تمرین گروهی آزمون اسکیس 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

archisal

کاربر بیش فعال
مهندس شقاقی گفتن کنکور اوایله مرداده ...من فعلا از دوتا موسسه اینو شنیدم ...هم ایوانخانه و هم آکادمی تخصصی معماری
منم شنیدم یه هفته بعد ماه رمضونه(شقاقی)،ولی انگار آزمون نظام مهندسی هم اون موقع هاس، احتمالا اگه اسکیس بمونه مرداد لابد میافته دو هفته بعد ماه رمضون،چون تداخل نمی تونن بکنن.

archisal

کاربر بیش فعال
مهندس شقاقی گفتن کنکور اوایله مرداده ...من فعلا از دوتا موسسه اینو شنیدم ...هم ایوانخانه و هم آکادمی تخصصی معماری

منم شنیدم یه هفته بعد ماه رمضونه(شقاقی)،ولی انگار آزمون نظام مهندسی هم اون موقع هاس، احتمالا اگه اسکیس بمونه مرداد لابد میافته دو هفته بعد ماه رمضون،چون تداخل نمی تونن بکنن.

archisal

کاربر بیش فعال
بلی فرزندم پیشرفت شما زیادت گشته و به چشم همی خوش آید. پیشنهادی بس شگرف برایتان خواهم همی گفت....نظرتان در باره اینکه به i am جان بگروی و همراه ایشان یک آتلیه تشکیل داده و پول همی پارو کنی چیست؟!...................اگر مقبول است مارا به عنوان آبدارچی همی بپذیر:D

شما تاج سری...من از شماها این چیزارو یاد گرفتمااااااااااااااااااااا:smile:[/QUOTE]
شما دکتری ادبیات دارین احیانا؟خیلی خوب مارو یاد گذشته ها میندازی:biggrin:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما تاج سری...من از شماها این چیزارو یاد گرفتمااااااااااااااااااااا:smile:
شما دکتری ادبیات دارین احیانا؟خیلی خوب مارو یاد گذشته ها میندازی:biggrin:[/QUOTE]
:biggrin:...عزیزم:gol::gol:.....کلا همه نوع شخصیتی تو خودم دارم یکیشون اتفاقا دکتری ادبیات و زبان فارسی دارن..مثه منم نیس....سنگین رنگینتره:D

monaa1993

عضو جدید
سلام بچه ها
منم امتحان اسکیس ارشد دارم ولی تا الان تمرینو شروع نکردم!!!!!
اگه از الان شروع کنم تمرین خط و فیگور فونت دیگه دیره؟ درسته؟
از یه طرفی خط کشم میتونیم ببریم سر جلسه
دوستانی که میرن کلاسو و تجربه دارند میتونن منو راهنماییی و کمک کنند که الان از چی باید شروع کنم
اگه کتابی هم بهم معرفی کنن ممنون میشم
اسکیسممم ضعیفه!!!

monaa1993

عضو جدید
اصلا امیدی هست که بشه تو این مدت تقریبا کوتاه پیشرفتی داشت به جایی مقبولی رسید؟؟؟؟

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
منم امتحان اسکیس ارشد دارم ولی تا الان تمرینو شروع نکردم!!!!!
اگه از الان شروع کنم تمرین خط و فیگور فونت دیگه دیره؟ درسته؟
از یه طرفی خط کشم میتونیم ببریم سر جلسه
دوستانی که میرن کلاسو و تجربه دارند میتونن منو راهنماییی و کمک کنند که الان از چی باید شروع کنم
اگه کتابی هم بهم معرفی کنن ممنون میشم
اسکیسممم ضعیفه!!!
انگاری ک میگن افتاده واسه مرداد اگر اگر راست باشه که وقت کافی هست واسه تمرین.. تمرین خط ... اول خطتون رو قوی کنید.. به ی خط قابل قبول یا نسبتاً خوب رسیدید در کنارش تمرین حجم هم انجام بدید و اصول پرسپکتیو رو یاد بگیرید ( کتاب پیشنهادی برای پرسپکتیو : چگونه معمارانه طراحی کنیم احسان طایفه جلد 3!) و در کنارش پلان کار کنید موضوعی کار کنید.. کارای معمارای بزرگ رو ببینید ... و تمرین کنید تمرین تمرین
فونت و فیگور فعلا مهم نیستن... شما رو مباحث مهمتر وقت بزارید

nahamya

کاربر فعال

سلام
با این ارائه اگه حجم هم ایده نداشته باشه به چشم نمیاد و نمره خوبی میگیرین (البته داورا خوب میفهمن )
چرا با این کارهای خوب این عکس رو برای آواتار انتخاب کردین ؟!:(
اگه امکانش هست عوض کنین که روی بقیه دوستان تاثیر منفی نذاره...

a1ich

عضو جدید
سلام
با این ارائه اگه حجم هم ایده نداشته باشه به چشم نمیاد و نمره خوبی میگیرین (البته داورا خوب میفهمن )
چرا با این کارهای خوب این عکس رو برای آواتار انتخاب کردین ؟!:(
اگه امکانش هست عوض کنین که روی بقیه دوستان تاثیر منفی نذاره...

اینا رو خودتون طراحی کردید؟؟؟ تایم گرفتید؟؟؟ بی نظیرن!!! واقعا تاثیر گذارن!!!
ممنونم بچه ها ..
آره طراحیش از خودمه .. مثلا یکیش با طراحی کلی پلان و برشش با یه ترسیم جزئی از اونا نزدیک دو ساعت میشه ..

a1ich

عضو جدید
پلان نمایشگاه صنایع دستی وکلیت پرسپکتیو.برای گلکسی 4 اس.
مشاهده پیوست 238981مشاهده پیوست 238982
سلام اگه اجازه بدید یکم راجع به پلانتون صحبت کنیم .. به نظرم یه سری جانمایی ها غلطه ... مثلا سرویس که انقدر جلوی چشمه .. تو جداره حیاطه که میشه خیلی استفاده های بهتری ازش کرد ..
شما برای کارتون 2تا ورودی تعریف کردید یه ورودی کلی و یه ورودی برای آمفی تئاتر .. به نظرم هم جای آمفی تئاتر هم مسیر دسترسیش از مجموعه مشکل داره .. شما فک کنین از ورودی اصلی وارد شدید .. حالا میخواین برین به سمت آمفی تئاتر ..باید از مجموعه خارج شید و بعد برسید به آمفی تئاتر ..و فضای انتظار شایسته ای هم براش وجود نداره .. بعد مطمئنا اختلاف سطح دو سر آمفی تئاتر هم اینجا حل نشده ..
حالا خروجیش .. شما تمام جمعیت رو یکدفعه داری میریز تو لابی .. و تو آکس حرکتی اصلی مجموعه..
ولی کلیت چیدمان پلانتون به استثنای این موارد خیلی خوب جمع شده! آفرین :smile:
تو پرسپکتیوتون هم سعی کنین بیشتر دید ناظر داشته باشید .. مطمئنا از پرنده نمره بیشتری داره .. به جای دید پرنده میتونین یه ایزومتری از کازتون ترسیم کنین که حجمتون به مخاطب تفهیم شه ..
موفق باشید .. :smile:

coleopatra

عضو جدید
بچه ها کسی راجع به هزینه کارگاه هایی که قراره توی خرداد برگزار بشه اطلاعی داره؟

archisal

کاربر بیش فعال
سلام اگه اجازه بدید یکم راجع به پلانتون صحبت کنیم .. به نظرم یه سری جانمایی ها غلطه ... مثلا سرویس که انقدر جلوی چشمه .. تو جداره حیاطه که میشه خیلی استفاده های بهتری ازش کرد ..
شما برای کارتون 2تا ورودی تعریف کردید یه ورودی کلی و یه ورودی برای آمفی تئاتر .. به نظرم هم جای آمفی تئاتر هم مسیر دسترسیش از مجموعه مشکل داره .. شما فک کنین از ورودی اصلی وارد شدید .. حالا میخواین برین به سمت آمفی تئاتر ..باید از مجموعه خارج شید و بعد برسید به آمفی تئاتر ..و فضای انتظار شایسته ای هم براش وجود نداره .. بعد مطمئنا اختلاف سطح دو سر آمفی تئاتر هم اینجا حل نشده ..
حالا خروجیش .. شما تمام جمعیت رو یکدفعه داری میریز تو لابی .. و تو آکس حرکتی اصلی مجموعه..
ولی کلیت چیدمان پلانتون به استثنای این موارد خیلی خوب جمع شده! آفرین :smile:
تو پرسپکتیوتون هم سعی کنین بیشتر دید ناظر داشته باشید .. مطمئنا از پرنده نمره بیشتری داره .. به جای دید پرنده میتونین یه ایزومتری از کازتون ترسیم کنین که حجمتون به مخاطب تفهیم شه ..
موفق باشید .. :smile:
ممنونم از توضیحات جامع و کاملتون

archisal

کاربر بیش فعال
بچه ها یه نظرتون پرنده ایزومتریک خوبه یا دو نقطه ای؟
من تو پرنده مشکل دارم.
یا اگه احیانا دید پرنده تو کنکور اسکیس نکشیم، نمره منفی داره؟یا هر چی بخواییم میتونیم بکشیم

baran72

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستای خوبم
خسته نباشید خیلی خیلی:)
منم میخوام تمرینامو اینجا بزارم تا با راهنمایی شما دوستای گلم کارم بهتر بشه
لطفا ایراداشو بگین

DSC_0128.jpg

IMG_20150416_193451.jpg

پ.ن:حواسم نبود عکسا رو از نزدیک گرفتم.... شما از دور به صفحه مانیتور نگا کنین....با تشکر:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.