تقلب هایی ک سر جلسه امتحان انجام دادی لو بده!!!

maryam_memar2008

عضو جدید
سوتیه تقلبی:عینکم شکسته بود و به زور میخاستم از جلوییم یه چیزی بنویسم ولی نمیتونستیم معللمون (زمان دبیرستان بود ) رفت به جلوییم گفت فلانی داره خودشو میکشه بهش نشون بده برگتو.کلی خندم گرفته بود از کار خودم[/QUOTE]:biggrin:

khordad64

عضو جدید
بچه ها من فردا 200 صفحه کوییز دارم...:Dیه خطش هم نخوندم...:cry: کسی یه روش سریع و بی دردسر سراغ نداره؟!:eek:
یعنی هیچ امیدی نیست؟!:cry:

پیشنهاد میکنم یا از 3ctor یا از hami_sami کمک بگیر تا اینجا ک بهترین متد های تقلب رو ب بچه ها یاد دادن و با اختلاف کمی از هم دارن امتیاز میگیرن.;)

ad_kh66

عضو جدید
خوب حجم دستمال كاغذياي نوشته شده م هم رياد بود. همه سازماندهي شده و كد گذاري بود. فرمولها نام علمي ويژگي و چيزايي كه تو كللم نميرفت همه جدا و مرتب و كاملا ريز بر اساس الفباي فارسي و لاتين طبقه بندي بود. من استاد تقلبم. تجربه م بالاست. واسه همين به مكل بر نمي خورم. چه نوشتن چه بردن سرجلسه چه استفاده. بين خودموون بمونه. سر جلسه كنكور ارشد موبايل هم بردم ولي ديدم احتياجي به ديكشنري نيس. استفاده نكردم

ad_kh66

عضو جدید
خوب بقيه هم برن استعداد تقلب شون رو ارتقا بدن. به مااااااا چه! مثه اينه كه بگيم هركي رانندگي مي دونه استفاده نكنه چون شايد كسي بلد نباشه ناراحن شه! خوب بره ياد بگيره!

khordad64

عضو جدید
خوب حجم دستمال كاغذياي نوشته شده م هم رياد بود. همه سازماندهي شده و كد گذاري بود. فرمولها نام علمي ويژگي و چيزايي كه تو كللم نميرفت همه جدا و مرتب و كاملا ريز بر اساس الفباي فارسي و لاتين طبقه بندي بود. من استاد تقلبم. تجربه م بالاست. واسه همين به مكل بر نمي خورم. چه نوشتن چه بردن سرجلسه چه استفاده. بين خودموون بمونه. سر جلسه كنكور ارشد موبايل هم بردم ولي ديدم احتياجي به ديكشنري نيس. استفاده نكردم

w0o0ow
ماشاالله ب شجاعتت.
سر جلسه کنکور ارشدو این همه برنامه ریزی ؟؟؟
فکر کنم کلا بچه های مشهد تو این زمینه زرنگ باشن.چندتاشونو میشناسم.
ارشد رو ک رد کردم اما برا دکترا حتما ازت مشاوره میگیرم:biggrin::biggrin:

ad_kh66

عضو جدید
باشه. يه دوره آموزشي كاملا رايگان ميزارم واسه هركي بخواد. همينجا ميتونين ثبت نام كنين. بچه هاي فردوسي زياد دل و جرات ندارن. منم جز موارد نادرم. البته تقلب واسه آقايوون اپيدميكه. ولي تو خانوما نه. از هر كلاس يكي دوتا. كه تو كلاساي ما من همون يكيه بودم هميشه!:biggrin: من تنها ميرم جهندم...

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تعویض برگه های زبان نهایی سوم دبیرستان با دوست عقبیم اون شد 17 من شدم 16 در حالی که همه سوالارو من باسش نوشتم /// خیلی عجیب بود /// خدا هم در همه لحظه ها یاری می داد /// یادش بخیر یه 10 سالی گذشت // کجایند مردان بی ادعااااا

chem engineer

عضو جدید
من روشای زیادی امتحان کردم(برگه عوض کردن،پرسیدن،دستمال کاغذی و کاغذ اینا رد و بدل کردن یا بردن،کتاب باز کردن،رو دسته صندلی نوشتن و....)اما یه کار خیلی راحت بهتون پیشنهاد میکنم اینکه یه جامدادی با خودتون ببرید و کاغذاتونو توی اون بذارین.من یکی از امتحانای حفظیمو کلا از این روش پاس کردم:smile:.دوستم که نتونست از برگه تقلبش استفاده کنه هم برگشو داد به من براش نوشتم.دستمال کاغذی هم روش خیلی خوبیه.اگر شک کردن و خواستن دستمالتنونو ببینن همون لحظه یه عطسه مشت روش بکنین که پشیمون بشن.:biggrin:یه روشو تا حالا امتحان نکردم اما بچه ها زیاد استفاده میکنن مخصوصا پسرا.کتاب میذارن توی w.c بعد وسط امتحان پا میشن میرن اونجا!

khordad64

عضو جدید
من روشای زیادی امتحان کردم(برگه عوض کردن،پرسیدن،دستمال کاغذی و کاغذ اینا رد و بدل کردن یا بردن،کتاب باز کردن،رو دسته صندلی نوشتن و....)اما یه کار خیلی راحت بهتون پیشنهاد میکنم اینکه یه جامدادی با خودتون ببرید و کاغذاتونو توی اون بذارین.من یکی از امتحانای حفظیمو کلا از این روش پاس کردم:smile:.دوستم که نتونست از برگه تقلبش استفاده کنه هم برگشو داد به من براش نوشتم.دستمال کاغذی هم روش خیلی خوبیه.اگر شک کردن و خواستن دستمالتنونو ببینن همون لحظه یه عطسه مشت روش بکنین که پشیمون بشن.:biggrin:یه روشو تا حالا امتحان نکردم اما بچه ها زیاد استفاده میکنن مخصوصا پسرا.کتاب میذارن توی w.c بعد وسط امتحان پا میشن میرن اونجا!
خوبه .اما این روش جامدادی همیشه جواب نمیده ها.دوستم ی بار برا یکی از درساش یه طومار نوشته بودو تو جامدادیش گذاشته بود.مراقبه شک کردو اومد سراغ جامدادیش.هیچ راه در رویی نداشت دیگه.تمام تقلب هاش رو ب برگه امتحانیش منگنه کرد و .....فاتحه!گفتم ک حواستون باشه.

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب پس چی شد؟؟؟میریم جهنم یا بهشت؟؟؟ولب خداییش همه ی بچه هایی ک نمره شون خالصه و تقلب نمیکن ب خون همه ی متقلبا تشنه هستن :)
نه اصلا این طوری نیست من خودم نمره هام همیشه بالاس اما تقلب بلد نیستم بکنم.. ولی میگم تقلب هم عرضه میخواد که من ندارم.. خب اونیکه استعداد داره باید استفاده کنه دیگه..

آخرین ویرایش:

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
خاطرات تقلبی من:
دوم دبیرستان:امتحان ادبیات داشتیم نخونده بودیم چون قرار بود 4 تا از بچه های کلاس بریم اداره ( چون عضو شوری بودیم) فک کدیم امتحان نمیگیره.. اما معلممون گفت اول امتحان میدید بعد تشیف میبرید.. دستگاه کپی مدرسه تو اتاق کامپیوتر بود که هیچ کسی جز مواقع خاص حق استفاده نداشت اما از اون جا که من عضو شورا بو.دم از اختیار تام برخوردار بودم اما جرأت نداشتم برم سوالارو ببینم که یکی از دوستام رفت واز شانسمون تو سطل آشغال یه برگه که بد فتو شده بود پیدا کرد گذاشت تو مانتوش و اومد تو حیاط یه گوشه نشستیم خوندیم و جوابارو گفتیم حالا من انقدر میتسیدم فک میکردم همه دارن مارو میبینن اما از اون جا که اهل تقلب نیستم به همه بچه های کلاس برگه و سوالارو دادم. تا شرایط امتحان یکسان بشه.

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
سال سوم دبیرستان:
یه دبیر شیمی داشتیم من همیشه با اینکه نمره هام خوب بود واسه امتحانای اون بیشتر از 16 نمیگرفتم...قرار بو امتحان بگیره 5 تا نمونه سوال داد و گفت از اینا میگیرم...ما هم خوندیم ولی خدایش سخت بود و میترسیدیم.. روز امتحان تو دفتر بودم( چون رئیس شورا بودم)که دیدم معاونمون داره میره سوالرو فتو بزنه و چون به من اطمینان داشت :surprised: گذاشت رو میز و رفت.. منم که نمیخواستم سوء استفاده کنم رفتم تو کلاس به بچه ها گفتم که سوالا تو دفتره... یکی از بچه ها به بهونه گچ رفت تو دفتر و صفحه اولو قشن تو ذهنش کپی پیست کردو اومد گفت ماهم اون زنگ معلممون نیومده بودنشستیم قشن 17 نفری حلش کردیم.. حالا موند بو صفحه دومش که اونم یکی از بچه ها که با جرات تر بود با هماهنگی من وقتی که دفتر خالی شد اومدو پشت و رو کرد صفحه دوم هم دید و اومد. بقیه داستان.. من او نامتحانو 19.75 شده بودم.. همه 20 شدن اما چون نمونه سوال داده بوداصن شک نکرد وکلی هم افتخارکرد بهمون..

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه:
اصلا جرات تقلب نداشتم ولی یبار امتحان درس عمومی داشتیم... استاد رفت نماز بخونه و یکی از کارمندای دانشگاهو صدا کرد تا بیاد مراقب باشه.. اونم خیلی باحال وبود. چون همه مونو میشناخت گفت راحت باشید...3 تا ازپسرا که هم کلاسی ما نبودن اما واسه این درس با ما برداشته بودن بلند گفتن درس خونتون کیه.. ماها هم همه آروم در حال امتحان داد انگار نه انگار مراقب گفت راحت باشید.. که یکی اسم منو گفت اونم بلن از ته کلاس صدام کرد که بخون خانوم سوال 1؟ ( تستی بود)
من جرات خوندنم نداشتم که گفتم برگه من بازه هر کی میخواد بیاد ببینه که یکی بلند شد اومد یکی یکی سوالارو خوندو رفت.. جالبه یه تستو اشتباه زدم که کل کلاسم همونو اشتباه داشتن..استاد هم فهمید به همه 17 داد ولی چون دو تا تشریحی هم بود من نمرم بیشتر شد چون به تشریحی ها نرسیده بود که استاد اومد...

khordad64

عضو جدید
دانشگاه:اصلا جرات تقلب نداشتم ولی یبار امتحان درس عمومی داشتیم... استاد رفت نماز بخونه و یکی از کارمندای دانشگاهو صدا کرد تا بیاد مراقب باشه.. اونم خیلی باحال وبود. چون همه مونو میشناخت گفت راحت باشید...3 تا ازپسرا که هم کلاسی ما نبودن اما واسه این درس با ما برداشته بودن بلند گفتن درس خونتون کیه.. ماها هم همه آروم در حال امتحان داد انگار نه انگار مراقب گفت راحت باشید.. که یکی اسم منو گفت اونم بلن از ته کلاس صدام کرد که بخون خانوم سوال 1؟ ( تستی بود)من جرات خوندنم نداشتم که گفتم برگه من بازه هر کی میخواد بیاد ببینه که یکی بلند شد اومد یکی یکی سوالارو خوندو رفت.. جالبه یه تستو اشتباه زدم که کل کلاسم همونو اشتباه داشتن..استاد هم فهمید به همه 17 داد ولی چون دو تا تشریحی هم بود من نمرم بیشتر شد چون به تشریحی ها نرسیده بود که استاد اومد...[/[,QUOTE] خوبه حالا تقلب بلد نیستی و اینهمه خاطره داری اگه بلد بودی چیییییییی میشد..... :)

Saman007Spy

عضو جدید
من قویا پافشاری میکنم که بهترین راه تقلب عکس گرفتن از جزوست !

اما مواقعی که میدیدیم نمیشه این حرکتو زد ، توی برگه ریز مینوشتیم ، روی دست راست و پای راست با چسب نواری میچسبوندیم ، خیلی راحت میشد آستین رو بالا زد یا پاچه رو :دی

آره

khordad64

عضو جدید
من قویا پافشاری میکنم که بهترین راه تقلب عکس گرفتن از جزوست !اما مواقعی که میدیدیم نمیشه این حرکتو زد ، توی برگه ریز مینوشتیم ، روی دست راست و پای راست با چسب نواری میچسبوندیم ، خیلی راحت میشد آستین رو بالا زد یا پاچه رو :دیآره
من هم قویا تاکید میکنم ک پیدا کردن جواب سوالی ک در امتحان اومده زمان بره و جواب نمیده .ی راه بهتر پیشنهاد کن...

Saman007Spy

عضو جدید
من هم قویا تاکید میکنم ک پیدا کردن جواب سوالی ک در امتحان اومده زمان بره و جواب نمیده .ی راه بهتر پیشنهاد کن...

خوب من توضیح میدم .

ببین باید وفت بذاری واسه عکسا ، الا بختکی که نمیشه .

باید همه ی عکس هارو rename کنی ، سرفصل ها رو به شیوه ی خودت مخفف کنی و واسه عکس اسم بذاری ، اینطوری خیلی راحت پیدا میکنی ، پوشه بندی هم میتونی داشته باشی واسه هر فصل .

ما که خیلی جواب گرفتیم با این حرکت ، مخصوصا واسه استاد هایی که میدونی از جزوه چند تا سوال میدن عینا !

البته شما رشتت مدیریته شاید سخت باشه ، ما فرمولیه کارمون به هر حال دنبال فرمول گشتن راحت تره .

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه خاطره دیگه: یکی از امتحانای ترم هفتمون بود.. اصلاح نباتات که استادشم خیلی سخت گیر بود از امتحان اومدم بیرون که یکم گذشت یکی از بچه ها که خیلی دوسش داشم اس داد که فلان سوال؟ منم فک کدم اومده بیرون و داره ازم ج میگیره که جوابو خلاصه دادم . بعدش نوشتم کجایی من دانشگام هنوز... اما دیدم هی داره خلاصه وار سوالارو اس میده... تازه فهمیدم سرجلسه ست.. از ترس داشتم میمردم اما هم چنان ج اس میدادم بهش که نمرش کم نشه. ولی تو هر اس کلی فش میدادم. حالا بیا فرمولارو نصف انگلیس نصف فارسی با خط کسری و اینا اس کن. بعد امتحان تا تونتستم فش دادم بهش که اگه میگرفتنت چی؟ که گفت نترس من گوشیم منو کاذب داره که غیر از خودم هر کی بره این باکسم خالیه .. که نفهمیدم یعنی چی؟ ولی برای یه امتحان دیگه هم همین برنامه رو داشت. امتحان فیزیولوژی تخصصی ترم آخر...

khordad64

عضو جدید
خوب من توضیح میدم .ببین باید وفت بذاری واسه عکسا ، الا بختکی که نمیشه . باید همه ی عکس هارو rename کنی ، سرفصل ها رو به شیوه ی خودت مخفف کنی و واسه عکس اسم بذاری ، اینطوری خیلی راحت پیدا میکنی ، پوشه بندی هم میتونی داشته باشی واسه هر فصل . ما که خیلی جواب گرفتیم با این حرکت ، مخصوصا واسه استاد هایی که میدونی از جزوه چند تا سوال میدن عینا !البته شما رشتت مدیریته شاید سخت باشه ، ما فرمولیه کارمون به هر حال دنبال فرمول گشتن راحت تره .
خوبه اما نمیشه ی راه پیشنهاد بدی ک به درد مدیریتی ها هم بخوره؟؟

khordad64

عضو جدید
یه خاطره دیگه: یکی از امتحانای ترم هفتمون بود.. اصلاح نباتات که استادشم خیلی سخت گیر بود از امتحان اومدم بیرون که یکم گذشت یکی از بچه ها که خیلی دوسش داشم اس داد که فلان سوال؟ منم فک کدم اومده بیرون و داره ازم ج میگیره که جوابو خلاصه دادم . بعدش نوشتم کجایی من دانشگام هنوز... اما دیدم هی داره خلاصه وار سوالارو اس میده... تازه فهمیدم سرجلسه ست.. از ترس داشتم میمردم اما هم چنان ج اس میدادم بهش که نمرش کم نشه. ولی تو هر اس کلی فش میدادم. حالا بیا فرمولارو نصف انگلیس نصف فارسی با خط کسری و اینا اس کن. بعد امتحان تا تونتستم فش دادم بهش که اگه میگرفتنت چی؟ که گفت نترس من گوشیم منو کاذب داره که غیر از خودم هر کی بره این باکسم خالیه .. که نفهمیدم یعنی چی؟ ولی برای یه امتحان دیگه هم همین برنامه رو داشت. امتحان فیزیولوژی تخصصی ترم آخر...
جریان این منو کاذب رو ازش سوال میکردی خوب......

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
هه هه ماخ!! اول تاپیک،گفتم که ترسناک ترین چیز برا من، همون تقلبه!! ****************************** امار و احتمالات امتحان داشتیم، طبق معمول من نیم ساعت بیشتر نخونده بودم،یه سری از این فرمول هایی که بلد نبودم رو روی برگه ی مشخصات ماشین حساب مهندسی داداشم نوشتم!!(از اینایی که در دارن و بعد از اینکه درش رو باز میکنی،میره پشت دستگاه درش!! یه تیکه ی سفید پشتش داره که یه سری چیز میز نوشته!!)******************* خلاصه هر چی زور زدم،نتونستم بخونمش!یعنی می ترسیدم نیگاش کنم و بخونمش!!*************یکی از این خانم های مراقب اومد و ماشین حسابم رو گرفت و درش رو باز کرد!! فک کنم اونور تر،از یکی دیگه از بچه ها،ماشین حساب از این مهندسی های دو دره گرفته بودن که توش چند تا تیکه برگه ی تقلبی بوده بود!! مال منو باز کرد،برگه ای توش نبود داد دستم دوباره و گفت افرین!! استاد هم لطف کرد و کلاس رو درو کرد!!از حدود 60 تا دانشجوش تو دو گروه، کمتر از 15 نفر پاس شدیم!! خوشبختانه نمره ی من،جزو بهترین ها بود به خاطر اینکه پروژه ی برنامه نویسی گرفت از اونایی که پروژه اماده کرده بودن!

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا پس این جایزه چی شد ما رو بردید زیر سوال کلی متد معرفی کردیم آخرش هیچی؟!

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
یکی دیگه از روش ها که به تازگی داره مغزمو میخوره شلوار شیش جیبه...البته برای پسرا که عالیه ولی دخترام اشکالی نداره بپوشن هم خیلی خوشگله هم اینکه کلی جیب داره ...سره امتحان کار همه رو را میندازه البته هنوز خودم امتحانش نکردم ولی به نظر شدنیه....:دی

sky walker1

عضو جدید
تقلبی

تقلبی

والله تو عمرم تقلب زیاد کردم یبار دبیرستان بودم امتحان شیمی داشتیم خوب خونده بودم دوسم برعکس هیج نخوونده بود با اندازه 6نمره یا 7 نمره براش تو کاغذ نوشتم دادم بهش در همی بین معلممون شروع کرد از بدی های تقلب گفتن آقا انقد بد گفت تا دوسمونو بشیمون کرد آخر سرم گفت که هرکی تقلبی نکرد بیاد به خودم مشکلشو بگه تاحد ممکن بش کمک میکنم.آقادوس ما خر شد وقتی که نمره ها اومد تا2 گرفته البت از 10 نمره هرچقدم التماس کرد فایده نداشت منم بش گفتم بکش که حقته.

sky walker1

عضو جدید
آخرین تقلب

آخرین تقلب

حالا قصه آخرین تقلبیم. ترم پیش برنامه 2 داشتیم منم هیچی نخونده بودم استادم خیلی کله گنده و سخت خیر آقا چشتون روز بد نبینه هر چی سوال بودو خوندم دیدم تا هیچ کدومو بلد نیسیم جواب بدم مجبور شدم تقلبی کنم یه کاغذ تو جیبم بود هرچی برنامه مهم داشتیم توش بیاده کرده بودم.7تا سوال بود من 4تاشو نوشتم .داشتم رو سوال پنجم فک میکردم که یهو یکی گفت او کاغذو بده آقا من یخ کردم یهوکاغذو گرفتو گفت خوش اوومدی منم موندم تا آخر امتحان اومدو کلی چابلوسی که اسم مارو نده به آموزش با کلی دروغ خلاصه راضی شدو بخیر گذشت بعد از اون دیگه تقلبی نکردمو عمرا نمیکنم.

daneshjoo_1361

عضو جدید
یادم نمیاد سر هیچ کدوم از امتخانا تقلب نکرده باشم اصلا مزه اش به تقلبه دیگه