تلرانس گذاری هندسی

mechanic_hiva

عضو جدید
امیدوارم مورد استفاده دوستان مکانیکی ما قرار بگیرد!:gol:

جزوات ارائه شده دانشگاه صنعتی اصفهان
بخش تلرانسهای هندسی11:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hasan6666

عضو جدید
امیدوارم مورد استفاده دوستان مکانیکی ما قرار بگیرد!:gol:

جزوات ارائه شده دانشگاه صنعتی اصفهان
بخش تلرانسهای هندسی11:

خيلي ممنوون
يه سوال دارم مجتمع فني تهران يه دوره گذاشته اسمش تلرانس گذاري هندسي وابعادي مقدماتي هستش به نظر شما آيا به درد من جامداتي ميخوره؟؟

mechanic_hiva

عضو جدید
برای تو که جامداتی میتونه دوره مفیدی باشه بلاخره سروکارت با طراحی : نقشه خوانی و نقشه کشیه که تسلت ب این بحث کمکت میکنه گرچه تلرانس گذاری بیشتر تو ساخت خودشو نشون میده!

reza_moshk

عضو جدید
برای تو که جامداتی میتونه دوره مفیدی باشه بلاخره سروکارت با طراحی : نقشه خوانی و نقشه کشیه که تسلت ب این بحث کمکت میکنه گرچه تلرانس گذاری بیشتر تو ساخت خودشو نشون میده!

مجید جان تسلت نه، تسلط.

shoaibi

عضو جدید
komakam kon,

komakam kon,

salam chetur mitonam tolorance gozari hendesi ro downlaod konam? mamnon misham, ba tashakor

YADAN

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان رشته مکانیک؛
من فارغ التحصیل رشته ساخت و تولید از دانشگاه ملی تبریز با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در صنایع نظامی
مدرس حرفه ای GD&T یا همون ً ابعاد و تلرانس گذاری هندسی ً هستم که دوره مقدماتی رو بمدت 70 ساعت و دوره پیشرفته رو هم بمدت 70 ساعت و روشهای اندازه گیری همچنین طراحی فیکسچرهای کنترلی (فرامین) مربوط به تلرانسهای هندسی رو هم به مدت 40 ساعت تدریس میکنم .
برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه آموزش ، حق التدریس و نحوه صدور مدرک معتبر و همچنین اگر سوالی در زمینه GD&T دارید برام ایمیل بزنید تا کمکتون کنم .
( @YAHOO.COM ویا @GMAIL.COM ).
با آرزوی موفقیت برای هم وطنان عزیزم

پیام مدیریت:

درج ایمیل در پست خلاف مقررات تالار و باشگاهه

لطفا در رعایت قوانین کوشا باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ali_shams

عضو جدید
سلام..من چیزی از فایل مورد بحث ندیدم....فایل انتباقات به صورت کامل میخوام ...کتاب جداول استاندارد کام نیست..!!!

ali_shams

عضو جدید
سلام..من انباقات به صورت کامل میخوام...از کجا میتونم گیر بیارم..؟؟؟؟ اگر موجود داریر ممنون میشم...در ضمن کتاب جداول استاندارد کامل نیست

بالا