تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

mahfa90

عضو جدید
بچه ها فکر میکنید بشه کسی که اصلا اسکیس کار نکرده آزمونشو خوب بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی عالی بزنه؟؟؟؟؟؟؟:surprised::redface:
اره میشه.من نمونش رو زیاد دیدم... با تمرین زیاد امکان داره..من نمونه برعکسش هم زیاد دیدم کسی که اسکیسش عالی بوده ولی خوب نداده یا اسکیسش مورد پسند داورا نبوده..و نمره خوبی نگرفته..دوست من پارسال با رتبه 900 اسکیس بهترین زد تو معماری داخلی و هنر کرج قبول شد تازه کلاس نرفت.کلا اتفاقای عجیب تو اسکیس زیاد می افته.

arc eng

عضو جدید

عزیزم 1. همیشه با اعتماد به نفس باش. این مهمترین فاکتور موفقیته... ( من فقط بلدم خوب دیگران رو به راه راست هدایت کنم در مورد خودم صدق نمیکنه:D)

2. خسته نباشی :smile: حالا :

فونت
باید بهتر بشه شکیل تر بشه ! نوشته خیلی از کروکی هات نداره... البته این شاید واسه اینه که تصویر باید گویا باشه ولی کلا نوشته باید حذف شه؟؟؟؟ و اینکه اینا کوچیکن نمیشه فهمید.

در کل هم اینجا خیلی خوبه که رو کارای هم نظر میدیم... اینجوری بهتر یاد میگیریم از هم.;)

eli.archi

عضو جدید
عزیزم 1. همیشه با اعتماد به نفس باش. این مهمترین فاکتور موفقیته... ( من فقط بلدم خوب دیگران رو به راه راست هدایت کنم در مورد خودم صدق نمیکنه:D)

2. خسته نباشی :smile: حالا :
فونت
باید بهتر بشه شکیل تر بشه ! نوشته خیلی از کروکی هات نداره... البته این شاید واسه اینه که تصویر باید گویا باشه ولی کلا نوشته باید حذف شه؟؟؟؟ و اینکه اینا کوچیکن نمیشه فهمید.

در کل هم اینجا خیلی خوبه که رو کارای هم نظر میدیم... اینجوری بهتر یاد میگیریم از هم.;)

آزاده جون کروکی های که گذاشته بود کمی توضیح داشت!!!

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری

مشاهده پیوست 200757 مشاهده پیوست 200758 بچه ها من دو تا دوتا میزارم اشکالی نداره؟:redface:

الی جان کروکی ها خیلی خوب شده.. خط باید کار کنی، فونت بزرگ خصوصا..اونی که نوشتی هنجارهای شهری فونتش خوبه یک کم باید با ماژیک پهن تر بنویسی
من گفتم حجم فایلات زیاده... ولی دیگه خیلی کمشون کردی چیزی معلوم نیست :D
خسته نباشی ..ولی کم بودا :)

دوستان تو فوتوشاپ عکسها را بذارید رو اندازه 1200* حدود 800 پیکسل.. رزولوشن رو هم بین 100 تا 150 بگذارید... باید حجم فایلها حدود 200-400 کیلوبایت بشه ...هم معلومه هم حجمش کمه

Arch-Azadeh

به خاطر ماه رمضون تغییر نمی کنه؟
راستش تا حالا که تو ماه رمضون نیفتاده بود.. ممکنه بیفته هفته دوم تیر ولی تو این 10 ساله از کنکور سراسری هیچ وقت زودتر نبوده

تمرین پرسپکتیو
اگه ایرادی داره یا چیزی بهش اضافه بشه بهتر میشه بگین لطفا دوستان
پلانش هم بالا سمت چپ هست

سوفیا جان این تمرینای پرسپکتیو از فضاهای مختلف خیلی خوبه.. فقط همون که رامین هم گفت زاویه ها خیلی تنگن... فضا کوچیک دیده میشه.. فضای شهری باید نقاط گریز از هم فاصله داشته باشن..که فضا بزرگتر دیده بشه
خیلی با خط کش اشکال نداره.. چون فضا که یک مقدار جزییاتش بیشتر بشه این صاف بودن اونقد به چشم نمیاد.. البته با تمرین زیاد کم کم از خط کش کمتر استفاده میکنی :)

eli.archi

عضو جدید
عذر می خوام حجمشو درست می کنم دوباره می ذارم:redface:
آزاده جون متن برای کروکی بنویسم یا نه؟

امیدهک1

عضو جدید
بجه ها کسی تاریخ دقیق اسکیس میدونه؟
برا مقاله کسی هست همکاری کنه؟
برا جیمیلم یه پیام اومده که چکیده مقالتونو در محور موضوعه شهرهای فردا(اسلامی-ایرانی)که واقعا موضوعه توهین امیزییه اومده:razz:میخاستم روش کار کنم اما با موضوعش مشکل دارم

سلام دوست خوبم
قرار نیست هر چی به جیمیلت اومد براس مقاله بدی...
من خودم دوتا مقاله ثبت کردم ولی اصلا به نظرم ارزش آنچنانی نداره...مقالات فقط در حد ژورنال یا مقالات ای اس ای خوبه بقیش کشکه...حالا ایشالا بعدا یه مقاله تاپ می نویسی...یه 6 ماه وقت بزار یه مقاله تحقیقاتی خوب بنویس که ثبت بشه وقت خودتو تلف نکن الکی...
اگرم برات مهمه من کمکت می کنم...

mahfa90

عضو جدید
سلام
بچه ها من برگشتم
فکر کنم خیلی عقبم...
با یه روحیه دربو داغون چکار میشه کرد...
کار کار کار....به زودی کارامو می زارم...
به به.چشم ما روشن:w14:..... خیلی خیلی خیلی خوش اومدی همکلاسی:gol::gol::gol:...خیلی عالییییییییییی...اصلا فکر نکن که عقبی...حتما به ما میرسی...ما منتظر کارات هستیم....

Arch-Azadeh

عذر می خوام حجمشو درست می کنم دوباره می ذارم:redface:
آزاده جون متن برای کروکی بنویسم یا نه؟
در حد توضيح اينه كه اين كروكي چه پيامي را ميرسونه خوبه بنويسي

سلام
بچه ها من برگشتم
فکر کنم خیلی عقبم...
با یه روحیه دربو داغون چکار میشه کرد...
کار کار کار....به زودی کارامو می زارم...

اميد زوووووود باش ..عقب نيستي هنوز.. ميتوني با تعطيلات عيد كه همه ميرن تفريح :) جبران كني

Arch-Azadeh

این دوتا شیت از تمرین دوم..لطفا نظر بدید..مشاهده پیوست 200829مشاهده پیوست 200830
خطتت خیلی خوب شده ..کروکی ها و کنتراست کروکی ها هم عالی هست..واقعا پیشرفتت محسوسه عزیزم :gol:

این یک مقطع ذهنی با استفاده از تمرین هایی که تاحالا انجام دادم...چطور شده؟؟؟
مشاهده پیوست 200831
فوق العاده است :w30:.. این دقیقا یعنی یه کار طراحی شهری درست حسابی :) میگم اینا رو تو همین تمرینات یاد گرفتی؟؟؟ خیلی خوبه واقعا

نکته: همیشه تو فضای شهری کنار پله رمپ معلول هم باید وجود داشته باشه. این جوری میشه فضای همه شمول :) ولی این چون فقط همون ایده ذهنی بود که گفتی همه چیش عالیه.. ایشالا پس تو تمرینات مرحله بعدی کارات باید خیلی خوب بشه:)

mahfa90

عضو جدید
خطتت خیلی خوب شده ..کروکی ها و کنتراست کروکی ها هم عالی هست..واقعا پیشرفتت محسوسه عزیزم :gol:

فوق العاده است :w30:.. این دقیقا یعنی یه کار طراحی شهری درست حسابی :) میگم اینا رو تو همین تمرینات یاد گرفتی؟؟؟ خیلی خوبه واقعا

نکته: همیشه تو فضای شهری کنار پله رمپ معلول هم باید وجود داشته باشه. این جوری میشه فضای همه شمول :) ولی این چون فقط همون ایده ذهنی بود که گفتی همه چیش عالیه.. ایشالا پس تو تمرینات مرحله بعدی کارات باید خیلی خوب بشه:)
راستش آزاده جون موضوع پایان نامه کارشناسیم مرکز فرهنگی و اجتماعی با مبانی نظری افزایش تعامل اجتماعی بود..تقریبا یک موضوع توحوزه طراحی شهری بود من خیلی به اینجور چیزا علاقه دارم ولی استاد راهنمام کاملا غرق در دنیای معماری بود.واقعا هیچ وقت حرفای من و این چیزا رو درک نمیکرد با اینکه استاد خوبی تو حوزه خودش بود...الان با اینکه یک سال پیش تحویلش دادم ولی هنوز دربارش ایده پردازی میکنم واینم امروز با دید به اون موضوع زدم...کاش این چیزا پارسال یاد میگرفتم..

Arch-Azadeh

الهام جان تمرینات شما را که ایمیل زدید دیدم
خیلی خوب بود...فیگور باید بیشتر تمرین کنی، همینطور خط متوسط اصلا اسکیسی نیست و همون خط معمولی هست که با ماژیک نوشته شده.
. خط ریز هم خط خودت را نوشتی یک مقدار واضح تربشه و کلمات از هم جدا بشه بهتره
این خط درشتت خوب شده همین را تمرین کنIMAG0991.jpg
چون چند تا خط فرستاده بودی هر کدوم یک شکل.. این شکل خط بالا را بیشتر تمرین کن.. چند صفحه بنویس

درخت تو پلان هم تمرین کن .. هم تمرینات بچه ها که اینجا هست خیلی خوبه میتونی ایده بگیری..هم کتابهای راندوی معماری

موفق باشی

ایشالا تا چند روز آینده جلسه سوم تمرینات را میفرستم.. فقط فکر کنم بچه هایی که میان جلسه سوم کم باشن؟؟؟ به جز رامین، مهفا، arc eng و الهام من اینجا تمرینی از جلسه دوم نمی بینم؟؟؟
صوفیا جون هم مثل اینکه راهش جدا شده از ما؟؟؟

دوستانی که دارن تمرینات جلسه دوم را انجام میدن لطفا تمریناتشون را اینجا بذارن و اعلام آمادگی کنن لطفا
مرسی :)

a.rahmani?

عضو جدید
دوستان من خواستم تمریناتم رو بذارم نمیتونم اول باید تو پرشین گیگ آپلود کنم بعد آدرسشو اینجا بزارم یا ؟؟ کمکم کنید تا دیر نشده تمریناتم رو بذارم

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

بچه ها من این مدتی که اسکیس تمرین کردم به این نتیجه رسیدم که عاشق طراحی شهری امم
خعلی خووووووبه
اصلا یه ذوق و شوق عجیبی دارم واسه کار
امیدوارم بقیه هم همینطوری باشن..
به چشم مشق بهش نگاه نکنید اگه دل بدید به کاراتون واقعا لذت بخشه :)

marziyeh.m

عضو جدید
الهام جان تمرینات شما را که ایمیل زدید دیدم
خیلی خوب بود...فیگور باید بیشتر تمرین کنی، همینطور خط متوسط اصلا اسکیسی نیست و همون خط معمولی هست که با ماژیک نوشته شده.
. خط ریز هم خط خودت را نوشتی یک مقدار واضح تربشه و کلمات از هم جدا بشه بهتره
این خط درشتت خوب شده همین را تمرین کنمشاهده پیوست 200866
چون چند تا خط فرستاده بودی هر کدوم یک شکل.. این شکل خط بالا را بیشتر تمرین کن.. چند صفحه بنویس

درخت تو پلان هم تمرین کن .. هم تمرینات بچه ها که اینجا هست خیلی خوبه میتونی ایده بگیری..هم کتابهای راندوی معماری

موفق باشی

ایشالا تا چند روز آینده جلسه سوم تمرینات را میفرستم.. فقط فکر کنم بچه هایی که میان جلسه سوم کم باشن؟؟؟ به جز رامین، مهفا، arc eng و الهام من اینجا تمرینی از جلسه دوم نمی بینم؟؟؟
صوفیا جون هم مثل اینکه راهش جدا شده از ما؟؟؟

دوستانی که دارن تمرینات جلسه دوم را انجام میدن لطفا تمریناتشون را اینجا بذارن و اعلام آمادگی کنن لطفا
مرسی :)

آزاده جون منم درگیر کارای آخر سالم امیدوارم زودتر برسم به برنامه

بالا