تصاویری دیدنی از سامرا

amirgb

اخراجی موقت
شما دلت خوش باشه به اون پول نفت که بیان دودستی و بدون زحمت تقدیمت کنن
پول مفته
نه کار می کنی نه زحمتی می کشی "راحت بهت پولم میدن
جایی ندیدم که بگن اون نفت مال ایرانه "چون توی ایرانه
شما خیلی غصه ی پول در آوردن و ثروت و داری "زحمت بکش خودت فعالیت کن وبدستش بیار
نه این که دلت خوش باشه به پول نفت تا بیان دودستی تقدیمت کنن
(اگر نعمتی هست "متعلق به تمام افراد دنیاست)
به شرایط نگاه نکن
محمد طاها جان ما ادعا نمی کنیم که پول نفت را بیاورند درب خانه ملت تحویل دهند
این ادعاییست که .... و بعد از کروبی تکرار کرد(50000 تومان به هر ایرانی) و احمدی نژاد بر طبل آن کوبید
ما کار میکنیم و زحمت می کشیم و دیگران سودش را به جیب می زنند
منابع طبیعی هر کشور متلق به مردم آن کشور است و از آن تحت عنوان سرمایه های طبیعی یاد می کنند
اگر بنا بر گفته ی شما باشد در نظام سیاسی دنیا سنگ روی سنگ بند نمی شود زیرا این سنگ سرمایه ی کل مردم جهان است و هر کس طبیعتا سهم خود را خواهد خواست

میشه واضح تر بگین هر چی خوندم چیزی سر در نیاوردم ... من جایی گفتم که پول نفت رو بیارن بدن به من؟؟؟؟؟؟
شما وقتی مادرت تو خونه غذا درست میکنه درسته که بده به بچه همسایه در حالی که بچه خودش کشنست ؟؟؟ شما برو تو خرمشهر و آبادان ببین که هنوز از کمترین امکانات محرومن هنوزم بعد از 20سال اونجا شهر جنگ زده مونده درسته که نفتشونو ببریم تقدیم عرب ها بکنیم برای عرض پاچه خواری؟؟؟ من موندم واقعا شماها چی فکر میکنین :/
هر یک از شما به خرمشهر و ابادان برود از شدت درد بر خویش مپیچد و اشک در چشمان او حلقه نزند انسان نیست و پای را فراتر می گذارم از حیوان نیز کمتر است
20 سال از جنگ می گذرد اما وقتی به این شهر ها قدم می گذاری گویی همین امروز جنگ خاتمه یافته
هنوز بسیاری از مردم که اغلب از اعراب ایرانی هستند در میان خرابه ها به سر می برند
هنوز در جای جای شهر دیوار های سوراخ سوراخ از گلوله را می توانی ببینی
هنور که هنوزه بندر گاه پر از کشتی های به گل نشته ایست که در جریان جنگ غرق شده
و این بندر زیبای خلیج فارس پس از 20 سال هنوز در سوگ است
آنوقت ما جنوب لبنان را پس از جنگ 33 روزه بازسازی می کنیم؟از شدت خشم بمیرم رواست
ما غزه را بازسازی می کنیم؟مگر ملت ایران فراموش کرده که آن ملعون گور به گور شده یاسر عرفات نخستین رهبری بود که از حمله ی صدام به ایران حمایت کرد؟آنوقت ما خروار خروار دلار های این مرز و بوم را که می بایست صرف بازسازی ایران شود در شکم اعراب می ریزیم؟
این چه ننگ است که دامان ما را گرفته ؟:mad:

من حق رو به شما می دم رفیق چونکه من هم ایجو جا های محروم را تو ایران دیدم و لی بازسازی مرقد پاک همچین معصومی اتحاد مسلمین رو می خواد اگه اتحادی بین مسلمانان نباشه اینو بدون چند ساله دیگه ایران ما هم مثل عراق نصیب وحشی بازیه این اجنوی ها می شه ایران به سهم خودش و به دلیل داشتن همچین مردم پاک صفتی که امامان خودشونو از خودشون بیشتر دوست دارن به همچین عملی صورت می گیره تا بنای مبارکه این امامان بازسازی بشه ای مسلمان اینان امام مذهب تو هستن اگر ایرانیان کاری برای عراق انجام می دهن صرفا برای مردمشان نیست بلکه برای امام شیعیانشان است
مگر امام معصوم نیاز به کاخ و بارگاه دارد؟
شما خدا را رها کرده اید و بنده ی خدا را چسبیده اید؟مگر برای ارتباط با امامان می بایست در کاخی با اینه کاری های آن چنانی و گنبد طلا به راز و نیاز پرداخت؟
پس ارتباط دل چه می شود؟وقتی این امامان در زندگی خویش از مال دنیا بهره نگرفتند چه حاجت دارند تا در دوران پس از مرگ بارگاه و بارعام داشته باشند؟:mad:

amirgb

اخراجی موقت
آها

حالا موضوع فرق کرد.
دفعه ی قبل همچین موضوعی و نگفته بودی که حالا میگی
شما زیاد نمون که ببینی ماها چی فکر می کنیم .
شما بشین تفکرات خودت و افرادی مثل خودت و بررسی کن ببین اصلا منطقی تو حرفاتون می بینین
تو آخرین پستی که دادی به طور کل موضع خودت و عوض کردی
این حرفت کاملا با اون حرفی که توی پست اولی که تو این تاپیک دادی مغایرت داره

دقیقا مغایرت این حرفت و با اون پست اولت ببین
میای تو پست اول میگی که حرم این اماما رو با پول نفت مردم ایران درست می کنن
بعد میای اینجا "به طور کل موضعت و عوض می کنی
تا دیدی یکی بهت گیر داده سریع این کار و کردی
بعد نیا بگو ماها پیش خودمون چی فکر می کنیم.

در مورد حزب الله هم که گفتی بهت بگم :
من تک تک آدمای حزب الله لبنان و حماس و
به هزاران ایرانی ترجیح میدم.(البته استثانا هم داره)
برو اونا رو نگاه کن
بعد به مردم خودتم نگاه کن
هر موقع تونستی اشخاصی مثل سید حسن نصرالله و عماد مغنیه و خیلی های دیگه ی اونجا رو درک کنی "بعد بیا این طور از مردم خودت طرفدار کن
مردمی که نمونه ی بی فرهنگی در دنیان
یه نگاه به مردم جامعه ی خودت بنداز
یه نگاه به مردم منطقه ی بازار تهران بنداز "
ببین کجان اون بازاری های قدیم تهران که توی دین و ایمون نمونه بودن
نه تنها اونجا
بلکه کل ایران
نمی دونم شما ها دلتون به چی این مردم خوشه
مثلا اسمشون شیعست
باید طبق گفته ی خدا توی قرآن الگو برای سایر ملل باشن
اما خودت نگاه کن این ملل الگو الآن کجا هستن و کجا قراره برسن
ببین چیزی از الگو بودن و دارن
این مردم لیاقتشون همین بوده
یه کار درست کردن اونم انقلاب بود.
اما ببین این انقلاب و به کجا رسوندن
تمام قرآن انسان و به تفکر و علم دعوت کرده
اما ببین جز بی سوادی چیزی دیگه ی و توی مردم خودت می بینی
یه نگاه به جوونای الآن بنداز
یادمه توی یه مصاحبه از احمدی نژاد توی نیویورک در مورد همجنس بازی در ایران پرسیدن و اون به شدت ردش کرد.و گفت همچین مسئله ای در ایران وجود نداره
اما شواهد چیز دیگه ای نشون میده
یه نگاه به مدارس ما بنداز
ببین همین همجنس بازی و البته به معنای ضعیفتر"مشاهده می کنی یا نه
این بوده
تربیت خانواده های مسلمون ایرانی این بوده
این که میاد مثلا تلویزیون فرانسه از چهارشنبه سوری ایران برنامه تهیه می کنه و میگه ایرانیا ذاتا"از انفجار خوششون میاد "اینا همه نشون دهنده ی فرهنگ مردم تو بوده
همین دولتیایی که تو داری ازشون صحبت می کنی
از داخل همین مردم بودن
تو همین مردم پرورش یافتن
نماینده هایی بودن که مردم بهشون اعتماد کردن و انتخابشون کردن "اما ببین چی کار با این ملت کردن
به اعتماد مردم چه جوری جواب دادن
اما همین نماینده ها و مسئولا از توی همین مردم بودن
این مردم لیاقتشون بیشتر از این نبود .
خدا خودش توی قرآن میگه که اگه مردم یه سرزمین درست باشن "حکومت اون سرزمین هم درست میشه
ببینم باسه ی گفته ی خدا هم حرفی داری

اون از شاهای ایران که اون موقع که دنیا به فکر پیشرفت بود
نشستن سر جاشون و گفتن ما نفت داریم و با پول نفتمون ساخته های دست خارجی ها رو می خریم و احتیاجی به زحمت کشیدن نیست
و ما الآن" امروزه داریم ثمره ی کارای اونا رو تجربه می کنیم
اونم از دولت اسلامی ای که فقط اسم اسلام و با خودش حمل می کنه و در عمل ....[/quote]

1-حزب الله لبنان و حماس؟به اینا افتخار می کنی؟به عماد مقنیه که هواپیما می دزده؟به حسن نصرالله که با جهالت خودش 18 ماه تمام لبنان را به اسارت گرفته و از انتخاب رییس جمهور جلوگیری میکنه؟یا حزب الله که بخاطر خودخواهی های خودش در هفته ی اخیر لبنان را تا سر حد جنگ داخلی پیش برده؟
یا به حماس که با مخفی کردن خودش در میان مردم فلستین روزانه چندین کودک و زن را به کشتن می دهد؟حماسی که می داند امروز مردم غزه بخاطر ایشان است که از ابتدایی ترین امکانات زندگی محروم گردیده اما حاظر به کنره گیری از قدرت نیست؟
این ها موجبات افتخار شما گردیده؟
حتما بعدا هم خواهید گفت به القاعده و جدایی طلبان ایرلند و اسپانیا و شبهه نظامیان جنوب شرق آسیا افتخار می کنید؟
شما دچار خود گم کردگی شده اید
2- این دین و ایمونی که از اینجوری دم می زنی را چه کسی از مردم گرفت؟چه کسی با نمایندن چهره ای کریه از اسلام مردم را از دین زده کرد؟چه کسی با خلق افسانه ها و دروغ پردازی ها و صحنه سازی ها مردم را از دین فراری داد و جوانان را حتی به عدل علی و مظلومیت حسین مشکوک ساخت؟
شما در کداو کشور مردم ایران را نماد بی فرهنگی یافتید؟
ایرانی با فهنگ ار پس تا ن مادرشیر می دوشد
آنچه بی فرهنگی است و نماد بی فرهنگی مشتی جا نماز آب کش هستند که چون به آب می رسند از خود بی خود می شوند و مست می گردند و محشر به پا می دارند
این مسخ شدگان اگر چه امروز در خاک پاک ایران زمین توله می گذلرند اما هرگز ایرانی نخواهند بود و نبوده اند
3-مردم ایران یک اشتباه بزرگ کردند و آن هم انقلاب بود
انقلاب ایران همه چیز این مردم را به باد فنا سپرد
4-ما انقلاب را به جایی نرساندیم
ذات انقلاب ما از ابتدا همین بوده
منتها امروز دیگر رنگ و لعاب دروغین آن از مقابل دیدگان فرو ریخته و چهره ی کریه آن نمایان شده
این است که شما را آزار می دهد
5-همجنس گرایی از لحاظ علمی ثابت شده است
و در تمام پستاداران یافت می شود
در یک جامعه ی نرمال نزدیک به 7% افراد جامعه گرایش به همجنس دارند
این نه بیماریست و نه اختلال ژنتیکی
اما چون جمعیت دگر جنس گراها در اکثریت است این قشر برای بدست آوزدن حقوق خویش با مشکل مواجه هستند
همجنسگرایی در طول تاریخ همواره گزارش شده و در برخی از اقوام جزو مسایل حل شده بوده
اما در مورد رواج آن در مدارس و جامعه ی ایرانی که به نوعی بیش از حد و حدود استاندارد است
این بر می گردد به دیوار هایی که ما در مقابل دیدگان فرزندان خویش بر سر مسایل جنسی کشیده ایم و ایشان می بایست خود این مسایل را که بطور طبیعی برایش بصورت پرسش مطرح می شود را کشف کند و به همین دلیل اولین و در دست رس ترین گزینه برای پاسخ بخ این مسایل یک دوست هم سن است و . . . .
6-خوشبختانه چند سالیست که مردم ایران راه خویش را باز یافته اند و از پیروی مشتی رند دست کشیده اند و روی به سنت ها آورده اند
آنان که شیفته ی انفجار هستند بسیجیان مخلص خدا هستند که به مواد ساخت آن نیز دست رسی دارند
و در ابتدا نیز همین جوجه بسیجی ها بودند که پای این مواد را به آیین های آتش ایرانیان باز کردند تا بهانه ای شود برای سرکوب حرکت ها ملی
7- این حرفت تا فیه خالدون آدم را می سوزاند
مگر نفت چند سال است که استخراج می شود؟
رضا شاه کم خدمت به این آب و خاک کرد؟
راه اهن
صنایع نوین
راه سازی
تلگراف
مدارس نوین
و . . . .
این کارها را با پول تو جیبیش انجام داد ؟
:mad:
یا پسرش محمد رضا شاه
اصلا از خودت پرسیدی که چه چیزی موجب شد تا دول خارجی دست از حمایت شاه بردارند و به پرورش شخصی در مقابل او روی بیاورند و در نهایت سرنگونش کنند؟نفت

بلی
شاه تصمیم داشت تا نفت را بشکه ای 300 دلار بفروشد
یعنی 3 برابر آنچه امروز ما می فروشیم
و این دول بیگانه را خوش نیامد
اقلاب صنعنپتی که در 7-8 سال آخر دولت شاهنشاهی بوجود آود و رشد سریع آن به واسطه ی همین دلار های نفتی بود و سرمایه گذاری آن در ایران:mad:

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آقا امیر
همش سر جمع با حدود 2درصد حرفات موافقم
و اونم نه موافقت کامل
به خودم قول دادم سیاسی اونم به این شکل صحبت نکنم .
و بیشتر طالب عزت هستم تا .............
برای همه ی حرفهایی که گفتی "حرف دارم
اونم با دلیل
اما تمایلی به صحبت در مورد این موضوع ندارم
نه تنها این موضوع
بلکه هر موضوع دیگه ای که قرار به شکافتن و تهلیل باشه
در کل من حرف آخرم و به یکی از بچه های همین جمع به صورت پیام خصوصی زدم
چون از همه برام قابل اعتماد تر بود
و البته فهمیده تر
دیگه راجع به هیچ موضوعی در این تاپیک صحبت نمی کنم .
حرف برای گفتن زیاده
اما دلایل زیادی هم برای نگفتن حرف در اینجا دارم
به تو و بقیه ی دوستان هم پیشنهاد می کنم دیگه اینجا صحبتی و به میون نیارن
و وقت با ارزششون و اینجا هدر ندن
فقط به تصاویری که زننده ی تاپیک اینجا قرار داده نگاه کنن
و اگه نظری هم داشتن فقط در مورد این تصاویر باشه
باز هم من توصیه می کنم فقط نگاه کنن و نظری ندن
چون باز هم ممکنه به بحث از سوی دیگر دوستان کشیده بشه
و حیفه
حیفه این عزیزان وارد مسائل پلید دنیای سیاست بشن و خودشون و آلوده کنن
بهتره پاک بمونن

yalda922