ترم آخر پایان تحصیل

reza deja

عضو جدید
سلام ترم دیگه ترم آخر من هست من کسی بودم که برای ارشد برنامه ریزی داشتم اما این دانشگاه از روزی که توش وارد شدم.هر چی آرزو داشتیم رو سرمون خراب کردن
اینقدر استرس به ما وارد کردن که ترم دیگه درس تمام شد میرم دنبال کار سربازی همه دوران دانشجویی یکی از بهترین دوره هاشون هست اما ما جز استرس هیچی نصیبمون نشد طوری سوال می دادن انگار با دانشجویان دانشگاه شریف طرف هستن میگفتیم حداقل دانشگاه اسم داره اون هم دیگه از مد افتاده و خیلی ها امدن و فهمیدن چه خبره

IranianWay

عضو جدید
خداییش با این وضعیت نمره دادن استادا معدلامون رو کاری کردند که توی شهرداری علی آباد کتول هم به عنوان رفتگر قبول نمی کنند.

soltanimehr66

عضو جدید
من ترم آخرم. چند ترم پیش یه استاد مدار 2 داشتیم که به همه داد 10 یا 11 . وقتی به مدیر گروه گفتیم بیچاره اصلا از وجود این استاده خبر نداشت آخه خود معاون آموزشی واسش بی اجازه مدیر گروه کلاس گذاشته بود. همون ترم خیلیام با خانوم ......... (معذوریم) کلاس داشتن و با اینکه نصف ما هم بلد نبودن 20 شدن:surprised:
آخه آدم دردشو به کی بگه؟ ها؟
بد میگن چرا سیگار....... بیخیال:smoke:

IranianWay

عضو جدید
من ترم آخرم. چند ترم پیش یه استاد مدار 2 داشتیم که به همه داد 10 یا 11 . وقتی به مدیر گروه گفتیم بیچاره اصلا از وجود این استاده خبر نداشت آخه خود معاون آموزشی واسش بی اجازه مدیر گروه کلاس گذاشته بود. همون ترم خیلیام با خانوم ......... (معذوریم) کلاس داشتن و با اینکه نصف ما هم بلد نبودن 20 شدن:surprised:
آخه آدم دردشو به کی بگه؟ ها؟
بد میگن چرا سیگار....... بیخیال:smoke:
اون خانم هم حتما ترم اولش بوده اینجا اومده
از ترم های بعد اون هم میشه مثل بقیه اساتید.

soltanimehr66

عضو جدید
قربون شکلت گفتم ترم آخرما!!!!
دیگه خوب میدونم کی چند ترمه داره درس میده.
اون خانومم چندین ترمه با اقتدار درس میده و هنوز ما در تکاپوی کشف فرمول نمره دادنشیم که چه جوری 12 میشه 20 و 20 میشه 10 :surprised:
باید به یه سری از اساتید ما نبل ریاضی داد:biggrin:

IranianWay

عضو جدید
به قول یکی ازترم بالایی ها:اساتید با قطره چکان نمره میدهند.

mmn72009

عضو جدید
من با استاد سخت گیر ولی نمره بده(حالا بزار پوست سر آدم رو بکنه تا نمره بده)موافقم.
ولی امروز تربیت بدنی یک با نورا داشتم اومده به همه داده 19،20 ولی به من داده 16.
ولی میری با استاد سخت گیره درس می گیری ضمن اینکه درس یاد میگیری نمره خوبی هم می گیری.من خودم اولین 20 رو دریکی از سخت ترین درس های عمران با یکی از سخت گیر ترین استادا داشتم.
خوش به حال این ترم آخری ها.یعنی میاد سال دیگه همین موقع.داریم از دانشگاه آزاد راحت می شیم.هر چی گول خودم میزنم که دانشگاه خوبی داریم نمی شه.اخه یادم میاد به نمره اندیشه 12 و اندیشه 2 حذف شده ترم قبل و این نمره تربیت بدنی حالم حسابی قهوه ای میشه.این نورا باید به روزش برم حالیش کنم که من منم.من تو درسایی عمرانی و سازه ای نمره کمتر از 17 ندارم اون اومده تربیت یک بدون امتحان به من داده 16.ای ....
از اینکه استاده میاد و 3 نمره میزاره برای حضور و غیاب و تو اون درس می شی 17 خیلی زور داره.
از اینکه میاد تو خاک دو مباحث خاک یک رو درس میده.
میاد تو امتحان جزوه باز اثبات فرمول میده و ...