تست روانشناسی(تست عاشقی)

نقی1981

عضو جدید
منم شدم 96 . من دوستش دارم ولی اگر جلو نیاد یعنی دوستم نداره اونوقت باید فراموشش کنم ولی بنظرم کسیکه وقتی همسرش معلول بشه یا بسوزه باز با کمال میل حاضر باشه باهاش زندگی کنه اون عاشق واقعیه . من در خودم این توان رو نمیبینم که به زندگی با هاش ادامه بدم . در واقع اگر خدای ناکرده ( دور از جون همه و البته اون عزیز ) یه همچین بلایی سر عشقم بیاد .فکر نکنم ادامه بدم.بخاطر همین به خودم میگم اگر بسوزه همینقدر دوستش خواهم داشت یا دارم به خودم دروغ میگم که عاشقشم.

maryam7f

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم شدم 96 . من دوستش دارم ولی اگر جلو نیاد یعنی دوستم نداره اونوقت باید فراموشش کنم ولی بنظرم کسیکه وقتی همسرش معلول بشه یا بسوزه باز با کمال میل حاضر باشه باهاش زندگی کنه اون عاشق واقعیه . من در خودم این توان رو نمیبینم که به زندگی با هاش ادامه بدم . در واقع اگر خدای ناکرده ( دور از جون همه و البته اون عزیز ) یه همچین بلایی سر عشقم بیاد .فکر نکنم ادامه بدم.بخاطر همین به خودم میگم اگر بسوزه همینقدر دوستش خواهم داشت یا دارم به خودم دروغ میگم که عاشقشم.
مگه میشه؟؟؟
کسی که دوستت داره دوستش داری
وقتی یه مشکلی براش پیش بیاد
اون همونه که با تموم وجود تورومیخواد
دلت میاد تنهاش بزاری
عشقت اجازش میده؟؟؟
همونی که وقتی میخوای عاشقونه حرف بزنی بهش میگی حاضرم جونمم برات بدم
اینه رسمش؟؟؟

نقی1981

عضو جدید
مگه میشه؟؟؟ کسی که دوستت داره دوستش داری وقتی یه مشکلی براش پیش بیاد اون همونه که با تموم وجود تورومیخواد دلت میاد تنهاش بزاری عشقت اجازش میده؟؟؟ همونی که وقتی میخوای عاشقونه حرف بزنی بهش میگی حاضرم جونمم برات بدم اینه رسمش؟؟؟
من این حق رو بهش میدم که اگر این بلا سرم بیاد منو ترک کنه .من میگم عشق باید در عمل ثابت بشه . اما خدا اون روز رو نیاره . که ادم تو امتحان عشق رد شه. پیشتر از عشقت شرمنده خودت میشی که چرا به خودت دروغ گفتی. حتی از تصور اینکه اون با کس دیگه ایی ازدواج کنه تنم میلرزه.

maryam7f

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این حق رو بهش میدم که اگر این بلا سرم بیاد منو ترک کنه .من میگم عشق باید در عمل ثابت بشه . اما خدا اون روز رو نیاره . که ادم تو امتحان عشق رد شه. پیشتر از عشقت شرمنده خودت میشی که چرا به خودت دروغ گفتی. حتی از تصور اینکه اون با کس دیگه ایی ازدواج کنه تنم میلرزه.
وحشتناک
اره خب منم باشم این حق میدم ولی کسی ک عاشق حتی تو بدترین شرایطم عشقش ترک نمیکنه
مگه کسی برای دست و پا و صورت کسی دوسش داره ک
بایه سوختگی و یه معلولیت بزارتش کنار
عشق باید ابدی باشه

نقی1981

عضو جدید
وحشتناک
اره خب منم باشم این حق میدم ولی کسی ک عاشق حتی تو بدترین شرایطم عشقش ترک نمیکنه
مگه کسی برای دست و پا و صورت کسی دوسش داره ک
بایه سوختگی و یه معلولیت بزارتش کنار
عشق باید ابدی باشه

بخاطر همینه که میگم عشق واقعی رو میشه توی لحظات دردناک ولحظات سخت زندگی فهمید والا ما همه مون الان در سلامت و ارامش عاشق عشقمون هستیم. اگر انروز موندیم اصل اونه. نمی بینی خیلیا عاشق ثروت معشوق شون هستن وقتی پول میره عشقم میره. بنظرت اگر عشق بود اینقدر امار طلاق توکشور ما بالا میرفت؟. وقتی تو کسی رو از صمیم قلب دوست داری تو تمام سختیها باهاش میمونی و بخاطر اون تحمل میکنی .بقول مسیحها در فقر وثروت . در شادی ودر غم . در سلامت ودر بیماری. مثل سواد ادم که وقت عمل میشه فهمید تو چقدر یاد گرفتی.

maryam7f

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخاطر همینه که میگم عشق واقعی رو میشه توی لحظات دردناک ولحظات سخت زندگی فهمید والا ما همه مون الان در سلامت و ارامش عاشق عشقمون هستیم. اگر انروز موندیم اصل اونه. نمی بینی خیلیا عاشق ثروت معشوق شون هستن وقتی پول میره عشقم میره. بنظرت اگر عشق بود اینقدر امار طلاق توکشور ما بالا میرفت؟. وقتی تو کسی رو از صمیم قلب دوست داری تو تمام سختیها باهاش میمونی و بخاطر اون تحمل میکنی .بقول مسیحها در فقر وثروت . در شادی ودر غم . در سلامت ودر بیماری. مثل سواد ادم که وقت عمل میشه فهمید تو چقدر یاد گرفتی.
واقعا:cry:
منم بین دوستام میبینم
یا برا پول یا برا هوس و این چرت و پرتا
خیلی کم میشه کسی واقعا عاشق عشقش باشه
خدا نیاره اون روز که عاشق سختی بچشه
هرچند با این چیزاس که عاشق میشه

AYSAN.SH

عضو جدید
خیلی خوب بود..
مرسی
منم 86 شدم1
البته خودم از اول میدونستم که عاشقم...

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه اوه!خاک عالم بر سرم!نمیدونستم تا این حد وضعم خرابه!!!!!!!!!!
90!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin:

mikoli

عضو جدید
من 90 شدم

من 90 شدم

من 90 شدم ولي فعلا كسي نيست باش دوست بشم اگه مايليد با من تماس بگيريد09137091082 خیلی به شما علاقه دارم

zahra206

عضو جدید
عاشقم بر همه عالم كه همه عالم از اوست
عشق فقط با خدا
عشق هاي زميني بي خودي
عشق هايي كه پي رنگي بود عشق نبود عاقبت ننگي بود

به قول يكي
عقل وعشق با هم در تضادن
وقتي عاشق مي شويد كارايي عقل روزبه روز پايين مي آيد چون نمي دونيد اون هميشه پيشتون هست يا نه؟
هميشه رابطه اون همين جوري ميمونه ؟، اون همونيه كه مي خواهين ، . . . .
اما وقتي عاشق خدا باشين اين فكر ها رونداريد وبا يه مغز باز ومطمئن زندگي مي كنيد
من عقل رو بر عشق مقدم مي دونم ونمي خواهم عقلمو به خاطر يه نفر حروم كنم

kimia59

عضو جدید
چون فعلا کسی تو زندگیم نیست :cry: نمی تونم این تست جواب بدم . ایییییییییییییییییییی خداجونم شکرت