تست استرس

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تصاويري رو كه در ذيل مشاهده مي كنيد جهت تست استرس طراحي شده و به نوعي ميتونه ميزان استرس شما رو تست كنه.
آيا شما هم استرس رو در كارهاي روزانه تون پذيرفتيد؟
دوست داريد يه تست كنيد تا اقلا حساب كار دستتون بياد و زندگي رو اينقدر سخت نگيريد؟
امتحان كنيد . فكر مي كنم ارزششو داشته باشه ...
با نگاه كردن به علامت مثبت و جلو عقب بردن سر از مونيتور اينطور بنظر مي رسد كه دايره كوچكتر ميچرخد!

روی علامت مثبت در وسط دايره خیره شوید! دایره چشمک زن را چه رنگی میبینید؟

براي چند لحظه به نقطه سياه وسط عكس زير خيره شويد.خواهيد ديد كه هاله دور آن از بين خواهد رفت!

برای چند لحظه به نقطه سیاه وسط تصویر خیره شوید، خواهید دید که نقاط رنگی اطراف آن ناپدید می شوند!

به وسط عكس نگاه كنيد و سرتون رو جلو و عقب ببريد ، چه اتفاقي مي افتد؟

در اين تصوير هم كافيست به وسط آن نگاه كنيد و سرتون رو جلو و عقب ببريد و شاهد اتفاقات بعدي باشيد!

5 ثانیه به این شکل خیره شويد. اگر دیوانه نشدین میبینین که کمانها به تدریج از بین میرن و دوباره به عنوان قطعه ای از یک کمان دیگه شکل می گیرند.

آیا میتوانید نقاط سیاهي كه در اين تصوير هستند را بشمارید؟

بنظر شما در عکس زير خطوط بين مربعهای سياه و سفيد صاف هستند يا کج؟

به نظر شما خطوط عمودی مواری اند يا نه؟

این دو خط هم طبیعتا باید موازی باشند ولی چشم ما چیز دیگری می‌گوید!

اين خطوط را چگونه مي بينيد، آیا آنها موازی اند؟

Smaryam

عضو جدید
جالبه. اینا که خطای چشم هستند.
میشه ربطشونو به استرس توضیح بدین؟؟؟

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم اگه اگه وقت کردی در مورد رابطه این شکلها با استرس یه توضیحی بده !!!!!!

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون خانوم مهندس
مثل همیشه عالی بود ولی من استرس نداشتم
خداییش همیشه تاپیکهاتون جالب و جذاب هستند
موفق باشید

آخرین ویرایش:

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم از نظرات تک تک دوستان :gol: اما یه چیزی نظر منو به خودش جلب کرد تا پست 5 بعد از اینکه archi_arch جان بگن اون سئوالشونو بقیه هم به دنبال اون حرف رو تکرار کنن عزیزان من این یجور آزمون استرس هست جهت تشخیص دید ما یعنی وضعیت و حالات درونی هر فرد متفاوت هست و ممکنه یک جواب از این اشکال بگیره این بسته به آرامش و یا استرس درونی فرد هستش.

از نظرات تک تک عزیزان سپاسگذارم:gol::heart::gol:

موفق باشید:gol::gol::gol:

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم از نظرات تک تک دوستان :gol: اما یه چیزی نظر منو به خودش جلب کرد تا پست 5 بعد از اینکه archi_arch جان بگن اون سئوالشونو بقیه هم به دنبال اون حرف رو تکرار کنن عزیزان من این یجور آزمون استرس هست جهت تشخیص دید ما یعنی وضعیت و حالات درونی هر فرد متفاوت هست و ممکنه یک جواب از این اشکال بگیره این بسته به آرامش و یا استرس درونی فرد هستش.

از راهنماییتون ممنونم خانوم مهندس
شاید هم چون اشکال یه کم پیچیده بودن برای دوستان ابهام درست شد
ولی با این راهنمایی همه دوستان متوجه موضوع شدند
موفق باشید;)

دوشس

عضو جدید

خب عزيزم... از كجا بايد بفهميم كه استرس داريم يا نه؟؟؟
يه فرمولي چيزي واسش بده.... يعني اگه چه جوابي گرفته باشيم استرس داريم و برعكس؟

rosemehr87

عضو جدید
من هیچاسترسی بهم دست نداد و نفهمیدم چه ربطی به استرس داشتند ولی من چشمام :confused:این جوری شدند:heart::gol:

archi_arch

مدیر بازنشسته

عزیزم من اینو گفتم چون قبلا همه ی این عکسارو به عنوان خطای چشم دیده بودم.واسه همین قبولش برام سخته به خصوص اینکه به قول دوشس هیچ توضیحی هم ندادی که بشه تشخیص داد!:w05:

e-eng

عضو جدید
اگه میشه یه توضیح بدید!>...اینا خطای دید نیست؟
به استرس چه ربطی داشت؟

fatem

عضو جدید
خیلی جالب بودند
تمام این عکسها دلیل بر استرس افراد نیست عزیزم
مربوط به خطای دید چشم می شود.

ممنون از تمام این عکسها

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشم اومد خیلی عالی بود!!
فقط در مورد نتایج آزمون مطلبی ننوشتین میشه نتایج رو توضیح بدین تا متوجه بشیم که فردی آرام هستیم یا سیستم عصب؟؟!!