تمرین؛ تحلیل دینامیکی با catia و simdesigner

saeedy212

عضو جدید
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]این تمرینات مربوط به کتاب مریام ویرایش پنجم (SI) ترجمه دکتر سعید محجوب مقدس می باشد.[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]در اینجا چند نمونه از تمرینهای کتاب دینامیک مریام را که طراحی و حل کرده ام را قرار دادم تا دید بهتری در مورد تحلیلهای سینماتیکی در catia و simdesigner را پیدا کنید.[/FONT]

saeedy212

عضو جدید
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]یکی از مراجع خوب برای تمرین و برای طراحی قطعات و تحلیلهای دینامیکی برای من کتاب دینامیک مریام است که در دسترس تمام مهندسین مکانیک می باشد.[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]در اینجا چند نمونه از تمرینهای کتاب دینامیک مریام را که طراحی و حل کرده ام را قرار دادم تا دید بهتری در مورد تحلیلهای سینماتیکی در catia و simdesigner را پیدا کنید.[/FONT]

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif][/FONT]
http://www.4shared.com/file/185404877/898607dc/oil_pump-sim.html

120119

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من مدت زیادی است که دنبال نسخه های r20 و یا r19 برای ویندوز 32 بیتی می گردم. متاسفانه r20 را که اصلا پیدا نکردم و r19 هم، هرکجا بود لینکش دیگر اعتبار نداشت. با توجه به اینکه این تاپیک برای دو سال پیش است اگر کسی این کامنت را دید و لینکی را توانست به من بدهد، بسیار ممنون می شوم.