تلگرام چیست؟ فواید و مضراتش را بگویید

تلگرام چیست؟ فواید و مضراتش را بگویید

• مزیت ها

رای: 4 100.0%
  • معایب

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    4

bobat

عضو جدید
اقا من به عنوان یک کسی که تلگرام و وایبر و... ندارم از شما سوال دارم ، تلگرام چیه اصلا که الان مد شده؟ بعد لطفا از فواید و معایبش بگین

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا من به عنوان یک کسی که تلگرام و وایبر و... ندارم از شما سوال دارم ، تلگرام چیه اصلا که الان مد شده؟ بعد لطفا از فواید و معایبش بگین
کسی که اینا رو نداره , نمتونه معایب و محاسن اینا رو بدونه. انسان اول باید به یه موردی اشراف داشته باشه , بعد بیاد راجع بهش بحث یا گفتگو بکنه. وقتی چیزی رو تجربه نکردی , از کجا میخوای پی ببری که کی راست میگه کی دروغ ؟

bobat

عضو جدید
من بعنوان کسی که هیچ اشنایی با این فضا ندارم میخوام از زبون اونایی که دارم بشنوم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من بعنوان کسی که هیچ اشنایی با این فضا ندارم میخوام از زبون اونایی که دارم بشنوم
این روش درستی نیست. چون هر دو طرف حق رو به خودشون میدن و شما نمیتونی قضاوت درستی داشته باشی. مثه این میمونه که یکی بیاد یه حرفی از قول مثلا رسول خدا بزنه و بگه ایشون اینو گفته و اینجوری گفته . شما وقتی منبع موثق نداشته باشی , نمیتونی بگی که او راست میگه یا داره وصله میچسبونه . اینجام همین طوریه .

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هرچیزی که میخواد باشه مشکل اینه که مث بقیه چیزا فرهنگ درست استفاده کردنو نداریم و انگارم قرار نیست پیدا کنیم
چراشو نمیدونم...

همش شده تبلیغات
اونم تبلیغات کانالای مسخره

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو اینجور مسائل , با دهن بینی و شنیدن حرفای این و اون نمیشه از صحت و ثقم و واقعیت امری بطور قطع و یقین مطلع شد. انسان باید هر موردی را با تجربه شخصی خودش بسنجه بعد با تجارب دیگران مطابقت بده.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط برای باجنبه ها خوبه.
برای استفاده درست.
کانال و گروه های علمی، رشته هامون، خبرهای دانشجویی و ...
خوبه!.

Uchiha Itachi

عضو جدید
راستش به نظر من ابزار خیلی مفیده ایه، برای دوستانی که گوشی هوشمند ندارن هم می تونن از طریق سایت web.telegram.org هم از این نرم افزار استفاده کنن
اما در مورد مزایاش شاید برای یک کاربر ساده مثل من اینها باشه:

1) امکان ارسال انواع فایلها اعم از عکس، فیلم، زیپ و ...
2) وجود کانالهای مختلف و فراوان بر حسب علایق که بعضی هاشون خیلی هم تخصصی هستن
3) امکان ایجاد کانال شخصی و عضوگیری برای کانال خودتون
4) امکان ایجاد گروه ها که در بین دانشجوها این قسمتش به نظر پر کاربرد شده
5) امکان ارسال پیغام بدون هزینه در مقایسه با پیامک

در مورد معایبش هم

1) عدم امکان برقراری تماس صوتی آنلاین (برخلاف واتس آپ)
2) عدم امکان برقرار تماس تصویری آنلاین ( برخلاف ایمو)
3) محدود شدن در صورت ارسال بیش از اندازه (برخلاف واتس آپ که اچازه ارسال تعداد بیشتری را میدهد)
4) مدت طولانی محدودیت در صورت قرار گرفتن در لیست اسپمرهای تلگرام (در مقایسه با واتس آپ)