تصویر تأسف بار عاشورا در گوگل ایمیج

mohsen 88

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتیجه جستجوی واژه های محرم، عاشورا و امام حسین(ع) به زبان های فارسی و انگلیسی، در گوگل ایمیج، تنها تصاویر وحشتناک و خون آلود از قمه زنی هیأت های عزاداری در کشورهای پاکستان، عراق ، لبنان و … را نشان می دهد و جستجوگر خارجی که مایل به آشنایی با فلسفه این رویداد تاریخی و شخصیت امام حسین (ع) باشد، با چنین صحنه های تأسف باری روبرو می شود.
به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ایرانتو، ادامه سنت ناشایست قمه زنی در سایر کشورها و پر رنگ کردن صحنه های قمه زنی، به عنوان آئین ویژه محرم در سایت های ضد اسلامی از یک سو و بی دفاع بودن سایت ها و کاربران ایرانی در مقابل چنین حملاتی، باعث ارائه چهره خشن و وحشتناک از شیعیان، در جهان شده است.

بویژه عکس های مربوط به قمه زنی کودکان توسط والدین آنها که از نگاه یک ناظر خارجی، نهایت شقاوت و بی رحمی را را نشان می دهد.
البته نباید شیطنت گوگل را نیز در این زمینه نادیده گرفت. چرا که صرف قرار گرفتن چنین عکسهایی در چند سایت خاص، نمی تواند موجب حذف صدها عکس مربوط به عزاداری عادی در اینترنت گردد.

هزار و یک شب

عضو جدید
میخواد بگه در ایران نیست ! میخواد بگه ایرانی خر نیست ! میخواد خریت رو بندازه گردن ملتهای دیگه !!!!!!!!!!!

کشورهای دیگه اونقدر خر نیستن !

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته در همه دنیا یک جور خریت وجود داره/ ولی مال ما از عربها هم بعضی وقتها پیشی میگیره

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من دین ما باید پوست بندازه.
فرهنگ عاشورایی باید پوست بندازه واز این حالت جاهلانه بیرون بیاد . حتی عزاداری ساده وگریه ومویه وغیره هم باید یه جورایی عوض بشه. جاشو به دانستن هدف امام بده.
یکی به این بیخردان باید بگه امام حسین شمشیر و سر وکله خودش وبچه هاش نزد .زد تو سر ظالم.زد تو سر کسی که دین محمدی رو داشت به لجن میکشید. اگر دلشو داری راهشو ادامه بده بسم الله .اگه نداری آبروی امام رو با خود زنی و گل بازی و گریه مویه الکی نبر.

Mehrdad-254

عضو جدید
درعزاي حسين،آسمان سينه زند
هم زمين ناله كرد،هم زمان سينه زد
درسماءهركجا،بزم غم شد به پا
جبرئيل امين ، بي امان سينه زد
عرش حق شد سيه پوش از اين ماجرا
زين الم هر ملك در جنان سينه زد
سر نهاده به زانوي غم فاطمه
ضجه ها مي زدازعمق جان سينه زد
گرد نعش به خون خفته كشته اي
كودكي ديده تر نوحه خوان سينه زد
خواهري بي قرار در كنار تن ِ
بي سر و پاره اي خونفشان سينه زد
رأس مولا به ني،خيره زينب است
چون كه در پنجه كوفيان سينه زد
درعزاي سري خون چكان بر سنان
دختري خسته و ناتوان سينه زد
صوت قرآن به گوش كامد از روي ني
نيزه دار حسين ناگهان سينه زد
قتل گاه حسين عصر عاشورا كه شد
بر تن سرور كشتگان سينه زد
شب كه تنها حسين بي كفن خفته بود
به سرش تير وتيغ و سنان سينه زد
كاروان چون گذشت از بر كشتگان
به شهيدان حق دُر فشان سينه زد
اهل كوفه همه غرق شادي و شور
ميزبان خنده كرد ، ميهمان سينه زد

mohsen 88

عضو جدید
کاربر ممتاز
يكي از دوستان بهم پيام داده كه بعضي از پستا حذف ميشه.چرا؟....چرا؟ شايد نبايد از اين تاپيكها داشته باشيم.اين تاپيك سياسي نيست و داريم خودمونو نقد ميكنيم.نميدونم ..شايد تاپيك آبش كمه!

tamizi

عضو جدید
نه تنها بعضی از پستها بلکه اکثر پستهای این تاپیک حذف میشه
من بیشتر از دو صفحه مطلب گذاشتم البته نه پشت سر هم بلکه جواب دوستانو میدادم ولی هیچ کدومش نه اینجا هست و نه در قسمت گزارش ارسالهای خودم . این اتفاق بعد از 24 ساعت اتفاق افتاد .( همون پاک شدن پستها )

فقط همینو بگم

این کار بدعت نیست
علمای بزرگ همچون بهجت و خراسانی و سیستانی و خیلی از علمای بزرگ به این کار ایرادی نمیگرفتن تا زمانی که خامنه ای این کار رو حرام اعلام کرد ( نمیدونم شاید این بدعت باشه ) و چون هنگامیکه بین مراجع تقلید در یک باب اختلاف ایجاد میشه ( اختلاف بزرگ ) حرف حرف حاکم هست بقیه مراجع هم با توجه به این موضوع کوتاه اومدن و هر کدوم یه چیزی رو بهونه کردن تا مخالفت رهبری رو نکرده باشن .
ولی هیچ کدومشون نمیتونن با دلیل منطقی این فرضیه رو رد کنند من خودم با نماینده مکارم بحث کردم و واقعا میگم طرف کم آورد وصل کرد به یکی دیگه اونم نتونست جواب بده یا شایدم نمیخوان که اونطوری جواب بدن .....

با آل علی هر که در افتد ور افتد

tamizi

عضو جدید
اول گفتن قمه نزنید
پارسال گیر دادن به علم ( البته من معتقد نیستم )
امسالم که آقایون فرمودند حضرت رقیه تو کربلا نبوده ( البته وقتی دیدن خیلی بد شد اومدن گفتن تحقیق کردیم دیدیم بوده . خوب لامصب تحقیقتو قبل از زر زدنت میکردی ) دسته هم خیلی کم شد چون حداقل فایده علم جمع کردن جوونا بود
سال دیگم میگن سینه هم نزنید چون به بدن آسیب میرسونه
سال بعدشم میگن گریه نکنید چون گریه زیاد به چشمها ضرر میرسونه
بعدشم میگن گریه برای امام ها شرک
بعدشم میگن اسلام نعوذ بالله ایراد داره بیاین وهابی بشین

tamizi

عضو جدید
بچه ها دو تا مطلب :
یکی اینکه یه فایل میذارم که یه کوچولو توضیح درباره جایز بودن یا نبودن قمه زنی . جان هر کی دوست دارین اگه این فایل رو دانلود کردین بدون تعصب قبلی بخونینش هم اوناییکه قمه میزنن هم اونایی که نمیزنن .
دوم اینکه هر کی دانلود کرد یه زحمت بکشه خواهشا یه پیام خصوصی بده با موضوع قمه زنی که من متوجه بشم که بتونم باهاشون در ارتباط باشم اگرم نظری انتقادی پیشنهادی داره بگه

این لینک حجمش 38kb هست و به صورت word میباشد

با تشکر از همه دوستان

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قمه زني كاريست بس عبث و بيهوده.وقت و سلامتيتون رو با اينجور چيزها هدر نديد.امام حسين از ماها معرفت ميخواد نه وحشيگري.

اارکیده

عضو جدید
بچه ها دو تا مطلب :
یکی اینکه یه فایل میذارم که یه کوچولو توضیح درباره جایز بودن یا نبودن قمه زنی . جان هر کی دوست دارین اگه این فایل رو دانلود کردین بدون تعصب قبلی بخونینش هم اوناییکه قمه میزنن هم اونایی که نمیزنن .
دوم اینکه هر کی دانلود کرد یه زحمت بکشه خواهشا یه پیام خصوصی بده با موضوع قمه زنی که من متوجه بشم که بتونم باهاشون در ارتباط باشم اگرم نظری انتقادی پیشنهادی داره بگه

این لینک حجمش 38kb هست و به صورت word میباشد

با تشکر از همه دوستان

الان شما با قمه زنی موافقی؟
عجبا

Mehrdad-254

عضو جدید
قمه زني كاريست بس عبث و بيهوده.وقت و سلامتيتون رو با اينجور چيزها هدر نديد.امام حسين از ماها معرفت ميخواد نه وحشيگري.

سلام
دوست عزیز درست نیست در مورد عقاید یک نفر اینگونه نظر بدیم.
هرکسی یه عقیده ای داره حتی اگر عقیدش هم اشتباه باشه بازم عقیدشه.

Mehrdad-254

عضو جدید
هر چند نباید با شعر گفت ولی شعر موضوع رو ساده تر بیان میکنه.
چون سره شه را به روی نیزه دید
سر به محمل زد و رسمی شد پدید
شیعیان گر داغ مولا یادشان
سر شکستن بر شما ازاد شد

بقیش رو نمیزارم چون یه بحث دیگه شروع میشه.

sarmashigh

عضو جدید
خیلی جالبه در قرن بیست و یکم
در چنین قرنی که دانش حاکم هست
از قمه زنی حمایت میشه
خیلی ها خیلی عقیده های زیادی دارن و این مصون نمیکنه که اون عقیده درسته و میتونه اون رو ترویج کنه و همه ساکت بمونند چون ممکنه برای آشنایان مخالفان اون عقیده هم این اتفاق پیش بیاد و به اون سمت کشیده بشن

tamizi

عضو جدید
آخه شماها که دارین ردش میکنین دلیل بیارین . با منطق صحبت کنین .
چرا تحقیق نکرده حرف میزنین

کجا داره حمایت میشه ؟ اگه مننظورت منم و به این میگی حمایت آره داره حمایت میشه

گیرم که کار اشتباهی که نیست و من اثباتش کردم و میکنم ولی واسه امام حسین هست که . چرا باید بگیرنشون ببرنشون زندان و دمار از روزگارشون دربیارن و تو زندان همین کشور که به اسم کشور مسلمونا هست امام حسین رو مسخره کنن. نامردا

خدا آن به آن عذابشونو زیاد کنه
اینو یکی از مخالفا واسه من توضیح بده با دلیل و منطق من با دلیل ثابت کردم و میکنم که قمه زنی یه مار مستحبی و هیچ اشکالی نداره

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه تنها بعضی از پستها بلکه اکثر پستهای این تاپیک حذف میشه
من بیشتر از دو صفحه مطلب گذاشتم البته نه پشت سر هم بلکه جواب دوستانو میدادم ولی هیچ کدومش نه اینجا هست و نه در قسمت گزارش ارسالهای خودم . این اتفاق بعد از 24 ساعت اتفاق افتاد .( همون پاک شدن پستها )

فقط همینو بگم

این کار بدعت نیست
علمای بزرگ همچون بهجت و خراسانی و سیستانی و خیلی از علمای بزرگ به این کار ایرادی نمیگرفتن تا زمانی که خامنه ای این کار رو حرام اعلام کرد ( نمیدونم شاید این بدعت باشه ) و چون هنگامیکه بین مراجع تقلید در یک باب اختلاف ایجاد میشه ( اختلاف بزرگ ) حرف حرف حاکم هست بقیه مراجع هم با توجه به این موضوع کوتاه اومدن و هر کدوم یه چیزی رو بهونه کردن تا مخالفت رهبری رو نکرده باشن .
ولی هیچ کدومشون نمیتونن با دلیل منطقی این فرضیه رو رد کنند من خودم با نماینده مکارم بحث کردم و واقعا میگم طرف کم آورد وصل کرد به یکی دیگه اونم نتونست جواب بده یا شایدم نمیخوان که اونطوری جواب بدن .....

با آل علی هر که در افتد ور افتد

کی چی مگه رو ولش کن. بحث رو سیاسی نکن . عقل چی میگه؟ منطق چی میگه؟

tamizi

عضو جدید
معلومه که چقدر منطقی هستی :)
مگه منطق به امام حسین میگفت با زن و بچه بره بجنگه ؟
مگه آب نخوردن حضرت عباس منطقی بود ؟
مگه امام حسین نمیتونست همه اونا رو از بین ببره ؟
مگه از طرف خدا به امام حسین جبرییل نازل نشد که اگه تو بخوای همه اینا رو نابود میکنم ؟ پس چرا نکرد مگه منطقی نبود که بگه نابودشون کنه ؟
مگه امام حسین نمی دونست که شهید میشه پس چرا رفت به جنگ ؟
عقل چی میگه ؟؟؟ منطق چی میگه ؟؟؟ یعنی چی
در ضمن عقل من و تو بیشتر میرسه یا عقل امام زمان ؟؟؟ مگه امام زمان نگفته من برای حسین خون گریه میکنم ؟ این یعنی چی ؟ یعنی انقدر گریه میکنم که از فرط گریه کردن رگهای چشمام پاره بشه و از چشمان حضرت خون میاد .

لطفا شما که چیزی نمیدونی و اطلاعاتت در این باره اندازه فندوق بحث نکن

با آل علی هرکه درافتد ور افتد

بالا