تمرین گروهی آزمون نظارت خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کفاش زاده

عضو جدید
1سوال.درسته منابع نظارت و اجرا مثل همه اما ممکنه مثلا برا نظارت جاهایی که سوال مطرح میشه با اجرا فرق کنه بعد کلید واژه هم خوب مسلما فرق میکنه دیگه نه؟
منظورم اینه که جاهایی که تو کلید واژه نظارت باشه تو کلید واژه اجرا نباشه.....از کجا باید فهمید؟؟؟؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
1سوال.درسته منابع نظارت و اجرا مثل همه اما ممکنه مثلا برا نظارت جاهایی که سوال مطرح میشه با اجرا فرق کنه بعد کلید واژه هم خوب مسلما فرق میکنه دیگه نه؟
منظورم اینه که جاهایی که تو کلید واژه نظارت باشه تو کلید واژه اجرا نباشه.....از کجا باید فهمید؟؟؟؟

مطمئن باشید هیچ فرقی نمیکنه، اونا یه کلید واژه در میارن واسه هر مبحث، شما وظیفه ی خوندشونو دارین اونا که براشون مهم نیست که از کجا سوال میاد از کجا نمیاد، و مطمئن باشید نمیان وقت بذارن بگن این کلید واژه ی مبحث 2 برای نظارت اون کلید واژه ی مبحث 2 برای اجرا، وقتی 2 تا مبحث متنش یکیه دلیلی نداره کلید واژه ش فرق کنه

آرش آزاد

عضو جدید
دقيقا همينه
مبحث همون مبحثه چ دليلي داره كليد واژه هاش واسه آزمون نظارت و اجرا فرق بكنه:que:

مطمئن باشید هیچ فرقی نمیکنه، اونا یه کلید واژه در میارن واسه هر مبحث، شما وظیفه ی خوندشونو دارین اونا که براشون مهم نیست که از کجا سوال میاد از کجا نمیاد، و مطمئن باشید نمیان وقت بذارن بگن این کلید واژه ی مبحث 2 برای نظارت اون کلید واژه ی مبحث 2 برای اجرا، وقتی 2 تا مبحث متنش یکیه دلیلی نداره کلید واژه ش فرق کنه

holooooooo

کاربر ممتاز
قرار شد تا شب صبر کنیم نه بیشتر هر کی کلید واژه رو میخواد زودتر اعلام کنه، تازه میفهممم عارفه ی بیچاره سر جزوه ی طراحییییییی چی کشید
bagher66
soudabeh.k
holooooooo
memar_lahijani

Soheila Borji
ha@sa
ReD_CoDE
faiteh
aiman1234
razi azad
akropolis
کفاش زاده
آرش آزاد
SaEeD_13
فعلا شدیم 14 نفر
بی زحمت آخر شب تایپیکو چک کنید تا قیمت نهاییی رو ببینید
فعلا 1850
http://icivil.ir/file/خرید-آنلاین-۱۴۰۰-واژه-کلیدی-آزمون-نظام/
اینم لینکشه ما قراره واسه اجرا رو بخریم به اضافه ی مبحث 21، چون تمام مباحث نظارت رو هم شامل میشه ....
در این صورت اعلام کنید که کلید واژه رو میخواید

ha@sa

عضو جدید
اره همه نفری 2150 بریزیم و اضافه پول پیش سودابه امانت بمونه اگه جزوه دیگه ای خواستم از اون پول میخریم که حق کسی هم ضایع نشه

holooooooo

کاربر ممتاز
من مي گم هر كي اضافه شه همون 2150 رو بده
پول اضافه رو ب يه كار ديگه مي زنيم

واااا مگه بازاره.. :redface:
اره همه نفری 2150 بریزیم و اضافه پول پیش سودابه امانت بمونه اگه جزوه دیگه ای خواستم از اون پول میخریم که حق کسی هم ضایع نشه

حق کسی ضایع نمیشه بچه هاااااااااااا من دارم مدیریت میکنم دیگه
دوستم بهت پیام خصوصی دادم، تازه یه نفر 4300 ریخته من خودم حلش میکنم شما نگران نباشید
کاش خودم شماره کارت میدادمااااااا :confused:
الان سودابه نیس من بجاش دارم هی تایپ میکنم :smile:
بعدم اونجوری معلوم نمیشه کی چقد داده کی نداده بعدا اگه خواستم چیزی بخریم دوباره اعلام میکنیم
اونجوری سخت میشه یه حسابدار لازمه

آخرین ویرایش:

معمار111

عضو جدید
خدا اجرت بده مهندس گلم /آذر 92 دوازده تومن دادم یکی گرفتم الان اگه شما لطفشو نمیکردین دوباره به خاطر این 15 صفحه جدید باید 15 تومن میدادم چاپ 92 !!!!

فصل دوم مبحث 9 چاپ قدیم........... عنوان فصل=شرایط کلی ارائه و تایید مدارک فنی و مستند سازی...ص8 نقشه های اجرایی= نقشه های طراحی... صفحه 13 حذف

arefeh

کاربر ممتاز
قرار شد تا شب صبر کنیم نه بیشتر هر کی کلید واژه رو میخواد زودتر اعلام کنه، تازه میفهممم عارفه ی بیچاره سر جزوه ی طراحییییییی چی کشید
bagher66
soudabeh.k
holooooooo
memar_lahijani

Soheila Borji
ha@sa
ReD_CoDE
faiteh
aiman1234
razi azad
akropolis
کفاش زاده
آرش آزاد
SaEeD_13
فعلا شدیم 14 نفر
فعلا 1850
اینم لینکشه ما قراره واسه اجرا رو بخریم به اضافه ی مبحث 21، چون تمام مباحث نظارت رو هم شامل میشه ....

عزیییییزم...واقعا خسته نباشید...ایشالله تا آخر به کمک بچه ها با موفقیت تمومش میکنی....
موفق باشی;):heart:

سائ

عضو جدید
bagher66
soudabeh.k
holooooooo
memar_lahijani

Soheila Borji
ha@sa
ReD_CoDE
faiteh
aiman1234
razi azad
akropolis
کفاش زاده
آرش آزاد
SaEeD_13
فعلا شدیم 14 نفر
فعلا 1850

سلام
منم جزورو میخوام.چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟
حالا جزوش خوب هست بچه ها؟؟؟

دناسا

عضو جدید
bagher66
soudabeh.k
holooooooo
memar_lahijani

Soheila Borji
ha@sa
ReD_CoDE
faiteh
aiman1234
razi azad
akropolis
کفاش زاده
آرش آزاد
SaEeD_13
فعلا شدیم 14 نفر
فعلا 1850

دوست گلم ممنون بابت این همه زحمتی که کشیدی و اگه لطف کنی منم کلید واژه رو می خوام.

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام
منم جزورو میخوام.چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟
حالا جزوش خوب هست بچه ها؟؟؟

همین که اینجا اعلام کردین کافیه من خودم تا حالا باهاش امتحان ندادم اونایی که امتحان دادن گفتن خوبه تو همون لینکی.ک گذاشتم برید نمونه ی رتیگان مبحث یکش هست که دانلود کنید

saze

عضو جدید
این لینکشه، ما قصد داریم واسه اجرا رو بخریم به اضافه ی یدونه مبحث 21، چون واسه اجرا مباحث نظارت رو هم داره،
همه جدا جداس
سلام
با تشکر از شما،برای قبول شدن در آزمون نظارت مفید هست؟
قصد شرکت در آزمون نظارت دارم(آزمون اولم هست) لطفا راهنمایی بفرمایید.

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام
با تشکر از شما،برای قبول شدن در آزمون نظارت مفید هست؟
قصد شرکت در آزمون نظارت دارم(آزمون اولم هست) لطفا راهنمایی بفرمایید.
من شدم مشاور سایت :)
این 2 تا از کلید واژه های پارساله که بچه ها تو سایت گذاشته بودن فکر کنم مهدیه مقدم گذاشته بود و من دانلودش کردم، من خودم تاحالا استفاده نکردم اما bagher66 میگه با همین کلید واژه پارسال اجرا رو قبول شده
2 نمونه شو میذارم اینجا خودتون ملا حظه کنید
مشاهده پیوست مبحث دوم - نظامات اداری.pdf
مشاهده پیوست میحث دوازدهم - ایمنی و حفاظت کار در حین اجرا.pdf

• Like
واکنش ها: *.N

holooooooo

کاربر ممتاز
عزیییییزم...واقعا خسته نباشید...ایشالله تا آخر به کمک بچه ها با موفقیت تمومش میکنی....
موفق باشی;):heart:
الان میفهمم سر جزوووووووووه ی طراحی چی کشیدی عارفه :) حالا من یه دردسر دیگه ام دارم که چند تا از بچه ها پولو ریختن ..

saze

عضو جدید

holooooooo

کاربر ممتاز
bagher66
soudabeh.k
holooooooo
memar_lahijani

Soheila Borji
ha@sa
ReD_CoDE
faiteh
aiman1234
razi azad
akropolis
کفاش زاده
آرش آزاد
SaEeD_13
سائ
mohammad azizi
دناسا
saze

18 نفر، فعلا
نفری قیمت شاید تغییر کنه... دلیلشو توضیح میدم
تا ساعت 10 صبر میکنم بعد دیگه اگه کسی اضافه بشه شرمنده نمیتونم قبول کنم، چون تا همین الانشم خیلی صبر کردم بقیه دعوام میکنن و اینکه باید به همه ی بچه ها پیام بزنم شماره کارت و قیمتو بگم و بیشتر از این نمیشه صبر کرد

آخرین ویرایش:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان و با تشکر از هلو جان که زحمات این خرید رو دوشش میفته !! دوستان دیگه هم بیایین تو خواهشا زودتر تصمیم بگیرن چون میدونم مث خرید قبلیمون بعد خرید یه عده از دوستان تازه تصمیم میگیرن و جزوه میخوان که دیگه فایده نداره از هلو خانم هم خواهش میکنم تا فردا هم فرصت رو تمدید بکنه .!!!

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام دوستان و با تشکر از هلو جان که زحمات این خرید رو دوشش میفته !! دوستان دیگه هم بیایین تو خواهشا زودتر تصمیم بگیرن چون میدونم مث خرید قبلیمون بعد خرید یه عده از دوستان تازه تصمیم میگیرن و جزوه میخوان که دیگه فایده نداره از هلو خانم هم خواهش میکنم تا فردا هم فرصت رو تمدید بکنه .!!!

من مشکلی ندارم، من به بچه ها اصرار کردم تا راضی شدن فرصت تا آخر شب باشه وگرنه میخواستن صبح بخرن فایلو..

holooooooo

کاربر ممتاز
کلید واژه

کلید واژه

یکی از دوستان فایل کلیه 24000 تومنیه اجرا رو خریده برا من فرستاد تا ببینم، همه ی مباحث قاطیه و بر اساس حروف الفبا... و 150 صفحه هم هست، بعد خود ایشون پیام زدن به سایت و گفتن چرا اینجوریه؟!!!! ادمین سایتم گفته اگر قرار بود جدا جدا باشه که قیمت 2 برابر این میشد!!! اگر نگاه کنید لینکشو پایین همون پیج قیمت جداگانه ی مبحثارو زده، حساب کردم 40 و خورده ای میشه و نفری حدودا 2500، حالا من نمیدونم باید چیکار کنیم و نظر بچه ها چیه؟! من نظر خودم اینه که مباحث رو جدا جدا بخریم ...
لینک سایت:

این نمونه ای از فایل 150 صفحه ای

53.jpg

و این هم مبحث 1 که ااز خود سایتشون دانلود کردم

مشاهده پیوست M1-fullwww.icivil.ir_.rar
بچه ها نظرشون رو اعلام کنن،

baghe66 , sodabeh.k فردا که اومدین پیگیر باشین بی زحمت

آخرین ویرایش:

holooooooo

کاربر ممتاز
bagher66
soudabeh.k
holooooooo
memar_lahijani

Soheila Borji
ha@sa
ReD_CoDE
faiteh
aiman1234
razi azad
akropolis
کفاش زاده
آرش آزاد
SaEeD_13
سائ
mohammad azizi
دناسا
saze
delava

19 نفر شدیم

مبحث 2 و 3و 4و7و 11 و12 و13 و 14و15 و 16و 18و 19و20 و21و22وجوش و قانون نظام مهندسی = هر کدوم 1800 تومن

17*1800=30600

مبحث 10 و 17 و 9 و 5= هرکدوم 2700

4*2700=10800

جمع کل = 41400
نفری 2180 تومن

فقط مبحث 8 رو قیمتشو نزده بود که به ادمین سایت ایمیل زدم تا ببینم چه جوابی میده...
ساعت 01:03

آخرین ویرایش:

bagher66

عضو جدید
bagher66
soudabeh.k
holooooooo
memar_lahijani

Soheila Borji
ha@sa
ReD_CoDE
faiteh
aiman1234
razi azad
akropolis
کفاش زاده
آرش آزاد
SaEeD_13
سائ
mohammad azizi
دناسا
saze
delava

19 نفر شدیم

مبحث 2 و 3و 4و7و 11 و12 و13 و 14و15 و 16و 18و 19و20 و21و22وجوش و قانون نظام مهندسی = هر کدوم 1800 تومن

17*1800=30600

4*2700=10800

جمع کل = 41400
نفری 2180 تومن

فقط مبحث 8 رو قیمتشو نزده بود که به ادمین سایت ایمیل زدم تا ببینم چه جوابی میده...

ICIVIL فکر کنم تمام مباحث داخلش باشه.چون من مال 92 دارم قانون نظام مهندسی هم داخلش بود. مباحث جداگانه بخری به نظر من ارزش نداره چون سر جلسه اونوقت وقت نداری که ببینی اون واژه داخل کدومشونه .اینجور باشه که خود کتاب بهتره فهرست داره.

پیوست ها

• vaje-nezam1700-final2.7[www.icivil.ir].pdf
    3.3 مگایابت · بازدیدها: 0

saze

عضو جدید
bagher66
soudabeh.k
holooooooo
memar_lahijani

Soheila Borji
ha@sa
ReD_CoDE
faiteh
aiman1234
razi azad
akropolis
کفاش زاده
آرش آزاد
SaEeD_13
سائ
mohammad azizi
دناسا
saze
delava

19 نفر شدیم

17*1800=30600

4*2700=10800

جمع کل = 41400
نفری 2180 تومن

سلام
چطوری پرداخت کنیم؟

bagher66

عضو جدید
سلام
چطوری پرداخت کنیم؟

بچه ها نفری 2320 تومان واریز کنین تا هم نظارت بگیریم هم اجرا هر دوتاشون 44000 تومان میشه.جداگانه ارزش نداره .دیگه کسی هم اضافه نمیکنیم .

آخرین ویرایش:

دناسا

عضو جدید
بچه ها نفری 2320 تومان واریز کنین تا هم نظارت بگیریم هم اجرا هر دوتاشون 44000 تومان میشه.جداگانه ارزش نداره .دیگه کسی هم اضافه نمیکنیم .

دوست عزیز این متنی هس که هلو جان چند صفحه قبل نوشتن،وقتی مباحث مشترکه و فایل اجرا شامل مباحث بیشتری میشه دیگه چرا هردو رو بخریم؟

bagher66

عضو جدید
دوست عزیز این متنی هس که هلو جان چند صفحه قبل نوشتن،وقتی مباحث مشترکه و فایل اجرا شامل مباحث بیشتری میشه دیگه چرا هردو رو بخریم؟

خب من خودم به هلو گفتم اجرا رو بخریم با مبحث 21 حالا هلو میگه قانون نظام مهندسی توش نیست ولی من آذر 92 دارم داخلشه حتما هست .

وضعیت
موضوع بسته شده است.