تست خودشناسی: آیا شما سطحی هستید ؟

Rtin

عضو جدید
تست خودشناسی

آیا شما سطحی هستید ؟

شايد يكى از ناخوشايندترين و احتمالاً آزاردهنده ترين ويژگيهاى افراد، سطحى بودن آنها باشد. همه ما كسانى را مى شناسيم كه قضاوت آنها درباره افراد نهايتاً به ظاهر آنها محدود مى شود و همه چيز را در حد همان كه مى بينند، مى پذيرند. براى اينگونه افراد فكر كردن به آنچه ممكن است در پس ظواهر نهفته باشد، نامفهوم است و همين مسأله اطرافيانشان را مى آزارد.
حالا شما مى دانيد كه چقدر سطحى نگر هستيد؟ تست امروز ما جواب سؤال تان را مشخص خواهد كرد.

مهم ترين ويژگى يك دوست به نظر شما چه بايد باشد؟
ـ صداقت (
۱)
ـ هوش (۲)
ـ محبوبيت (۳)
ـ كسى كه با من هماهنگ باشد (۰)

زمانى كه با افراد ثروتمند برخورد مى كنيد، اولين واكنش شما چيست؟
ـ واكنش خاصى نشان نمى دهم. (۰)
ـ سعى مى كنم توجه آنها را جلب كنم. (۴)
ـ كاملاً بى تفاوت نسبت به آنها رفتار مى كنم. (۲)
ـ از آنها دور مى شوم. (۳)

به نظر شما شكست در يك رابطه عاطفى چه عواقبى دارد؟
ـ اتفاقى است مانند ديگر اتفاقات زندگى. (۱)
ـ تجربيات افراد را افزايش مى دهد. (۰)
ـ يك رابطه جديد مى تواند به راحتى جايگزين آن شود. (۴)
ـ هرگز نمى توان آن را فراموش كرد. (۳)

شما چقدر مطالعه مى كنيد؟
ـ ديگران مى توانند جواب سؤالهاى من را بدهند. (۴)
ـ به ندرت، مگر اينكه ضرورتى باشد. (۱)
ـ بسيار زياد. مطالعه يكى از سرگرمى هاى من است. (۰)
ـ به ندرت، البته به جز زمان امتحانات! (۳)

آيا ممكن است زمانى كه مادر شما در خانه مريض است، از يك ميهمانى دوستانه صرفنظر كنيد؟
ـ بله (۰)
ـ خير (۵)

آيا شما چيزهايى را كه قرض مى گيريد، پس مى دهيد؟
ـ مگر چيزى را كه قرض مى گيريد، بايد پس داد؟ (۴)
ـ تمام سعى ام را مى كنم كه فراموش نكنم. (0)
ـ به ندرت (۳)
ـ معمولاً (۱)

به نظر شما مهم ترين افراد در يك جمع چه كسانى هستند؟
ـ كسانى كه شما دوست داريد. (۰)
ـ محبوب ترين افراد جمع (۳)
ـ افرادى كه به نوعى مى توانند شما را كمك كنند. (۲)
ـ افراد خوش پوش و ثروتمند (۴)

----------------------------------------------------------

و اما پاسخ تست يك ميليمتر در عمق:

(صفرتا ۹
امتياز): تبريك مى گوييم. شما خيلى فرد مهربانى نيستيد، اما از طرف ديگر به ويژگيهاى ذاتى افراد و نكات درونى توجه فراوانى نشان مى دهيد. بهتر است كمى هم به منافع ديگران توجه كنيد!

(
۱۰ تا۱۹
امتياز): شما به اندازه عامه مردم سطحى نگر نيستيد، اما گاهى مواقع پيش مى آيد كه اين موضوع به اوج خودش مى رسد. بهتر است كمى بيشتر به شخصيت واقعى و احساسات ديگران توجه كنيد. شايد بدين ترتيب بتوانيد ارزشهاى اصيل و واقعى را بهتر درك كنيد و در آينده خوشحال تر از آنچه امروز هستيد، باشيد.

(۲۰ تا۲۸امتياز): باز هم به شما تبريك مى گوييم، شما واقعاً فرد سطحى نگرى هستيد و منشأ اين موضوع به خانواده شما مربوط مى شود. شما به احتمال زياد بيش از اندازه يا كمتر از حد معمول مورد توجه ظاهرى در خانه قرار گرفته ايد. شمابايد ياد بگيريد كه اندازه جيب آدمها، ميزان محبوبيت آنها و مارك لباس شان نمى تواند معيار درستى از شخصيت آنها باشد.

tiamf

عضو جدید
امتیاز منم شد 12 یعنی خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بدددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که سعی میکنم بشناسمشون ولی هر جی بیشتر سعی میکنم کمتر نتیجه میگیرم

• Like
واکنش ها: Rtin

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فقط 3 امتیاز!!! مگه میشه؟؟؟ از مهمونی بخاطر مامانم صرف نظر کنم... اونوقت مهربون نباشم!!! وا!!!

• Like

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
ظاهرا من فرد مهربونی نیستم(شدم 4)فقط نمیدونم چرا همش سرم درد میکنه واسه مشکلات دیگران!!!!!

• Like

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی من 7 شدم

(صفرتا ۹ امتياز): تبريك مى گوييم. شما خيلى فرد مهربانى نيستيد، اما از طرف ديگر به ويژگيهاى ذاتى افراد و نكات درونى توجه فراوانى نشان مى دهيد. بهتر است كمى هم به منافع ديگران توجه كنيد!

• Like

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
(صفرتا ۹ امتياز): تبريك مى گوييم. شما خيلى فرد مهربانى نيستيد، اما از طرف ديگر به ويژگيهاى ذاتى افراد و نكات درونى توجه فراوانى نشان مى دهيد. بهتر است كمى هم به منافع ديگران توجه كنيد!