمرین های دیاگرامی میگید دیگه؟ یا تمرین هایی مثل مکعب و فونت 3بعدی رو هم با ماژیک سر پهن باید کار کرد؟

دقیقا همین طور اما دلیل اینکه تمرین خط حتما باید رو کاغذ پارس 50*70 انجام بشه اینه که قدرت اینو پیدا کنی که وقتی فاصله نقطه گریزات که حدودا سر اسکیس بیشتر از 40 هست و خازج از صفحه قرار می گیره دست اونقدر قوی باشه که وقتی خط میکشی اگه خطت رو ادامه بدن در واقعیت هم به نقطه گریز برسه... بعنی دستت بدونه که خط رو در چه جهتی بکشه که به نقطه گریز فرضی برسه.
کاغذ پارس قیمتش 150 تومان هست هر برگ،فکر نکنم از A3 گرون تر باشه...
ماژیک هم ماژیک های معمولی یا همون تخته وایت برد البته سر پهن.

کاش میشد یکم به این سایت رسیدگی کرد
میشد تاپیکها رو جمع بندی کرد و هر تاپیک توسط یک شخص اداره میشد که میتونست تمریناتو جمع کنه در یک قسمت و هر جلسه آموزشی رو به ترتیب قرار بده.
خیلی عالی میشد اگه میشد پیامهای زیاد رو هم حذف کرد. هفته دیگه اینجا تا صفحه 50هم میرسه:)
البته ایشالا اکثریت بیان و تمریناشونو بزارن.

انجام شد دوست عزیز
[h=1]تاپیک: //// قدم به قدم باهم تا اسکیس 92 //// تمربنات[/h]

• [h=6][/h]

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
تمرين حروف انگليسي رو ايزومتريک کار کنيم يا با نقطه گريز؟ تغييرش بديم يا تغييرات مال بعده؟

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
تمرين حروف انگليسي رو ايزومتريک کار کنيم يا با نقطه گريز؟ تغييرش بديم يا تغييرات مال بعده؟

با نقطه گریز بدون تغییر

یه خبر خوش اینکه منم تونستم کلاسو ثبت نام کنم از این به بعد پر قدرت باهم حلو میریم

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مرسی از از ایجاد این تاپیک.فقط اگه زمان هر تمرین رو هم مشخص کنین و اینکه تا چه تاریخی باید تموم بشن،ممنون میشم.;)

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
منم کلاس شقاقی را می رم البته چون من شهرستان هستم کلاسها یی که اونجا بر گزار می شه فشرده هست مثلا یک هفته 6 ساعت شقاقی میاد هفته بعد اسیساتهاشون و ....
به همین علت نمی تونم با شما بیام جلو ولی اگه سوالی داشتید در خدمت هستم

فقط یک نکته را بگم که دوستان یادشون رفته
نکته: برای کشیدن پرسپکتیو از نزدیک ترین قسمت به ناظر شروع کنید به کشیدن تا مقداری که پاک می کنید کمتر باشه و وقتتون تلف نشه

soh-rab

عضو جدید
راستی یه وقتی شد یه چندتا خط کشیدم پرسپکتیو از مجموعه 100 تایی هاست

DSC04053.jpg DSC04054.JPG
فقط یه سوال حالا که کارهامون رو می ذاریم اینجا کی اشکالاتش رو بگه یا می گه؟ ما نیاز به یه استاد داریم کاش سایت اگه می تونست یه استاد دعوت می کرد یا از رتبه های تاپ سال گذشته دعوت می کرد. البته جسارت به دوستان نشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

soh-rab

عضو جدید

یعنی از این سر صفحه تا اون سرش خط بکشیم ؟من حداکثر A4 کار می کنم

منظورت ماژیک تاچ مشکی 120 هست یا چیز دیگه ای؟

این هم دوتا از تمرینات من .....
یه وقتی شد یه چندتا خط کشیدم پرسپکتیو از مجموعه 100 تایی هاست

DSC04053.jpg DSC04054.JPG

فقط یه سوال حالا که کارهامون رو می ذاریم اینجا کی اشکالاتش رو بگه یا می گه؟ کاش سایت اگه می تونست یه استاد دعوت می کرد یا از رتبه های تاپ سال گذشته دعوت می کرد. هر چند همه دوستان اینجا حرفه ای هستن قصد جسارت نداشتم

مثلن همین پرسپکتیوی که من کشیدم توی چه زمانی باید کشیده شه؟ خط ها که خودم می دونم افتضاحن و هزاران سوال دیگه ...... و مطلب دیگه من اصلن از این آهنگ های دوپ دوپ ندارم اگه از این ها هم دارین بذارین
ممنون

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی از این سر صفحه تا اون سرش خط بکشیم ؟من حداکثر A4 کار می کنم

منظورت ماژیک تاچ مشکی 120 هست یا چیز دیگه ای؟

این هم دوتا از تمرینات من .....
یه وقتی شد یه چندتا خط کشیدم پرسپکتیو از مجموعه 100 تایی هاست

مشاهده پیوست 140142 مشاهده پیوست 140143

فقط یه سوال حالا که کارهامون رو می ذاریم اینجا کی اشکالاتش رو بگه یا می گه؟ کاش سایت اگه می تونست یه استاد دعوت می کرد یا از رتبه های تاپ سال گذشته دعوت می کرد. هر چند همه دوستان اینجا حرفه ای هستن قصد جسارت نداشتم

مثلن همین پرسپکتیوی که من کشیدم توی چه زمانی باید کشیده شه؟ خط ها که خودم می دونم افتضاحن و هزاران سوال دیگه ...... و مطلب دیگه من اصلن از این آهنگ های دوپ دوپ ندارم اگه از این ها هم دارین بذارین
ممنون

سلام چندتا نکته جا داره اینجا بگم:

اولا این تاپیک زده شده که ماهایی که نمیتونیم کلاس بریم(البته الان من میتونم برم) دور هم جم بشیم باهم واسه خودمون تمرین کنیم تو شرایطی که نه کلاسی وحود داره نه کسی که میتونه کمکمون کنه هرکسی در حد توان خودش به دیگران کمک کنه!تا قبل این تاپیک هیچکس دلش به حال ما نسوخت که تمریناشو بزاره حالا که این تاپیک زده شده و تمرینای کلاس استاد شقاقی که هزینش 600 تومنه تو سایت گذاشته میشه نمیدونم چه مشکلی داره که صندوق پیغام من پر شده از پیغامای ناامید کننده که علت تاپیک چیه؟چرا وقتی چندتا تاپیک هست اینو زدی؟چرا کلاسارو میزاری؟چرا اصلا به خودت اجازه دادی که بیای راجب کارا نظر بدی!!!!
اگه ناراضی هستین من کلا در تاپیکو میبندم هرکیم بره واسه خودش تمرین کنه منم وقتم زیادی نکرده که بیام اینجا روی اسکیسام بیشتر کار میکنم میشم مث بقیه که اصلا براشون مهم نیست یکی تو شهرستان که اصلا نمیدونن اسکیس چیه چطوری قراره این مرحله رو بگذرونه!!!!!!!!منم اینجارو میبندم خیال همه راحت شه!! ببخشید آهای سهراب منظور حرفام به شما نبود کلا تو دلم مونده بود!!

خوب بریم سراغ کارای شما:
اولا حداقل ورق a4خیلی اشتباهه شما شاید مجبور بشید توی امتحان یه پرسپکتیو بزرگ بکشید که ختی نقاط گریزش از صفحتون خارج باشه پس باید بتونید خطوط طولانیو بکشید پس ابعاد کاغذ رو به a2تغییر بدید!
حتما با ماژیک بکشید!ماژیک وایت برد مشکی سر تخت از تاچ استفاده نکنید چون هم باارزشه هم گرونه هم خیلی به کار میاد!!!
2.برخلاف گفتتون خطوطتون خیلیم عالیه برای شروع با ماژیک Fکار رو دسن کنید نه با یونی پین!!
3.ابعاد پرسپکتیو خیلی بزرگه نسبت 1 به 3 رعایت نشده جزییات رو نکشید مث درخت اما کشیدینم اشکالی نداره!!!
در مورد تمرن خطوط:
1.اولا خطوط کوتا اصلا نکشید مث خطوطی که گوشه بالا سمت راست کاغذتون دیده میشه
2.ابعاد کاغذ a2باشه
3. با ماژیک وایت برد بکشید
4.مشخصه خطوطط ارون ترسیم شده باید تند تند ترسیم کنید خییییلی سریع تا دستتون سریع بشه تا سر جلسه بتونید سرعت عمل رو بالا ببرید.
سایر خطوطی که تو تاپیک آموزشی هست رو انجام بدید!!!!

خوب در مورد باقی حرفاتون:
بله منم موافقم یه فرد با تجربه تر تو سایت بیاد حداقل از این حالتی که هرروز 5 6 تا پیغام دریافت میکنم راحت میشم!!!
در مورد پرسپکتیو ها زمانش اول خیلی زیاده مثلا 20 دقیقه اما هرچی بیشتر ترسیم میکنید به 4-5 دقیقه هم میرسید این تحربه شخصیمه!!! و حرف اسیست کلاس!

مرسی از اینکه تمریناتتونو گذاشتید!موفق باشید:gol:

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين تمريناي مکعب و حروف! خيلي خوبه تمرينا رو به اشتراک ميذاريم
من يه سوال دارم،اونم اينه که ديدم بعضي ها کتابابي مثل مفاهيم پايه رو کار مي کنن و از روش نمونه هايي استخراج مي کنن،مثلا نمونه ي در،نمونه پنجره،نمونه حجم آموزشي و ...،توي کاري که ما داريم مي کنيم چنين چيزي هست؟

پیوست ها

• Photo0095.jpg
    Photo0095.jpg
    56.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Photo0096.jpg
    Photo0096.jpg
    58.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينم تمرين خط خطي با آهنگ دوپس دوپس و ماژيک وايت برد،روي در اتاق، و آخري هم ترکيب صفحات و احجام و فصل مشترک

باشگاه نميذاره بيشتر از 2 تا تصوير توي يه پست باشه،مجبور شدم 3 تا پست بذارم

از لنا و سوييت برير هم واقعا ممنون،همينطور از بقيه ي بچه هايي که کاراشونو ميذارن توي اين پست

پیوست ها

• Photo0090.jpg
    Photo0090.jpg
    58.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Photo0092.jpg
    Photo0092.jpg
    49 کیلوبایت · بازدیدها: 0

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام چندتا نکته جا داره اینجا بگم:

اولا این تاپیک زده شده که ماهایی که نمیتونیم کلاس بریم(البته الان من میتونم برم) دور هم جم بشیم باهم واسه خودمون تمرین کنیم تو شرایطی که نه کلاسی وحود داره نه کسی که میتونه کمکمون کنه هرکسی در حد توان خودش به دیگران کمک کنه!تا قبل این تاپیک هیچکس دلش به حال ما نسوخت که تمریناشو بزاره حالا که این تاپیک زده شده و تمرینای کلاس استاد شقاقی که هزینش 600 تومنه تو سایت گذاشته میشه نمیدونم چه مشکلی داره که صندوق پیغام من پر شده از پیغامای ناامید کننده که علت تاپیک چیه؟چرا وقتی چندتا تاپیک هست اینو زدی؟چرا کلاسارو میزاری؟چرا اصلا به خودت اجازه دادی که بیای راجب کارا نظر بدی!!!!
اگه ناراضی هستین من کلا در تاپیکو میبندم هرکیم بره واسه خودش تمرین کنه منم وقتم زیادی نکرده که بیام اینجا روی اسکیسام بیشتر کار میکنم میشم مث بقیه که اصلا براشون مهم نیست یکی تو شهرستان که اصلا نمیدونن اسکیس چیه چطوری قراره این مرحله رو بگذرونه!!!!!!!!منم اینجارو میبندم خیال همه راحت شه!! ببخشید آهای سهراب منظور حرفام به شما نبود کلا تو دلم مونده بود!!

تایپیک خیلی خوبی داره میشه خوبه دوستانی هم که کلاس خود آقای شقاقی رو میرن هم بیان کاراشونو بذارن ببینیم اینم بدونید که اگه ما امکانات شما تهرانیا رو داشتیم کلاس هم میرفتیم اینم میدونیم که کلاس حضوری خیلی بهتر از کلاس مجازیه ! پس لطفا همین یه راهی که ما برای کمک گرفتن از شما داریم رو نبندید و دوستان ما رو آزرده خاطر نکنید ادامه بدید کارتونو lena.0 sweetbrier1989 عزیز ما به کمک ها و حمایت های شما نیاز داریم اجرتون با خدا
-

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين تمريناي مکعب و حروف! خيلي خوبه تمرينا رو به اشتراک ميذاريم
من يه سوال دارم،اونم اينه که ديدم بعضي ها کتابابي مثل مفاهيم پايه رو کار مي کنن و از روش نمونه هايي استخراج مي کنن،مثلا نمونه ي در،نمونه پنجره،نمونه حجم آموزشي و ...،توي کاري که ما داريم مي کنيم چنين چيزي هست؟

سلام مرسی تمریناتتونو به اشتراک گذاشتید

نمونه کار کردن البته در کلاس استاد شقاقی کار خوبی نیست خودشونم میگن اینکارو نکنید.

در مورد کارتون:
خیلی خوبه تا اینجا شما اولین نفری هستین که هاشور هارو جای درس زدین اما نوعش علطه باید موازی خط افق باشه
حرف aیکم از پرسپکتیو خارج شده ولی خوبه
اينم کشيدن حجم ها،منتها من اشتباه کردم و توي يک آ 4 ،تا کشيدم،ازين به بعد بزرگ کار مي کنم
:d

پس تو A2 بکشید نسبت 1 به 3 و گریز های بیش تر از 40 سانتی متر یادتون نره حجمارو خوب کشیدیدن
جای هاشور هارو درس کنید

اينم تمرين خط خطي با آهنگ دوپس دوپس و ماژيک وايت برد،روي در اتاق، و آخري هم ترکيب صفحات و احجام و فصل مشترک

باشگاه نميذاره بيشتر از 2 تا تصوير توي يه پست باشه،مجبور شدم 3 تا پست بذارم

از لنا و سوييت برير هم واقعا ممنون،همينطور از بقيه ي بچه هايي که کاراشونو ميذارن توي اين پست
خیلی خوبه تا اینجا بهترین تمرینات واسه شما بوده کاملا براساس اصول گفته شده فقز باز جای هاشورا اشتبا شده
تمرین خط خیلی خوبه ابعاد کاغذو بالا ببرید
موفق باشید:gol:

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
تایپیک خیلی خوبی داره میشه خوبه دوستانی هم که کلاس خود آقای شقاقی رو میرن هم بیان کاراشونو بذارن ببینیم اینم بدونید که اگه ما امکانات شما تهرانیا رو داشتیم کلاس هم میرفتیم اینم میدونیم که کلاس حضوری خیلی بهتر از کلاس مجازیه ! پس لطفا همین یه راهی که ما برای کمک گرفتن از شما داریم رو نبندید و دوستان ما رو آزرده خاطر نکنید ادامه بدید کارتونو lena.0 sweetbrier1989 عزیز ما به کمک ها و حمایت های شما نیاز داریم اجرتون با خدا
-

مرسی اقای نیما واقعا از بعضی گفته ها دلم گرفت چطور بعضیا زحمتمو اینجوری به سخره میگیرن منم کارم مث بقیس عالی نیست ولی چون خودم واسه شهرستانم میدونم دقیقا این شرایط چطوری ولی واسه بعضیا درک این مطلب یکم سخته

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مرسی تمریناتتونو به اشتراک گذاشتید

نمونه کار کردن البته در کلاس استاد شقاقی کار خوبی نیست خودشونم میگن اینکارو نکنید.

در مورد کارتون:
خیلی خوبه تا اینجا شما اولین نفری هستین که هاشور هارو جای درس زدین اما نوعش علطه باید موازی خط افق باشه
حرف aیکم از پرسپکتیو خارج شده ولی خوبه

پس تو A2 بکشید نسبت 1 به 3 و گریز های بیش تر از 40 سانتی متر یادتون نره حجمارو خوب کشیدیدن
جای هاشور هارو درس کنید

خیلی خوبه تا اینجا بهترین تمرینات واسه شما بوده کاملا براساس اصول گفته شده فقز باز جای هاشورا اشتبا شده
تمرین خط خیلی خوبه ابعاد کاغذو بالا ببرید
موفق باشید:gol:

ممنون از توضيحات شما،متاسفانه من دو تا چيز رو متوجه نميشم،هاشور موازي خط افق يعني چي؟ و اين نسبت يک به سه چي هست دقيقا؟
ديگه اگر زيادي ابتداييه دوستان ببخشن! :D

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از توضيحات شما،متاسفانه من دو تا چيز رو متوجه نميشم،هاشور موازي خط افق يعني چي؟ و اين نسبت يک به سه چي هست دقيقا؟
ديگه اگر زيادي ابتداييه دوستان ببخشن! :D
Drawing1-Model.jpgDrawing2-Model.jpg

این دو عکس نمشون میده

در مورد نسبت یک به سه اگه خط افق را به سه قسمت تقسیم کنیم و یک قسمت آن را در نظر بگیریم و دایره ای به قطر آن قسمت بزنیم کل حجم شما باید در آن دایره جا بگیرد در واقع کل حجم اندازه یک سوم خط افق باشد

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی شیوا خانم کارتون خوبه اما باز همون اشکالات قبلی وجود داره :
1-جای درست هاشور ها
2-نسبت 1 به 3
در این تصویر هم یک اشکال ترسیمی در مورد ستون وجود داره
http://uploadtak.com/images/w1352_6.jpg
مرسی از توجهتون.فقط میشه نحوه صحیح هاشور زدنو با یه عکس نشون بدین.:redface: منظورتون اینه که هاشور کف ها موازی خط افق باشه؟بقیه سطوح رو چجوری هاشور بزنیم؟

mahboooobeh

عضو جدید
لنا جان همه چی عالی....این تایپیک هم عالی:w11:.....بقیه که چیزی میگن حسودن:w13:
تو هم کاراتو بذار....چون فکرکنم تو بیشتر نکات رو میدونی و تو کارات رعایت میکنی

یه چیز دیگه هم بگم من هنو ماژیک f و یا وایت برد نخریدم(دیروز که نشد،امروز هم تعطیله) مجبورم امروز هم با یونی پین کارکنم از فردا با ماژیک....امیدوارم اساتید دعوام نکنن:crying2:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.