ترفند کاهش هزینه اس ام اس فینگلیش

سـعید

مدیر بازنشسته

سیستم تشخیص اس ام اس های فارسی از انگلیسی مخابرات بسیار ضعیف عمل میکند . این سیستم به اول هر اس ام اس توجه می کند و اگر حرف اول اس ام اس فارسی باشد آن اس ام اس رو فارسی تشخیص می ده !!

حالا شما برای فریب مخابرات کافیه یک کاراکتر فارسی در ابتدای اس ام اس خودتون بنویسید !! در ادامه متن فینگلیش اس ام اس را تایپ کنید به این شکل کل اس ام اس شما از طرف مخابرات به عنوان اس ام اس فارسی محسوب می شود و با هزینه نصف ارسال می گردد !

نکته : فقط در این زمینه شما دارای محدودیت 70 کاراکتر می شوید ...

توجه : اگر شما نمی توانید فارسی تایپ کنید می توانید کاراکتر فارسی را از اس ام اس های رسیده Copy و Paste کنید.

سعید جون تکراری بود
دو هفته پیش بود فک کنم یکی مطلبشو گذاشت
ولی بنظر من اصلا بدرد نمیخوره این شیوه . ما هدفمون اینه که تعداد کارکترا زیاد باشه . وقتی همون 70 تا هست بدرد چی میخوره ؟ وقتی قراره 70 تا باشه خوب همون فارسی مینویسیم دیگه .

Atropatkan

عضو جدید
عجب من اینو قبلا به دوستان پیشنهاد می کردم.
پس این ترفند بوده:tooth:
رمزه بوروسلی هستش داخل گیم کومبات:whistle:
:victory:

aly

عضو جدید
هنوز خيلي كاره كه بتونيد سر مخابرات رو كلاه بزارين اونم مخابرات ايران كه سر همه ي كاربراشو كلاه ميزاره كه اب از اب تكون نميخوره
در رابطه با اين مسئله خوب اولا اگه گوشيمون زبون فارسي نداشت چه طوري اول اس ام اس رو فارسي بنويسيم دوما اگر هم زبون فارسي داشته باشه كه بخواي سر مخابرات رو به حساب كلاه بزارين و اول اس ام اس رو فارسي تايپ كنيد و بعد انگليسي كه بيشتر از 70 کارکترا هم نتوني بنويسي خوب همون بهتر كه فارسي بنويسي
حالا چه طوري سر مخابرات رو كلاه گذاشتيد:biggrin:

بالا