تست روانشناسي ... شما عاقليد يا ديوانه؟؟؟؟

فقط

عضو جدید
به هنگام بازدید از یک بیمارستان روانى، از روان‌پزشک پرسیدم شما چطور می‌فهمید که یک بیمار روانى به بسترى شدن در بیمارستان نیاز دارد یا نه؟

روان‌پزشک گفت: ما وان حمام را پر از آب می‌کنیم و یک قاشق چایخورى، یک فنجان و یک سطل جلوى بیمار می‌گذاریم و از او می‌خواهیم که وان را خالى کند.

من گفتم: آهان! فهمیدم. آدم عادى باید سطل را بردارد چون بزرگ‌تر است.
خب نظر شما چيست؟؟؟؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.
روان‌پزشک گفت: نه! آدم عادى درپوش زیر آب وان را بر می‌دارد... شما می‌خواهید تخت‌تان کنار پنجره باشد؟

من گفتم درپوش برمیدام یعنی عاقلمممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
من گفتم چه کاریه بدون ان وسیله هام میتونی وانو راحت خالی کنی....
تخت کنار پنجره هم عالیه...

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
به هنگام بازدید از یک بیمارستان روانى، از روان‌پزشک پرسیدم شما چطور می‌فهمید که یک بیمار روانى به بسترى شدن در بیمارستان نیاز دارد یا نه؟

روان‌پزشک گفت: ما وان حمام را پر از آب می‌کنیم و یک قاشق چایخورى، یک فنجان و یک سطل جلوى بیمار می‌گذاریم و از او می‌خواهیم که وان را خالى کند.

خب نظر شما چيست؟؟؟؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.
روان‌پزشک گفت: نه! آدم عادى درپوش زیر آب وان را بر می‌دارد... شما می‌خواهید تخت‌تان کنار پنجره باشد؟

ممنون ................فهمیدم که دیوونه نیستم:D

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار

خب نظر شما چيست؟؟؟؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.
خیر
زمستون سرده
تابستون گرم