تشکر از همکار مدیر تالار مواد، magnet عزیز

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای خوبم....
حتما توی این چند روزه در مورد خداحافظی مغناطیسی و پست هایی که اونجا زده شد، اطلاعاتی کسب کردید...
اگه به پروفایل دوست خوبمون magnet مراجعه کنید، حتما تغییراتی رو در اون مشاهده می کنید. ایشون مدیر بازنشسته شدند و آواتارشونم که گویای همه چیز هست....
تو این مدت، دوستان تلاش زیادی برای برگردوندن ایشون انجام دادن. ولی ایشون به دلیل مشکلاتی که پیش اومده بود و همچنین مشغله ای که داشتند، از حضور در سایت انصراف دادند و از همه دوستان عذر خواهی کردند...
وظیفه خود دیدم که این تاپیکو بزنم و از زحمات خالصانه ایشون برای تالار مواد تشکر کنم. بدون شک ایشون یکی از بهترین مدیران تالار مواد بودند و پر کردن جای خالی ایشون، قطعا امکان پذیر نیست....
امیدوارم که ایشون پس از مدتی که سرشون خلوت تر شد، بتونند دوباره در کنار ما حضور داشته باشند....
آقا وحید، هر جا هستی موفق باشی... دلمون برات تنگ میشه...:gol::gol::gol:

شایان یکتا

عضو جدید
حتماً شنیدین که زمان جنگ میگفتن اونای که خالص و پاک هستن شهید میشن و اونایی که هنوز لایق نشدن باید بمونن تا شرایطش و به وجود بیارن خودشونو اصلاح کنن. این باشگاهم مثل جبهه شده اونایی که صادق و زحمت کش بودن رفتن ( شهید شدن!) اونایی که موندن یه مشت حاجی گرینفن!

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
جای این مهندس عزیز خیلی خالیه
امیدوارم دوباره ایشون رو توی تالار ببینیم
هرجا هستید موفق باشید مهندس
جاتون همیشه توی تالار خالیه و نبودتون کاملا حس میشه
به امید دیدار مجددتون
در پناه حق

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
واقعاً فعالیت و روابط عمومیشون در تالار عالی بود آقا وحید...
جداً تا اونجایی که تونست در حق من یکی خیلی لطف کرد و تلاششو برای پاسخ به سوالای من بی نتیجه نذاشت...
ایشالا هر جا هست موفق باشه و سربلند...

Ho$$ein

کاربر ممتاز
تو این دو سه سال که عضو این باشگاه بودم ... رفتن تلخ خیلی ها رو چشیدم ... دوستان موادی عزیز ... مثه : casper ، zeinab ، Mossit ، فرهنگ و سایر دوستانمون که سر یه سری مسائل گذاشتن و رفتند ... اینبار هم که متخصص سرامیکمون رفت ... :cry:
magnet عزیز:gol: ، بابت زحماتی که واسه تالار مواد کشیدی ازت ممنونیم ... مطمئناً اینجا هیچکس نمیتونه جات رو پر کنه .... امیدوارم هر جا که هستی موفق و شاد و سربلند باشی ... :gol:

همچنین امیدوارم : دوباره همچین خداحافظی هایی برای سایر دوستان پیش نیاد

eterno

کاربر ممتاز
:surprised:
نمیدونم قضیه چیه که مدیران همه ی تالارها پشت سر هم دارن خداحافظی میکنند!!!!!
ولی وظیفه خودم میدونم که آقا وحید تشکر کنم بابت همه ی زحمتهاشون،همیشه با صبر و حوصله به سوالهام جواب میدادن و خیلی بهم کمک کردند،واقعا ازشون ممنونم...
امیدوارم که هرجا هستند موفق باشن:smile:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
منم لازم میدونم از زحمات مگنت و کلیه ی کاربران فعال عزیز تالار مواد تشکر کنم.
جای ایشون که واقعا خالی هست.
ما هم امیدواریم که روزی برگردن .
در هر صورت زحماتشون هرگز در اینجا فراموش نخواهد شد.

عنوان تاپیک رو هم ادیت میکنم.
ممنون از استارتر.
:gol:

Ho$$ein

کاربر ممتاز
بانو الان چن وقته که 3 تا تاپیک علمی زدم هنوز تایید نشده
ضمنا نگرانی خودم از تکلیف تالار مکانیک رو به عرض آدمین عزیز رسوندم اما....
مهندس ... اصلاً جای خوبی رو برای این بحثا انتخاب نکردی ...

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما توی این چند روزه در مورد خداحافظی مغناطیسی و پست هایی که اونجا زده شد، اطلاعاتی کسب کردید...
اگه به پروفایل دوست خوبمون magnet مراجعه کنید، حتما تغییراتی رو در اون مشاهده می کنید. ایشون مدیر بازنشسته شدند و آواتارشونم که گویای همه چیز هست....
تو این مدت، دوستان تلاش زیادی برای برگردوندن ایشون انجام دادن. ولی ایشون به دلیل مشکلاتی که پیش اومده بود و همچنین مشغله ای که داشتند، از حضور در سایت انصراف دادند و از همه دوستان عذر خواهی کردند...
وظیفه خود دیدم که این تاپیکو بزنم و از زحمات خالصانه ایشون برای تالار مواد تشکر کنم. بدون شک ایشون یکی از بهترین مدیران تالار مواد بودند و پر کردن جای خالی ایشون، قطعا امکان پذیر نیست....
امیدوارم که ایشون پس از مدتی که سرشون خلوت تر شد، بتونند دوباره در کنار ما حضور داشته باشند....
احتمالا میخواد بره بقیه خدمت مقدس سربازی رو به اتمام برسونه..........:)
حتماً شنیدین که زمان جنگ میگفتن اونای که خالص و پاک هستن شهید میشن و اونایی که هنوز لایق نشدن باید بمونن تا شرایطش و به وجود بیارن خودشونو اصلاح کنن. این باشگاهم مثل جبهه شده اونایی که صادق و زحمت کش بودن رفتن ( شهید شدن!) اونایی که موندن یه مشت حاجی گرینفن!
:eek::surprised:
قیاس نابجایی بود.

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
كاش بيشتر مي مونديد تا از حضورتون بيشتر استفاده مي كرديم.
تو اين تالار از خيلي از دوستان چيزهاي زيادي ياد گرفتم ولي هيچ كس مثل مهندس مگنت نبود
واقعا از ته قلبم آرزو داشتم كه بيشتر مي موندند
براشون بهترين ها رو در هر جايي كه باشن و هر كاري كه بكنن آرزو مي كنم

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
هو الحبيب

با سلام به دوستان عزيز
راستش، گفتني ها رو توي همون تاپيك خداحافظي مگنت عزيز گفتم
فكر نكنم چيز ديگه اي باقي مونده باشه
فقط اينو بگم كه همه ما رفتني هستيم، مهم اينه كه به قول حضرت علي (ع) جوري زندگي كنيم كه وقتي نباشيم بقيه احساس دلتنگي كنند و وقتي بميريم از غم فراقمون برامون گريه كنند
و ما واقعا در نبودت احساس دلتنگي مكنيم وحيد جان:gol:

اميدوارم هرجا هستي سربلند و موفق و عزتمند باشي
ياحق

نقاب خردادی

کاربر بیش فعال

:smile::smile::smile:

بالا