تقدیر و تشکر از زحمات رهای عزیز ( مدیر تالار مهندسی معماری )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام خدمت همه ی دوستان معمار عزیز
اکثر شما و کاربران قدیمی اینجا رهای عزیز رو میشناسید
ایشون این اواخر به علت گرفتاری های که در دوره ی ارشد و پایان نامشون داشتن کمتر به ما سر میزدن و به همین خاطر هم استعفا دادن.
ولی خب جای جای این تالار میشه زحماتی که برای ارتقا تالار بزرگ و ارزشمند مهندسی معماری کشیدن رو دید.
هرچند این تاپیک ذره ای از لطف و زحماتشون رو جبران نمیکنه
ولی به رها نشون میده که چقدر بین ما عزیز هست و جاش همیشه خالی میمونه.
انشالله که باز هم ایشون رو بین خودمون ببینیم.
ممنون از همه ی دوستان

---
رهای عزیز
هرچند زیر اسمت عنوان بازنشسته نوشته شده اما تو همیشه اینجا و در قلب من حضور داری
امیدوارم که پس از اتمام دوره ی ارشدت با موفقیت باز هم کنارمون ببینمت.
به خاطر همه چیز ازت ممنونم:gol:

آخرین ویرایش:

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
سپاسگزاری و تقدیر

سپاسگزاری و تقدیر

سلام خدمت همه ی دوستان معمار عزیز
اکثر شما و کاربران قدیمی اینجا رهای عزیز رو میشناسید
ایشون این اواخر به علت گرفتاری های که در دوره ی ارشد و پایان نامشون داشتن کمتر به ما سر میزدن و به همین خاطر هم استعفا دادن.
ولی خب جای جای این تالار میشه زحماتی که برای ارتقا تالار بزرگ و ارزشمند مهندسی معماری کشیدن رو دید.
هرچند این تاپیک ذره ای از لطف و زحماتشون رو جبران نمیکنه
ولی به رها نشون میده که چقدر بین ما عزیز هست و جاش همیشه خالی میمونه.
انشالله که باز هم ایشون رو بین خودمون ببینیم.
ممنون از همه ی دوستان

---
رهای عزیز
هرچند زیر اسمت عنوان بازنشسته نوشته شده اما تو همیشه اینجا و در قلب من حضور داری
امیدوارم که پس از اتمام دوره ی ارشدت با موفقیت باز هم کنارمون ببینمت.
به خاطر همه چیز ازت ممنونم:gol:

سلام به شما ، خانوم مهندس ستایش ِ عزیز .
و ممنون که شروع کننده ی این امر ِ لازم و مهم شدید . :gol:
راستش تصمیم ِ خانوم مهندس رها ، بسیار غیر منتظره بود ، و باعث ِ ناراحتی ِ همه ی ما شد . امیدوارم این حرکت ، باعث بشه که ایشون ، بعد از فراغت از تحصیل ، باز به جمع ما (تالار معماری ) بپیوندن . تالاری که رونق گرفتنش رو مدیون زحمات ِ بی شائبه ی مهندس رها هستش .:gol:
البته لازم می بینم که اضافه کنم که تیم ِ مدیریت ، ( مهندس صدیق و مهندس هلن ِ عزیز ) ، در صدد بودن که از ایشون تقدیر به عمل بیارن ، ولی خودشون مخالفت کردن .خوشحالم که شما این موضوع رو علنی مطرح کردید .
و در آخر ، صمیمانه ترین سپاسگزاری های خودم رو تقدیم به مهندس رها عزیز میکنم ، کسی که با رفتار و طرز برخورد و ادب و شخصیت و زحماتشون باعث شد ما تالار ِ معماری رو مثل خونه ی دوم ِ خودمون بدونیم و باز هم امیدوارم که در تصمیم ِ خودشون تجدید نظر کنن و ما رو از حضور ِ گرمشون محروم نکنن .

:gol::gol::gol:

aziarchitect

عضو جدید
ای وای خداااا چقدحسودیم شد!!:w20:
یعنی میشه که یه روز منم بخوام استعفا بدم وهمه اینجوری برام ناراحت باشن وازم بخوان که برگردم؟:w04:
من خانوم مهندس رها رو نمیشناسم ولی میگم خوش به حالت خانوم مهندس....جسارتا معذرت میخوام از بچه ها قصدم بی ادبی نیس اما این اصطلاح توذهنم چرخی خورد ومنم نوشتمش:فدایی داری خانم مهندس

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
متأسفانه بنده سعادت آشنایی با ایشون رو نداشتم اما زحماتشون در تالار مهندسی معماری کاملاً مشهوده !

من هم به عنوان عضوی از باشگاه ، از زحمات ایشون تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم ایشون رو در جمع دوستان ببینیم :gol:

termah

مدیر بازنشسته
مهندس رها بانوی عزیز

هر چند که خیلی باهاتون برخورد نداشتم اما کنار شما بودن باعث خوشحالی ماست .

ممنون به خاطر زحماتی که در این مدت برای پیشرفت علمی باشگاه در تالار معماری داشتید . گرفتاریهاتون رو درک میکنم امیدوارم که به بهترین شکل دوره ارشد رو بگذرونید و دوباره به جمع ما برگردید .

موفق و سر بلند باشید
:gol:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خسته نباشی رها جون ایشالا که بترکونی ارشد و پایان نامه و اینارو
سر بزن
موفق باشی

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه من هم سعادت اشنایی با رها بانوی بزرگوار زیاد نداشتم اما...:gol:
اما هر کجا که هستن و در هر کسوتی ،براشون بهترین ها رو ارزو میکنم و امیدوارم همیشه موفق باشن
رها خانم عزیز همه ما شما رو دوست داریم و امیدوارم بازم به ما سر بزنید:gol:

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام به همه دوستان خوبم در تالار معماری خصوصن خانم مهندس رها مدیر تالار معماری

شاید یکی از از افرادی که از استعفا ایشون خیلی ناراحت شد بنده بودم ؛ و هرگز اعتماد و لطفی که ایشون به بنده داشتند رو فراموش نخواهم کرد و شاید در این چند سال حضورم در فروم های مختلف با عناوین مختلف مدتی که به عنوان همکار ایشون فعالیت میکردم تجربه تکرار نشدنی بود و چیزهای زیادی از ایشون آموختم و خاطرات زیاد از اخلاق نیک و شخصیت ایشون دارم ...
به عنوان همکار ایشون وظیفه خودم میدونستم تاپیکی به عنوان تشکر از زحمات ایشون که بر کسی پوشیده نیست ارسال کنم ولی شاید امید به بازگشت ایشون و خواسته ایشون و تاکید ایشون بر ارسال نکردن چنین تاپیکی این کار رو تا به حال انجام نداده بودم ؛ که جا داره از خانم مهندس ستایش عزیز که لطف کردن این تاپیک رو برای دوست عزیزمون خانم مهندس رها ایجاد کردن برای تقدیر کوچکی از فعالیت ایشون نیز تشکر کنم

و مدیر تالار معماری خانم مهندس رها بانو بابت همه زحماتی که بر کسی پوشیده نبود ولی هیچ وقت کسی ندید! بابت تمام لطف های شما !!! و بابت تمام ..... نمیدونم! در کلمات گنجانده نمیشن ! ولی امیدوارم به اینکه روزی نه خیلی دور که شما رو باز هم با عنوانی که شایسته شما میدونم " مدیر تالار معماری " ببینیم ولی مشتاقم برای حضور و استفاده از دانش شما در تالار معماری بهره ببریم
سپاسگزارم
انوشه باشی رئیس هر جا که هستی !!:gol:

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
سلام
بنده هم افتخار آشنایی با ایشون رو نداشتم
حالا چرا استعفا ؟
امیدوارم بعد از فارغ شدن از تحصیل به جمع دوستان بیان و از تجربیات و دانش خودشون بقیه رو بهره مند کنن
هر جا هستند موفق و سلامت باشند.

گلابتون

مدیر بازنشسته
رهاجون دخترم اميدوارم هرجا هستي و به كاري مشغولي در پناه يزدان پاك شادكام و دلخوش باشي و هر لحظه از زندگيت برات تجربه اي شيرين و دلچسب باشه.
بودنت برام ارزشمند بود و نبودنت برام دلتنگ كننده...

mh.memar

عضو جدید
مهندس رها از زحمات بی وقفه و فوق العاده شما در این مدت در سایت بی نهایت سپاس گزارم و برات بهترین زندگی معمارانه رو آرزو میکنم همیشه موفق باشی.

آخرین ویرایش:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من با ایشون اشنایی زیاد ندارم اما براشون ارزوی سلامتی و کامیابی دارم و از زحماتی که کشیدن متشکرم

امیدوارم که دوباره حضور فعال ایشون و در باشگاه و موفقیت ایشونو در ارشد و مراحل دیگه ببینیم:heart:

با تشکر:gol:

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه دوستان انقدر مطالب خوبی نوشتن که من حقیر نتونستم چیزی بیان کنم.
بابت زحمات سرکار خانوم رها واقعا تشکر می کنم و امیدوارم با حضور دوباره خودشون تالار مهندسی معماری رو پربار کنن.
همچنین به امید فارغ التحصیلی ایشون و دیدنشون در مقام دکترای معماری.
کامروا باشین

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من هم به عنوان عضو کوچکی از تالار معماری از زحماتتون تشکر میکنم
زحمات بی نظیری که صادقانه در خدمت دوستان و البته دانش معماری بود
هرچند که امیدوارم بازهم شما رو در جمع خودمون ببینیم
همین جا هم از دیگر مدیران مهندس صدیق,احسان و هلن عزیز تشکر میکنم و
بدونین که همیشه در یادمون هستید حتی اگر نباشید یا نباشیم....
:gol:

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش خیلیا دیگه نیستن
dooman و archi-arch و raha و maral55 و ninoو سعید و خیلیای دیگه
و معمولا کسایی که رفتن دیگه بر نگشتن
ولی ردپاشون همیشه هست
امیدوارم هرجا که هستن موفق باشن همونطور که تو این تالار موفق بودن

raha

مدیر بازنشسته
از همتون ممنونم دوستای خوبم.:gol: راستش خیلی وقته که من به خاطر گرفتاریهایی که دارم، رسماً حضور فعالی در باشگاه نداشتم. الان هم فرق چندانی نکرده، جز اینکه عنوانم رو ادمین بعد از مدتها لطف کردن و به خواست خودم تغییر دادن و این هیچ معنی خاصی نمیده.. باشگاه کماکان خونه ی دوم منِ!
ستایشم، ممنونم از لطفت، شرمنده کردی.. صدیق، احسان و هلنا جان از شما هم تشکر ویژه میکنم به خاطر زحماتی که صمیمانه برای تالار معماری میکشید. از ته دل براتون آرزوی موفقیت میکنم. شاد و سلامت باشید.

پ.ن: صدیق! میدونی که تاپیک نامرتبطه، اقدام لازم رو انجام بده! در ضمن یه اخطار هم طلب استارتر، فعلا ارشده و زورمون بهش نمیرسه!:)

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممممممممم
باز من دیر رسیدم....

رها جون امیدوارم یه روز پروفتو باز کنم ببینم صفحه ت دوباره بازه...
کلی عکس دارم که برات بذارم

زودی بیا خانم مهندس نازنین

DDDIQ

مدیر ارشد
از همتون ممنونم دوستای خوبم.:gol: راستش خیلی وقته که من به خاطر گرفتاریهایی که دارم، رسماً حضور فعالی در باشگاه نداشتم. الان هم فرق چندانی نکرده، جز اینکه عنوانم رو ادمین بعد از مدتها لطف کردن و به خواست خودم تغییر دادن و این هیچ معنی خاصی نمیده.. باشگاه کماکان خونه ی دوم منِ!
ستایشم، ممنونم از لطفت، شرمنده کردی.. صدیق، احسان و هلنا جان از شما هم تشکر ویژه میکنم به خاطر زحماتی که صمیمانه برای تالار معماری میکشید. از ته دل براتون آرزوی موفقیت میکنم. شاد و سلامت باشید.

پ.ن: صدیق! میدونی که تاپیک نامرتبطه، اقدام لازم رو انجام بده! در ضمن یه اخطار هم طلب استارتر، فعلا ارشده و زورمون بهش نمیرسه!:)

استاد رها بانوی عزیز درخواستم رو چند بار در خصوصی مطرح کردم که عنوان مدیر تالار معماری رو شایسته شما میدونم هنوز هم به قسمت هایی که باید دسترسی دارین از نظرات و راهنمایی های خودتون ما رو بی بهره نگذارین , هر زمانی که افتخار بدین و برگردین من و تمام بچه ها رو خوشحال خواهید کرد و برگردین رئیس !!

پانوشت : استارتر رو که مدیر سایت هم نتونست بهش اخطار بده!! شیرینی حتی !!! قدرتش زیادتر از این حرفهاست ...!! ما را یارای هم آوردی وی نباشد ...!!!:D

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اينكه آشنايي با رهاخانوم رو ندارم كاش زودتر باهاتون آشنا ميشدم و از تجربياتتون لذت ميبردم اما چه كنيم دير آشنا شديم
آقاي احسان دعوتم كرد
اميدوارم هر كجا كه هستيد رها خانوم سلامت موفق و پيروز باشيد خانوم مهندس

arch.mi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من افتخار آشنایی با ایشونو نداشتم.ولی از صحبتهای دوستان میشه فهمید که چقد حضورشون توی تالار ارزشمند بوده.
ایشالا که هرچه زودتر بتونن به جمعمون برگردن.
آرزوی بهترینهارو برای یکی از بهترین های تالار معماری دارم .
موفق باشی رهای عزیز :gol:

آخرین ویرایش:

V A N D A

عضو جدید
کاربر ممتاز

استاد رهای عزیز
سپاس بی قیاس منو هم بابت تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه ایکه در رشد و پیشرفت تالار داشتید ، پذیرا باشید.
از خداوند آرزوی سلامت و سعادت و پیشرفت در اهدافتون رو دارم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا