تصاوير منتخب شـــــب هــــــاي قــــــــدر

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
3بار عرض کردم ........... خوشت نمیاد جواب نقل قول منو نده ................ برو نظر خودتوئ بده ................. تو نظر دیگران دخالت نکن...........
در ضمن از افرادی هم که ریشو و سیبل میذاره و.................. هر غلطی هم دلش میخواد میکنه ................... حالم بهم میخوره ...................
بله گناه کردم .................. نه در این حد که به مسلمون ها توهین کنم.........
اگه صد بارم بگی فرقی نمیکنه اینجا همه با هم بحث میکنن .تو حرف میزنی جوابشم باید بشنوی.عوض جواب دادن طفره میری

Shahram.OTF

عضو جدید
کاربر ممتاز
.........امان از دست مردمی که سنگ همه چیز را به سینه میزنند و امان از دست مردمی که سریع تصمیم میگیرند.....
الان مثلا شب قدر هست به خدا
عزیزان به جای اینکه اینجوری بحث کنید ببینید که : خانه یار کجاست؟؟

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان دعوانکنید...موضوع کاملا مشخصه...هرکسی درهردرجه از گناه باشه باز هم اعتقاداتی داره ومورد احترامه...
اماکسانی هستن که همه سال رو دست به انواع واقسام گناه ها میزنن بعدش تو این چندشب مسلمون میشن...
به نظرمن اینکار زیادجواب نمیده...
آقامسعودم زیاد بی ربط نمیگه...این مجلسا جای آرایش کردن ولباسای اینجوری نیست...چهارتاجوون هم اینارو ببینن ممکنه منحرف شن...

آخرین ویرایش:

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان سعی کنن زود قضاوت نکنن درباره افراد...
یاد یه جمله از امام علی افتادم...میفرمایند اگه شب شاهد گناه کسی بودی صبح به اون فرد یه طور دیگه نگاه نکن چون ممکنه قبل از صبح توبه کرده باشد و تو ندانی...

شما از کجا میدونی این افراد هنوز الان همون جوری باشن...شاید همون جا تغییر کرده باشن

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سعی کنن زود قضاوت نکنن درباره افراد...
یاد یه جمله از امام علی افتادم...میفرمایند اگه شب شاهد گناه کسی بودی صبح به اون فرد یه طور دیگه نگاه نکن چون ممکنه قبل از صبح توبه کرده باشد و تو ندانی...

شما از کجا میدونی این افراد هنوز الان همون جوری باشن...شاید همون جا تغییر کرده باشن
بحث روی گناه کار بودن یا نبودن وتوبه واین حرفا نیست...به نظرم اصل قضیه نحوه آرایش کردن ولباس پوشیدن تواین جورمجالسه که یه کم زنندست....

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
شب قدر مال همه است نه یه سری افراد خاص مال همه از این نظر که چه با حاجب چه بی حجاب و چه نماز خون و یا غیر نماز خون این نیت آدمهاست که دل هاشون رو به سمت خدا میکشونه و با خدا درد و دل میکنه همه غم دارن چه مسلمون چه غیر مسلمون جونها همه دلشکسته اند نمیخوام بگم از چی ولی خوبه این روزها همه دل هامون رو آسمونی کنیم و به عشق امیر المومنین این شبها رو صبح کنیم
التماس دعا از همه دارم همه اونهایی که با دلهای پاک به استقبال این شبها میرن

amin karmania

عضو جدید
اگه صد بارم بگی فرقی نمیکنه اینجا همه با هم بحث میکنن .تو حرف میزنی جوابشم باید بشنوی.عوض جواب دادن طفره میری
آقا چرا بحث میکنی؟
حرف حرف اونه! عوضم نمیشه! حالا تو هر چی میخوای بالا پایین بپر!!
دوباره : نرود میخ آهنی در سنگ!!

fatmagul

عضو جدید
سلام به همه
شماها همتون تقریبا یه چیز میگید فقط منظور همو نمیفهمید پس به همدیگه بی احترامی نکنید( میخ آهنی و سنگ و اینا....)
نتیجه گیری کلی از بحث : و هم نظر خودم)
نباید با لباس زننده وارد همچین مجالسی شد چون به نوعی بی احترامی به اون مراسم تلقی میشه حتما خودتون بعضی از خانما رو دیدید که چه لباسایی میپوشن که در شان یک زن مسلمون که هیچی در شان یک انسان هم نیست و دوستمون درست میگه
نکته بعدی راجع به اینکه نمیشه در مورد انسان ها با دیدن طرز لباس پوشیدنشون نظر داد و لباس پوشیدن هرکس به خودش ربط داره که اینم درسته ولی نباید لباس پوشیدنش طوری باشه که به شان همچین مجلسی بی احترامی کنه.

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم دلشه

شاید دلش خیلی پاکتر از این خانوم بسیجی ها باشه

مهم علی(ع)ه که طلبیدتش جزو عزادارا ...
گیریم که اینا معصوم وپاک...بحث طرزلباس پوشیدنه...کمرشون میشکست یه چادرسرشون کنن تاحرمت این شبارو حفظ کنن...

nima.trojan

عضو جدید
متاسفانه منم دختر و پسرای که با وضع نامناسب اومده بودن احیا دیدم ( اونایی که برای کار دیگه ای اومدن )و خوب درست نیست.
ولی چیزی که فکر میکنم گفتنش لازمه قضاوت نکردن در مورد افراده. یه عالمی میگفت ( نمی دونم نقل روایت بود یا نه ) برای برخورد با افراد یه چیزو رعایت کنید : اگه طرف مقابلت از تو بزرگتره فرض و بر این بذار اون اعمال نیکش از تو بیشتره پس از تو بهتره , کسی که از تو کوچیکتره فرض بر این بگیر گناهاش از تو کمتره پس از تو بهتره , کسی که هم سن توه فرض بگیر گناهاش از تو کمتره و اعمال نیکش بیشتر و در همه حال اعمال نیک تو معلوم نیست مورد قبول حق تعالی بوده باشه...
با این فرمول هم نگاه به افراد عوض میشه هم تواضع خودمون بیشتر.

یا علی

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با دلشون کاری ندارم ...............با حرف اقا بهرام موافقم.........
ممنون آقا مسعود....من نمیدونم چرا دوستان موضوع رو اشتباه متوجه شدن!!!
اصلا کاری به درون وباطن آدما نداریم شاید اوناکارشون درستتر از ما باشه واز روی ظاهرنمیشه باطن روتشخیص داد...
برای چندمین بارمیگم بحث روی طرز لباس پوشیدن تو این جورمجالسه که خداییش اصلا کار درستی نیست...........

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون آقا مسعود....من نمیدونم چرا دوستان موضوع رو اشتباه متوجه شدن!!!
اصلا کاری به درون وباطن آدما نداریم شاید اوناکارشون درستتر از ما باشه واز روی ظاهرنمیشه باطن روتشخیص داد...
برای چندمین بارمیگم بحث روی طرز لباس پوشیدن تو این جورمجالسه که خداییش اصلا کار درستی نیست...........
این حرفتون درسته ... تا چند پست قبل هم همه قبول داشتن که نباید با این لباس میومدن ولی به نظر من جبهه گیریشون مقابل اقا مسعود سر این پستشون بود.

اونا رو خدا دعوت نکرده ...............
اوقدر گناه کردن............... که دارن از عذاب وجدان داغون میشن ...............اومدن مثلا با اینکار بگن .........خدا هم گناهانمون رو بخشیدخودشونو قول بزنن............... در حالی که اشتباه فکر میکنن..........
تا چند ص قبل همه راجب این پست با اقا مسعود بحث میکردن که نباید اینجوری از ظاهر ادما راجبشون قضاوت کرد که به نظر منم درست بود .... اما حالا تو چند پست اخر متاسفانه چن نفر از این طرز پوششون هم دفاع کردن که من به شدت این کارو محکوم میکنم:D

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز
این حرفتون درسته ... تا چند پست قبل هم همه قبول داشتن که نباید با این لباس میومدن ولی به نظر من جبهه گیریشون مقابل اقا مسعود سر این پستشون بود.

تا چند ص قبل همه راجب این پست با اقا مسعود بحث میکردن که نباید اینجوری از ظاهر ادما راجبشون قضاوت کرد که به نظر منم درست بود .... اما حالا تو چند پست اخر متاسفانه چن نفر از این طرز پوششون هم دفاع کردن که من به شدت این کارو محکوم میکنم:D
باریکلا به تو...

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس نتیجه میگریم که هر مجلس لباس و طرز پوشش خاص خودشو داره.........

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من پوشش این خانومها رو تائید نکردم .حرف من و خیلیا این بود که نباید کسی رو به خاطر ظاهرش از این مجالس رد کرد.یعنی ما اصلا در این مقام نیستیم که بخایم این کارو بکنیم.یکی دیگه دعوتشون کرده به ما چه که بخایم دخالت کنیم.همه ادما اشتباه و خطا دارن .یکی مثل من ظاهرش موجهه ولی کی از درون من و رذایل من خبر داره.کی میدونه با تهمت و دروغ و ریا کاریهایی که من میکنم چه بلا هایی سر اطرافیام میارم.من میگم شاید اینا پاک تر از ما باشن حالا اشتباهاتی هم دارن .به ما چه

Nazanin07

عضو جدید

این بره تیپشو درست کنه بد بره شب قدر...........
اخه چکارش داری شما؟؟؟
مگه به ظاهره؟؟؟؟؟ ندیدی تا حالا چادری هارو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه همه ادما مثل همن
ازکجا میدونی این دلش صاف تر نباشه؟
جاش پیش خدا عزیزتر از من و شما نباشه؟

a_rudi

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
كعبه سنگ نشاني است كه ره گم نشود

حاجي احرام دگر بند، ببين يار كجاست

fatmagul

عضو جدید
من پوشش این خانومها رو تائید نکردم .حرف من و خیلیا این بود که نباید کسی رو به خاطر ظاهرش از این مجالس رد کرد.یعنی ما اصلا در این مقام نیستیم که بخایم این کارو بکنیم.یکی دیگه دعوتشون کرده به ما چه که بخایم دخالت کنیم.همه ادما اشتباه و خطا دارن .یکی مثل من ظاهرش موجهه ولی کی از درون من و رذایل من خبر داره.کی میدونه با تهمت و دروغ و ریا کاریهایی که من میکنم چه بلا هایی سر اطرافیام میارم.من میگم شاید اینا پاک تر از ما باشن حالا اشتباهاتی هم دارن .به ما چه
:surprised:لطفا با خودتون درست صحبت کنید!

drippy*

عضو جدید
اونیکه تو خیابون ها شب تو صبح وله ........... اونم طرز لباس پوشیدنشه............ توجه نامحرامو به خودش جلب میکنه ............. فرداش پاشه بره شب احیا ................... یعنی خدا دعوتش کرده؟

حتما همینطوره دوست عزیز

شرکت توی مراسم قدر عظمتی داره که فقط خدا اون بنده هایی که دوستشون داره دعوت میکنه وسعادت میخواد

حتما از نظر خدا قابل هدایت شدنه که تو این مراسم حضور داره

من وشما نباید به جای خدا خدایی کنیم شاید ما بندگی کردن یادمون بره ولی خدا خدایی کردن یادش نمیره ....

متاسفانه از اونجایی که شاه میبخشه و وزیرش نمیبخشه مصداق همینه که خدا بندشو دعوت میکنه اونوقت منو شما طردش میکنیم!!!

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما همینطوره دوست عزیز

شرکت توی مراسم قدر عظمتی داره که فقط خدا اون بنده هایی که دوستشون داره دعوت میکنه وسعادت میخواد

حتما از نظر خدا قابل هدایت شدنه که تو این مراسم حضور داره

من وشما نباید به جای خدا خدایی کنیم شاید ما بندگی کردن یادمون بره ولی خدا خدایی کردن یادش نمیره ....

متاسفانه از اونجایی که شاه میبخشه و وزیرش نمیبخشه مصداق همینه که خدا بندشو دعوت میکنه اونوقت منو شما طردش میکنیم!!!

استغرالله ...... من کیم که به جای خدا خدایی کنم........ایشالله که خدا دعوتش کرده ............... ولی بی احترامی نیست که با این طرز لباس از دعوت خداوند اسقبال کنه؟